» »

Kazni za prehitro vožnjo

Kazni za prehitro vožnjo

«
1
2 3 4

;-) ::

Zanima me kje lahko najdem updejtan cenik kazni za prehitro vožnjo vsaj po avtocestah. Če iščem za hitrost 170kmh dobim nekje 250€ + 9kazenskih točk, kar bi za mladega voznika pomenilo takojšen odvzem če pa gledam tukaj:
klik PDF pa je to samo 150€ in 3 kazenske točke torej polovička 75€ ?

Po tem takem se lahko mirno peljem 180 po števcu in bom v najslabšem primeru dobil 100€ (polovičko) in 5 kazenskih točk?

;-) ::

potem je še tu odklonitev pregleda vozila ki te pride ceneje kot odvzem tablic če ti najdejo kaj nehomologiranega polovička 200EUR.

Zanima me še nekaj založil sem položnico 40EUR ker nisem imel dokumentov, še dobim eno domov ali je takoj uklonilni zapor? Ker če grem v uklonilni zapor bom državo stal več kot je kazen vredna.

IvoJan ::

namesto uklonilnega se da s sodnikom zmenit za družbenokoristno delo :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

ZdravkoČolič ::

barakus ::

A če odkloniš pregled vozila pa obdržiš tablice? wtf?

rezator ::

ma sej dost folka ne plača položnice za kazn in nikomur nič. poznam kar nekaj takih...

M-XXXX ::

;-) je izjavil:

Zanima me kje lahko najdem updejtan cenik kazni za prehitro vožnjo vsaj po avtocestah. Če iščem za hitrost 170kmh dobim nekje 250€ + 9kazenskih točk, kar bi za mladega voznika pomenilo takojšen odvzem če pa gledam tukaj:
klik PDF pa je to samo 150€ in 3 kazenske točke torej polovička 75€ ?

Po tem takem se lahko mirno peljem 180 po števcu in bom v najslabšem primeru dobil 100€ (polovičko) in 5 kazenskih točk?


Jaz bi rekel, da veljavna sledeča: http://www.amzs.si/?podrocje=7&drzava=3...

Po tem takem se lahko mirno peljem 180 po števcu in bom v najslabšem primeru dobil 100€ (polovičko) in 5 kazenskih točk?

Preveri koliko ti laže števec (če je več od 3-4km/h) bi pravzaprav padel v še nižji razred, ki je: * nad 30 do vključno 40 km/h: 150 EUR + 3 točke
Lahko pa se poskusiš držat omejitve 170 (po števcu) in padeš v razred: * nad 20 do vključno 30 km/h: 100 EUR

ZdravkoČolič ::


Preveri koliko ti laže števec (če je več od 3-4km/h) bi pravzaprav padel v še nižji razred, ki je: * nad 30 do vključno 40 km/h: 150 EUR + 3 točke
Lahko pa se poskusiš držat omejitve 170 (po števcu) in padeš v razred: * nad 20 do vključno 30 km/h: 100 EUR


Boš igrov rusko ruleto z radarjem in v tvojmu primeru z izpitom? Prosim ne svinaj še te teme s to tvojo ponesrečeno matematiko. Lahko se zgovarjamo na ta odstopanja, pa ne moramo ničt dosečti pri kazni. Tudi če ti števec kaže +5 boš pri 170 (na števcu) spadal v kategorijo 5 kazenskih pik ter 240EUR. Če boš pa vozil 180 pa kr računi na 9 pik in 400EUR. Če pa radar res odstopa to pomeni, da lahko odstopa in ti izmeri višjo hitrost. Takole: ti voziš 170 na števcu to je realno 167, radar ti izmiri preveč npr. 174, oni vpoštevajo ta možni odklon in ti napišejo 167. Ne mislit, da ti bodo na teh 167 še odbijal.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

rezator je izjavil:

ma sej dost folka ne plača položnice za kazn in nikomur nič. poznam kar nekaj takih...

Ja če po pravici povem jih že več nisem plačal pa ni blo nič samo me je strah da bo na 1x hude vsote prišle, pa bi plačal zdaj tole. Od prve kar nisem plačal je že 2 leti in pol in ni blo nobene druge položnice in nobene druge terjatve, je pa res da sem nakazal namesto 120EUR 20EUR ali nekaj podobnega vedno sem nakazal najnižjo možno kazen kar je po zakonu (ker baje samo klukajo plačano plačano vsot pa ne gledajo) pri tej zadnji pa nisem nič nakazal ker nimam niti sklica ne nič več.

Pa zanima me uradna pot kak potega če ne plačaš položnice, pri vsakem telefonu in naročnini je znano da dobiš položnico, upomin, drugi upomin in izklop pri državi pa neveš al je miš al je tič!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

ZdravkoČolič ::

(ker baje samo klukajo plačano plačano vsot pa ne gledajo)


Pa res to vrjameš? Na nekem forumu sem pred časom bral, da je tip pri polovički nakazal 20centov(ali tolarjev) manj in potem čez čas je moral plačati še razliko do polne kazni. Da te bo to par let zdej skrbel pa ne bo nikakor koristno zate. Nehi se sekira, raj se mal pozanimi za družbeno koristna dela. Pa boš delov neki cajta zaston.

M-XXXX ::

Boš igrov rusko ruleto z radarjem in v tvojmu primeru z izpitom? Prosim ne svinaj še te teme s to tvojo ponesrečeno matematiko.

http://www.avtomobilizem.com/forum/view...

Avtomobili, opremljeni s sistemom Provida 2000
Ti avtomobili hitrost vozila izmerijo z izračunavanjem hitrosti iz časa in prevožene razdalje. Na cestah mora za vami voziti 200 metrov, da dobi zadovoljivo povprečje. Kjer znaša omejitev nad 90 km/h vam mora slediti 500 metrov. Dovoljena je samo meritev vozil, ki policijsko vozilo bodisi prehitevajo ali pa vozijo pred njim. Na koncu merjenja mora biti razdalja med voziloma enaka ali večja, kot na začetku merjenja. Provida vas med merjenjem ne sme dohitevati. Imajo 7 avtomobilov in 1 motocikel.
Tolerance:
- 7 km/h pri merilnem rezultatu do vključno 100 km/h;
- 8 km/h pri merilnem rezultatu od 101 km/h do vključno 150 km/h;
- 9 km/h pri merilnem rezultatu nad 150 km/h.


Tudi če ti števec kaže +5 boš pri 170 (na števcu) spadal v kategorijo 5 kazenskih pik ter 240EUR. Če boš pa vozil 180 pa kr računi na 9 pik in 400EUR. Če pa radar res odstopa to pomeni, da lahko odstopa in ti izmeri višjo hitrost. Takole: ti voziš 170 na števcu to je realno 167, radar ti izmiri preveč npr. 174, oni vpoštevajo ta možni odklon in ti napišejo 167. Ne mislit, da ti bodo na teh 167 še odbijal.

Odstopek pri napaki meritve (sicer ne vem za kateri radar to velja (predvidevam, da za ročnega) je do enega 1%- podatek je iz strani slo. policije. Predpostavimo, da za Provido prav tako velja 1% (glede na to, da lahko na avtocesti realno pričakujemo Provido). Kar pomeni, da če se voziš 170 in ti števec laže recimo za 5km to nanese 165km. 1% od tega je 1.65km/h (pa vzemimo najslabšo možnost) kar pomeni da peljemo glede na izmerjeno hitrost 166.5km/h. Glede na podatek zgoraj: - 9 km/h pri merilnem rezultatu nad 150 km/h odštejemo od tega 9km/h nanese 157.65km/h kar pomeni, da dobiš kazen za 100€, polovička nanese 50€.

Sem pa ravno kar pisal slovenski policiji, za natančne podatke o odbitku, posredujem odgovor ko/če ga dobim.

ZdravkoČolič ::

Dj beri za sabo človek. In ti se boš zanašov na 2.35km/h? Pa tudi če bi biu splet tak kot ga ti opisuješ ti policaj ne bi tistih 9 odbil, edino če bi se te usmilu. Gospo ministrico so na providi ujeli pri 166 (čeprov so minuto prej drvel čez 200) in niso rekli, da je vozila 157. In tudi šofer je plačal primerno kazen (slovenske novice) in če jo je plačal on jo boš ti tudi. Teli odbitki so samo v tvoji glavi in na papirju napisani, v resničnem svetu jih pa ni. Sicer sm ti pa že v tisti temi rekel, da se ne mislim več prerekat s tabo in se tudi ne bom.

mr Vragec ::

;-) je izjavil:

rezator je izjavil:

ma sej dost folka ne plača položnice za kazn in nikomur nič. poznam kar nekaj takih...

Ja če po pravici povem jih že več nisem plačal pa ni blo nič samo me je strah da bo na 1x hude vsote prišle, pa bi plačal zdaj tole. Od prve kar nisem plačal je že 2 leti in pol in ni blo nobene druge položnice in nobene druge terjatve, je pa res da sem nakazal namesto 120EUR 20EUR ali nekaj podobnega vedno sem nakazal najnižjo možno kazen kar je po zakonu (ker baje samo klukajo plačano plačano vsot pa ne gledajo) pri tej zadnji pa nisem nič nakazal ker nimam niti sklica ne nič več.

Pa zanima me uradna pot kak potega če ne plačaš položnice, pri vsakem telefonu in naročnini je znano da dobiš položnico, upomin, drugi upomin in izklop pri državi pa neveš al je miš al je tič!


Slej ko prej boš dobil od DURS-a, da ti bodo blokirali račun (vsaj tako je bilo v mojem primeru. Pa ne da nebi plačal kazni, ampak sem se pri računanju polovičke zmotil za par centov, nakar ni bilo nobenega opomina in nič. Naslednjo leto pred izdajo dohodnine sem pa dobil obvestilo o blokadi.). Tako, da lepo da to deliš z nami....

AngelOfDeath ::

;-) je izjavil:

rezator je izjavil:

ma sej dost folka ne plača položnice za kazn in nikomur nič. poznam kar nekaj takih...

Ja če po pravici povem jih že več nisem plačal pa ni blo nič samo me je strah da bo na 1x hude vsote prišle, pa bi plačal zdaj tole. Od prve kar nisem plačal je že 2 leti in pol in ni blo nobene druge položnice in nobene druge terjatve, je pa res da sem nakazal namesto 120EUR 20EUR ali nekaj podobnega vedno sem nakazal najnižjo možno kazen kar je po zakonu (ker baje samo klukajo plačano plačano vsot pa ne gledajo) pri tej zadnji pa nisem nič nakazal ker nimam niti sklica ne nič več.

Pa zanima me uradna pot kak potega če ne plačaš položnice, pri vsakem telefonu in naročnini je znano da dobiš položnico, upomin, drugi upomin in izklop pri državi pa neveš al je miš al je tič!


Enostavno enkrat dobiš pošto od Davčne, da si državi dolžen tolko in tolko. Zna pa trajat. Vendar prej kot v roku 4 let :)
edit: Slovnica

kmetek ::

A spet ti? A nisi imel ti že nekaj mesecev nazaj nekaj podobnega? Zgleda si zrel za odvzem vozniške in avtomobila, uporabljaj javni prevoz če nisi sposoben voziti po CPP.

solatko ::

Pusti mulca, saj je še mlečen okoli ust, sam poglej njegove teme, po mojem nima več kot 14 let.

Hardstyle ::

ZdravkoČolič je izjavil:

Dj beri za sabo človek. In ti se boš zanašov na 2.35km/h? Pa tudi če bi biu splet tak kot ga ti opisuješ ti policaj ne bi tistih 9 odbil, edino če bi se te usmilu. Gospo ministrico so na providi ujeli pri 166 (čeprov so minuto prej drvel čez 200) in niso rekli, da je vozila 157. In tudi šofer je plačal primerno kazen (slovenske novice) in če jo je plačal on jo boš ti tudi. Teli odbitki so samo v tvoji glavi in na papirju napisani, v resničnem svetu jih pa ni. Sicer sm ti pa že v tisti temi rekel, da se ne mislim več prerekat s tabo in se tudi ne bom.


Ne nekaj na pamet. Ne morejo mu napisati kazni za 200km/h, če je toliko vozil v špici (prehitevanje), provida te more imeti določen čas na dosegu in potem izračuna povprečno oz. dejansko hitrost v tistem časovnem obdobju. Na AC te lahko "lovijo" od KP do MS, če se ti uspe izmikati iz dosega (levo,desno,med avti itd) provide.

rezator ::

folk a prav razumem kaj pravite eni? za 170km/h bo tip dobil 150e kazni in 3 pike?
jaz sem dobil za 66km/h 250e in 3 pike, in to 300 m od bajte, kar pa seveda policajev ni čist nč zanimalo...

jest10 ::

rezator je izjavil:

folk a prav razumem kaj pravite eni? za 170km/h bo tip dobil 150e kazni in 3 pike?
jaz sem dobil za 66km/h 250e in 3 pike, in to 300 m od bajte, kar pa seveda policajev ni čist nč zanimalo...

Ulica med bajtami ni enako avtocesti veš

BlueRunner ::

jaz sem dobil za 66km/h 250e in 3 pike, in to 300 m od bajte

Cona 30 morda?

rezator ::

omejitev 50. a to se gre pol kulk procentov prekoračiš hitrost al kaj?

ni ulica ampak je kr navadna cesta, regionalna al kak se ji pač reče.

jest10 je izjavil:

rezator je izjavil:

folk a prav razumem kaj pravite eni? za 170km/h bo tip dobil 150e kazni in 3 pike?
jaz sem dobil za 66km/h 250e in 3 pike, in to 300 m od bajte, kar pa seveda policajev ni čist nč zanimalo...

Ulica med bajtami ni enako avtocesti veš


ni bla ulica ampak je kr navadna cesta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

M-XXXX ::

rezator je izjavil:

folk a prav razumem kaj pravite eni? za 170km/h bo tip dobil 150e kazni in 3 pike?
jaz sem dobil za 66km/h 250e in 3 pike, in to 300 m od bajte, kar pa seveda policajev ni čist nč zanimalo...

Kazni se razlikujejo glede na omejitev v kateri so te dobili, ker seveda ni enako ali greš v 30 coni 20km/h preveč ali greš na avtocesti 30 preveč. Zneske in razlike si lahko prebereš tukaj: http://www.amzs.si/?podrocje=7&drzava=3...


Dj beri za sabo človek. In ti se boš zanašov na 2.35km/h? Pa tudi če bi biu splet tak kot ga ti opisuješ ti policaj ne bi tistih 9 odbil, edino če bi se te usmilu.

Kje sem se že zmotil? Ja pri 170 se bom zanašal na recimo 2-3km/h. Če grem 165 se bom zanašal na 7-8km/h. V tem izračunu je pač številka 170 kaj čmo. Eno si je treba izbrat in potem pač z njo računat.

Gospo ministrico so na providi ujeli pri 166 (čeprov so minuto prej drvel čez 200) in niso rekli, da je vozila 157. In tudi šofer je plačal primerno kazen (slovenske novice) in če jo je plačal on jo boš ti tudi. Teli odbitki so samo v tvoji glavi in na papirju napisani, v resničnem svetu jih pa ni. Sicer sm ti pa že v tisti temi rekel, da se ne mislim več prerekat s tabo in se tudi ne bom.

V istem stavku trdiš da so šli čez 200 plačali pa le ta 166km/h. Se tu mogoče to zdi v protislovju? In kako lahko trdiš da ji niso povprečno hitrost namerili 175, ji odbili 9km/h? Glede na to, da si sam rekel da je avto vozil čez 200km/h pomeni, da so ji odbili kar lepo število km/h.

KoMar- ::

Po tem takem se lahko mirno peljem 180 po števcu

Ko začne mladi voznik take prbijat, človeka kar zmrazi...

vorantz ::

Another bullshit tema tega človeka :|
Nehajte mu razlagat kako naj se reši, naj mu čimprej poberejo izpit da nas ne bo več ogrožal na cesti.
Naslednje bo na avtocesti ugasnu motor, vzel ključ vn in probal nrdit 180 obrat z ročno(del tega mu je že uspelo :P)...

zlobcek ::

Mah kaj se pa šopirte. 180 peljat po avtocesti pa res ni tolk. Če so ga ujeli, hvala bogu, naj plača, bo vozil počasneje. Če ga je kaj izučilo. Če ga ni, škoda za moje pojme, je pač kreten. Men tud avto leti 270, pa se večinoma vozim pa autobanu 150 in manj, razen tam kjer je pač omejitev. Priznam - ne vozm 130 skoraj nikoli. Se posipam s pepelom.

Dejansko je zelo malo ljudi, ki bi jih zaradi hitrosti na avtocesti znosilo. Tko da tisti, ki vas je strah za svoje življenje zaradi tega, vas lahko neha biti. Večji problem je spanje, neprimerne varnostne razdalje, nepozornost, alko, vožnja narobe. Mater jest kot gasilec sem vsak 7 dan zraven, ko se reže folk iz avtomobilov pa me ne daje histerija, kot nekatere tle, ki ornk nesreče še od daleč niso vidl.

Kazni so ql, omejitve so ql. Folk naj se jih drži. Če komu ne paše, naj plačuje. Al pa dela javna dela, če na primer ne more al noče plačat - Če ma pa kaj proti temu, pa izgon iz države :). Še najboljš, da dela nekje pri polomljenih na vozičkih, po možnosti kar zaradi nesreč. Itak bi večini takih ljudekov šele takrat jasno gratal, zakaj so omejitve in kje je sploh fora predpisov na cestah. Manjšini pa pač nikoli. Pametovanje kaj je prov in kaj ni tle je brezvezno, ker je itak vse napisan 100x z zakoni pa pravili pa jade jade.

Toj to:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

BlueRunner ::

neprimerne varnostne razdalje

To je na AC velikokrat povezano s tem, da nekdo lepo prehiteva "lagano sportski" 140-150 (ker pač ne boš prehiteval s 130 avtomobila, ki vozi 120 - prehitevanje se mora tudi na AC opraviti v primerno kratkem času, ne pa po polžje(*)).

Potem pa se najde budala, ki prileti 180+, zabremza 4-5m za ritjo in začne besno blendati. Neprimerna varnostna razdalja... kaj ti pomaga vsa pozornost, če na AC nisi sposoben predvidevati kakšen kilometer pred seboj, potem pa se ljudem skoraj zaletavaš v rit, ker vozijo nekje v okviru normalnih predpisov.

(*) Mene se je še v avtošoli učilo, da je pri prehitevanju sprejemljivo prekoračiti dovoljeno hitrost, če s tem poskrbiš, da stvar hitreje zaključiš. Seveda pa se moraš potem vrniti nazaj v okvire omejitve in bog ne daj, da bi tisti za teboj moral pri temu kaj pobremzati - to bi pomenilo, da si prehiteval nekoga, ki ga ne bi rabil.

Zgodovina sprememb…

Nightcrawler ::

Potem pa se najde budala, ki prileti 180+, zabremza 4-5m za ritjo in začne besno blendati. Neprimerna varnostna razdalja... kaj ti pomaga vsa pozornost, če na AC nisi sposoben predvidevati kakšen kilometer pred seboj, potem pa se ljudem skoraj zaletavaš v rit, ker vozijo nekje v okviru normalnih predpisov.

Roadkill ::

zlobcek je izjavil:

Toj to:)

Dobro napisano. Se 100% strinjam.
Ü

KoMar- ::

180 peljat po avtocesti pa res ni tolk.

Roadkill, resno? Jaz sem že pri temle nehal brat.

keworkian ::

Jaz nekaj ne razumem, kaj pomeni " do vključno 20 km/h: 50 EUR", to pomeni, da lahko peljem 140km/h brez problema?
Obscenities in B-Flat

KoMar- ::

Ja.

>>7.a člen

Pri izmerjenem rezultatu hitrosti se upoštevajo naslednje varnostne razlike:

- 5 km/h pri merilnem rezultatu do vključno 100 km/h;

- 7 km/h pri merilnem rezultatu od 100 km/h do vključno 200 km/h;

- 11 km/h pri merilnem rezultatu nad 200 km/h;

razen:

- pri merjenju v ovinkih, kjer se upošteva varnostna razlika 11% izmerjene vrednosti;

- pri merjenju s sledenjem, kjer se upoštevajo varnostne razlike iz tabele 1 v 10. členu tega pravilnika.<<.

;-) ::

Naj se oglasi tisti ki je dobil kazen po avtocesti pod 170km/h :D

Spock83 ::

KoMar- je izjavil:

180 peljat po avtocesti pa res ni tolk.

Roadkill, resno? Jaz sem že pri temle nehal brat.


Ja če se voziš z biciklom s pomožnimi je lahko preveč.

AngelOfDeath ::

BlueRunner je izjavil:

jaz sem dobil za 66km/h 250e in 3 pike, in to 300 m od bajte

Cona 30 morda?


tisto bi blo jurja in odvzem izpita :)
edit: Slovnica

BlueRunner ::

V obrambo lahko rečem samo to, da me pri moji vožnji kazni za prehitro vožnjo niti ne zanimajo preveč... zato lestvice sploh dejansko niti ne poznam. :D

guest #44 ::

BlueRunner je izjavil:

V obrambo lahko rečem samo to, da me pri moji vožnji kazni za prehitro vožnjo niti ne zanimajo preveč... zato lestvice sploh dejansko niti ne poznam. :D


V kiri polovici voziš?

BlueRunner ::

Katere polovice obstajajo?

M-XXXX ::

zlobcek podpis!

Ja.

7.a člen

Pri izmerjenem rezultatu hitrosti se upoštevajo naslednje varnostne razlike:

- 5 km/h pri merilnem rezultatu do vključno 100 km/h;

- 7 km/h pri merilnem rezultatu od 100 km/h do vključno 200 km/h;

- 11 km/h pri merilnem rezultatu nad 200 km/h;

razen:

- pri merjenju v ovinkih, kjer se upošteva varnostna razlika 11% izmerjene vrednosti;

- pri merjenju s sledenjem, kjer se upoštevajo varnostne razlike iz tabele 1 v 10. členu tega pravilnika.

Eto, tole sem iskal pa nisem najdu. Hvala za tole!:D

Zdaj pa me zanima kje je ZdravkoČolič da prebere tole...

guest #44 ::

BlueRunner je izjavil:

Katere polovice obstajajo?


Tista pod omejitvijo in tista nad.

BlueRunner ::

Nič nimam preračunanega ampak se poskušam držati omejitve, potem pa malo niham gor, dol. V idealnih okoliščinah v naseljih +- 5 od omejitve, zunaj naselij od +- 10 od omejitve. Avto je zame prevozno sredstvo, da čim prej pridem od točke A do točke B - torej ne rabim voziti kot polž, hkrati pa smatram, da se omejitve spoštuje - torej se jih držim.

Sicer pa:
- V coni 30 nikoli čez 30 (pa me b.k. za tiste, ki se jim za mojo ritjo nekam "mudi").
- Če je slabo vreme, slaba cesta, ovinkasta cesta, svojim sposobnostim in trenutnem počutju primerno počasneje od siceršnje omejitve.
- Če imam za sabo kakšnega živčnega, mu pomagam, da me prehiti. Naj dela drek drugim, ne pa da mene osebno s svojo živčnostjo spravlja v potencialno nevarnost, če se bo v svoji neumnosti odločil narediti kaj na silo.

Kaj najbolj preziram na cesti: voznike, ki vozijo 60 izven naselja in 60 v naselju. Ti očitno niso vozniki, ki bi razumeli pojma "dinamika vožnje" in "prilagajanje okoliščinam". Menim, da bi nujno potrebovali nekaj ur z inštruktorjem, preden bodo povzročili nesrečo: v ali pa izven naselja.

ahac ::

Kaj najbolj preziram na cesti: voznike, ki vozijo 60 izven naselja in 60 v naselju. Ti očitno niso vozniki, ki bi razumeli pojma "dinamika vožnje" in "prilagajanje okoliščinam".


Jaz sicer tudi, ampak.... pri nas je veliko krajev kjer je cesta na eni strani table čisto enaka cesti na drugi strani table. Pa je nekje omejitev 90 in drugje 50. To pol ni več "prilagajanje okoliščinam" ampak "prilagajanje butastim tablam za naselja".
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BlueRunner ::

Ne. To pri meni spada pod "hkrati pa smatram, da se omejitve spoštuje - torej se jih držim."

ahac ::

Ja, itak. Sej to ni izgovor.
Se mi pa zdi butasto, da so na nekaterih mestih tolk nesmiselno postavljene omejitve.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kmetek ::

Mah kaj se pa šopirte. 180 peljat po avtocesti pa res ni tolk.

o pa je, sploh na naših kolodvorih...jaz grem max 150...večino 130-140 po števcu, ne pridobim nič s hitrostjo, razen porabo.

M-XXXX ::

kmetek je izjavil:

Mah kaj se pa šopirte. 180 peljat po avtocesti pa res ni tolk.

o pa je, sploh na naših kolodvorih...jaz grem max 150...večino 130-140 po števcu, ne pridobim nič s hitrostjo, razen porabo.

In 50 več prevoženih km v eni uri:D

KoMar- ::

In 10 več mrtvih na leto:D

PacificBlue ::

Zgodovina sprememb…

Bananovec ::

Iz naslova sem predvideval moj priljubljeni link na 24ur, na strani pa še en link do druge strani.

Sc0ut ::

Ja, pa policaji naj začnejo merit na nevarnih odsekih in ne na cestah, kjer je omejitev 50, lahko pa se komot vozi 65, ker je že bila 100m nazaj zadnja hiša, do table za konec naselja pa je še 600m.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Steinkauz ::

M-XXXX je izjavil:

kmetek je izjavil:

Mah kaj se pa šopirte. 180 peljat po avtocesti pa res ni tolk.

o pa je, sploh na naših kolodvorih...jaz grem max 150...večino 130-140 po števcu, ne pridobim nič s hitrostjo, razen porabo.

In 50 več prevoženih km v eni uri:D


Se sam smejim folku ki mi nori 180+ mimo pol jih pa v ljubljani srečam na drugem križišču :));)
Nedorasli ste, nedorasli
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Omejitve hitrosti na AC - anketa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19821193 (16626) solatko
»

Tovornjakarji in avtomobilisti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16332629 (30381) Heavy
»

Vožnja po prehitevalnem (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Na cesti
528114503 (91525) solatko
»

Italija : omejitev hitrosti do 150 km / h (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12226389 (24571) IceIceBaby

Več podobnih tem