» »

HDD MPEG4 prikazovalnik

HDD MPEG4 prikazovalnik

zmaki ::

Ali se že da kje v Sloveniji kupiti HDD MPEG4 prikazovalnik (player), ki zna prikazovati tudi DivX podnapise (po možnosti s čžšđć) ?

To je škatla kot zunanje ohišje za trdi disk, brez diska (se dokupi), z USB 2.0 povezavo z računalnikom, ter video+audio izhodom za TV, ki že ima vgrajen MPEG4 prikazovalnik (DVD, DivX).

Nekaj podobnega že prodaja Techtrade kot "XX Movie4", ampak ta ne zmore prikazovati DivX podnapisov (ali pa? na Techtrade mi to nihče ne ve povedati, ne dajo mi pa preizkusiti v trgovini !?).

zmaki

billy ::

kolko pa kaj pride tak špas?

zmaki ::

"XX Movie4" je pri Techtrade cca 22.000.- SIT

Ne vem zakaj takih HDD MPEG4 prikazovalnikov nihče ne propagira.
Saj to je odlična zadeva, ko ga priklopiš prek USB 2.0 na računalnik, hitro presnameš več filmov (100 filmov je cca 70GB), odklopiš od računalnika in priklopiš na TV, ter uživaš.

Ni se treba zaj... s peko DVD-jev !!!

zmaki

faca9 ::

HDD predvajakniki so super zadeva. Sem sprobal enega in je res OK. Problemi - naše črke.
Drugi problem, ki je zame klučen, na preizkušenem ni bilo slow motiona, ki ga potrebujem. V obe strani.
Ali je kdo videl HDD prenosni predvajalnik s slow motionom v obe strani?

LP,
David

zmaki ::

David :

Ali lahko napišeš kateri HDD MPEG4 prikazovalnik si preizkusil, kje si ga kupil in ceno.

Iz tvojega posta razumem da je tvoj predvajal DivX podnapise, samo ne s šumniki ? Prosim potrdi.

zmaki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Divxvid] Quadro predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
37553355 (8180) Spajky
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862290 (14780) Buffy
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321783 (47127) cryptozaver
»

TV tuner - sočasno gledanje enega in snemanje drugega kanala

Oddelek: Kaj kupiti
74532 (3453) sokel
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724363 (8977) bizi72

Več podobnih tem