» »

Demokratizacija Arabskega sveta v akciji...

Demokratizacija Arabskega sveta v akciji...

1 2
3
»

Thomas ::

Jah ...

......................

Spoštovani uporabnik Thomas

Skladno z moderatorskimi pooblastili, sem vaš post zaradi dela vsebine, ki nasprotuje pravilom ST (1. In 2.točka 2. člena pravil ST) v celoti izbrisal.

V kolikor menite, da je prišlo do izbrisa neupravičeno, se lahko zoper mojo odločitev pritoži, v zato ustreznem oddelku.

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

> Religijo se vedno uporabijo za nadzor nad žensko, predvsem nad njeno seksualnostjo, tudi z ekstremnimi posegi, ki si jih opisal. Ti ji ne dovoljujejo užitka, temveč le služenje moškemu.

To je mau preklasičen pogled. Religijski oziri in pravila so le racionalizacija genetskega imperativa, da se prolifiliraš. V okolju Saudije so ti genetski imperativi poprijeli takole manifestacijo.

Religije nikakor niso "vedno uporabijo za nadzor nad žensko, predvsem nad njeno seksualnostjo". Samo, kadar se je tako zrendalo. Bakhičnost Grkov pa še koga, je šla v nasprotno smer. Tako, da to ni res, kar se običajno misli, "kako jih zatira Islam".

Zatira jih tradicionalni "islam" v puščavskem okolju ob grozečem pomanjkanju. V Turčiji je le nekoliko drugače. Ne dobro, samo bistveno bolje. Ni puščave in Turki delajo za preživetje. Pomembna razlika.

nicnevem ::

Zelo na kratko o šoferstvu: ogromno ljudi se ubada s takimi in podobnimi (miniaturnimi) problem(čk)i, medtem ko se tisti pravi kar nekako skrivajo za "meglico nevidnosti". Ko jim kakega omeniš, skomignejo z rameni in gredo naprej. Morda zaradi tega, ker se jim zdijo pretežki, "rešujejo naj jih v naslednjem stoletju", ali pa, "narava je tako naredila,..bo že prav". Grozno! :(

Edit: Tudi tile mali problemčki za pospravit, seveda. Kar mi gre na živce je le to, da jih pogosto prikazujejo kot enormne...Glede načina reševanja je pa že Thomas napisal...
overcomingbias.com -- transhumanizem.org -- singinst.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nicnevem ()

drejc ::

Ženske v Kuwaitu volijo na lokalnih volitvah.

Tuesday's election paves the way for women to take part in 2007 parliamentary polls, the first since Kuwait's new ruler, Emir Sheikh Sabah al-Ahmad al-Sabah, took office this year after the death of his half-brother.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Thomas ::

Some 28,000 voters, including 16,000 women, are eligible to cast ballots for the six men and two women standing.


Cool. Korak v pravo smer.

jype ::

Ja, ful noro. Ceprav lahko le upamo, da bodo druge drzave kuvajtsko potezo vzele za zgled, ne pa za nekaj "ameriskega", cemur je treba graditi diametralno nasprotje.

Ko bodo take volitve izvedli v Iranu bomo po moje lahko praznovali tudi pri nas.

Double_J ::

Jah ženske so pomembne. Tale je še najbolše upanje za Libanon, kjer klerikom speljuje mladino baje...:D



1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo je pobil več ljudi? Hitler ali Stalin? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12012583 (7235) bokaj
»

Chavez zaprl kritično TV postajo

Oddelek: Problemi človeštva
472499 (1618) poweroff
»

Žal vsi krvavi diktatorji ne doživijo sojenja. (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6724330 (23068) jype
»

Štirje slovenski vojaki gredo v Irak. (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
48329298 (17305) upirna
»

Ne bojte se, mi smo vasi prijatelji, odresili vas bomo muslimanskega mucenja! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
47327157 (17891) kuglvinkl

Več podobnih tem