» »

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki

Bellzmet ::

Aha so preselili stran...O.K. hvala za link!

lp

Yossarian ::

A kdo že ve, kakšne so izboljšave v zadnjem FW od P.Y.P.S. za Bellagio in sicer za tale FW: Bellagio FW04-12-22 (NEW)
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

kajak33 ::

meni zadeva ne deluje. meniji so res slovenski, vendar Bellagio blokiran, in podnapisov ni nikjer. če ima kdo kako drugo inf. naj jo predstavi še ostalim
lp

picyl ::

kajak33: To se zgodi vsem, ki ne preberejo navodil!!! Obvezno je potrebno zadevco resetirati in nato vse nastavitve pod MPEG4 ročno izbrati. Mislim, da je moral en kolega celo 2x resetirati in šele potem je bilo ok.

kajak33 ::

Fantje vse lepo in prav ampak men ta FW ne dela. Naredil sem točno kar piše v navodilih ampak podnapisov od nikoder. Pa še to . Film se vsakih cca 20 sekund zaustavi in preskoči nekaj sekund, ali pa player frizne in ne pomaga nič drugo kot izklop in ponovni zagon. na ekranu pa samo pasovi barve, Player je nov. Naložen je bil samo ta FW. A mi lahko gdo da link od katere prejšnje verzije
lp

Runnagain ::

Najnovejši FW je datiran 13. 1. 2005; ali vam ta nagaja?

Starejšega, torej pred 22.12.2004 pa lahko potegnete na naslednjem linku:
http://voyager222.no-ip.com/pyps/fw/BellagioAD2020/FW_041215/YAD2020.BIN

Dotični nosi datum releasa 15. 12. 2004.

Lp, Runnagain!!

piki64 ::

@kajak: Ja morda ti res, če si ga DL takoj ko se je pojavil na strani ker je takrat še imel napako, sedaj ima noter popravek. Zamrznil je če si imel na slovenski jezik pri angleškem je delovalo, vendar v novem je vse poštimano.

LP

kajak33 ::

piki64: ne vem kaj delam narobe ali kaj imam narobe nastavljeno, ampak nikakor ne vidim podnapisov. pri starejši verziji z 151204 so bili (sem še enkrat poskusil) vendar je bila slika koma. sedaj je slika ok pa nikakor ne morem videti podnapisov. kaj je potrebno razen tistega v navodilih še kaj nastaviti. ali je potrebno pred zagonom ali med filmom še kaj da se ti naložojo podnapisi?
lp

mat3 ::

Se pridružujem kajaku33. Sledil navodilom in v MPEG4 vse ročno potrdil, slika dela ko šus, podnapisov ni pa nikjer. Sem tudi nastavil tiste priporočene pozicije x,y pa jih ni ???
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

piki64 ::

Kako si nastavil Y-Pozicija=
X-Pozicija=
X-širina=

Pa to ko nastavljaš moraš inti gor in potrditi, ne samo da pogledaš če je vredu nastavljeno! Pa dobro je da pred upgrejdom nastaviš na angleški jezik.

LP

mat3 ::

Nastavljeno imam:

X:+64
Y:+84
X širina:+92

Vse sem potrdil še enkrat, drugače niti slika ne dela, ko pride do podnapisov zamrzne, ampak to je v redu, dela. Nisem pa vedel, da bi moral pred upgrejdom dat na English......
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

mat3 ::

Ok. Se popravljam, našel napako. Ni potrebno samo potrditi že izbrano barvo, podlago...temveč je potrebno izbrati neko drugo barvo, potrditi in potem izbrati željeno. Vsaj tako je pri meni. Sedaj dela. Res super, da lahko višino in to štimaš na DVD-ju brez firmwara novga nalagat...:)
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

piki64 ::

ja kot kaže bomo z vašo pomočjo lahko dokončno napisali kako in kaj!

Hvala mat3

LP

kajak33 ::

piki64: meni je celo ratalo. sem malo skakakl po meniju in potrjeval. pri mpg4 podnapiih pa izbral da jih ni pa so se kar pojavili, tako da sedaj dela in ne šteka
lp

Zokzel ::

A je potrebno ta fw tudi preimenovati tako kot je bil to primer z starejšimi verzijami, al ga zapečem in naložim takega kot je??

piki64 ::

Poglej glede na tvoje vprašanje ti odsvetujem nalaganje novega FW, ker boš potem še vrjetno enih 5 vprašanj postavil

LP

Zokzel ::

No, ja. Sprašujem pač ker sem prvega naložu pod imenom YAD2020.BIN, naslednjega sem moral preimenovati v YAD2710.BIN, ergo , da se ne zaj.. z cdrw-jem ipd.

piki64 ::

Ja pa tam ti je v navodilih pisalo, da kasneje več ne rabiš preimenovati.

LP

Zokzel ::

Ej, fenti me, ampak tega se pa ne spomnim. Sej si sicer zanimive dele foruma sprintam, ampak tega pa nimam. Hvala. Gremo delat.

polde66 ::

ojla
kolegu sem spekel cd z zadnjim firewarom z P.I.P.s. strani
vse lepo in prav dokler ni vtaknil upgrejda not. Vse nardi tko kot treba na koncu pa lepo napiše HELLO in zablokira. Kaka fora? POMOČ DOBRODOŠLA!!!
Kaj je potrrebno zdej storit da zadevo oživim, seveda pa cd ne ven in ne not
polde

mat3 ::

Verjetno se boš moral lotiti tega
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

polde66 ::

a se hecaš al kaj, edin če kerga najdemo da to poštima pa stano kok stane
je kak k to počne u bližin Ljubljane?
polde

piki64 ::

@polde66: Če rabiš kabel za povezavo ga lahko pri meni dobiš za 2800 SIT(z poštnino vred) . Samo vklopiš eno stran v računalnik, drugo na player in to je vsa umetnost. Če si zainteresiran mi javi na moj email: piki64@medvedek.org

LP, Piki64

piki64 ::

hi!

VSI, ki potrebujete kabel za nadgradnjo svojega playerja preko PC-ja pišite na piki64@medvedek.org

LP, Piki64

lithium ::

Pri mojem predvajalniku opažam, da včasih ne prepozna DVDjev... enota začne spuščati čudne zvoke, kot da se trudi z branjem, a prebere ne nič.
Potem ga izklopim iz štroma, po ponovnem vklopu pa spet dela... so pa vsi DVDji, ki jih imam DVD+R
fw = pyps, enkrat iz decembra...

A še ima kdo takšne probleme? Ali zadeva crkuje?

Yossarian ::

Z novim FW od PYPS laufa vse odlično. Imam pa en problem in sicer mi player vsake toliko časa ne prebere kakšnega CD-ja. Včasih zadostuje, da dvakrat ali trikrat dam ven pa noter CD in špila v redu, včasih pa moram dat neki drugi CD, ki ga v redu npreber, nato pa lahko dam tistega prvega nazaj in takrat ponavadi prebere. To se dogaja ne glede na vrsto kodeka ali podobno. Je to mogoče slab čitalec ali kaj drugega? Hilfe
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Tilko85 ::

Pozdravljeni!:)

Že dolgo sledim vašemu pogovoru pa sem si tud naložil ta nov sw pa mi vseeno nešteje podnapise! Sedaj me zanima če moren še kje kaj prerihtat ali kaj naj naredim?

Pa bi vas lepo prosil če se men pomagate zrihtat bellagioja tako da bo delovalo kot treba!
Hvala že v naprej!

Yossarian ::

Sporočam vam žalostno vest, da mi je danes dopoldan riknil moj DivX predvajalnik Bellagio AD2020. Vklopim ga, nato tema na ekranu TV-ja. Izklopim in ponovno vklopim. CD začne predvajati film, čez dve minuti pa nankrat čez polovico ekrana nekaj zelenega, druga polovica pa raznobarvne črte. Edini gumb, ki dela, je POWER. Dam drugi CD, ista scena. Dam DVD, ista scena. Jutri nesem na servis. Pa tako sem ga prej hvalil.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

slamc ::

Imam en problem z Bellagio AD2020 (se oproscam ce ste o tem ze debatirali,sem na hitro preletel to temo pa nisem nic nasel)
torej problem je v tem da nekatere filme zadnje case noce predvajat(zvok gre lepo naprej slika pa ostane pri load screenu, FW je od PYPS sam ne vem kateri ker nisem jaz updetal) spet drugi filmi lepo delajo. Hvala za pomoc

ian77 ::

slamc: Napiši malo več glede teh filmov preveri v gspotu in poročaj, če je kakšen z vklopljenim gmc ali kaj podobnega znajo bit problemi, drugače pa bi moral predvajat (vsaj zelo počasi, ampak pri meni predvaja vse živo).

slamc ::

Ja v gspotu sem preveru ampak ta gmc ne vem kaj pomeni(nisem prevec od teh stvari), glede filmov pa mi predvaja predvsem tiste ki so bili zapeceni kar nekaj casa nazaj ne predvaja pa novejsih-xvid ac3 kombinacija.

kokoon ::

kaksen nov firmware?
[kokoon]

Pabo ::

@kokoon
ko bo boš itak zvedo tak da...
zvedo pa boš v temi pyps fireware!

LP pabo
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

piki64 ::

Hi!

Novi FW za Bellagio AD2020 in pa Yakumo (verzija 2710.BIN) sta zunaj.
Narejena je podpora za MP3 ID Tag info. FW-ja nista prosto dostopna, saj je potrebno za aktivacijo le teh lastnosti in tudi kasnejših ki bodo ščasoma narejene narediti s povezavo med PC-jem in predvajalnikom.

Podporo oz. novi FW izpod mojega peresa (prstov), se bodo v prihodnje dali izključno aktivirati s kablom, ki ga lahko dobite pri meni. Za kaj več, pa moj email: piki64@medvedek.org

BTW: Administratorji, kdaj boste naredili, da bo lahko človek tudi kakšno slikico pripel

LP, Piki64

Pabo ::

@piki64
praviš da se kabl da bodit pri tebi a ne?
cena pa je??? brez poštnine ker sem iz MB in bi osebno dvigno kabl


LP pabo
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

piki64 ::

pabo: kontaktiraj me na email, pa se bomo zmenili.

LP

david76 ::

Imam težave z predvajanjem podnapisov pri nekaterih filmih in sicer podnapisi delujejo nekaj časa nato pa zmankajo če prevrtim film malo nazaj jih spet začne predvajat imam FW-050202

maticm ::

bo pa objavljen na internetni strani ta nov FW, ker imam kabel že doma?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maticm ()

piki64 ::

@dojaja: dvomim da ga imaš. Ker to ni enak kabel, kot se je prej dobil. Ta je drugačen.

LP

maticm ::

ja tisti za flešat ali ne?

maticm ::

v čem se razlikuje od tega

piki64 ::

@dojaja: seveda se razlikuje od tega. s tem kablom do katerega si dal link je samo za flešat, medtem, ko pa moj poleg flešanja ponuja še aktivacijo FW-ja. Poleg dodatnega softwara, je razlika tudi v hardwaru.

LP, Piki64

Kemik70 ::

Piki64: Zanima me ali kablu dodaš tudi navodila za posodabljanje in programsko opremo. Pa seveda koliko to stane?

Kemik
Kemik70

piki64 ::

@kemik70: Zraven so navodila, software in vse kar še zraven spada. Zadeva je bazirana na principu, da lahko popoln laik uredi zadevo. Kar dodatnega potrebuješ je samo 1 izvijač da odviješ vijake pokrova predvajalnika.
Za ceno in še kaj pa me kontaktiraj na email.

LP, Piki64

maticm ::

Zanima me če se je že komu zgodilo, da bellagio CVILI, ko predvajaš DVD?

Bellzmet ::

Zivjo!

Mene pa zanima, če je možno pri gledanju slik, da je zraven slik *.jpeg tudi zvocna datoteka - pač *.wav, ki ga diditalc posname zraven slike? In potem, ko vidis sliko, se avtomaticno odspila zvok, ki ima isti filename kot slika.

lp

stekar ::

Kako lahko ima DVD predvajalnik probleme s predvajanjem DVD-jev??? Bellagio ne prebere nobenega DVD-ja vec (spljoh!), drugace pa veselo prebavlja vse DivX-e. Se komu kaj sanja o tem? Ze prej je bilo nekaj postov na to temetiko, pa nobenega replya...tudi meni nekaj cvil pri predvajanju, kot da bi se matral zalaufati DVD, pa mu ne rata. hmmm...

Stepni Volk ::

Manjkajo detajli:

Ali NE bere samo originalnih DVD-jev?
Ali bere zapečene DVD-je?
Ali bere DVD-je z Divx-i?
Ali bere samo še CD-je (audio, MP3, VCD, DIvx)?

Zgodovina sprememb…

piki64 ::

Hi folk!

Možna je novost pri Bellagio. In ta je da vam prebere podnapise ne glede na ime filma in podnapisov. Ta zadeva pride prav vsem tistim, ki imajo kup že posnetih CD-jev, ki niso pred prihodom ploščosukov pazili na to, da je ime podnapisov enako imenu filma.

Primer:
do sedaj
film.avi
film.srt

sedaj:
film.avi
karkoli.srt

Vsi interesenti, se lahko zglasijo na moj email, vsi tisti, ki ste pa že prej kakorkoli donirali, pa se mi tudi javite na email, da vam pošljem FW.

LP, Piki64

email:piki64@medvedek.org

pingec ::

MEne pa zanima, če bo kdaj možno met dvojne podnapise in preklapljat med njimi.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388188117 (25041) gasper6201
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870603 (18422) koks2005
»

[divXvid] Mediatek - kateri firmware oz. fonte uporabljate

Oddelek: Zvok in slika
194249 (2071) Nebomgabiksa
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123818 (12234) piki64
»

[DivXviD] CenterSUB urejevalni podnapisov - centriranje

Oddelek: Zvok in slika
144545 (3473) EvilDare

Več podobnih tem