» »

Teme s pet ali več sodelujočimi SO NADZOROVANE podobno kot forum in v njih veljajo enaka pravila kot v forumu.

Teme s pet ali več sodelujočimi SO NADZOROVANE podobno kot forum in v njih veljajo enaka pravila kot v forumu.

mtosev ::

Kaj tudi vidite kaj se pogovarjamo če sva samo dva ali ne?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
  • spremenil: mtosev ()

Dr_M ::

ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kuglvinkl ::

Dva je tolk, če pokažeš dva prsta, tri, če tolk kot tri prste, štiri pa tolk, če kot štiri prste.
Your focus determines your reallity

tx-z ::

Po vsej verjetnosti vidjo(sklepam po tem, kok ljudi je čekiral temo) :))
tx-z

mtosev ::

@kuglvinkl

Hvala za ta odgovor.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Mislim za ZS. Da nebi bilo pomote.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Microsoft ::

Enih par itak da vidi. Samo, ce se jim da to gledat, je pa drugo.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

WarMaker ::

kuglvinkl... you`re so smart... xD

Primoz ::

zigam ... kter sklep. Scenarij:

1) napišem novo temo, ki se mi odpre (ogledov = 1)
2) moj sogovornik klikne na temo (ogledov = 2)
3) moj sogovornik počaka nekaj časa in pritisne refresh (oz. pritisne hard refresh) (ogledov = 3)
4) pogledam, če mi je sogovornik kaj odpisal (potem ko preteče nekaj časa) (ogledov = 4)
5) ker mi sogovornik še vedno ni odgovoril živčno pritiskam hard refresh (ogledov ++)

------------------------------------
Sledi: ker velja (ogledov == 150) sledi: mojo temo je videlo 150 ljudi.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

V-i-p ::

Da bi s-t admini čekirali zasebna sporočila, ne verjamem. Ne rečem da ni možno (kar je itak logično, saj je stran primož sam zgradil od temeljev do strehe, koliko mi je znano). Sem šel za hec gledat vsa svoja stara zs in čisto vsa imajo število ogledov v mejah normale. Nič bat, po mojem...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Primoz ::

Ta tema je skoraj tako brezplodna kot Thomasovo jokanje zaradi izbrisanih postov v temi "ZKS". Tako kot se je on odločil razširjati FUD (namesto da bi se pritožil na za to pripravljenem mestu -- kar je edina pot, ki bi morda lahko vodila k izboljšanju situacije), se tudi tukaj očitno nekomu zdi, da se njegove domislice premalokrat bere in upošteva.

In ne glede na to kaj si mislite o pravilih, notri še vedno piše, da se nekaterih stvari ne nadzoruje in nekatere se. Ko se bomo odločili, da bi radi brali kaj več (odločitev seveda ne bo veljala retroaktivno) bomo enostavno spremenili pravila in vas o tem obvestili v novici.

PS. ne vem kdo ste, da si domišljate, da imamo čas, voljo, sredstva in energijo za prebiranje vaših umotvorov. Še javni del foruma nam ob približno 50 moderatorjih uspeva očistiti približno 85-90 odstotno.

PPS. nihče vas ne sili v uporabo zasebnih sporočil. Tako kot pri elektronski pošti nikoli ne veste, če slučajno v vaši telefonski centrali ne sedi čuden zavaljen možakar s kombijem posebne opreme, tako tudi pri Slo-Techu nekaterih stvari pač ne morete vedeti. Nekateri problemi so sicer rešljivi z uporabo varne povezave, nekateri pa ostanejo. Če vam je v večini sprejemljivo, da vam nekdo vztrajno beleži vašo lokacijo in telefonske pogovore (ker pač ne počnete nič nezakonitega, blablabla), ne vem zakaj vam ne bi bilo sprejemljivo, da vam lahko pred hišo stoji kombi z TEMPEST prisluškovalno opremo in vam bere vsebino zaslona (in seveda posledično S-T zasebna sporočila). Koliko je tak scenarij verjeten, je pa drugo vprašanje ...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

tx-z ::

heh ok :))
kaj so pa tisti oklepaji?

k recmo videlo jih je 230(454):\
tx-z

Primoz ::

naj bi bila v oklepaju manjša številka. Pomeni pa število ogledov (po prejšnji formuli) od zadnjega posta.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Caligula ::

mtosev, tvoja zasebna sporocila se jaz lahko berem.
Kako mislis, da vem kako neiskren si?

Azrael ::

@Caligula:

Testiraš koliko časa ti bo mtosev še verjel? :D

@mtosev:

Odgovor na tvoje vprašanje je ne. Zakaj je že Primož napisal. Sicer, če pogledaš ZS v katerih si sodeloval, zgoraj vidiš, kdo vse ima vpogled vanje.
Nekoč je bil Slo-tech.

ahac ::

Men je dal Primoz poseben dostop do vseh privat sporočil, ampak sem probal in št. ogledov se ne povečuje, če jaz gledam.
Mislm, da je to ena posebna nastavitev za vsakega uporabnika: "ne štej ogledov". :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490033 (832) bastadu
»

vprašanje glede foruma

Oddelek: Slo-Tech
341527 (1397) Primoz
»

Kako nekoga obvestiti, da ima ZS???

Oddelek: Slo-Tech
402019 (1137) CaqKa

Več podobnih tem