» »

Prenosni predvajalnik DVD DVIX Qartec

Prenosni predvajalnik DVD DVIX Qartec

butkomutko ::

V četrtek sem kupil QUATEKOV PXD800 prenosni predvajalnik stvar je lusna majhna sicer cita samo sub podnapise pa se te bol male brez sumnikov a predela vecino divx formatov tudi qpel mu ne dela problemov.
No vceraj pa je zacel predvajat sliko samo se na sredini svojega ekrancka zato sem ga nesel na servis in, ker niso nic pametnega ugotovili so mi dali novega in tam je delal v redu pa tudi doma nekaj casa sedaj pa je zopet slika samo na sredini saj ce ga na normalno tv prikljucis je cez cel zaslon a ga nisem kupil za gledanje na tv za to mam Yamado .
Zato iscem se kaksnega ,ki si je isto kupil ta predvajalnik in ce njemu dela v redu saj me ne mika kar naprej nosit stvar na servis mi je pa ze mocno zal ,da sem ga kupil
Treba pa rect ,da prodajalci pa tud serviserji glih nimajo oziroma sploh nimajo pojma kaj prodajajo in servisirajo saj so ga gledali kot cudo bozje
pa tudi proizvajalci te krame se zelo delajo norca iz nas !

p.s ta rec naj bi citala tudi iz foto kartic no film prebere podnapisa pa ne
pise ,da bere iz prenosnih usb diskov z mojega samsunga ne bere

butkomutko ::

No uspelo mi je ugotovit v cem je problem tako ,da tudi z prvim ni bilo nič narobe pac kot sem rekel ne serviserji ne prodajalci ne obvladajo poznajo stvari ,ki jih prodajajo!

KleBac ::

V čem pa je bil problem ?

:-)

In my life....I should do what I could !

butkomutko ::

na predvajalniku je ena tipka mode kjer se ob veckratnem pritiskanju pojavi 4:3 in 9:14 in tako se povrne slika cez cel zaslon

upor100 ::

Zanima me koliko časa ti drži baterija, piše da 5 ur meni niti 2 uri in da ima video in kar sploh ni res ali pa meni to še ni uspelo ugotovit
LP Boris

butkomutko ::

mi se ni uspelo sprobat vceraj sem poskusil pa je po pol ure delovanja vse skupaj crknilo
danes nesel nazaj in dobil nazaj svojega prvega baje je crnila batarija in zraven unicila
predvajalnik
tako ,da mam sedaj prvi predvajalnik in novo baterijo
a zgubil sem zaupanje v tole zadevo saj se kljub temu ,da jo se nisem skoraj nic rabil zelo slabo obnese dvomim, ce bo prezivela moj dopust
skratka zgresen nakup !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609541285 (52168) GaS
»

[divXvid] Xoro predvajalniki (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Zvok in slika
2059225608 (36114) fr33sat
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639126 (11175) JanezC
»

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38461074 (19488) Caniggia
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123882 (12298) piki64

Več podobnih tem