» »

Compaq c466 z miniaturno plato

Compaq c466 z miniaturno plato

lambda ::

Danes je brat dobil neko compaqovo kišto, tko malo za neko osnovno delo na računalniku - office, kakšen film pogledat, ...
In seveda sem tako siten, da je bila prva stvar ko sem ga dobil v roke to, da pogledam kaj je noter. In zagledam plato veliko kakih 20x20cm, mogoče kak cm več, napajalnik 145W max output (mislim da 3.3V in 5V linija 85W), proc c466 z nekim malim hladilnikom. V glavnem edine stvari standardnih mer, so ram, cd-rom in ohišje.

In dobil sem idejo da vse skup spravim v neko malo leseno ohišje in to uporabim kot DVD/divX player. Zanima me to, če je stvar zmožna predvajat DVD filme in kje dobit PCI grafo s TV-out izhodom (ki seveda ni nek allInWonder za 15 jurjev)?

nodes ::

a nimaš nič pametnejšga za počet?

lambda ::

Ja imam, učit bi se moral ... pa vseeno? Pa saj ne bom razrezal stare mame in jo stlačil v hladilnik :|

tiborrr ::

Decki, za 10 somov dobite ze komponento DivX/DVD Bellagio al pa kaj podobnega, ki suka tudi podnapise in MP3je (ANNI).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Daedalus ::

tiborr, to že, ampak vseeno je boljš nekaj sam naredi. Sploh če dobiš v roke opremo, ki kar kliče po predelavi0:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

iskra ::

hja no ... v tako škatlico lahko daš še disk in mrežno kartico :)

za PCI grafično kartico pa malo pobrskaj med malimi oglasi ;)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

nodes ::

>Decki, za 10 somov dobite ze komponento DivX/DVD Bellagio al pa kaj podobnega, ki suka tudi podnapise in MP3je (ANNI).

in še zvok je kot se šika..in to kadar se ti bo zahotelo


dej najmlajšemu bratcu.... bo mal demoliru

P.S

>>za PCI grafično kartico pa malo pobrskaj med malimi oglasi

voodoo obupen TV aut
kakšen MX tudi ni bil veliko boljši

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

lambda ::

Daedalus je zadel bistvo ... verjetno se bom lotil zadeve, enkrat ... ko bom imel čas, za zabavo. Če bi bla moja želja samo _imeti_ divx/dvd predvajalnik, bi si ga že zdavnaj lastil. Če bi preveč v tej smeri razmišljali, bi se lahko človek resno vprašal, kaj dela tistih nekajdeset člankov o modifikacijah na s-t.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Divxvid] Quadro predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
37553870 (8695) Spajky
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639449 (11498) JanezC
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209324389 (49733) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724768 (9382) bizi72
»

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38461978 (20392) Caniggia

Več podobnih tem