» »

Pikov as je padel

Pikov as je padel

1
...
3 4
5
»

Thomas ::

Sem ti povedal, da naukov nekoga, ki se gre kregat, da "Libija ni Arabska" - sploh ne poslušam. Se lahko zajebe kakšen kaj takega ja, ampak da potem vztraja na tako očitni oslariji, pa kaže na razsutost njegovega sistema. Zato ... ne zanimajo me tvoji nasveti, pa če so še tako dobronamerni. Prevelik rizik, da so kontaminirani z mnogo temeljnih zmot.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Barakuda1 ::

Držte se prosim teme.
Če si želite razlagati kolk je kdo raztresen in kolk ne, pa izvolte to na ZS.
Hvala

Thomas ::

Situacija za "gverilce" v Iraku se je poslabšala. Zdaj napadajo Iračane, civiliste. Tako kot je Sadam delal že prej in kot je Islamskim fundamentalistom tudi "praktično".

A je še kdo slep?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MadMicka ::

Če je kdo slep, je to kvečjemu Thomas. Verjetno je bil on edini, ki je mislil, da bo v Iraku pravljica, takoj ko ga zasede USA vojska.

Thomas ::

Nobene pravljice, Mici. Samo morda znosno življenje za Iračane, ki ga pa do sedaj niso imeli. Kako moreš biti tako tupčkana, Mici? Kdaj sem rekel, da bo pravljica v Iraku, ko Sadama strmoglavijo in uničijo odpor BAASistov in Islamskih fundamentalistov? Kje si to prebrala? Pravim da bo samo konec pekla. To je vse.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vojna v Iraku (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Loža
175348065 (28627) gfighter
»

AMERIČANI mrzlično iščejo IRAŠKO orožje, torej pomagajmo jim! (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60026171 (18590) MadMicka
»

Washington se zahvaljuje Ljubljani za podporo vojni v Iraku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1507991 (6835) nevone

Ali bodo Združene Države napadle Irak? (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Loža
215556261 (34214) Tomi
»

Napad na Irak (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17610124 (7813) Thomas

Več podobnih tem