» »

Džamija v lj na cesti dveh cesarjev

Džamija v lj na cesti dveh cesarjev

zee ::

@BW: >:D

Dalibor: se opravičujem za nerazumevanje.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Daliborg ::

@BigWhale

Na kaj pa je ponosna slovenija? ...zal pa nimam nic proti drzavi a nasploh zame to ni nobena ponosna drzava ce daje ozemlja in sili v rit, ter je papiga!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Doman ::

@IgorGrozni

Raje imam da mi cerkev zvoni 1000x na dan kot pa da se mi ta človek dere po megafonu! Žal ne prenašam dobro teh molitev:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

Mr_Globus ::

@BW

Si siguren da RKV plačuje vse davke? Za vso zemljo, ki jo ima?

OChack ::

ja zakaj bi đamijo tle potavl če se tm kjer prevladujejo đamije ne sme cerkve(bližnji vzhod-irak pa to) >:D
sicer pa amerikani ne bodo pustil, ker so oni NAŠI zavezniki in bojujejo vojno proti islamu, pol se bo pa še ker razstrelu, pa terorizma bo velik, se noben se ne bo upov z busom 6. in 1 pa 20 furat :D :D :D mogoče se ker razstreli na njemu>:D :D

....se pa strinjam z Daliborgom
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

b ::

BigWhale ::

Globus,

No ce jih utaji tolk kot jih povprecen drzavljan, potem ji tega ne gre za zameriti?

Ali pac?

PS: Drugace pa, ja. Zakaj ne bi placevali vsega? Ne vidim zakaj bi drzava delala razliko in ce jo, imas kak konkreten podatek, dokaz? Na dan z njim!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Mr_Globus ::

ja koker jst vem za zemljo ne dajejo davka. To naj bi bla boniteta cerkve. Zdej al je to 100% res pa ne vem. Bom poslal mail na DURS

BigWhale ::

Ce je to res, potem je zakon res naredi ene bolj enake od drugih in grem takoj na referendum za spremembo. :)

Daliborg ::

mislim da se strinjam z OChack-om ...res je ....verjamem pa da so đamije bolj iz komercialnega vidika postavljene, saj so ja znane po celem svetu, ker se tudi po celem svetu gradijo...pa pomislite na nekaj ...kaj ni Budizem ena izmed večje razširjenih ver? ...zakaj pa teh templjev ne gradijo kar po celem svetu? - moje mnenje : ker njihovi templji ne sluzijo denarja neposredno od fizicnih oseb, ampak je tempelj odvisen od monk-ov ( kar pa noce biti vsak, ki je veren budizmu).! Kar povpraste malo ljudi koliko jim Hođe zaračunavajo za različne "verske" stvari!?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

TESKAn ::

Daliborg, a cerkev je pa zastonj?
Drugače imajo pa župniki socialo od države plačano, zdej ne vem al še zmeraj tam ~40% ali že 100%. In to ni malo denarja.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

b ::

Daliborg: Ne razumem cisto tvoje vloge tukaj... A ti v bistvu hoces resit muslimane njihovih pogoltnih duhovnikov, al kaj? Res si me navdusil s svojim altruizmom! Dej se kaj povej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b ()

Daliborg ::

offtopic:
@TESKAn

Daliborg, a cerkev je pa zastonj? :

hmm...jst bom obstojal cca 80 let ...cerkev pa obstoja 2000 let ....kdo dalj casa sluzi denar?


@b

Poznas njihove metode tretiranja vernikov v tujinah ?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

OChack ::

mene tistih 100 sit k ih vržem u pušlc ob nedelah ne boli, če bi pa davk uvedl pa vrjetn nebi lih z veseljem plačvov, seveda so v italiji fore, da če plačaš ta neobvezni prispevek potem maš neke olajšave......
....če bo pa đamija en ciganski teroristični centr pa tud dobr, vse not napokat pa bum>:D >:D >:D >:D ne bod pol 0 rabil hodt u guantanamo :D :D :D
kr unga poglej osmana al akj je k ma 300 različnih državlanstv pa beži iz enga konca na drucga :)

.......dobr da s emi ne bo treba več z trolam vozt :>
>:D >:D >:D >:D >:D
Int€l inside, IDIOT Outside

Razerzone ::

OChack zakaj bi bli pa cist usi muslimani teroristi? Po tvoji teoriji je poj na svetu najmanj miljardo teroristov?

Camalotz ::

Sem si ogledal projekcijo objekta. Zelo v redu zgleda. Dosti lepše kot npr. trgovski center na Rudniku.
Sam minaret je mal nizek. Lahko bi ga povišal, da se ne bo smetišče videlo na Cesti dveh smetarjev.
Pa upam, da si bodo dost močne zvočnike nabavil, da ne bo samo hreščal...

A bo restavracija tudi v stilu, s čorbami in kebabi in dolmicami in keškulom in lokumom in, njam!, baklavo?
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

Camalotz ::

Ochuck ne vem pa kaj je tvoj problem?
A slučajno misliš, da gre razstreljevanje tako, da si lahko nahrbtnik z razstrelivom oprtajo
samo v đamiji in če le-te ni, se pač nikjer ne morejo opremit in potem razstrelit?
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

Razerzone ::

Jst pa ne maram baklave:8)

Camalotz ::

Kako ne!? 8-O
To je pa ja nekaj najboljšega, ves tist cuker... :D
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

Razerzone ::

ja ves tist cuker, da mi je koj slabo:D

BigWhale ::

Tak pametnjakovic bi pa ze moral vedet, da cigani niti niso muslimani...

Dej rajs 200 SIT, mogoce ti bodo Gospod se kaj pameti dali...

Camalotz ::

Hehe, "Boh ti dej pravo pamet", so mi včasih govorili stara mati. :))

Je pa zanimivo, da se vedno znova izkaže, kako je nestrpnost (v večini primerov)
obratno sorazmerna z zmožnostjo razmišljanja in razumljivega izražanja...
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

MadMicka ::

Ochack, poglej kako je z davkom: davek že danes plačujemo RKC in sicer tako, da država del proračunskih sredstev namenja RKC-ju (plačevanje prispevkov duhovnikom), poleg tega pa RKC ne plačuje davkov od tistih zemljišč, kjer stojijo verski objekti.

Govori pa se o možni rešitvi, da bi državljani lahko sami odločili in del dohodnine dali verskim skupnostim, kar v osnovi ničesar ne spremeni, saj bi v tem primeru država zmanjšala ali pa odpravila plačevanje prispevkov duhovščini.

p.s.: Tako lepih minaretov, kot jih vidiš v Istambulu, jih redko kje. Res lepo mesto, se ga splača videti.
p.s.s.: aja, pa če že živiš v Sloveniji, bi bilo prav, da se naučiš slovenščine :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

#000000 ::

Vsi drugačni vsi enakopravni. Tko bi moglo bit povsod, žal v nekaterih deželah ni, ampak a mormo bit glih mi una dežela, za kero se reče da so malenkost ksenofobični ?? Poglejte Nizozemsko, Švedsko, Francijo, United Kingdom, Dansko, ipd. Mi sicer nismo nikoli bili neka omembe vredna sila, ampak vseeno, zakaj muslimani pri nas nebi smeli zgraditi Đamije-Mošeje or. whatever ??
Če bi moral-lahko zbiral, ali naj v mojo sosesko pride bilokeri trgovski center ali verski objekt, bi se odločil za slednjega. LP

edit: aja še to, ne zdi se mi prav da jih bremzajo na vseh koncih in krajih že vsa ta dolga leta. In ja nisem musliman da nav kdo mislu, da zarad tega soglašam in zagovarjam zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Daliborg ::

@MadMicka

p.s.s.: aja, pa če že živiš v Sloveniji, bi bilo prav, da se naučiš slovenščine

...em...pa je po drzavah kjer so sprejeli muslimane oz. ze dalj casa zivijo z njimi tako? ...NE ampak ravno obratno, ker so ze dalj casa tam si pocasi prilastijo tudi svojo solo, ter svoje ozemlje primer: makedonija, kosovo!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

zee ::

grozljivo ... Sloveniji preti islamizacija, ker so muslimani pri nas tako agresivni, da je joj.

Ma te prosim no! Ne govori/pisi neumnosti.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jype ::

Daliborg: jaz se precej bolj bojim uvoženih ksenofobov, kakršen si očigledno tudi sam, kot pa povprečnega muslimana.

Verske zgradbe pa podret in postavit stadione, nakupovalne in wellness centre in seveda multiultrahiperkinodvorane. Danes se moli k kapitalu in prav je, da gremo v korak s časom!

V nasprotnem primeru bi bilo pa fino, da se tudi nevernikom in vernikom v brezbožje zgradi kakšno kajžico na vsaki vzpetini, da bodo lahko mirne duše vedrili, ako jih kje ujma preseneti.

OChack ::

ma ih bomo pa mal več u burek dal, če bo đamiaj kle pol bo ih še več gor prtekl do zj ni blo posebnih samomorilcov razn parih, pa še tiste smo hitr zrihtal>:D ....zadeva je po en stran bolša kot kšn nov nakupovalni centr, obenm pa nism ne za enga ne za drucga, da se gradi teroristični centr, pardon islamistični >:D pa sj majo zadost tisto halo tivoli al pa gospodarca, itak nimajo cajta k po cele dneve na gradbiščih delajo razn mali muloti k pa itak povkurca niso verni in ne spoštujejo kulture-> pijejo alko tud nad zemlo ne sam pod zemlo>:D skratka sama pizdarija ih je.
Ne podpiram terorizma njih pa tud ne, treba ih je nadzirat>:D >:D >:D >:D >:D
Int€l inside, IDIOT Outside

klemen22 ::

Edina "prava vera" (oz. način življenja) je Krščanska in izpeljanke. To se seveda vidi tudi pri lastnostih posameznikov kateri cerkvi pripadajo. Za večino muslimanskih držav velja: beda, ovce. Skratka taki so kot mi ene 2500 let nazaj. To je to. Dokaze imate vsepovsod kamor pogledate.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Mr_Globus ::

Krščanstvo ni nič boljše od islama. Vse je isto sranje a drugo pakovanje

klemen22 ::

Krščanstvo ni nič boljše od islama. Vse je isto sranje a drugo pakovanje

Seveda da je razlika. Poglej malo dogajanje po svetu pa ti je takoj jasno kaj je prava pot in kaj ne.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

opeter ::

klemen22, zdaj vprašanje, kdo je bolj srečen: oni, ki živijo v bedi in pazijo na ovce, ali pa mi, ki živimo v zadnjih desetih letih v stilu zahodske high-tech kulture , jemo hamburgerje, kupujemo drage avtomobile na limit in ves čas preklinjamo (!) ker je izšla nova grafična kartica in je kartici v naši lasti spet padla vrednost.

Torej, še enkrat: kdo je bolj srečen - tisti ki živi v puščavi, daleč od mestnega hrupa, narkomanije ipd. ali pa tisti, ki je ujet v vrtinec kapitalističnega potrošništva? :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

krneki0001 ::

Edina "prava vera" (oz. način življenja) je Krščanska in izpeljanke. To se seveda vidi tudi pri lastnostih posameznikov kateri cerkvi pripadajo. Za večino muslimanskih držav velja: beda, ovce. Skratka taki so kot mi ene 2500 let nazaj. To je to. Dokaze imate vsepovsod kamor pogledate.


Si kdaj bil tam, da to veš, al ti je to samo v glavo padlo.

Mal si poglej ZAR(Združene Arabske Emirate), tam ni nič ovc po cestah in ni brezposelnih. Tisti, ki ima ovce jih ima 100.000 in z njimi služi.
V 20ih letih so naredili iz puščave oazo z 100.000 kvadratnim kilometri zelenja, vlagajo v avtomobilizem, v znanost, skoraj v vsaki večji ameriški firmi imajo vložek denarja, cene pa tako smešno nizke, da verjeti ne moreš. Liter bencina je 35sit, kosilo za 4 osebe(ogromna požrtija) pa 1500 sit v našem denarju, ob tem da imajo plače 10X višje kot pri nas.
Odpirajo se za turizem in gradijo hotele(jadro - največji in najbolj razkošen hotel na svetu).
Kar se tiče pa tehnologije, si jo lahko pa vso privoščijo, tko da so orenk bolj napredni kot slovenija v kateri mi živimo.
Edina prava ovira je še njihova vera, vendar si jo znajo podrediti.


Tko da ne sodi po vseh skupaj - vzemi en del njih(recimo afganistan) pa reč - tam imajo ovce in bedo, ne moreš pa vseh skupaj vreč v isti koš.

Še vedno sem pa proti temu, da bi tukaj gradili njihovo versko središče.

klemen22 ::

Nebivedu: rekel sem V večini držav. Ne v vseh. Samo takih kot je ZAE lahko prešteješ na prste ene roke.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Brane2 ::


Seveda da je razlika. Poglej malo dogajanje po svetu pa ti je takoj jasno kaj je prava pot in kaj ne.


Če bi blo od krščanstva odvisno, bi bila ta prava pot zelo podobna temu, kar vidiš sedaj v Iranu, Siriji, koneckoncev tudi Afganistanu in Somaliji.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

klemen22 ::

Poglej krščanstvo za razliko od muslij sprejema napredek v svetu in ga ne omejuje. Zato je od vseh religij še najbolj podobna temu, čemur bi lahko rekli Prava vera.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Daliborg ::

@zee

jaz sem po nacionalnosti pravoslavc iz drzave Makedonija! ....starsi so prakticno ziveli z verniki islama...tako da ti lahko recem samo eno ...pejt tja zivet janezek!
Jaz imam pa bliznje prijatelje te vere, in sem imel punco muslimanko in sem bral KORAN! ! ! .,..seenkrat ti bom povedal nisem proti gradnji...pac mi je vseeno !

@jype

teb pa se sam bog ne more pomagat ...ker jaz se ne bojim cloveka!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Brane2 ::


Poglej krščanstvo za razliko od muslij sprejema napredek v svetu in ga ne omejuje. Zato je od vseh religij še najbolj podobna temu, čemur bi lahko rekli Prava vera.


Potem, ko je cerkev dobila po pi*ki, se pač obnaša lepše.
On the journey of life, I chose the psycho path.

opeter ::

Poglej krščanstvo za razliko od muslij sprejema napredek v svetu in ga ne omejuje


Da Cerkev sprejema napredek? Mah, kje pa... mogoče v tvoji fantaziji. Napredek bi bil, da bi sprejeli uporabo kondomov, sicer nisem zagovornik abortusov, ampak oni so pa precej proti, potem zakaj se RK župniki/kaplani še vedno ne smejo oženiti in otroke imeti? Raje imajo pedofile, pa potem poskušajo nastale rane zlizati in nekako na čim manj boleč način zaflikati. Mislim, daj no... Da o sex-u pred poroko niti ne govorim. :\
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

klemen22 ::

Vav si pa dal argumente. Res si objektiven.:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Sandoval ::

sicer pa je RKC zelo zavirala napredek.
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

Pšenični ::

Čakte mal džamija da bo u Ljubljan, sej nimam skor nič proti muslimanom sam kdo mi pa garantira, da ko bomo mi rovarili s svojo vojsko po Afganistanu in Iraku ne bo počl pr nas k u Londonu al pa boog ne daj u Španiji. Od začetka bojo valjda kr mirni ,ko bo pa enkat džamija ,pol pa ......

zee ::

ne plaši se še ti...ne dvomim, da če(ko) bo pri nas počilo, bodo šla vsa naša silna vojska po hitrem postopku domov.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

opeter ::

ne dvomim, da če(ko) bo pri nas počilo, bodo šla vsa naša silna vojska po hitrem postopku domov.


ahahahehe! :D :D :) super - izjava tedna! :P
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

zee ::

uapm, da nam ne bo treba doživeti tistega dela s pokanjem.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Roadkill ::

OK, jest sem najprej mislslil, da de tukaj vecina le dela norca, pa zdaj vidim, da ste resno bolestno ksenofobni. :/

Čakte mal džamija da bo u Ljubljan, sej nimam skor nič proti muslimanom sam kdo mi pa garantira, da ko bomo mi rovarili s svojo vojsko po Afganistanu in Iraku ne bo počl pr nas k u Londonu al pa boog ne daj u Španiji. Od začetka bojo valjda kr mirni ,ko bo pa enkat džamija ,pol pa ......

Kaj je z vami narobe?!
Zdej ste pa mnenja, da se bo džamija gradila zato, da bodo potem v slovenijo prišli teroristi?
Džamija se gradi za muslimane, ki ŽE ŽIVIJO V SLOVENIJI.

Ja. Tvoj sosed je musliman, pa se tega sploh ne zavedaš, zdej ap pričakuješ sveto vojno, ko bo šel lahko med vikendom molit.

Nestrpnost muslimanov do "nas" se lahko le zmanjša, če jim končno dovolimo, da si zgradijo eno spodobno džamijo. Ti pa govoriš, kot da bodo muslimani napadli slovenijo samo zato, ker se jim bo dovolilo, da zgradijo džamijo.

Dejansko ne morem vrjet kakšne bolane bedarije berem. Ne morem vrjet, da se še na slo-techu najdejo tako omejeni ljudje. :/
Ü

zee ::

Roadkill: škoda se trudi, ker eni ne zastopijo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

klemen22 ::

Dejansko ne morem vrjet kakšne bolane bedarije berem. Ne morem vrjet, da se še na slo-techu najdejo tako omejeni ljudje. :/

Počaki ti malo. Džamija je središče kulturnega in "drugačnega" življenja muslimanov v državi. Tudi v Bosni imajo đamije pa se notri samo ne moli ampak prirejajo tudi drugačne vrste srečanj.

Sem odločno proti džamiji in temu, da bodo musliči okupirali ljubljanski Vič. Naj si džamijo naredijo nekje v gozdu pa bo volk sit, koza cela (ali pa fasada haha).
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Pšenični ::

Tole z džamijo ,heh heh dejte mi no povedat kako nej jez vem da tele modele ops muslimane nou kr neki prjel ane tko k u Londonu ,sej tam so bli tud čist mirn anede,pol pa ognjemet ,heh

klemen22 ::

Zagotovo se bo z izgradnjo džamije v Sloveniji v roku 10 let pojavila teroristična celica, ki bo pokrivala pač Slovenijo. Pa še Slovenija je super locirana na zemljevidu. Praktično povezava med južnimi in severnjaki. Skratka pomemben teritorij.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47182993 (73460) Gandalfar

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448086 (44410) Ziga Dolhar
»

ĐAMIJA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60729820 (21786) KaiV6
»

referendum (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10036019 (34514) Gr0unD Zer0
»

Trenja - DŽAMIJA:)?? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60732337 (24743) kuglvinkl

Več podobnih tem