» »

Zahvala piki_ju64 za pomoč

Zahvala piki_ju64 za pomoč

demag ::

Zdravo!
Pisem ,ker sem imel tezave z Yamado 6700 in da sem jih odpravil gre zahvala pikiju64!
Naj malo razlozim.Kot vsi lastniki yamade 6700 ,sem tudi jaz veckrat sprobal nov FW in obcudoval vse bomboncke,ki jih nudi.Vendar glej ga zlomka, vsakomur se kdaj zatakne -tudi meni.S kolegom sva snela nov FW(ne bom reklamiral) in ga nalozila,najprej pri njem,nato pri meni(isti cd).Pri njem vse ok, pri meni rezultat neuporabna Yamada.
Po 2 urah ,sem jo vendarle ugasnil, toda po ponovnem vklopu me je cakal le pozdrav" halllo".Nic ni pomagalo(se sreca da se je to zgodilo meni in ne kolegu,ker sem ga jaz nagovarjal na upgrade),imel sem samo se kos neuporabne elektonike!
Da skrajsam! Tukaj priskoci na pomoc Piki64 in mi poslje kabel za povezavo med Y6700 ter PC,ter originalni FW(za PC).Po ponovnem flashu iz PC,zadeva dela kot namazana!!!!
Bog LONAJ PIKI64!!!!

PS Ponosni lastniki Yamade 6700 imate konektor ze vgrajen.
Ni vse zlato,kar se zlato sveti!
  • zaklenil: CaqKa ()

gorann ::

jah, dobrota je sirota:) piki nam ze dolg casa pomaga na vse mozne nacine, prevec dober tudi ni dobro bit, ampak ce clovek obdeluje toliko fwjev za nas nemore biti slab, tako da vsi vemo da je piki dober:)ampak ti si to vsaj javno prikazal.
vcasih clovek pomisli, zakaj za vraga to pyps dela za nas??zakaj to ze firma sama ko izda plosckosuk ne naredi sama?menda je njihova dolznost.
jaz osebno sem preneumn za fwje spreminjat ter karkol delat z njimi, in se nikol neb probal naucit, ker me to ne zanima, ampak taksnih nas je veliko, in zato se cudim, zakaj pyps to dela za nas, ce sami nic ne naredimo za to.
lep pozdrav, in vsak naj pikiju placa pir pa je, glede na to da je stajerc(predvidevam ne narobe zastopit) ne bo imel nic proti:)

CaqKa ::

zahvalo napiši sem: [DivXviD] Yamada predvajalniki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388189653 (26577) gasper6201
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609543339 (54222) GaS
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35871497 (19316) koks2005
»

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38461830 (20244) Caniggia
»

[divxvid] Waitec predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
275014 (2284) steve29

Več podobnih tem