» »

Trenja - DŽAMIJA:)??

Trenja - DŽAMIJA:)??

««
«
1 / 13
»»

nuclear ::

Ali ste za ali proti da se izgradi muslimanska džamija?:D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

freejack ::

ZA . . . sicer sem katoličan, ampak to je tko, kot da bi ti živel pr njih, pa cerkve ne bi smel met. Gre se za versko strpnost, vljudnost in osnovne človeške pravice... Oddaje sicer nisem gledal, tko da glih nimam kakih tehtnih argumentov za katerokoli stran.

jeb ::

Itak, da ja. Pravico imajo. Kot vsi clani nase druzbe.
Ce bomo z neko skupino ravnali kot z drugorazrednimi drzavljani, se bodo prejkoslej tako tudi obnasali. Jih vnaprej tretirati kot "nevarne", ker so muslimani, to je pa res nevarno in kratkovidno.

nuclear ::

no se kr strinjam z vami. sj so sam narod...

neki bi še reku, kak je moj en frend povedu u šoli dans:

je reku sej muslimani so isti ko mi, ka če bi nas marsovci napadl, bi se pol vsi boril proti njim...:D ha ha

drgač sem pa ZA džamijo...:))
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Mercier ::

Na tak način je juga bla isto složna - primeru napada marsovcev. Ampak marsovcev od nikodar... :D

Ziga Dolhar ::

Če bi dobil povabilo na referendum, sem takoj za. (Sicer sem agnostik.)

Ona kreganja o "primernosti" za naš "prostor" pa se mi zdijo brezpomenska. Vprašanja o kozmetiki me ne prepričajo.

Če se moram že na vsakih pet metrov zaletet v eno cerkev, me ena džamija ne bo ravno motila.

kljukec ::

Proti
Sem iz Velenja, če vam to kaj pove;((

Balandeque ::

Ah, stari nima veze. Js sem tud iz Velenja, pa nimam nč proti..:\
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

classic ::

Pove, pove...
Tako si sovražno nastrojen proti socloveku, da te moti, če se dobro počuti tudi 80 km stran od tebe.
Hotel pa si povedati, da je v Velenju OGROMNO muslimanov... no, prav zato sem jaz za, da se postavi v Velenju :D

Drugače pa verjemte, če bi bil referendum, bi itak spet zmagal PROTI. Slovenci pač vedno obkrožimo PROTI, pa če tudi v našo škodo. Nezadovoljneži, pač.
K sreči, pa referenduma za taka vprašanja ni moč izpeljati.

Tarzan ::

Jest sem za.

Pomoje nebi blo proti, ker ne verjemam da res tolk folka nasprotuje temu. Je že res, da Rode temu na ves glas nasprotuje, prav tako so proti nekatere stranke, ampak pomoje je edino prav da dobijo Džamijo. Ne 15 ampak eno in to tolko lepšo in prostornejšo.

Glede klevet, da bojo notri teroristi meli urjenja se mi zdi pa takšen bullshit da ne bom zgubljal besed,...;(
Tudi v džamiji bo lahko policija red naredila če bo treba, zato pa jo mamo!

yabadak ::

Jest sem sicer za.
Ampak če jo postavmo naj bo nekaj posebnega. Postavil bi jo v Ljubljano in s 500m visokim minaretom.
lol:P
Poletje je toplo in zima je hladna

Sergio ::

Referendum o tem je protiustaven, tako da se kar nehajte blamirati, da bo lahko slovenski narod ODLOČAL o tem, ali hočemo strpnost ali ne.

Preberite ustavo. Oni so upravičeni do opravljanja verskih dejavnosti ter druženja.

Seveda -- sem za. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

mislm Jordan... shame on you.. da greš sploh tolk daleš in sprašuješ to...
Itak mislim da je momlanje v prazno in zmrzovanje po eno ali dve ure brez pomenta ampak pustmo to stat... pa kaj te briga.. naj si zgradijo đamije če si jih hočejo... a cerkve za normalno vero je pa OK gradit al kaj? Ma dejte no.. mal se zamislte nad sabo že v uni točki k si zastavte tako vprašanje - ali je to kul ali ni... shame on you all...
Excuses are useless! Results are priceless!

madmitch ::

PA še nekaj, muslimani NISO ne narod, ne narodnost niti kaj podobnega. Večinoma so to slovenski državljani muslimanske VEROIZPOVEDI. Ravno tako kot vsi kristjani, tako rimokatoliški, kakor tudi pravoslavni, protestantski, potem so tu še budisti, krišnevci, jehove priče...

Naj me samo kdo proba prepričati, da sem jaz pripadnik krščanskega naroda, bo visel kot INRI.

Veroizpoved je stvar posameznika in sramota je, da je izgradnja Džamije kakorkoli politično vprašanje z namenom političnega marketinga.

Vkolikor je niso Pošteni in Boga boječi Američani ob zadnjem obisku Bagdada podrli, stoji tam lepa cerkev (vsaj stala je pred petnajstimi leti, ko sem bil tam) in v njej mašuje rimokatoliški duhovnik (takrat je bil Nizozemec).
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

Alec999 ::

sam se imam za ateista in me nebi motl ce bi zgradil đamijo v Ljubljani (sem iz Lj. - da se nou kdo spotaknu;) ) .... sicer pa glede na to, da na usakem koraku vidm cerku .. mislm, da une boge đamije sploh opazu nebi:D

lp,
Alec999

IceIceBaby ::

Jaz jih sicer ne maram. Sej nekteri posamezniki so kul, ampak men se zdi da ni naključje da je velika večina terorisov islamskih skrajnežev.

Ampak dejstvo je da ni razloga zakaj nebi meli džamije. Če majo gradbeno dovoljenje naj jo pač nardijo. Tudi denar ne gre iz naših žepov tko da problemov ni.

btw...Gledal sem trenja pa je ta oddaja totaln podn. Kr derejo se en čez drugega pa kr neki uglavnem.

Pa še to. Od tistih muslimanov ki so jih spraševali za mnenje po TV jih pol ni znalo slovensko. Sramota, kako lahko človek postane slo. državljan pa da nezna slovensko ? Kako lahko nekdo pri nas živi že 10, 15 let pa še vedno ne zna jezika.

Pujcek ::

hm, muftija ne zna slovensko, koran prevajajo ze 30 let, kot je bilo na trenjih receno: eno je dzamija drugo molilnice, kot sem slisal naj bi bilo to versko sredisce, siitsko pravo,... jebat ga, dzamija bo verjetno mogla bit, ampak muslimanske vere pa vseeno ne maram. ko gledam lepe pupe, ki se zavijejo v crnino, ko grejo v trgovino, in ko jih okamenjajo do smrti, ker so pokazale glezenj, je moje strpnosti konec.

lp,
pujcek

ps: zanima me, kako je strpnostjo med muslimani do krivovernikov (pozor, to ne postavljam kot kakrsenkoli "pogoj"...)

madmitch ::

...postane slo. državljan pa da nezna slovensko ? Kako ...

preprosto; Brez Muje se še ćevelj ne obuje.

A se boš ti spotikal ob malenkosti.

Se načeloma strinjam s tabo, vendar smo za to popolnoma sami krivi. Vsi vidni predstavniki slovenije, kadar so na obisku v republikah bovše Yu, govorijo nekakšno srbohrvaščino. Vsakemu bivšemu sodržavljanu odgovarjamo v nekako njegovem jeziku. Ravno tak odnos imajo novinarji. Sami bi morali biti pri rabi jezika bolj striktni in nepopustljivi pa bi bilo.

Sicer pa; za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, za hlapce od boga poslani.
Gospodar se menja, a bič ostane, zakaj hrbet skrivljen je in biča vajen in željan.
Jerman.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

nuclear ::

:D he he sm nek razmišlu, če bi džamijo postavl v LJ je teroristi (ljubljane) ziher nikol nebi napadl(vsaj ne tistega dela z džamijo,če bo)...:D

zakaj si pol američani ne postavijo džamije v vsakem njihovem večjem,pomembnem mestu:\

mogoč bi biu problem rešen, napadanja ZDA Osame pa drugih telebanov?8-)
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Gandalfar ::

Jordan: pomojem pa vsako vecje amerisko velemesto ima dzamijo...

nuclear ::

hmm , ja sej si kr prau povedu..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Pujcek ::

a je kje kaksna informacija kok muslimanov je umrl v wtc 11.sept.?

lp

HardFu ::

Js sm proti,...oni nej si džamijo nekam vtaknejo po domače povedamo - poglejte naprimer kako se obnašajo oz. kakšna vera je to: svete vojne pa neki, pa ženske nobenih pravic jao...Se men
tud zdi da bi oni nam, kristjanom, dovolili met našo cerkev na njihovem ozemlju...i think not. Če pa kdo misli da bi nam oni to pustili naj se pa zbudi in pogleda mal okrog sebe...strpnost in rasizem nimata nič pri tem...sam karakteristika njihovih prepričanj...;(
http://codeable.io

HardFu ::

Aja sej res,...še neki: najprej nej se orenk slovensko naučijo govort da bodo znal sploh povedat po naše kaj bi radi, ter da bojo sploh lahko z občino Ljubljano komunicirali o izgradnji in ne da se bo Ljubljana prilagajala njim
http://codeable.io

Lucifer Tanatos ::

hm proti zgradnji đamije nism, sem ateist, tko da ce oni ne smejo met tele đamije, pol nej porusjo vse cerkve...

Glede tega da ne znajo oz. bl nocejo govorit slovensko, f*** ce bi bil jst na oblasti bi jih kr pregarbu, ce so v slo nej v javnosti govorijo slovensk, drgac pa mrš nazaj na jug>:D V tujem jeziku lohka govorijo sam turisti ustali pa sam v privatnem lajfu.

Glede obnasanja muslimanov, eni so kreteni, eni so face, isto je pr kršcanih kot tut pr ateistih.

Glede kamnanja zensk, pac to je njihov nacin zivlenja, ki ga pri ns ne smejo izvajat. K*** v srednem veku so te pa krscani sezgal na grmadi ce si kej prevec razmislu, isti shit vsi znajo bit kur**;((
Les yeux sans visage

R0K ::

Hmmm...proti...

Zakaj pa 'doli' ni cerkva? Zakaj bi pol mogle biti tu. Oni dol ne dovolijo gradit cerkva (če je kaka na črno - jebi ga), zakaj bi jim mi?

Xplicit ::

ok jest PROTI izgradnji dzamije

1. kot je blo ze povedano dzamija ni enako kot cerkva, to je podobn k en ful pomanjsan vatikan - folk se pride sm zberat, tko k en city park, sam da ma se eno velko molilnico zravn :\, cela zadeva je kao eno romarsko sredisce - sam to NE spada k NASI KULTURI - ze v preteklosti smo se mogl prilagajat vsakmu sranju k je prslo v drzavo, pol so pa se politiki zacel vabt cefurje (tm) (brez zamere zaradi izraza) v drzavo in jim dajat drzavljenstvo sam da so dobil politicno podporo, ampak to je ze druga tema...

2. tko kot kulturno, tako tud arhitekturno ne sodi v Nas prostor - razn seveda ce bi izgradno zaupal Slovenskim arhitektom in da bi bila dzamija narejena 'po principu' moderne arhitekture (ampak to najbrz ne pride v postev, ker taka stvar mora bit u iber kicasta) - se enkrat brez zamere

3. zakaj bi dzamija CE bi ze bila, mogla bit v Ljubljani, zakaj ne v Mariboru ali Celju, ...

4. ce bi znal vsi govort slovensko in ce bi 'molil' v slovenscini, mogoce celo ne bi bil tolk proti celi zadevi...
Nej najprej prevedejo svoj koran, se naucijo slovensko, pa naj reje ksno novo molilnico (vecjo) zgradijo, ne pa kr naenkrat dzamije

5. TA zadeva bi mogla iz na referendum ne pa stvari kot - A bi ljudem vrnil kes k smo jim prevec zaracunal za telefonske prkljucke ;((

perci ::

ROK: Mogoče zato, ker smo demokratična država? Kaj praviš?

Xplicitovih blodenj pa ne bi komentiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Turtle ::

Moderni turški vpadi.......se vam ne zdi, da teli muslimani povsod neki se množijo?......

Bom pa podpru gradnju tist dan k bojo oni Katoliško al pa Protestansko cerku začel po njihivih mestih gradit.....mogoče clo še Pravoslavne.......


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Turtle ()

madmitch ::

Perci, se strinjam. Zakaj bi se mi morali vedno obnašati kot oni, pa naj bo to kdorkoli.

V arabskem svetu in tudi drugod, kjer je Islam prevladajoča vera, stojijo tuci cerkve!

Mislim, da sem to že napisal malo prej, me pa ne čudi, da trosite takšne, ne da bi prebrali, to je tako slovensko. Vedno imamo dve mnenji, svoje in napačno.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Thomas ::

> a je kje kaksna informacija kok muslimanov je umrl v wtc 11.sept.?

Clinton je zadnjič v Londonu povedal da 502.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> V arabskem svetu in tudi drugod, kjer je Islam prevladajoča vera, stojijo tuci cerkve!


To ni res. V Saudski Arabiji jih je 0.

Pa ne samo tam.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tarzan ::

Ma dejte no! Velik muslimanskih držav ma cerkve. Poglejte Irak, tam so popolnoma enakopravni, če ne še bolje gre vernikom krščanske vere.

Ne vem kaj mate proti!
Povejte razloge ne pa neki mutit.
Prepričan sem, da nobenga pametnega razloga nimate.
KAr se pa tebe Thomas tiče, ko si tak pristaš demokracije bi mogu bit pa striktno za gradnjo tega objekta.

Razmislite, kaj se greste tuki. Sem takoj za da nobene đamije ni tuki! Takoj ko podrejo vse cerkve in postavijo svetišča našim starim bogovom Svarunu, Morani & company:D

||_^_|| ::

HardPhuck: Kakšna je ta vera? Čist nč drugačna kot krščanska par stoletij nazaj.

jeb ::

Saudska Arabija je med najbolj versko netolerantnimi (ce ne sploh najbolj) drzavami, poleg Sev. Koreje, Sudana in Kitajske (Tibet). Pa se ene par bi se jih naslo.
Zanimivo je pa to, da je v tej regiji ravno ta drzava najvecja zaveznica ZDA. Se na tem primeru zelo lepo vidi, koliko Ameriki pomenijo cloveske svoboscine in demokracija, ko gre za biznis.
Enako, kot je katoliskih cerkva v Saudski Arabiji - NULA.

Turtle ::

Ja kot krščanska nekoč.......za čase tmnega serdnjega veka in križarskih vojn......tukaj ni orožji pač pa posredno posiljevanje...... Nekdo k mu v "sveti knjigi" piše, da več sovražnikov k poklje bo večji car ....mislm takim je res nujno ustrč pa jim vse zgradit.......bohnedej da bi šel dnar za pediatrično kliniko al pa kej podobnga........TURŠKI VPADI!!! čist nč drucga....

Thomas ::

Molilnice? Zagotovo.

Džamije z minaretom? Ne vidim razloga, zakaj ne.

Muslimanski center? Zakaj pa ne, saj Ustava garantira svobodo.


Kaj pa, če bi v tem centru začeli propagirati Šerijo? (In IMHO bodo)

Ker je to pozivanje k verski (in spolni) nestrpnosti, bi morali državni organi vzeti dovoljenje za delovanje.

Isto morda za Jehovce. Z njihovim "da so ženske slabše posode".

Ni ena pravica kar nas vsemi drugimi.

Recipročnih ukrepov, da ker tam ni cerkva, pa tukaj ne bo džamij, pa ne moremo uvajat. To je tako, kot da bi italijanski manjšini zmanjšali pravice do nivoja, kakršne imajo Slovenci v Italiji.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> Zanimivo je pa to, da je v tej regiji ravno ta drzava najvecja zaveznica ZDA

Ni ravno največja zaveznica. To je Izrael.

Samo kerakoli od arabskih držav je problematična. Vsaka. Žal. Saudska Arabija pa extra.


:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

Tarzan ::

Verske in spolne nestrpnosti razen kakšnemu ortodoksnemu musliču ne bojo vsilili, in verjemi mi ta človek bo hitro končal v eni od slovenskih kaznilnih ustanov;) .

Se pravi Thomas v bistvu nimaš nič proti đamiji. Me veseli, ker sem začuda mislil, da si proti.

Sem iz Ljubljane, imam se za ateista, ampak me ne moti da bodo zgradili đamijo. Pomoje slabše kot da imaš zvonik pred bajto ne more biti >:D

Minaret pa sem prepričan ne bo delal, ker za kaj takega bi pa rabli soglasja vseh okoliških prebivalcov in še več... Se pravi ni možnosti, da bi nam prepevali molitve sredi noči>:D

||_^_|| ::

Kaj pa, če bi v tem centru začeli propagirati Šerijo? (In IMHO bodo)

Ker je to pozivanje k verski (in spolni) nestrpnosti, bi morali državni organi vzeti dovoljenje za delovanje.

Isto morda za Jehovce. Z njihovim "da so ženske slabše posode".


Jup, taka propaganda je en velik šit. To nas lahko skrbi...ali pa tudi ne. Sej konec koncev "naša" cerkev tut propagira razne prepovedi kontracepcije in podobno sranje.

Thomas ::

Lahko katoliki kolikor hočejo, govorijo proti kontracepciji.

Lahko muslimani govorijo kolikor hočejo proti uživanju svinjskega mesa. (Tudi proti kontracepciji).

To vse ni kazniva stvar. To spada pod svobodo govora in izražanja in tako naprej.

Toda ko začneš propagirati kamenjanje za prešuštnice, si pa prešel rob zakona.

To je pomembno vedet!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Zakaj bi se mi prilagajali drugim?
Kje je point? Da jim damo še državljanstvo, jih oprostimo davkov in jih zagotovimo doživljensko rento?!

Oni so prišli, k nam. Z drugo vero. Oni se bodo prilagajali. Ne mi...zakaj bi rabili džamijo? Jih imajo 'doma'. A krščastvo, kje na tak način izsiljuje vero?

Thomas ::

Ja ne. Od kod je kdo prišel je irelevantno. Ko preide bariere, ki jih postavlja pridobitev državljanstva, imajo enake pravice.

Imamo tudi zakone, ki se jim morajo potem vsi pokoravat.

Mamo pa tud tako državo, ki tega ne zna sprovajat.

Brez veze se je veselit, kako je država liberalna, da bo dopustila džamijo, če pa potem ne bo sposobno džamije zapreti, ko bodo stvari ušle čez rob.

Druga stvar je tudi ta, da je registracija verske skupnosti dokaj "avtomatična".

Zakaj so registrirali mormone, ki zagovarjajo poligamijo. Nekaj, kar je v navzkriž z našimi zakoni?

Ne vem. Mogoče zato, ker so rekli, da to velja samo za Utah.

Zakaj so registrirali islamsko versko skupnost, ki ne zagovarja enakosti spolov? Oziroma celo precej nasprotno.

Ne bi vedu. To je ščuvanje k spolni nestrpnosti. IMO.

:)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jeb ::

Saudska Arabija je cisti horror od drzave.
Mega ortodoksen Islam. Ravno tam se zatira zenske, prepoveduje vsakrsno javno prakticiranje verskih obredov, ki niso muslimanski, seveda trdo kaznujejo vsakrsen prozelitizem, itd... Horror, skratka.
No, in kje je tukaj ameriska nastrojenost proti nazadnjastvu Islama? Kje? Ta visoka, pokoncna drza svobodnjaske, demokraticne drzave?
Niti MALO jih ne moti, kaj se tam dogaja, dokler biznis laufa po nacrtih Amerike.
Ravno mi, ki se tako radi pohvalimo, da zivimo v svobodnejsem, tolerantnejsem svetu, MORAMO biti bolj odprti od take drzave. Ce ne dovolimo gradnje, ne bomo nic boljsi. Edino tako se bodo scasoma kaj naucili od nas.
Ampak, kako je ta drzava notranje urejena, se nas niti ne tice. Ko bo raji prekipelo, (tam je recimo vec kot pol milijona kristjanov!) se bo ze uprla. Ni na nas, da jih "resujemo". Zato nimam nic proti temu, da Amerika ne posega v notranje zadeve Saudske Arabije. A ko bi bila pri tej svoji politki vsaj za kaksno nianso, dve, bolj dosledna. Tako pa, cim naletijo na koga, ki se ne ravna po njihovih ekonomskih interesih, jih pa razglasijo za nazadnjasko Islamsko mucilnico.

Thomas ::

Kaj pa Slovenija, ki tudi kuri Saudsko nafto?

Kaj naj naredi Slovenija?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

IceIceBaby ::

jeb, ti predlagaš da torej spustimo v slovenijo muslimane in naj po LJ kamenjajo ženske če si bo katera drznila surlo pomolit iz feredže ?

jeb ::

Kst:
Kaj govoris o "spuscanju" muslimanov v Slovenijo?
Jih ze imamo tukaj. Okoli 30.000 jih je. Kr sprijazni se. In nisem opazil, da kamenjajo zenske, pa tudi v feredzah jih ni prav veliko.
Thomas:
Preberi cel post. Notranje zadeve Saudske Arabije se nas ne ticejo. Si bodo ze sami uredili svojo druzbo. Ce z drzavljansko vojno, pa naj. Ce niso dovolj pametni...
Sej nism jest tisti, ki bi zbrisal Islam, ker je nazadnjaski, TI bi ga, Thomas, ne? Glede na tvoja izpovedana stalisca bi zadrzke glede kurjenja nafte pricakoval ravno pri tebi.
:D

Thomas ::

Če kurim bencin, majo Saudijci kej za jest. Ljudje so, ne glede na to, da so v veliki večini fundamentalistični muslimani.

Jest v političnih forumih nimam kej počet.

Kaj mislim, pišem v druge teme.

Tu samo mimogrede.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Na suverenost nedemokratičnih držav, se pa seveda požvižgam.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jeb ::

"Na suverenost nedemokratičnih držav, se pa seveda požvižgam."

No, vtikanje v suverene drzave je res cisto svoja debata, tuki je rahlo off topic.
Ampak, ce se to ze pocne, bi Saudska Arabija morala biti ZELO na vrhu spiska drzav, kjer bi kazalo sesut diktatorja, pa se islamskega povrhu, kajnede.
Ampak pri Amerikancih nic ni videti, da bi se zgrazali nad njo. Mogoce se celo zgrazajo, naredijo pa nic. Jim cist pase.
Pa tko svobodomiselna, napredna, posebej pa NACELNA drzava...
Yeah, right... :D
««
«
1 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448085 (44409) Ziga Dolhar
»

ĐAMIJA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60729816 (21782) KaiV6
»

Džamija v lj na cesti dveh cesarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27816094 (11637) Daedalus
»

referendum (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10036018 (34513) Gr0unD Zer0

B16 užalil muslimane (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60627350 (20826) kuglvinkl

Več podobnih tem