» »

[divXvid] Hyundai predvajalniki

[divXvid] Hyundai predvajalniki

1
2
3

tehnoman ::

Imam B152U
Ker si pač zadnji, še en bug je not v FW v koliko poganjaš film z diska oz preko USB ne zna brat podnapisov če pa isti film dam na CD in ga zaključim pa dela BP ? Ali kdo ve kdaj je točen izzid novega FW. drugač je stvar hvale vredna odlikuje jo USB PORT je prva liga tudi če crkne laser mam možnost vrtet filme prek USB diska

gofra ::

Od serviserja izvedel, da model DVX-710 SL pač ne igra videa kodiranega z Xvid kodeki starejšimi kot 5.0.

Nemelk ::

jaz sem nabavil dvx-600B in bil zelo zadovoljen, dokler nisem videl podnapisov. podnapisi so tako MINIMALNI! da so prakticno neuporabni. v menijih nisem nasel nobenih nastavitev, razen jezika. a fleshanje z FW iz trionovestrani pomaga? lahko kdo slika podnapise po flashanju z FW z datumom 30.11. 06

sem fleshal z zgoraj omenjenim FWrom in podnapisi so se izboljšali za približno 5% in ostajajo še naprej mikroskopski
Nemelk ™

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemelk ()

sidney ::

Imam problem z predvajanjem DVD-jev ... poizkusil sem original in kopije, divx na dvd -ju pa nic.. napise bad disk. Zanimivo pa je, da ostali diski delajo Divx, cd, glasbeni cd-ji .... vse to bere, le dvd jev ne ... ko pa sem poizkusal menjat firmware javi napako: no supported files found ... Kaj zdej ???
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sidney ()

MEDENA ::

sprobal 480 in 590

to so premajhni fonti za moje pojme

tehnoman ::

a že kdo ve kdaj bo novi FW vuni

tomice ::

Imam 590 in mi ne špilajo vsi divx-si. mogoče kdo ve zakaj slišim le zvok, vidim podnapise, ostala slika pa je črna:\ . pri nekaterih divx-sih je pa vse ok.
Tomice

tehnoman ::

A kdo mogoče ve kdaj izide novi FW ali obstaja kak prevajalnik za BIN fajl, da bi ga lahko sam moddal?

JOKER ::

A kdo mogoče ve kdaj izide novi FW ali obstaja kak prevajalnik za BIN fajl, da bi ga lahko sam moddal?


Sem klical na servis, kdaj predvidevajo, da bo nov FW ven prišel pa mi je možakar odgovoril, da enkrat poleti, ker se na te zadeve pritožujejo velike filmske hiše, ker baje pritiskajo na proizvajalce DivX predvajalnikov, da podpirajo nelegalno uporabo.

Dvomi pa, da bodo podnapisi večji, možno je da bodo posodobili codece in nič druga.

Tudi sam sem razmišljal o tem, da bi sam naredil oz. spremenil .bin fajl, ampak programa za odpiranje teh datotek nisem našel, prav tako na servisu trdi, da oni to ne počnejo, ampak pošljejo zahtevek na Hyundai in oni porihtajo FW.

Toliko !
________________________________________________________
Ka te češ ....

mokis ::

Zanim me če ima kdo Hyundai DVXB152 ( to je ta model, ki ga ima sedaj BigBang v akciji). Ali se ga splača kupiti, če ima dobre podnapise torej skratka kakšne izkušnje imate z njim.

Dr_M ::

za bin modificirat fajle bo treba posezt po ksnem hex editorju.
ce bi pa hotu s cim drugim kej spreminjat, bi pa najprej rabil source firmware file.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

JOKER ::

@mokis:
jaz imam tega ... B152U.
Za ta denar PRVA LIGA ! Ima USB, Card Reader ... v primeru, da crkne laser lahko kljub temu gledaš filme, predvaja pa Xvid ... skratka vreden nakupa.
Podnapisi so resda majhni in rumene barve, ampak me to ne moti.
Takšni podnapisi so SAMO pri DivX filmih, da se razumemo, pri DVD filmih je tako kot mora bit, ampak mene podnapisi ne motijo, saj ko si ogledamo film, si pač vzamem pol ure časa in podnapise integriram v DivX film, tako da si jih po želji pobarvam in nastavim velikost.
Nato zadevo posnamem na DVD-RW ali +RW in zadeva je rešena.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Dr_M ::

zanimivo, koliko ljudi se gleda divxe. :) jest ze ene 2 leti nism vidu druzga kot dvd, kar se filmov tice.

drugac pa pr dvdjih sama enota nima veze glede podnapisov, ker so barva, velikost in pozicija dolocena znotraj pakiranja filma. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

radiokills ::

Imam b152u, zadovoljen. Zanima pa me ali se kako bi v USB režo vklopil zunanji disk. Sem poizkusil a ne dela. Mogoče je problem v dveh particijah? Kakšen filesystem pa je na usb ključkih?

Dr_M ::

z fat32 more delat, z ntfs pa sploh ne bo.
recimo moj 590 ucas rab tut 5 minut, da sploh zalaufa z diska. dela kot se mu zdi, ucasih dela v prvo, ucasih morm ugasnt, pa se enkrat probat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

radiokills ::

Sem ugotovill, ja. Namesto dveh ntfs particij sem ustvaril eno fat32 in zadeva deluje. Res pa je, da rabi nekaj časa da zmounta disk. Sicer pa stara modrost pravi: 'Malo denarja, malo muzike'.

Ali je kdo probal z univerzalnim daljincem? Priloženi namreč 'nese' le dober meter in pol, kar me res ampak RES živcira.

Valentin ::

Ali slučajno kdo ve, kako se odklene regijska zaščita za DVX-C590 ?

Valentin ::

Ali res nihče ne ve?

Pa kako to, da na Googlu za ta model ni zadetkov na tujih straneh?

Ali to stvar samo pri nas prodajajo ali kaj?

kampdany ::

Ali ima HYUNDAI DVX-C590 optični izhod?
dany

Dr_M ::

Ima.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sniffo ::

ve kdo kaj je potrebno narediti, da predvaja filme iz zunanjega diska? gre pa za model c590

Dr_M ::

nardis fat32 particijo, preneses na disk filme in priklopis na predvajalnik. :)
ampak nevem kok je najvecja particija ki jo predvajalnik se prepozna. sm probu na svojmu disku z partition magic nardi celo (cca 55GB) in zadeva ni delala, potem sm pa v winxp naredu 32GB (kar je max za win2k/xp) in dela bp.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Valentin ::

Glede odstranitve regijske zaščite za dvx-c590:

Gospod s Triona, ki je pri nas zastopnik za Hyundai, mi je prijazno pojasnil, da odstranitev regijske zaščite ni možna.

No, takole pa Comtron zavaja kupce na svoji strani, kjer piše, da je ta model večregijski !

tabornik ::

Imel sem priložnost sprobat modele Dvx-c370,b-152u,710sl,c590

Moje dosedanje ugotovitve (nisem še uspel bolj podrobno testirat):

-naložil sem firmware s Trionove strani
-podnapisi so res mikroskopski (nekateri majo še povrh čudne prelome vrstic, ali pa režejo začetek in konec vrstice)
-če predvajaš film z USB ključa, ni podnapisov
-ne predvaja divx3
-počasno gledanje slik z SD kartice
-DVD predvajanje ni problem

Ibex ::

Imam od hyundai dvd predvajalnik dvx-b152u. Ko vstavim dvd in dam na play se zapre dvd-ja sploh ne zavrti in se nazaj odpre. Kaj bi tukaj lahko bilo narobe?

janezp ::

Ojla!

No, jaz imam pa eno vprašanje a tisti fw, ki je na starani od triona kaj poveča podnapise ali ne ???? Da ne bom za brezveze nalagal ?????

Za odgovor se lepo zahvaljujem!

Janez

Dr_M ::

Ne, podnapisi so se vedno (pre)mejhni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

pivka ::

imam en problem. ko posnamem divx in podnapise mi ne divx playerju ne delajo. ali mi lahko kdo pomaga, kako da posnamem? hvala

HereAndNow ::

Lep pozdrav!

Mene samo zanima, kar se tiče podnapisov, katera Hyundai enota je najboljša, da so podnapisi kolikor toliko dosti veliki, oz. da se jih da povečati (ali se jih da ?)

med naslednjimi modeli..... :

DVD/DivX Predvajalnik HYUNDAI DVX-C370
DVD/DivX Predvajalnik HYUNDAI DVX-C480U
DVD/DivX Predvajalnik HYUNDAI DVX-C590

Kako je pa s podnapisi pri DVDjih (torej če dobim nek film, ki je na DVDju, si priskrbim slovenske podnapise in jih zapečem zraven, ali je tudi problem z velikostjo potem - namreč zasledil sem, da so problemi predvsem pri divx ripih).

Ali morda kdo kaj ve če sta mogoče enoti

DVD/DivX Predvajalnik QUADRO DVD-933 DivX
DVD/DivX Predvajalnik LG DVX161

kaj boljsi od ostalih naštetih gor, kar se tiče podnapisov.

Vsakršna pomoč bi bila več kot dobrodošla!

Hvala ;)

_marc_ ::

Zanima me, če je že nov firmware, oziroma če je kaj novega glede velikosti podnapisov za dvx-600B.

lp

Bumbar22 ::

jaz sem kupil hyundai dvix 600 B. Ima obupne podnapise. A se da to kaj popravit, zamenjat fonte, popravit sivo ozadje... A zna kdo integrirat podnapise v sam dvix film in tam spremenit nastavitve? HELP please!!!

zcetrt ::

Vedno bolj se mi dozdeva, da imajo vsi Hyundai predvajalniki podnapise v pri DIVX (sub oz. srt) za pol dreka. Res le pogojno uporabne. Imam sicer M390U ki služi že pol leta BP in zelo zelo zadovoljivo (predvsem me preseneča kvaliteta zvoka - seveda glede na ceno samega predvajalnika). Dedku pa sem pred kratkim kupil 370 model in lahko preverim, kako je s srt-ji.

Sam jih sicer ne potrebujem, a ko sem gledal nek švedski film, pa sem se kar matral z angleškimi podnapisi, saj malo težje predvidiš besedo, kot pri slovenskih podnapisih. Mali q in g se vidijo isto, ker je spodnja vrstica kar porezana. Da ne govorim o prelomu vrstic.
4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zcetrt ()

_marc_ ::

Odgovor za "bumbarja22". Edina varianta, ki sem jo do sedaj ugotovil za podnapise je ta, da divx spremenim v dvd. Na netu obstaja kar nekaj programov, ki ti divx spremenijo v dvd. Ne vem, če lahko tu napišem imena programov, lahko pa v iskalnik vpišeš naprimer "convert _ to dvd" in boš dobil nekaj odgovorov.

lp

BOCo. ::

Mene zanima nakup Hyundai DVX-C 370. Ima kdo kakšne izkušnje s tem predvajalnikom? Rad bi na njem predvajal DivX, WMA in Avi datoteke, mogoče tudi kakšen DVD. Predvsem me zanima, če predvaja .avi datoteke!

LP in hvala!

GTi ::

Ima kdo kakšen nov firmware za DVX-M390SU, mogoče ti "zcetrt" ?
Zdi se mi totalno ignorantsko od Trion-a, da ga toliko dolgo skupaj paca. Se jim morda ne splača delati popravka(-ov), ker nas ima premalo ta DVD-DivX predvajalnik. Do sedaj sem jim že 2x pisal na mail g. Lange Andreju, pa obakrat dobil slab izgovor: "S proizvajalcem tesno sodelujemo za povečanje podnapisov. Upam, da bodo čimprej."
Res škoda se mi zdi, da mi je Yamada 6600 hardware-sko crknila... sama komponenta je bila res 1A, potem pa sem za meni racionalno naložen denar lansko jesen kupil tega Hyundai-ja za kao best buy; pa še skoraj leto in pol ima garancije :\

Lp
When it changes it reveals its true potencial.

Dr_M ::

ksno vezo pa ima trion z firmwareom, razn to, da ga objavijo, ko ga izdelovalec predvajalnikov izda?? 8-O :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

zcetrt ::

Žal ne. Me pa zanima, koliko se ti Hyundaijevi predvajalniki med seboj razlikujejo. Ne vem, če je racionalno, da bi ves čas menjavali še kaj drugega, kot firmware in design ohišja. Presenetilo me je, da že omenjeni dedkov 370 model predvaja nekatere filme avi in mpg, ki jih moj 390 ne.

Je pa tudi res, da na 390 piše "izdelano za Merkur" in na 370 "Izdelano za Comtron". Kdo to tiska in s kakšnim namenom, ne vem. Dejstvo pa je, da sta bila kupljena tam.

Moje mnenje je, da so možgani predvajalnikov v veliki večini isti, po možnosti še celo med različnimi proizvajalci (kot primer lahko podam MP3 playerje, kjer je v veliki večini proizvajalcev čip, ki opravi dobesedno vse, razen hrambe podatkov, Sigmatel STMP 3xxx, firmware pa naredi nekatere predvajalnike boljše od drugih...), nekatere funkcije pa so onemogočene s firmwarom. Npr. SD ali pa USB. Ali pa še to ne. Saj ključ prepozna le, ko ga vtakneš. Če pa ga nimaš kam vtakniti, pa ...

Žal pa nimam toliko poguma, da bi na blef namestil nov firmware za predvajalnik, ki je po specifikacijah identičen. Če bo res zagustilo...
4.

Mesky ::

Popravek odgovora _marc_ na vprašanje Bumbar22 na podnapise v Divx filmih

To se dobro naredi z programom Virtualdub z uporabo subtitler filtra, tako da dobiš super podnapise v filmu. Traja pri 3GHz procesorju 1-2 uri.

Mesky
Mesky

sammir ::

pred kratkim sm kupu hyundai dvx-b152u...mam pa en problem...ko dam dvd not, rabi dvd predvajalnik veliko casa da zazna dvd, vcasih ga sploh ne, pa dvd ni ne spraskan ne umazan, ce pa ze nekak zazene dvd pa ful steka al je pa slika zlo slaba...kaj mi priporocate...

adex ::

seos em js sm pred dobrim tednom kupu DVD HYUNDAI DVX C370 in mam en problem podnapisi so full mejhni, firmware-ja zajga pa ne dobim nikjer.em a jih že ma ker, al se da dobit ke, kr na trionovi strani sm gleu pa ni nc zajga. pliz.

sk7744 ::

Brat je pred kratkim kupil predvajalnik c590 in opazil, da mu ne delajo šumniki. Potegnil si je tudi FW s Trionove strani, a nikjer ni navodil za namestitev. A mi lahko kdo na kratko opiše, kako poteka postopek namestitve za Hyundai (sam imam namreč Yamado)? Zanima me tudi, če obstajajo še kakšni boljši FW-ji za Hyundai?
Hvala vsem za pomoč.

zcetrt ::

Mislim, da se firmware zapeče na CD in se ga vstavi v predvajalnik. Poglej malo bolj na Trionovi strani.
4.

MEDENA ::

na Trionovi spletni strani kar naenkrat ni več firmware-ov, kje bi še dobil?

ttommy ::

Zdravo.Jaz sem kupil Hyundai DVX-M390U predvajalnik,pa nikjer ne najdem Firmware zanj...Pri DivX filmih so namreč podnapisi zelo mali,pa je še kar moteče.Upam,da mio boste pomagali.Hvala
LP
Gamer

zcetrt ::

Nisi edini.
4.

adisitko69 ::

hy

Dobil sem model DVD predvajalnika HT-DX 601P, vendar ne predvaja nobenih podnapisov pri gledanju divX filmov.
Ali obstaja firewire za to in kje se ga da DOBITI.


Tanks

Magician ::

A je že kdo kaj novega ugotovil glede modela DVX-M390U ?

Podnapisi so izjemno majhni !!!!!!!

Dr_M ::

na zalost je trion ocitno ukinil podporo s firmware-i.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Magician ::

Sramota !

mjk ::

hyundai dvx-B512U
V čem je poanta, da ima hyundai firware upgradable, če pa nima nikjer strani, ki bi to podpirala?
Mi je kar malo žal da sem ga kupu ... sicer dela vse, sam tko kot že večina divx pidnapisi jebejo, pa mal me skrbi za prihodnost, ko ne bo nobenga novg FW. A ima kdo kak link ... kot že toliko ljudi prej ponavljam vprašanje :)
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534817 (9637) kekpek
»

DVD predvajalnik predvaja le del zvoka

Oddelek: Zvok in slika
142278 (1894) Wit75
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724305 (8919) bizi72
»

[divXvid] Scott predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9221496 (9112) Heavy
»

Izkušnje iz dvd/divx predvajalnikom HYUNDAI

Oddelek: Kaj kupiti
133750 (3210) ttommy

Več podobnih tem