» »

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki

««
8 / 8
»
»»

bauci ::

Kupil v Lecrecu. Cena 9990 s tem, da dobiš zraven bon za 1150 sit, če imaš njihovo kartico. Nadgradil z Pikijevim FW in dela super. Ker imam tudi Yamado 6700 z FW serije 4 sem preiskusil oba. Bellagio je lepši, tišji oziroma neslišen, PB ni problem ni zatikanja, pri hitrem previjanju podnapisi ne izginjajo, podnapisi so veliki in lepo čitljivi, predvaja mi vse filme, ki sem jih probal včeraj. V glavnem Bellagio je močno "premagal" Yamado.
Lep pozdrav, Bauci

e-marko ::

Glede predvajanja in podnapisov bi morala biti identična, saj sta tudi fw tako rekoč enaka. Glede glasnosti in oblike pa ti verjamem.

LP
...somebody, somewhere...

piki64 ::

@seth666: samo to ti povem, ali ne znaš angleško ali pa ne znaš brat. Kajti po registraciji ti lepo napiše da ti bo aktivacijsko potrditev poslalo na email. Seveda potem tisti, ki niste niti toliko pošteni da bi vpisali svoj pravi email (sicer ne vem zakaj ga ne, saj nikogar ne preverjam ali kaj drugega) paš tega ne dobite ker ne pošlje na pravi email. Tu je ves razlog.

LP

Invisigoth ::

Ahoj vsem Bellagio lastnikom !

Ne najdem rešitve za moj (majnši) problem - nekaj časa (1 dan) je bilo vse b.p, zdaj pa , ko v
player (AD2020) vtaknem DVD video (original ali pa pečen), preklopi na widescreen - stisne sliko sam od sebe. Seveda se da potem it v meni pa na roke preklopit, ampak...je to normal oz.pozna kdo rešitev? Hvala vnaprej:D
Imam rad vse, kar imajo radi mladi.Zbiram Rambo 2, imam že vse plošče in gramofone. Ravno vezem goblen z njegovim likom...

Guardian ::

Belagio AD2020 dela ko šus, ko pa 1× hočem starim naštimat film, mi pa kaže slow-motion oz. diapozitive, seveda brez zvoka. ;(


Zgodovina sprememb…

veliki4 ::

A se obeta kaj novga za bellagio ad2020 kak nov fw al ne?
če se nočeš obnašati tako, kot drugi hočejo, imaš težave z njimi. Če se obnašaš po njihovem, imaš težave sam s seboj!

Lori ::

Lep pozdrav, mene pa zanima nekaj, nadgradil z novim FW in ko mam ostrino nastavljeno na ostro ali max ne vem zaj kaj piše pol mi belina nekako zobčasta postane oziroma nekako migeta tak da morem met na srednje nastavljeno, sam vseen me moti rahlo utripanje oz migetanje beline. Kaj bi bilo krivo če kdo ve povezan mam s scart kablom.... v bistvu je z vsakim FW sam bolj bilo povdarjeno migetanje...... hval aza kake PAMETNE odgovore.....

sdram ::

Živijo!

Imam DVD predvajalnik, star slabe dve leti in sedaj so se začele občasno pojavljati težave. Sredi predvajanja se slika občasno spremeni v neke kvadratke. Kolega mi je omenil da so krivi kodeki, ki so baje prestari in jih novi zapisi videa ne podpirajo. Predvajalnik je Bellagio, tipa žal ne vem, ker priznam, ne vem kje naj pogledam. Prosim za nasvet, kako posodobiti predvajalnik z ustreznimi kodeki.

Hvala za nasvet.

L.p.

nejc

Tomas ::

Nadgradiš z novejšim firmwerom. Če pa te stvari ne obvladaš pa prosi nekoga, ki je to že počel, da ti to stori.

sdram ::

Če mi je kdo pripravljen pomagati na tem področju in če mu ni odveč naj mi prosim piše na nejc.svetec@gmail.com.

Ugotovil sem tip DVD predvajalnika: Bellagio P807.

Vem, da bi si moral vzeti čas, in temeljito prebrati to temo, toda časa enostavno ni, ker sicer ne živim za ta DVD predvajalnik.

L.P.

nejc

Miha76 ::

Hello!

Imam problem z predvajanjev Mpeg4 filmov na bellagiu. Naložil sem FW iz pikijeve strani , upgrade je šel lepo čez dal sem player na tovarniške nastavitve in izključil iz elektrike za cca 5min.

Dogaja se , da vsak film pri cca 30 sek zmrzne in player je treba na knof ugasnit (dvd-ji delujejo BP)
Ima kdo kakšno idejo kaj bi to lahko bilo?

Prosim za pomoč.

LP Miha

Samson ::

Ej miha,, a je to un Bellagio ki jaz mislim? :O(
Ce mene vprasas zadeva zmrzne ko pride do prvih podnapisov. Torej zamenjaj vse nastavitve v podnapisih (zamenjaj barvo, ozadje podnapisov, obrobo) in dej nazaj kot je bilo. Naceloma bi moglo bit v redu. Ce ni menda pridejo dol pa naj prinese bom jaz magari s kablom flesnu. Upam da bos potimal med tem casom...Da se nau jezu nate. :)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

tin01 ::

LP !

Ker se PYPS firmware-a za Bellagio AD 2020 ne da vec dobit , bi bil zelo vesel, ce mi ga lahko kdo poslje na :

tincek@gmail.com

Hvala !

tin

west&east ::

Hay!
Iščem fw za AD2020 od P.Y.P.S.,vsekakor sem pripravljen donirati ampak ne najdem linka za dialog!Tudi sam sem imel podobne težave (bral forum) in te čisto razumem! Cenim vsakogar ki zna razmišljati v pozitivno smer,če pa temu doda še kanec inovativnosti pa še toliko bolj!Upam da se oglasite na; primoz.poljansek@siol.net , že vnaprej hvala!ragaci

maco1812 ::

lp

POŠLJII MI EMAIL PA TI fw Z NAVODILI POŠLJEM

lp

maco1812 ::

OPROSTI SEM SLEP VIDIM EMAIL,
FW IMAM DOMA,TOLE PIŠEM V SLUŽBI
-JUTRI GA BOM PROBAL PRINESTI OD DOMA PA GA DOBIŠ


lpoP

e-marko ::

Že urejeno. :))

LP
...somebody, somewhere...

dany2003 ::

Mi lahko kdo pošlje najnovejši Firmware za Bellagio AD-2020 ?!
Prosim!
Upam da je kdo tako prijazen!Al pa naj vse pove kje ga najdem.
Tnx

danyf@moj.net

lp

veliki4 ::

a je kak nov fw za bellagio ad2020?


LP
če se nočeš obnašati tako, kot drugi hočejo, imaš težave z njimi. Če se obnašaš po njihovem, imaš težave sam s seboj!

havay ::

Mi lahko kdo pošlje najnovejši Firmware za Bellagio AD-2020 ?!

Prosim!:D

mail je pa : dreamposte@email.si
stilko

Blazz ::

jaz bi tud rabu FW tanov na naslov blazzz@gmail.com

tnx!! :)

Matej_K ::

Kateri pa je najnovejši firmware???
... .. .

alki92 ::

A lohka še men ker pošle fw za tega belahgia 2020?
PLISS nujno nucam drgače bo letu čez okn. vsak cajt

ledoledo ::

tu imaš vse ftp://ftp.acord-92.si/Bellagio/

Matej_K ::

In keri je najnovejši in koliko je to staro, ker tisti datumi niso glih prav napisani???
... .. .

alki92 ::

HVALA!

niknik ::

Odpoved zvoka na Belaggio 2020

Po kar nekaj časa uporabe mi je odpovedal zvok na predvajalniku. Če dam zvok na predvajalniku in na TV do konca, se ob močnem brumu na TV minimalno sliši. Isto je pri predvajanju original DVD in pri DIVX. Ali je možno, da je tažava v FW in bi pomagal kak upgrade ali downgrade, ali pa je težava HW in lahko pomaga le servis?

Tudi pladenj se takoj po odpiranju hoče nazaj zapreti in ga je treba prijeti, da lahko dam gor ploščo. Samo pri nadagraditvi je ostal zunaj. Zadnji SW , ki sem ga nadgrajeval ponovno danes je od skupine PYPS z dne 27.01.2006.

Če servis - kateri? (Kupil sem ga pri Anni).

pingec ::

Meni pa se zdi da bellagio vedno slabše bere, ali je kaj kar lahko storim da probam sam popravit al bo počasi čas za novga nabavit?

A naj probam malo spihat, če je kak prah? Se da diodo kaj navit? :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

andsu ::

Pri Bellagiu imam problem ... zadnjih nekaj dni mi je začel nagajat .. in sicer ko dam noter dvd (ali cd) mu moram ročno pomagat da ga zavrti (sem odprl pokrov in ga mal pognal) ... potem ga poganja in bere normalno. Če ga pa ne zaženem na roke, pol pa nekaj časa neki melje in napiše ni medija.

Včasih pa zagrabi normalno.

Kakšna ideja ... al je najboljš kr zamenjat stvar?
Aja pa od PYPS FW mam gor, pa še garancijsko nalepko sem strgal, tak da garancijsko popravilo ne pride v poštev (je pa star nekje okol 1 leta).

e-marko ::

Motorček adijo... Vrzi v koš in po drug predvajalnik.

LP
...somebody, somewhere...

sejmon ::

tudi mene je začel včeraj je××t.moral sem ga ročno zavrteti...
zdaj pa sem razmontiral,pa sem premaknil lego laserja-motorčka,zdaj pa še bolj zajebava.
zgleda da bo treba po drug player...

Ali kdo ve kako ponovno nastavit pravilno lego laserja-motorčka?


lp

oCTANE97 ::

Živijo!
Malo z zamudo .. a mi lahko kdo pošlje zadnji fw za bellagio ad-2020?
Serijska je e202..

Moj email: octane95@gmail.com

Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oCTANE97 ()

d4rko ::

Pozdravljeni

Imel bi eno veliko prošnjo in sicer bi odkupil pokvarjen predvajalnik in sicer za zmerno ceno. Odpovedal mi je namreč napajalnik (udar strele) in bi ga moral zamenjati. Če je morda komu na predvajalniku odpovedal laser in ga hoče vreči v smeti, bi ga jaz namreč z veseljem uzel. :))

LP Darko

sejmon ::

poglej zs darkoan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sejmon ()

Caniggia ::

No jaz pa mam naslednji problem.

Posnel sem si firmware s stran: http://www.fnx2000.republika.pl/ imam namreč AD 2020 Belagio. Nadgradnja je potekala ok.

V DVDPlayer sem vstavil en divx in ko je prišel do dela, da bi moral prikazat podnapis Belagio zmrzne.

Sedaj pa nastopi nov problem. Želim posnet kak drigi FW. CD z FW vstavim v DVDPlayer. Player zazna FW. Želi da pritisnem Play, to tudi storim in potem nič. Na ekranu piše naj vzamem CD a ga noče ven vrečt. Probal sem s 4-mi FW-ji pa isto. Če pa dam onega prvega, ki ne dela pravilno pa mi cd ob nadgranji vrže ven kot narekujejo navodila.

Pomoč prosim.
Did you try to press F1?
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388188049 (24973) gasper6201
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870574 (18393) koks2005
»

[divXvid] Mediatek - kateri firmware oz. fonte uporabljate

Oddelek: Zvok in slika
194245 (2067) Nebomgabiksa
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123796 (12212) piki64
»

[DivXviD] CenterSUB urejevalni podnapisov - centriranje

Oddelek: Zvok in slika
144541 (3469) EvilDare

Več podobnih tem