» »

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki

tt1024 ::

Jah uporabil sem scart kabel, ki je priložen sedaj samo upam, da je napaka na kablu saj še nisem imel možnosti sprobati z drugim kablom. Če je napaka v napravi pa me ponovno čaka ubadanje z reklamacijo ;(

TylerDurden ::

Meni tudi povozi sliko na TVju, či imam na AV je v redu, če dam pa na televizijo je pa zvok od TVja, slika pa bellagio meni. Pomaga izklop bellagia.
Let\'s make some soap ...

tt1024 ::

Ja samo pri meni je največji problem da je bellagio na standby (rdeča lučka) vendar mi v roku 20 minut začne TV sam od sebe preskakovat na AV in nazaj na TV in to se dogaja povsem nekontrolirano. Če potem bellagiota prižgem in ugasnem je spet mir za kake pol ure ;((

ian77 ::

Reklamiraj izdelek. Ni sploh nemogoče, da je defekten. Sam sem zamenjal kar 2 Bellagia preden sem dobil popolnoma izpravnega.

Drugače pa če se ti ne da s tem se ukvarjat priklopi preko AV (lahko tudi na scart z pretvornikom - 1000 SIT) ali pa še boljša varianta, katero jaz uporabljam preko S-Video - precej boljša slika, saj je kabel priložen, če seveda imaš vhod na TV.

Travca ::

To pomeni, da sem jaz imel srečo. Nabavil sem ga pred dvema dnevoma in vse dela u nulo. FW tudi seka... Ta od PYPS... Komu lahko pošljem podporo za FW? Vsaka čast! Mislim, da je to najboljša možna zahvala za vse, kar počnete...

Imam pa en problem... Naredim vse tako kot je že tukaj na raznih temah napisano... Uporabim CenterSub, WorkshopSubtitles, zapečem CD, vstavim v ploščkosuk, film se začne predvajati, začnejo se podnapisi, lepo na sredini... Vse cool in potem po kakšnih treh popnapisih začnejo le-ti skakati?! Malo levo, malo desno, pa potem spet kakšnih dve minuti na sredini... : ) A je možno, da naredim kakšno napako v CenterSubu, v mediatek options?

TylerDurden ::

preveri na računalniku, če tam tudi podnapisi skačejo. Če ja je nekaj narobe s podnapisi, če ne pa s predvajalnikom.
Let\'s make some soap ...

Travca ::

Po pravici pvedano ne znam to preveriti. Drugače pa je danes oz. malo prej sodelavec istega kupil in ga prinesel k meni, da sem ga upgrade-al in sva probala isti film... Zgodba pa se je ponovila...

Stepni Volk ::

14'990,- SIT... za celih 1'000 SIT dražje kot pred parimi tedni akcija v Anni d.o.o. oz 500 SIT dražje od akcije v E.Leclerc-u.
Žal sta obe akciji že mimo.

piki64 ::

NOVI FIRMWARE ZA YBELLAGIO!

Fonti za podnapise po vaši meri.

Sami si izberete barvo in obrobo za fonte.
KJE? Na www.medvedek.org/pyps

LP,Piki64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: piki64 ()

maxy ::

Za ta novi FirmWare je potrebno izbrati 041009b pri CenterSUB-u. Jaz imam vse podnapise obdelane za verzijo 041009c pa me zanima kako bi izgledali, če upgrejdam FirmWare.

piki64 ::

maxy ni straha. Fonti so enake velikosti kot v 09c, 09b verziji, tako da lahko narediš upgrejd, vendar počakaj do večera pride ven nov FW.

LP,Piki64

Travca ::

No, novi FW ni ravno najboljši ali se jaz samo motim? : ) Zdaj imam manesto Bellagiota Yakumo... : )
Pa opazil sem, da ste umaknili ta nove FW za B. iz tiste strani... A lahko kdo kaj več pove o tem, prosim.

piki64 ::

travca, ravno zaradi tega. so že gor nove verzije. si še enkrat DL in si preberi berime.txt


Spremeni novi YAD2020.BIN v YAD2710.BIN in boš imel vse tako kot treba.


LP,Piki64

morfius ::

pozdrav!!


tut js sm mel podoben problemček...
pa je pyps group to koj zrihtu..

FW 041811 je tapravi!

mel sm pa ta problem ,da sm mel na komponenti namest

gumb --open----je bil play
gump ---play--- pa open

prvo sm dal pa gor fw041711,pa sm dobu yakumo,hehehe..

pyps grupa ----kr tko naprej------ carji ste

GUFY ::

Danes sem kupil DivX predvajalnik Bellagio AD 2020, pa me zafrkava zvok. Iz predvajalnika lahko dobim samo stereo zvok kaj drugega pa ne. Navodila sem prebrel podolgem in počez vendar na najdem nastavitve, ki bi mi pomagala rešiti moj problem.

lithium ::

Tudi jaz sem nabavil tega interšpar bellagio...
Opažam problem, da mi pri nekaterih divx3 filmih kar naenkrat zmanjka zvoka... je to kak znan problem?
Sicer pa nadrgadnja fw (originalni), ni rešila problema..

Pa tudi drugače sem nad škatlo razočaran ... večino filmov imam xvid, ti pa se doka zatikajo med predvajanjem...

Vse debate se pa vrtijo večinoma okrog podnapisov - teh pa niti ne potrebujem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lithium ()

Bellzmet ::

lithium: a gledaš samo slovenske filme da ne rabiš podnapisov?

lithium ::

recimo da dobro razumem anglesko :)

Sicer pa question; a ima tudi yakumo fw takšne probleme? Ali je to chipset problem?

LP.

TylerDurden ::

Jaz uporabljam filme na enem cju in se načeloma ne zatikajo, filmi na 2h cdjih pa se zatikajo. Če ni možno dobit verzije filma na 1 cdju ga prekodiram z autoGKjem. Filme s kombinacijo xvid+ac3 5.1 prekodiram zvok v vbr mp3, ker uporabljam zvočnike s televizije.

Filme, ki me res zanimajo pa hodim gledat v kino.
Let\'s make some soap ...

HeiJack ::

A najnovejši firmware je region free - oziroma kako naredim Belagiota regijsko odklenjenega? (imam kar nekaj filmov z regijo 1 in mi ne delajo - original firmware naložen)?

marker ::

Kot vidim, dela predvajalnik nekaj težav, še nikjer pa nisem zasledil težave, kot jo imam. Med predvajanjem mi je nekajkrat preskočil cd, nato pa zamrznil. Sedaj ga ne morem odpreti niti z daljincem niti z gumbi na playerju. Ne odziva se na nobeno tipko, rdeča lučka (standby) pa utripa. Ne pomaga niti, če ga odklopim iz elektrike in ponovno vklopim. Je zrel za pokop in reklamacijo? Glede na to, da je naložen fw, me zanima ali bodo upoštevali reklamacijo (Anni).

seth666 ::

imam zadnji firmware od P.Y.P.S. Work Group ....Z Center sub sem obdelal podnapise za Man on fire in mi na Bellagio 2020 ne delajo dobro ... Problem je ker mi določene vrstice ne izpiše cele,ampak je samo pol besede in na koncu znak minus (-)....

Kaj lahko narredim?

Pri firemweru imam izbrane manjše fonte..
....And justice for all

m.m. ::

Nalo~i si zadnjo verzijo programa center sub 04-12-09. Jst sm jo sprobal dons in dela super.
Podnapise imam normalno v dveh vrsticah (velika pisava ).
POHVALA P.Y.P.S.
lp mm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.m. ()

filmika ::

Se oproscam, ce je to ze kdo vprasal ali je ze kdo sit tega :8) , ampak imam isti problem s podnapisi kot Gogisan pred mano. Odgovor na njegovo vprasanje mi pa ne pomaga, ker pri men ne deluje.
Najprej sem na bellagio nalozila z uradne nemske strani iz prilozenih navodil FW s sumniki. Ker so podnapisi mikroskopsko mali in levo poravnani, pa bi rada izboljsan FW od pypsa. Ampak, ko zmodificiram 041124 v filet YAD2020.BIN in ga preimenujem v YAD2170.BIN, kot sem prebrala, se mi zgodi isto kot Gogisanu. Bellagio javi, da ne prepozna CD. Na nerotu sem finalizirala CD, probala potrjenega, nepotrjenega, na CDju je samo ta filet. Nic. Help! :(

ian77 ::

filmka: Tako bo sigurno delalo (preverjeno). Če imaš uradni FW potem ne preimenuj. Ime datoteke je YAD2020.BIN (vse z velikimi črkami) - zapeči na CD in sigurno dela.

piki64 ::

Centrirani podnapisi so postali resničnost!


Danes najdena koda, ki bo omogočila avtomatsko centrirane podnapise na playerju.

Fw skupine pyps bodo že danes opremljeni s to možnostjo.

LP, piki64

Zgodovina sprememb…

GUFY ::

Jaz imam pa težavo, ker se daljinec od reciverja in daljinec od predvajalnika pokrivata. Naprimer ko pritisnem tipko za večjo glasnost na reciverju, predvajalnik to zazna kot ukaz stop.
Ali ima kdo kakšno idejo ali podobno izkušnjo in kako bi se dalo to odpraviti.

filmika ::

Ian77, res hvala, resil si mi velik problem. Pa seveda hvala tudi pypsu! Zdaj se samo se naucim centrirat podnapise... 8-)

pingec ::

a bi lahko dobu ksn link za nov FW k podpira šumnike saj na strani od pyps ne dela nobena povezava, alpa ce mi kgo senda na pinggoATgmailDOTcom :(
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Firebat ::

Nobena povezava ne dela!
Bi lahko bil kdo prijazen pa mi poslal na badbox@NOSPAMemail.si (brez NOSPAM) firmware bellagio_041211.zip.
Hvala!

piki64 ::

NOVI FW ZA BELLAGIO SO ZUNAJ:
- centrirani podnapisi
- dolga imena datotek
- izbor 8 razlicnih tipov podnapisov
- ....

LP, Piki64

ian77 ::

Zanima me kako se bodo prikazali obstoječi podnapisi, katere imam posnete na CD-je, ki so centrirani z Centersub.
Bodo sredinsko poravnani isto kot sedaj vsi podnapisi ali desno (zaradi tistih znakov, ki so se uporabljali za centiranje)?

Sicer pa super FW.:D

A.L. ::

Zanima me ce je mozno spremeniti meni na AD2020, da bi imel tudi ostale nastavitve(EQ, bass boost,reverb,...), kot jih ima YAMADA DVX-6600.
LP

cascarino ::

meni ni jasno s tem gericomom


dal sem gor uradni FW potem kasneje pa presel na PYPS FW.

vecina divx filmov mi se zatika in sploh normalno niso gledljivi.
zato se tudi sprasujem, kaj sploh drugi imate od nakupa bellagio ad2020 ?


obstaja kaksna resitev za normalno gledanje divxov na tem bellagiu , brez zatikanja ?

na nekaterih forumih so mi dejali, da je kriv AC3.

Moji filmi katere jaz gledam sem preveril noben ni AC3 zvok, ampak je navaden 192kbit

Bellzmet ::

cascarino: med dela brez zatikanja sploh...imam od PYPS FW. Do sedaj mi ni delal 1 film, pa sem jih sprobal že cca. 30-40.

Men se še vedno zdi dober nakup!

lp

Bellzmet ::

cascarino: a si probal z Mpeg4modifier? No če še nisi, odpri program, naloži film, in poglej, če ima film "packed bitstream". Če ima, ga odstrani - "unpack" - probi če bo to kaj pomagal.

lp

ian77 ::

Glede zatikanja filmov je bilo zapisanega zelo dosti. Malo poišči in našel boš odgovore.
Poglej tudi posebno temo glede zatikanja filmov. Precej uporabnega.

mihec87 ::

Mene pa zanima kako kj tecejo filmi na dvd-jih iz videoteke pa tut presneti dvd-ji?A stekajo...?

ian77 ::

mihec87: Ne. original ali posneti (le da ni kakšna zelo slaba kvaliteta DVD-ja) DVD tečejo OK brez štekanja ali kaj podobnega (razen če ni CD-DVD popraskan, umazan, ...)

Tukaj govorimo samo glede divx - xvid in sicer pri različnih tipih kodiranja z pro funkcijami. Nekatere štekajo - predvsem pri xvid.

pingec ::

Ali lahko poveste lastniki bellagio-a predvajalnika kako se vam obnese zadnji Firmware od pypsa, meni namreč slika zafrkava :




Če mi bi kdo zanal povedat če je pr men kej narove nej kr pove :)
Pa prosim da čimprej poveste če vam dela latest pyps FW?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

marjans ::

Pingec, poskusi se prebiti prek menijev in si nastavi PAL. Z nadgradnjo so se najbrž izgubile nastavitve TV standarda.

Pabo ::

mene pa zanima zakaj mi ne gre upgrade novega FW od pyps-a na bellagio ad2020?

predvajalnik sem nadgradil z FW od yakumota le da so bila spremenjana imena YAD2020.BIN

Ne vem zakaj mi sedaj javlja neznana medij in mi noče nadgradit!

FW se DL iz strani pyps-a!

ZA ODGOVOR HVALA ŽE NAPREJ.
upam da je komu uspelo to že porihtat!
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

heft ::

mi lahko kdo pove kaksne so mere tega predvajalnika?

lp

piki64 ::

Pabo!

Počneš nekaj potem pa ne veš kako nazaj. Zanimive odločitve.
Namig! Zadnji FW preimenuj iz YAD2020.BIN v YAD2710.BIN
pa bo delovalo.

Pabo ::

Ok ok hvala

Pa sorry za gnjavljenje preko maila!

Na zadnjega ni treba odogovrit

Lp pabo
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

filmika ::

Lepo prosim, kako se na bellagio namesti tale novi pypsov FW041215, pa da se seveda ohranijo une lepe stare crke od prej? Stari uradni bellagio FW sem nadomestila s pypsovim FW041124, pa mi je zelo fajn. Zdaj bi rada se centriranje, ki ga ponuja najnovejsi FW, ampak ne vem kako. Navodil ni, samo opozorilo, da ce ne ves, kaj delas, ne naredi nic. A obstajajo kaka navodila napisana kje? Kako na svojga bellagia nalozim ta novi FW041215, k pise, da lepo centrira podnapise in da lahko izbiras med vec podnapisi (kako pa lahko izbiras?). Hvala za odgovor! Pa kmal lepe praznike pa dost darilc pa novih filmov! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: filmika ()

maticm ::

potek:

-zapečeš v neru fajl (.bin) kot navaden CD in ga zapreš (če je prvič je ime drugačno kot če nalagaš drugič...beri nekaj postov višje)
-daš spečen CD v BELLAGIO
-ENTER in ČAKAŠ

[po nalaganju moraš OBVEZNO izbrati velikost in tip podnapisov v meniju..veliki rumeni, mali beli,....]


prednost novega FW: avtomatsko centrirani podnapisi


POHVALE ZA NOV FW KI JE PRECEJ BOLJŠI OD PREJŠNJEGA (po izgledu in vsebini)
-samo še zgoraj opisani problem pri slikah in bo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maticm ()

16F84 ::

[...po nalaganju moraš OBVEZNO izbrati velikost in tip podnapisov v meniju..veliki rumeni, mali beli,....]


Kje je ta menu :? . Naložil sem zadnji firmware Bellagio FW04-12-15. Dobil slovenske menuje a podnapisov ni. Nisem zbiralec filmov zato sem imel doma le dva taka s podnapisi, ki so prej delali sedaj jih pa ni. Morajo slučajno za ta firmware biti drugače narejeni? V drugem formatu?

16F84 ::

...Našel... stvar odlično deluje. Vse pohvale fantom.

lp
Silvo

Pabo ::

piki64:
zakaj mi še vedno ne gre naložit FW čeprav sem preimenoval fajl?

na ekranu je nekakšen krogec z kvadratkom!

Upam da mi bo uspelo to porihtat danes
!!!Z MALO SAMOINICIATIVE POSTANEJO ŠE TAKO ZAPLETENE STVARI ZELO ENOSTAVNE!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pabo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388188111 (25035) gasper6201
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870601 (18420) koks2005
»

[divXvid] Mediatek - kateri firmware oz. fonte uporabljate

Oddelek: Zvok in slika
194249 (2071) Nebomgabiksa
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123818 (12234) piki64
»

[DivXviD] CenterSUB urejevalni podnapisov - centriranje

Oddelek: Zvok in slika
144543 (3471) EvilDare

Več podobnih tem