» »

Ali bi kupili SONY KDL- 40P3020 HD ready

Ali bi kupili SONY KDL- 40P3020 HD ready

mihasus ::

:\ Pozdravljen,

vem, da je bilo o LCD TV-jih že veliko napisanega, vendar se še vedno ne morem odločiti med, sicer večjo

SONY KDL40P3020 HD ready (800€)

ali pa malo manjšo, pa morda boljšo

Samsung LCD LE-32S81 (550€)

ne vem, za katero bi se odločili vi?

Hvala za odgovore:)
  • spremenil: mihasus ()

Calligulla ::

Samsung. Nic slabsi (mogoce celo boljsi in naceloma tudi lepsi design) in se razlika v ceni. Spoh pa dokler bos se precej gledal standardni signal in navadne DVDje in divxe, ker je na vecjem zaslonu se bolj videt nepravilnosti.

mihasus ::

večinoma bi na TV-ju gledal Siol TV, pa me malo skrbi, da bi bila na KDL 40P3020 slika slaba, kaj pa npr. na plazmi Panasonic TH 37 PV7?

danix1 ::

Samo Sony-a ne

red_baron ::

Zdravo

Ravno včeraj sem kupil omenjeni tv.Zaenrat sem zelo zadovoljen.

LP

toplakd ::

SiolTV ma na dosti kanalih izredno slabo sliko,
Preko navadne antene lovim samo 3 kanale, POP, SLO1 in SLO2, in tu mam sliko kristalno čisto, kar pa za Siol TV ne morem reči.

Mam pa Toshiba 42c3500p.

Za divx filme pa uporabljam xbox z xbmc in vklopljen upscaling na 720p. Tisti filmi ki so že v osnovi kvalitetni izgledajo naravnost odlično.


LP, Dejan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

toplakd ::

@DANIX1:
zakaj pa ne Sony-a?
prosim ua UTEMELJITEV !!

mihasus ::

Ali res še nihče nima tega Sony KDL 40P3020 LCD TV-ja, da bi povedal, kako se obnese na Siol TV-ju.

danix1 ::

@TOPLAKD:
Pa..., za enak denar dobiš ostrejšo sliko in lepše barve pri recimo Philips-u 5322 ali 7332.
So pa mi všeč višje serije od Sony-a, torej S3000, W3000 in D3000, ker imajo edine poleg DVB-T vgrajen tudi DVB-C, torej digitalni kabelski sprejemnik. Tako ne potrebuješ zunanjega digitalnega kabelskega sprejemnika, ampak uporabiš kar vgrajenega in lahko na črno gledaš (sprejemnik posebej stane 80€) digitalno kabelsko. Prvo kot prvo je slika tam zelo solidna, pa še enkrat več (mislim, da okoli 110 kanalov) dobiš. Poleg tega pa imaš na voljo vse funkcije digitalne kabelske, torej prikaz informacij o oddajah, spored, preklop jezikov in podnapisov (na kanalih, ki to omogočajo), ipd. Vendar se moraš nujno poigrati z nastavitvami za sliko (ki jih ima S sploh pa D serija res ogromno in nikakor ne uporabljat tovarniške "Vivid" nastavitve).

Če že kupuješ se probaj stegnit vsaj do serije S3000. P in U serija sta osnovni in imata slabšo sliko, pa še DVB-C nimata.

Kar se pa tiče Siol TV-ja, sem ga videl na dveh Philipsih 9731, torej vrhunskih, preko HDMI-ja
in slika je bila za dol pasti, skoraj v DVD kvaliteti, v glavnem noro dobra.
Kako Siol funkcionira na Sony-ih, pa še nisem videl.

lp

mihasus ::

No, a že kdo gleda SONY KDL40P3020?

Mnenje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961175042 (399413) antonija
»

Full HD TV (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Zvok in slika
942117122 (34109) Kovalchuk
»

Vaše Mnenje - nakup LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
376060 (4531) thundercat
»

LCD televizor do 1.200€

Oddelek: Kaj kupiti
282645 (1885) R-S-LoVe
»

LCD TV do 650 evrov;

Oddelek: Kaj kupiti
333572 (2859) ant

Več podobnih tem