» »

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki

««
«
1 / 8
»»

mihaelm55 ::

Kaj bi naredil da bi moj dvx predvajalnik bral podnapise.
  • spremenil: CaqKa ()

Tody ::

Si kdaj čist slučajno pomislil da bi uporabil Google ?

CaqKa ::

ftp://download.gericom.com/DVD-PLAYER/DivX-Player-AD2020/

ervinja ::

ali za ta dvd obstaja slo firmware

CaqKa ::

če se ne motim gre od yamade yakumota firmware naložit na to zadevo.. tako da ja :)
preberi yakumo dx4 temo.

ervinja ::

ko sem ga gledo je vse isto od daljinca do setap menija zato me zanima če bi lahko naložil yanezov firmware

Stepni Volk ::

Če bi brali DivX/Xvid komponente, čisto spodnji post, ne bi jamrali:

Še to... piki64 je naredil PC/DVD povezavo za Bellagio AD2020... FW, napotke in ostalo mi je posredoval... moja malenkost bo naredila Internetno stran (najkasneje do petka zjutraj), kjer boste lahko dobili vse zaželeno... med tem lahko greste na stran vašega brata dvojčka: Yakumodx4.tvheaven.com ali na temo v tem Forumu: Yakumo DVD Master DX4...

Upoštevajte navodil Miranc-ja... za dodatna vprašanja se obrnite nanj ali Piki64

Še to: Yanez, Paharaoh, Piki64... združujejo moči, da bodo naredili skupni, boljši in lepši FW, ki bo seveda uporaben tako na Yakumo-u, kot na Bellagio...

LP

Stepni Volk ::

Vaša stran s podporo v nastajanju: Bellagio-AD2020... prosim za še malce potrpljenja... in javite ali vam sedaj podnapisi delujejo.

mAsA ::

Na uradni strani so različni popravki, med njimi je tudi popravek ki omogoča prokazovanje srt podnapisov s slovenskimi znaki (vsaj tako piše). Najnovejši firmware ima datum 27.9.2004 in je najbolj spodaj.
http://www.bellagio-home.com/index_nf.html
Tu klikni na "Produkte" in nato še na "Download" tam boste našli popravke in navodila kako se updejta firmare. Skrbno si preberite NAVODILA!

LP
mAsA
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAsA ()

CaqKa ::

morfius ::

ok ker so mojo temo zaprli (moja nevednost), evo za vse ki majo bellagio 2020, kako odklenat na region free......:D :D simpl je panar tabolš hahaha...:P našu na dvdrhelp:
"Switch player on and open door. Then key in 4377340. That's all and your player will be country code free."

team P.Y.P.S raztura njihov FW je skor v nulo... za piki64 mam en question: kako z unim programom zamenjam slike za ozadja na playerju? poskušal sem mal ni ratal,vi pa to gotovo obvladate... za odgovor ze vnaprej hvala.

Zgodovina sprememb…

piki64 ::

@morfius: pošlji slike za ozadje pa ti jih integriram v FW.

email:piki64@medvedek.org

morfius ::

a kk drgac ne gre??
bi ser rad sam naucil? lahk mi pošleš navodila na mail:
bobo.gorjup@siol.net
mam oba programa
mtk viwier in mtk remaker

če pa nočeš oz. ne moreš, ti pa do petka sestavim slikice na temo Matrice-Morpheus.
ok da pa te se mal pohvalim:

TVOJ FW JE ZLO DOBR...('8-O '('8-O ');

morfius ::

piki naj naj hvala za mail.....
Če Se Kdaj Spoznama MAŠ pivo oz. kar piješ zastonj.....
Zastonj???se ga bomo mal opili a ne..
Če mi Rata :\
I`will be very happy.

Miki_Miska ::

@morfius
lahko se vcasih malo sprehodis po podobnih temah.
Stepni Volk je ze objavil LINK do [DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba), jaz pa ti ta link PONAVLJAM.
LP :D 8-) |O
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Zgodovina sprememb…

morfius ::

piki64, a mi poveš kaj je novega v FW 011004 napram 300904???

Miki_Miska ::

@P.Y.P.S. Group

Kot je ze morfius napisal, a k temu bi se dodal:

ALI se lahko pri VSEH YAKUMO, YAMADA in BELLIAGO ter SubCenter na kratko v "treh crtcah" se napise, kaj prinasa NOVOST.
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

Stepni Volk ::

Yakumo in Bellagio uporabljata lahko identičen FW... Yamada potrebuje drugačnega, saj tudi sam ploščkosuk omogoča največ.

morfius ::

To, da yakumo in Bellagio uporabljata identičen FW vem,
mene sam zanima kake so izboljšave z novom FW za bellagio.ver.011004.
Pyps Group : Na vaši strani za firmware bi lahko dodali txt datoteko kaj ste nadgradili z vsakim novim FW za yakumo in bellagio..

Drgač pa ste carji kar delate...:D :P

l.p morfius

@Piki64 ---- Hvala za navodila DELA ,zdej bom pa mel Bellagio na temo Matrix-Morpheus;) 8-)

baso1972 ::

Firmware za Bellagio AD2020 naši fonti brez sivega ozadja.

Povezava

Stepni Volk ::

Na internetni strani P.Y.P.S. Firmware, vas med drugim, čaka tudi NAJNOVEJŠI FIRMWARE:
061004a - dodan izbor med velikimi in malimi podnapisi (ni več motečih prikazov, ko stisnete npr. display tipko ali ostale)
061004b - enako kot gornja verzije vendar s širšim innekoliko drugačnim naborom zankov
061004c - enako kot 061004b, brez sivega odzadja pod podnapisi (dobra ostrina).

Bellzmet ::

Mene pa zanima sledeče za AD-2020 ali so/je:

1.delujoči slo podnapisi in so dovolj veliki za gledanje v dnevni sobi oz. po možnosti nastavljivi po velikosti. Neki sem bral, da je samo leva poravnava - se da naštimat na center oz. tko k je normalno na TV-ju?

2.ima funkcijo custom pan-scan ala bsplayer oz. kakšno drugo podobno stvar

3.če stvar dela tko k more, k resno razmišljam o nakupu, ker se mi ne da več gledat filmov na monitorju!

Aja pa še tole. Piše da predvaja Xvid brez GMC - kva je to? In a navadn Xvid k ga jaz doma gledam na compu tale player predvaja?
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Bellzmet ::

No sem mal čekiral forum pa to.

Nekak sem zbral tale dva; katerga bolj priporočate - glede na gornje zahteve:

Bellagio AD-2020 za 14.000 Sit
ali
Yamado DVX-6600 za 20.000 Sit (oz. če je kje še ceneje)?

lp

piki64 ::

Stvar je sledeča. Podpora je za oba enaka. Sploh z našimi PYPS FirmWare-i smo stvar izenačili, tako da menim, da se bellagio bolj splača.

Glede samega predvajanja pa je takole, da imajo probleme z Xvid+AC3, kjer se frejmi nekako izgubljajo in dobiš občutek preskakovanja slike.

Če misliš, da boš z playerjem (katerimkoli) pridobil super delujočo napravo temu ni tako. Sploh če si perfekcionist.

Problemi obstoječih playerjev so:
- samo enobarvni podnapisi (bele barve),
- podnapisi so nekoliko previsoko na ekranu,
- težave s predvajanjem nekaterih kodekov,
- nepodpora ID3 Tag-om,
in še kaj bi se našlo. Seveda to govorim, če imaš naložen FW od PYPS. Če pa nimaš tega pa so še hujše zadeve glede na zgoraj napisano:
- na levo poravnani podnapisi
- mikroskopsko majhni podnapisi, ......

Sedaj pa se odloči, če tistih 14000 SIT odtehta to. Če meniš tudi DVD-je gledat potem vsekakor, za samo DivX pa če si perfekcionist potem pozabi.

LP

Bellzmet ::

piki64: hvala za ves info! Me pa še glede pan-scana zanima. Če je divx posnet za 16:9 se potem da naštimat tko k npr. pri Bsplayerju da je slika mal večja s tem, da jo ob straneh mal poreže?

Sem kr perfekcionist pa še DVD-jev ne nameravam gledat tko da...bo treba še mal razmislt!8-)

Al pa za 20 čukov rabljen comp pa starše prepričat, da ful lepo paše k TV-ju v dnevni!:D

lp

Stepni Volk ::

Bellagio pri Anni stane ta teden 14K. :)

Bellzmet ::

piki64: sam tolk za en nasvet; si napisal, da tudi FW od PYPS ne podpira ID3tag. Sem mal brskal po netu pa en tip na teli strani:

http://www.mpeg-playcenter.com/modules....

kao piše, da z enim ruskim FW podpira tudi ID3tage.

Samo v vednost, če ti kaj pomaga, jaz nimam pojma o tem!

lp

piki64 ::

@Bellzmet: Ja poznam ta FW, ampak so pa drugi problemi, kot je to da ni zvoka, ....

Saj star komjuter je dobra rešitev, samo mora biti dovolj MHz, kot slabost pa so ventilatorji, ki se derejo.


LP

CaqKa ::

belzemet: če misliš star komjutr usposabljat za divxe potem si poglej linux distribucijo MoViX

Bellzmet ::

Bom jaz verjetn kr ubodu tegale Bellagia pa upam, da bom čim bolj zadovolen! Sam da so podnapisi pa da mi ene 90% divx oz. xvid dela pa bo za 14.000 Sit kr u redu...:\

A mogoče kdo ve, v kateri trgovini v Lj. bi se dalo tovrstne zadeve mal sprobat? No sej bom mal zatežu prodajalcem pa da vidmo kolk so kej ustrežljivi.

Tist s starim compom je bla bl fora k nimam tolk prostora pred TV-jem.

lp

morfius ::

@Bellzmet

Iz mojih lastnih iskušenj ti povem da si kupi BELLAGIO-ta,saj za 14.000 sit kokr stane ne morš dobit kaj takega da bi ti divx-e bralo tk ko
on.kupiš Bellagio-ta,greš na http://www.medvedek.org/pyps/, si potegneš dol FW ,ga spečeš na cd , sprobaš komponento , vidiš da dela,
NATO PA SE ZAHVALIŠ PYPS TEAM-u, KER JE NAREDU ODLIČEN MODOFOCORAN FW.Js sm s tem zlo zadovoln.

pa tudi programčki za spreminjanje ozadja na plejerju obstajajo,js sm to testiral,sprobal,je blo kull,vendar sm se odloču da bom dal nazaj
original slikce od PYPS grupe gor,da bodo ostali vedli da spoštujem njihovo zagnanost,saj vse kar delajol,delajo ZASTONJ...in če oni rečejo da z fw ki ti zrihta id3tage ni vse najboljš pol jim to verjem, ker oni že vejo kk je s tem.

pred mesecem dni se še sploh ni govorilo, o kakih šumnikih na komponenti zdej jih pa maš že dve vrsti.....tk da ,

PYPS grup verjetno v imenu vseh, ki imajo Bellagio,yakumo in yamada, za slednja dva ne vem ker jih nimam, se vam zahvaljujem za vaše
predano delo.8-O

Bellzmet ::

No sem ubodu Bellagia.

Zaenkrat še ne bom nič komentiral k je uštekan šele cca. pol ure.

Sem si naložu FW od P.Y.P.S pa me zanima tole:

1.za podnapise, če jih hočem met na sredini morm z CenterSub pa bo? Right?

2.zdej sem dal gor Bellagio FW04-10-09c. A lohka sprobam še druge x-09b in ostale, da vidm kako fonti in stvari zgledajo tam al je lohka kej panike?

No to je to zaenkrat!

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

CaqKa ::

jaz sem tudi danes nabavil belagiota...
pograjat ga morem ker ne bere tak dobro dvdrwjev kot silva schneider 505, več pa še mi do zdaj ni uspelo potestirat :)>:D

DeViLs_FaCe ::

zdravo,

mene pa zanima kakšna je razlika med FW na ftp://download.gericom.com in pa med FW-ji www.bellagio-home.com.

LP
DeViLs FaCe

TribesMan ::

Jest sem tud nabavil Bellagia... zaenkrat brez pripomb... bere vse živo in mrtvo, slika je kjut, podnapisov še nisem sporobal, ker jih ne uporoabljam...

Me pa zanima a se splača zafrkavat z updateanjem FWja? Kaj sploh pridobiš? Ker zaenkrat nisem opazil še nobenega minusa... vse dela OK

Aja odpiranje vratc pogona je bolezensko počasno... še dobro da gre na DVD več DiVXov...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

CaqKa ::

z pyps firmwareji boš dobil šumnike v podnapisih.. in če se ne motim celo obrobo na podnapisih.

krossnik ::

sam toliko mimo grede.... pobrano z enega foruma, ki govori o Bellagiu A2020

"drib Posted: 2004-09-28 11:42:18
Newly Minted Apprentice

Posts: 7


I made a mistake


Upgrading firmware with the yamada software went well, it worked: subs where ok.

BUT I thought: maybe I can undo the upgrade and upgrade again with the official firmware (In case of a new firmupgrade from bellagio would be available)... stupid yeah your all right stupid.

my bellagio doesnt work anymore, so: don't try downgrading firmware people.
Now I watch movies using my pc and the tv out etc, so the pain is not so bad anymore....

good luck,
Dribibu [ This message was edited by drib on 2004-09-29 ] "
....to delam s pomočjo kekčevih ukan :)))

picyl ::

krossnik: to ne bo držalo!!!

Jaz sem svojega Bellagia update-al z Yamada firmware-om nato z Yakumo firmware-om ter nazadnje s PYPS firmware-om za Bellagia in zadeva deluje čisto ok! Paziti moraš edino, ko update-aš z Yamada firmware-om, da je potem predvajalnik v bistvu Yamada DVX-6600. Pri naslednjem update-u moraš datoteko preimenovati kot da bi update-al Yamado (ZDVX6600.BIN).

> Upgrading firmware with the yamada software went well, it worked: subs where ok.

> BUT I thought: maybe I can undo the upgrade and upgrade again with the official firmware (In case of a new firmupgrade from bellagio would be available)... stupid yeah your all right stupid.

> my bellagio doesnt work anymore, so: don't try downgrading firmware people.
> Now I watch movies using my pc and the tv out etc, so the pain is not so bad anymore....

picyl ::

Bellzmet:

> Sem si naložu FW od P.Y.P.S pa me zanima tole:

> 1.za podnapise, če jih hočem met na sredini morm z CenterSub pa bo? Right?

Right!

> 2.zdej sem dal gor Bellagio FW04-10-09c. A lohka sprobam še druge x-09b in ostale, da vidm kako fonti in stvari zgledajo tam al je lohka kej panike?

Seveda, update-aš lahko neomejenokrat. Paziti moraša edino, da ti med update-om recimo ne zmanjka toka.

Miki_Miska ::

@picyl
Jaz sem svojega Bellagia update-al z Yamada firmware-om nato z Yakumo firmware-om ter nazadnje s PYPS firmware-om za Bellagia in zadeva deluje čisto ok! Paziti moraš edino, ko update-aš z Yamada firmware-om, .....
V cem je NAJVECJA FORA TEGA, DA SI JIH NALAGAL V TEM VRSTNEM REDU, KAJ SI PROFITIRAL?

Ali ni dovolj LE zadnji PYPS FW?
* * Pomagajmo si, saj bomo le tako vedeli VSI VEČ * *

CaqKa ::

upam da ljudje ne mislijo da se funkcije teh fwjev "seštevajo" :D

ker se ne 8-O


;) 8-)

Jacky ::

Kako ta center sup dela ? Ali se mora naložiti na player ali pa se mora skonvertirati podnapise preden jih posnameš na cd?

CaqKa ::

ono ta drugo

maticm ::

kere kodeke sploh predavaja ta "stroj" (xvid, oggvobid?)

Stepni Volk ::

Trenutno iste, kot Yamada DVD Master DX4.. se pravi nič od OGG-a.

picyl ::

Miki_Miska

> V cem je NAJVECJA FORA TEGA, DA SI JIH NALAGAL V TEM VRSTNEM REDU, KAJ SI > PROFITIRAL?
> Ali ni dovolj LE zadnji PYPS FW?

Seveda je dovolj le en, ampak jaz imam Bellagia že 4 mesece in takrat še ni bilo PYPS FW. To sem hotel samo nazorno povedati, da ni problemov, če ga večkrat update-aš. Sem pač v 4 mesecih sprobal že kar nekaj različnih verzij FWjev, ker do pred nekaj tednov nazaj Bellagio ni imel uradne podpore za šumnike!

Stepni Volk ::

Samo opozorilo... Flash spomini imajo tako kot marsikaterij medij omejeno število zapisov. Vendar je ta številka 999+, tako da se ni preveč za bat :D.

ricola78 ::

Mene zanima, če sta yamada in bellagio dovolj enaka, da se lahko odločaš za katerga koli, al je yamada vseeno kvalitetnejša in ima boljši support. Zasledil sem, da je Bellagio nekomu malo slabo bral dvd-rw, pa me zanima a se to dogaja tudi pri yamadi? Pa zanima me še če nima nobenih drugih problemov z branjem medijev.
Kako se vam zdi konstrukcija? Pri yamadi sem mel filing, da je pladenjček ful švoh.

hvala
It's nice to be important but it is more important to be ... cool or smth.

maticm ::

Kaj ali kako naj naredim da delajo podnapisi na novem FW-ju od PYPS-ov. Meni ne delajo! - imam bellagio_041009b FW
Kaj je treba še kaj z programom centersub naredit?

Imam cd na katerem je istoimenski film in .srt podnapis ...za KISSa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maticm ()

piki64 ::

dojaja: centersub je samo za centriranje. Vzrok išči v svojih podnapisih in ne v FW.


LP
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388188079 (25003) gasper6201
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870582 (18401) koks2005
»

[divXvid] Mediatek - kateri firmware oz. fonte uporabljate

Oddelek: Zvok in slika
194246 (2068) Nebomgabiksa
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123812 (12228) piki64
»

[DivXviD] CenterSUB urejevalni podnapisov - centriranje

Oddelek: Zvok in slika
144542 (3470) EvilDare

Več podobnih tem