» »

yamada DVX 6700 vs. DVX 6600

yamada DVX 6700 vs. DVX 6600

AirBladE ::

Ok na kratko kaj je na 6700 boljšega razn, da je noveša?

Lep pozdrav,
Andrej
Če si kdaj okusil leteti, boš vedno hodil z očmi obrnjenimi v nebo. Od tukaj si in tja se boš dolgo vračal. Leonardo da Vinci
  • zaklenil: CaqKa ()

Pithlit ::

Čist na kratko? Evo. Še zmeri mi ni jasno zakaj folk za vsak k***c novo temo odpira.
Life is as complicated as we make it...

markko ::

Zakaj?


Zato ker nima vsak 20 minut cajta iskat neke zadeve, pol pa podstrani brat!!!
Pa še naslovi tem so ponavad butasti in ti zapravijo ogromno cajta.

To je tist ''kurac'' ko te zanima;((
Hasta La Victoria Siempre !

AirBladE ::

Oni link ko si mi dal majster so za mene "nepomebne klobase" ker 1/2 stvari sploh nevem zakaj se gre in me niti ne zanimajo.
Zanima me, da mi rečeš vidiš v tem je pa ta DVD boljši.

Ker, če zna prebrat XVID in AC3 avdio zna tudi vse ostalo. Ampak to zna tudi tastara YAMADA.
Še vedno pa nevem kaj zna ta nova oz. v čem je boljša!!

Have FUN!!>:D
Če si kdaj okusil leteti, boš vedno hodil z očmi obrnjenimi v nebo. Od tukaj si in tja se boš dolgo vračal. Leonardo da Vinci

CaqKa ::

markko ::

Pri stari yamadi se nekateri filmi zatikajo (tisti z ac3 in xvidom), to sam zelo težko rešiš, zginjajo podnapisi (rešiš s programom), podnapisi so v levem kotu, dovoljenih malo znakov(rešiš z novim firmwerom), uglavem razen zatikanja lahka vse sem poštimaš, če kupiš pa 7600, pa naj bi vse delal ok, pa še .sub podnapise predvaja, večina tistih z neta je ravno sub, medtem ko moreš za 6600 sube predelat v srt.

Sam sem sicer sprobu le 6600, tak da pišem iz izkušenj, o 7600 pa povem le kar sem slišu, slišu pa nisem niti ene kritike, večina celo pravi, da je najjači predvajalnik...


Če ti kdo da link mu reč hvala, če pa teži ga pošl u 3 pi...>:D >:D >:D (sej ne, mal heca ignoriri ga pa si misl svoje)
Hasta La Victoria Siempre !

Pithlit ::

markko: torej zato k je folk len in ne obvlada selektivnega branja (hint: ctrl-f)... In ostali naj to lenobo pa še podpiramo? Že to da sm dal link na uno temo je preveč se mi zdi.

Če se ti pa že zdi preveč za brat pol pa tam postavi vprašanje.
Life is as complicated as we make it...

AirBladE ::

Prosim ne guši z nekimi členami! ;(

Pa prosim te, če ZBRIŠEŠ celotno temo katero sem načel ker mi nebo noben gnjavo z členami zaj je že vsaki policaj pi*do, onimadvema majstroma se pa zahvaljujem za njun trud ti pa, če neznaš druga ko pisat kaj kdo krši si pa pravi strup.
Aja pravilnik pa itak menda znaš odeklamirat, ha ha ha


Lep pozdrav,
Andrej
Če si kdaj okusil leteti, boš vedno hodil z očmi obrnjenimi v nebo. Od tukaj si in tja se boš dolgo vračal. Leonardo da Vinci

CaqKa ::

ne nič nebo brisano. pravila so zato da se jih upošteva če jih lahko vsi jih boš še ti.

naj se vidi na kak primitivn način tukaj nekaj izsiljuješ.

najprej se nauči kultiviranega pogovora brez vpitja. deklamirat pa ne rabim nič ker znam brat in posledično tudi vidim link do pravil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388188080 (25004) gasper6201
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540956 (51839) GaS
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321460 (46804) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724296 (8910) bizi72

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531235 (14488) Stepni Volk

Več podobnih tem