» »

yamaha dvd-s550

yamaha dvd-s550

bostjan44 ::

zanima me če je že kdo preizkusil yamahino komponento dvd-s550 ki podpira tudi divx. zanima me če podpira šumnike in katere končnice podnapisov
in če obstaja že firmware
  • zaklenil: CaqKa ()

zvitorepec ::

Ima kolega.
Bere vse vrste filmov, ima pa velike tezave s podnapisi - sicer naj bi podpiral ampak noben podnapis v nobeni kombinacije ne deluje. Novega FWja ni, sem pa zasledil na nekem forumu, da ga je nakdo flashal s fwjem od philips 720
HOWGH!

bostjan44 ::

a pa ima isti naslov podnapisa z filmom.
Ta teden se probal divx predvajalnik kiss 1000 in če nisem imel istega nalova z podnapisom mi jih ni bral.
npr. Terminator
podnapisi-Terminator

Brez končnic, ker če sem dodal končnice na računalniku mi jih je potem nero še enkrat dodal in je bil film z dvojnimi končnicami in mi jih ni bral

važno je samo da sta film in podnapisi z istim imenom

zvitorepec ::

Ta kolega mi itak skozi visi za vratom, naj mu ze enkrat zrihtam, da bo delalo... verjemi, poizkusil sem VSE, kar se je dalo. Verjetno do novega fw ne bo nic, razen ce tvegas s phil. 720 fw.
Sicer sem tudi sam razmisljal o yamahi, k sreci je kolega prej kupil in me je minilo.
HOWGH!

bostjan44 ::

ja sej baje ima nekaj od philipsa.A bi lahko kej uničil če potegneš dol fw od philipsa.

Potem pa kup kej.Sam kupujem divx že pol leta pa me še noben model ni prepričal-ko berem tele forume skoz so neki problemi

zvitorepec ::

Jaz sem nekje na istem, do sedaj mi razen philipsa 737 se noben player ni kaj prevec vsec - z vsemi so kaksni problemi. Sem se odlocil, da bom pocakal oz. gledal filme preko tv-out; tako vsaj vse dela, ce pa ne, pa potegnes z neta kar rabis in je.
Kar se tice yamahe, sem prebral na tej strani
HOWGH!

bostjan44 ::

čeprav sem zadnjič imel doma predvajalnik kiss 1000 in moram reči da sem bil z sliko in zvokom kar zadovoljen, bral mi je vse cd-je samo obliko in tipke ima take da se ga bog usmili, pa precej počasno vse duluje če hočeš prevrteti nazaj ali naprej.V mojem mikru je bil ocenjen z dober nakup

CaqKa ::

o tem predvajalniku je tema že tukaj: [divXvid] Yamaha predvajalniki
zaklepam

/edit:
v zgornjo temo si dve minuti pred ustvaritvijo te teme odgovoril.. kako ti je pa to uspelo? da vidiš da tema žebstaja in greš novo delat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393113 (49609) NejcSSD
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027081 (6613) monaco
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321491 (46835) cryptozaver
»

[DivXviD] KISS predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53885509 (18532) tomko030
»

[DivXviD] Yamakawa predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
30235454 (14243) aco111

Več podobnih tem