» »

[DivXviD] Yamakawa predvajalniki

[DivXviD] Yamakawa predvajalniki

planetek ::

Me lahko kdo razsvetli?

Jaz se ravno odločam za nakup Yamakawa DVD-335 predvajalnika in me zanima naslednje:
- če priklučim gor moje zvočnike 5.1 bo zvok al ne???
- kateri fw je potreben...?

Hvala

Frame ::

Jup igrali bodo v vsakem primeru!

Daj mi malo boljši opis zvočnikov pa še ti dodatno razložim.

Lp Frame
May The Force Be With You!!!!

synt ::

Hi Frame,

kako kaj napreduješ na fw glede analognega zvoka?
Upam, da ne težim preveč.
Lp
synt

Frame ::

@Synt

Ma ni panike!Ne težiš sploh.Zdaj trenutno je stvar glede fw takšna.
V kratkem se pravi zdaj enkrat pričakujem novi nemški Fw od Yamakawe.
Rad bi tega pregledal in obdelal tak da bo bomba.

Lp Frame
May The Force Be With You!!!!

drotek ::

@Frame

Ali so nemci že poslali FW

Lep pozdrav
Drotek

Catcher ::

Jaz se tudi odločam za nakup Yamakawe DVD-335 in me tudi zanima glede priklopa zvočnikov.

Rad bi uporabil kar zvočnike od stolpa pa me zanima, če bo šlo, da jih priklopim na FrontLeft in FrontRight izhoda od 5.1?
Zvočnika bi torej rad priklopil direktno na DVD, da mi ne bo treba prižigati tudi stolpa, če bom hotel imeti zvok tudi na zvočnikih. Tako bi imel zvok na TV-ju in še na teh dveh zvočnikih.
Ta dva zvočnika bi pa sicer tako povezal, da bi bila istočasno priklopljena na DVD in stolp, vendar bi jih napravi uporabljali ločeno in ne bi bili istočasno vklopljeni.

Torej, bo to špilalo?

Hvala.

planetek ::

Hi!

Imam aktivne 5.1 zvočnike (Zvocniški sistem VIVANCO BLUELIGHT 5.1 SISTEM 620 kupljene v Bof-u). Priklopim pa jih lahko samo na avdio izhode iz dvd-ja.

Boštjana in Chip-trade sta mi prijazno povedala, da deluje zvok samo na koaksu ali optiki. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: planetek ()

Frame ::

@Planetek

No tole zgleda takole:

Fw iz gigaklika(centrirani podnapisi..itd BETA verzija)je res samo optika ali coax.

Fw ki je na playerju ali pa iz chiptrade d.o.o. pa imaš delujoče vse izhode na playerju.SE pravi lahko uporabiš vse tri dekordere od playerja DTS,Dolby digital in Pro logic 2!Se pravi deluje vsaki zvočniški sistem ki je aktiven gladko!


Fw iz nemčije pa SOON!


Frame
May The Force Be With You!!!!

jg ::

@Planetek
predvidevam, da deluje zvok samo na koaksu ali optiki z beta firmware-om. malo nelogično bi bilo, da zadeva ne bi delovala z uradni firmware-om, zakaj bi jih player pol imel?

@Catcher
ne vem zakaj kompicirat? yamakawo priključiš z enim od avdio izhodov na stolp in bo najbolje delovalo. sicer pa bi moralo delovati tudi tako kot si opisal, le s pravi firmware-om.

lp vsem
jg

ps: posebna pohvala @Frame-u za super delo!!! kar tako naprej.

planetek ::

Ja to vem, da deluje z originalnim fw :) Kaj pa, če me zasrbijo prsti in ga nadgradim? Konec koncev jaz bi tudi imel slo podnapise in vse ostale prednosti.

jg ::

malo potrpljenja pa bomo vsi videli in slišali vse... :)) vsi čakamo, da bo proizvjalec in naši vrli fantje kaj novega objavili.

lp
jg

drotek ::

@ Frame

Hojla

Ali se dogaja kaj novega glede YAMAKAWE 335

Lep pozdrav

Drotek

nega3 ::

Nov uradni firmware pričakujemo do Božiča. Bomo videli če bodo Nemci tokrat držali besedo...
www.gigaklik.com

dani99 ::

Pozdravljeni

Na moj predvajalnik yamakawa 335 sem si posnel FW iz gigaklika in sedaj mi ne dela zvok. povezano imam z skartom na tv. prosim če mi lahko kdo pomaga in zanima me še če je možno vrniti vse skupaj v prvotno stanje kot je bilo ko sem ga kupil.

za odgovor se vnaprej zahvaljujem

dani99@email.si

nega3 ::

Postopek nadgradnje:Vzemete orginalno datoteko TARGET.BIN in jo preimenujte v MTK.BIN!Seveda z velikimi črkami!CD ali CD-RW na katerega pečete firmware mora imeti ime MEDIATEK! Seveda spet z VELIKIMI črkami!Se pravi recimo v NEROTU zgleda tako LABLE-ime CDa je MEDIATEK!Zapečite nato MTK.BIN in to je to!Vstavite Cd v Player in se bo nadgradil nazaj!

Naslednja nadgradnja pa mora imeti spet ime TARGET.BIN!
www.gigaklik.com

dani99 ::

dedluje ok še enkrat hvala:)

AnDr3j ::

Opazil sem, da sta na trgu dva različna modela Yamakawa DVD335 predvajalnikov.
Eden je srebrn, drug pa temno siv-skoraj črn in z neko modro lučko.

Kako je s tem v Sloveniji?
Oziroma v Chip Trade-u?


LP

[Hyena] ::

Hello!

Kako bi na 335-ki imel več podnapisov? Bi bilo to možno (npr: film.avi, film.en.sub, film.slo.sub itd)?

Tnx

AnDr3j ::

Pozdravljeni!

Vprašal bi samo, če je kakšna razlika v samih Yamakawa 335 playerjih glede na BARVO?


LP

Z_aljo ::

Živ!

Imam en problem z yamakawo 375, in sicer da v OSD meniju ne morm izbrat češčine, ker je tm pač ni, in posledično nimam šumnikov.
Sukalnik je kupljen pred kratkim in ima že tovarniško naloženo enako verzijo fw kot ga nemci ponujajo na svoji spletni strani (pv: 2782).
Kateri fw mate tisti, ki lohk izberete češki jezik?
Če mi lahko kdo kej pomaga bi biu zlo vesel.

LP

Valentin ::

Jaz imam enak FW, pa je Češčina not...

AnDr3j ::

@Frame

A mi lahko pošlješ tvoj tazadnji fw in obrazložiš kaj dela in kaj ne?

Jaz imam še en problem. Ko divx predvajam in z daljincem brskam po določenih funkcijah (zvok, vrsta video vhoda, levi/desni zvočnik itd.) mi namesto nekaterih črk prikaže nekakšen čudn kvadratek, sestavljen iz pik. A je to normalno?


LP
Andrej

Frame ::

@cracker XP

Prosim kontaktiraj Chiptrade,upam da si ga tam kupil,sem že obvestil kolega ko tam dela.

Nesi jim ga nazaj da bodo preko kabla sneli tvoj firmware!!!

NE NADGRAJUJ GA!!!

Prvo da vidim ta tvoj firmware pol ga pa bomo že zrihtali!

Lp Frame
May The Force Be With You!!!!

noteadmin ::

Sama žalost me je, da je edina firma v Sloveniji, ki trži Yamakawo Chip Trade d.o.o. Več besed o tem "podjetju" ne bi izgubljal.

LP.

AnDr3j ::

@Frame:

In zakaj mi morajo snet ta firmware? Kaj je narobe?


LP

Frame ::

@noteadmin

Hm čudna pripomba.Tipi se res trudijo glede strank in vsega ostalega.Za mene so zelo vredu nimam kaj.


@crackerXP

Ma nič ni narobe!:D Samo jaz bi rad prišel do tvojega firmwareja!
Rad bi ga malo pregledal da vidim če je drugačen kot na ostalih(Srebrnih).Če je, bomo imeli vsi koristi od tega!>:D

Tak da prosim kontaktiraj jih!

Lp Frame
May The Force Be With You!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Frame ()

AnDr3j ::

Ja saj pa imajo še več črnih playerjev tam...
al ne? :\

Frame ::

@crackerXP

Nop!!Črnih je bilo manj kot srebrnih.Vse so prodali prvi dan.
Naslednja pošiljka pa pride enkrat po novem letu!Če bi jih imeli bi ga itq dobil.

Tak da če ti ni težko jih kontaktiraj,prosim!!!


Frame
May The Force Be With You!!!!

noteadmin ::

@Frame

Ah, nekoč sem imel z njimi zelo slabo izkušnjo, pa nisem edini. Kako pa je sedaj pa ne vem. Od takrat naprej nisem šel blizu in tudi ne nameravam. Enkrat je bilo dovolj (preveč).

LP.

alexo ::

Prejšnji teden sem si nabavil Yamakawo 335. Zanima me, če je samo predvajanje odvisno od tega s kakšno hitrostjo je zapečen CD. Namreč vsi starejši filmi delajo normalno (te sem pekel s hitrostjo 24x ali manj), od novejših (zapečano 48x) pa sem probal le dva The terminal in I robot in pri obeh predvajanje ni tekoče. Zaenkrat še nisem spreminjal firmware.

synt ::

@nega3
ja do qterga Božiča so pa Nemci obljubili novi fw za 335?

@frame

ali se je kaj zgodilo z crackerXP-im fw iz črne 335-ke?

lp synt

itak37 ::

@alexo
Preberi si tukaj
Velja tudi za yamakawo...

LP

alexo ::

Hvala itak37,

deluje 100%. Še da nov firmware pride pa bo super.

LP.

[Hyena] ::

Kakor razumem se z updatom FWja prekine delovanje scart in 6 kanalnega analognega zvoka... Kaj se pa zgodi s stereo analog izhodom?

tnx

Crimson_Shadow ::

Kolega si je nabavil to 335 in me zanima kako to, da player niti pod razno ni hotel prebrati srt podnapisov? A ima 335 kakšno omejitev z dolžino imena (več kot 14 znakov, recimo) in če ga motijo pike v imenu datoteke? A tisto zmrzovanje velja tudi za novejše fw, ker mu vsake nekaj časa predvajalnik zmrzne (celo z DVD filmi)? Naključno, seveda.

Saj res. Na začetku piše, da 335 stane €65. Kako to, da jih potem pri nas prodajajo za 24 čukov? Vsak toliko je kolega dal za njega in to danes zjutraj.
We create worlds

Zgodovina sprememb…

krneki ::

Naš uvoznik na Yamakawine izdelke pač nabije visoko maržo...
65EUR je še veliko, v Nemčiji je 335 55EUR:D

synt ::

Ta forum je pa malo "zmrznu".
Ali kdo kaj ve glede novega fw za 335.

Lp
synt
krneki

synt ::

@Frame
Vsaka čast! Vidim na drugih placih, da se trudiš
in delaš na fw. Upam, da ti bo z zadnjo pošiljko uspelo.:D

Lp
synt

Frame ::

@Synt in vsi ostali!!!

Evo mene z updatom!

NOVI FW se pričakuje danes ali jutri!!!Porihtam še SLO menu in je zunaj.Dobili ga boste na gigaklik ali na Chip Trade strani!

Kaj je narejeno:
-Analogni zvok deluje na vseh izhodih kakor tudi digitalni izhodi delujejo!
- Šumniki
-Centrirani podnapisi,beli z črno obrobo
-nova servo koda(Mislim da je mnogo boljša)
-AC3+xvid podnapisi NE izginejo!

Pol pa bomo malo testirali,upam da mi boste javli kaj mislite o njem,namreč imam še dva firmwareja v rokavu:D

Ah moram se zahvaliti kolegu iz nemškega foruma Instant-high ki mi je znatno pomagal kakor tudi Piki64!

@Instan-High
THX M8!:D You help me a LOT!!!

Pa ne pozabit:BLUE LIGHT ROX!!!8-O

Frame
May The Force Be With You!!!!

synt ::

@Frame
Se mi je zdel, da nisi kr tko zginu s foruma:D
Sprobam takoj ko bo zunaj. Če vse dela. kot si napisal, SLO menu sploh ni problem, tudi če ga ni.

Lp
synt

ZaFo ::

Sem kupil tole yamakawo 335, ker ste pac tako hvalili ta divx player. Pac, zgleda mal ceneno. Sem zamenjal f/w pa so tut podnapisi ql.

Zanima me, kak je kej vasa glasna. Mojo se npr. slisi na 10m. A je mozno, da se je tudi pri meni premaknil tisti kabel v notranjosti. Naj uveljavim garancijo?

TNX za odg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaFo ()

zemo ::

No jz sem svojo Yamakawo 335 kupil mal pred božičem. Ker imam zvok preko SCART-a, sem upal, da bo že za božič gor nov firmware, a so me nemci zelo razočarali z njihovo uradno podporo. Sreča, da imamo Frame-a 8-).

@Frame: Bom poskusil tvoj firmware takoj ko pride, pa če rabiš pomoč pri izdelavi firmware, sem kanditat. Nimam sicer iskušenj, lahka pa probam kaj pomagat.

itak37 ::

@ZaFo: jest sem imel tudi probleme z glasnostjo, poleg tega mi tudi ni bralo prve polovice DVD-jev (od 6 filmov na DVD-ju mi je predvajalo samo prve tri).
So mi ga zamenjali in zdaj dela skori neslisno.
BTW: sem pa placal ~1500 SIT postnine, ko sem ga poslal nazaj.
Sem pa tudi na nemskih forumih bral, da se pritozujejo nad glasnostjo.
Upam, da ti bo to kej pomagalo...

LP

Frame ::

Evo to je to!!!

PETEK DAN ZA METEK!!!:D

Fw poslan!V kratkem bo na obeh straneh!

Opozorilo:Nisem uspel narediti SLO osd,ta bo na volju drugi teden.Tak da kdo hoče imeti SLO menu naj še malo počaka.

Zdaj pa marš gledat filme!!>:D


Prosim za feedback!!!

A ja pa še to:Naj nekdo proba če na PrOnu delajo podnapisi pa 5.1 zvok!>:D


Frame
May The Force Be With You!!!!

synt ::

@Frame
Sem naložil novi fw. Prvo kar sem opazil je, da ni modre barve, se pravi izključen modri top na TV.
Centrirani odnapisi OK, šumniki OK je pa težava s prvo črko v drugi vrsti, ki jo odreže. Pravkar pečem en testni CD pa bom preizkusil kaj deluje in kaj ne. Zaenkrat vidim problem samo v modri barvi in prvi črki druge vrste. Zvok je OK.

Lp
synt

Frame ::

@synt

Kakšen moder top?Testirano preko scarta na SONY TV vse barve slika odlična!

Razloži malo bolše pa probaj nastavitve za barve na playerju.

Prva črka v drugi vrstici?Testirano z najmanj 5 filmi vse OK.Podnapisi pa so bili .srt

Imam že poročilo od 5 tipov ki imajo ta novi FW naložen pa vsi pravijo da je OK.


Hm mogoče se ni vredu flešal,probaj še enkrat!Tokrat preimenuj TARGET.BIN v MTK.BIN
pa ime CD-ja naj bo MEDIATEK.


Frame
May The Force Be With You!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Frame ()

alexo ::

Kje pa se dobi novi Firmware. A je tisti na Chip tradovi strani že nov?

lp

zemo ::

zooo79 ::

par pripomba na nov FW
podnapisi imajo samo 60 znakov in ne 88 kakor prejsnji

servo je malo boljsi od prejsnjega:
-podnapisi ne zginejo, vendar v kombinicaiji s samo 60 znaki
-zvok na scartu in analognih izhodih

Ce bi bilo se 88 znakov v podnapisih bi bil super

lepo, da se nekdo trudi glede FWja za naso yamakawo 335

Frame ::

@zoo79

Hvala za komentar!!!

Ko dodam SLO menu še povečam število znakov tak da to nebo problem.


Frame
May The Force Be With You!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388188092 (25016) gasper6201
»

[DivXviD] Evertone predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
3814075 (5387) Jedi Master Yoda
»

[DivXvid] Majestic Predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
315790 (2855) zelek
»

[DivXvid] Grundig predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
53812 (3276) lolek84

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531236 (14489) Stepni Volk

Več podobnih tem