» »

[DivXviD] Silva Schneider predvajalniki

[DivXviD] Silva Schneider predvajalniki

1
2
»

dj71 ::

Jaz imam tudi vprašanje glede "Silva Schneider DHC 6090"
Fotr razmišlja o nakupu te zadeve in me zanima če ima kdo kakšne izkušnje z zgoraj omenjeno enoto. Kako se obnese ali predvaja DivX-e brez problemov, katere tipe podnapisov podpira, šumniki, FW ...???
Za kakršno koli informacijo se v naprej zahvaljujem.

LP
Štromar

sergejp ::

kupi yamado 6700 brez oklevanja!

joyo ::

Pozdravljeni!

Ali mi lahko kdo prosim natančno pove kako naj zapečem CD za FW Silva 404!!!
Nikakor mi ne uspe, vedno mi napiše neznani disk

Hvala

primozzzz ::

to tut men isto napiše nj prosim kdo pomaga

joyo ::

Primozzzz,
malo sem še brskal po forumih in našel rešitev!!
V NERO-nu sem izklopil JOLILET, cd pa se mora imenovati CORETEK.

Sedaj dela kot urca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joyo ()

primozzzz ::

Ej hvala ta stvar res deluje kt more use je dobr še 1 hvala

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: CaqKa ()

fireice ::

Kako pa naj downloadam firmware mtz-ja, ker mi javi naj vpisem uporabnisko ime in geslo, pa ne vem kje naj se prijavim...

guererro ::

Bom kar v to staro temo vprašal, ker je ravno govora o teh predvajalnikih. A je še vedno tako, da oni ne proizvajajo svojih naprav ampak da jih samo zakupijo od druge firme in potem prodajo naprej?
Zanima me za model silva schneider DVD 4015. Je DVD/VCR predvajalnik in imam probleme s podnapisi ko predvaja Divix filme. Če se ne popolnoma ujemajo z imenom filma jih sploh ne predvaja. Prav tako pa ne prikazuje šumnikov. Nekje sem bral da se firmware naj ne bi dalo nadgradit.
Me pa zanima če je slučajno ta predvajalnik "kopija" katerega modela druge firme in bi se dalo potem nadgradit s tismim firmwarom ali kaj podobnega.

hvala že vnaprej!

primozzzz ::

Bom kar sem napisal.. Mam še vedno tale silva 404 dvd.. Vedno je delal brez problema.. Po zelo dolgem času sm se spravil gledat divx film.. Gledam nekaj časa pri ene 50 minutah se pa kar ustavi.. Probam še enkrat in še vedno.. Tudi "skočit" ne morem na določeno minuto.. Dam na računalnik, če je slabo zapečeno ampak čudno da mi na računalniku predvaja brez problema... Ugotovil, da to dela pri večih filmih ki so večji od 1GB.. Pa ne govort naj kupim novega, ker dela vse ok.. Razn tako ne dela.. Kdo ve kaj naredit?
NI PODPISA
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393118 (49614) NejcSSD
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54856847 (12948) darexx
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321502 (46846) cryptozaver
»

[divXvid] Gran prix predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
3310937 (6096) jure1
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870604 (18423) koks2005

Več podobnih tem