» »

Podnapisi na TV-ju in njih nastavitve

Podnapisi na TV-ju in njih nastavitve

V-i-p ::

Večina podnapisov ki jih z divx-i gledam na tvju so tako ali tako vredu. Samo včasih pa pri malo daljšem tekstu podnapisi gredo čez rob in se jih potem ne vidi. Zanima me, kako imate nastavljene fonte pri gledanju na TV-ju? Nikakor mi namreč ne rata uskladit kateri font izbrat, katero velikost, odebeljeno ali ne, itd... Thnx za info...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

RacaClone ::

pejt na tečaj angleškega jezika, pa ne boš rabu podnapisuv :)

V-i-p ::

RacaClone, škoda da to ni v mojem delu foruma, bi ti tole opazko takoj zbrisal >:D Sicer pa, ja, znam solidno angleško, tudi toliko, da sem že nekaj filmov gledal brez, samo me vseeno rahlo moti, ker včasih gre prehitro vse, kapiš?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

buhica1 ::

Mislim da je to v največji meri odvisno od tega kako so podnapisi napravljeni, torej koliko znakov je v eni vrstici. Nekateri prevodi so pač takšni da z normalno velikostjo črk enostavno ne gre vse na ekran. Recimo font Arial Narrow je ožji in bi lahko najbolj odgovarjal za ekstremne primere...

lp Buhica


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393365 (49861) NejcSSD
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534872 (9692) kekpek
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54857000 (13101) darexx
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870690 (18509) koks2005
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317106 (8145) Rašo

Več podobnih tem