» »

Divjanje na nasih cestah

Divjanje na nasih cestah

1 2
3
»

Poldy ::

Ne splača se prehitevat. Se vozim iz kr v lj po tastari cesti. Pa se mi je 1x ful mudilo in sem celo pot prehiteval - cca. 10 avtomobilov. In sem se potem v lj slučajno na napačni pas postavil, pa je šlo vseh 10 pa še 5 zraven mimo. Če nekje nekaj časa pridobiš, ga hitro drugje tudi izgubiš.

Pa močno dvomim da gre kdo lahko po naših avtocestah 200 na uro. Enostavno so prevelike gneče. Edino, če se pelješ v nedeljo ob 4h zjutraj. takrat boš pa verjetno preveč zaspan in zmatran (če si ga v soboto dolgo žural).

DavidJ ::

ABX, res je. Mogoce ni treba, da bi bil setup ravno za Afriko, mal manj! ;>

Odkar sem prebral tisto zgodbo iz prvega posta, jo vedno (nehote) podoživim, ko se vsedem v avto.

Mene je občutek za hitrost delno minil, ko sem ponoči v želji, da bi se izognil trčenju, z motorjem zapeljal na rob ceste. Ker je bil ovinek poln peska nisem tvegal polaganja in želel ustaviti na bankini, ki bi morala biti tam namesto prepada.

Dvakrat počeno NSI čelado (in bolečine v vratu) hranim še danes.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DavidJ ()

BigWhale ::

Jaz sem se vozil dve leti na relaciji lj-kr dnevno. to je tako majhna razdalja, da se ne pozna nic! Karkoli pocnes, ni vredno. Pa ne gledo na to, po kateri cesti se peljes. Stari, se starejsi, avtocesta, preko Brnika.... Vse je en in isti smorn.

zed 5.0 ::

Nima veze, dober avto, slab avto, izkusen voznik, neizkusen, vse to je en svas. Prometna pravila so postavljena enako za vse. Tukaj ni izjem v stilu dober avto, ali izkusen voznik. Nesrece nastajajo izkljucno zaradi cloveskega faktorja (sej jih noben noce povzrocit), cloveski faktor pa je prisoten cisto pri vseh, izkusenih in neizkusenih, smo pac samo ljudje. Glavni problem je predvsem aroganca in obcutek superiornosti nekaterih voznikov...

hruske ::

ni opravicila za izgubo nekoga.

ABX ::

Have you ever noticed anyone going slower than you is an idiot and anyone going faster than you is a maniac?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

BigWhale ::

Ja, tudi Carlin je kdaj pa kdaj povedal kako pametno ;)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazni za prehitro vožnjo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15630800 (28006) ;-)
»

Zelo dober spot proti prehitri vožnji ! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32520497 (14963) poweroff
»

Kaj sovražite pri drugih voznikih? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45726486 (19691) Tilen
»

Prehitra vožnja - ugovor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18914270 (11800) Tear_DR0P
»

Kako slabi in nesramni vozniki smo Slovenci... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16011795 (9094) Dr_M

Več podobnih tem