» »

Džamija v lj na cesti dveh cesarjev

Džamija v lj na cesti dveh cesarjev

Pšenični ::

Zna bit res ,samo po mojem mnenju še prej ,saj smo takorekoč v vojni. Smo pač v koaliciji voljnih..Pa na to kar pozabimo.Smo pač že navajeni ,na naše vojake tam doli....do prvih vreč....,saj veste kaj mislim

klemen22 ::

Dejstvo je, da kdor misli da bo džamija namenjena samo molitvi - ta živi v zmoti. Mislite da so nekateri donatorji (šejki) tako neumni, da bodo prispevali ogromne količine denarja zato, da bodo muslimani notri sem ter tja molili.:\ Potem ste res zelo naivni.
Bolje da se gradnja prepreči kot pa da se čez par let pokažejo kakšne hudo negativne posledice te odločitve.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

zee ::

po tej logiki bi torej morali iz Sloveniji izgnati vse, ki niso pravoverni Slovenci al' kako?

Izženimo Slovake, saj je den v alkoholnem opoju umoril Slovenko ... kdo ve, kaj vse bi nam naredilo več Slovakov? Slovaki so tu prispodoba za vse ne-Slovence.

Kake imate eni ej!
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

klemen22 ::

zee: zgleda da imaš zelo ozek pogled na problematiko.
Dej povej mi zakaj bi nek šejk iz neke X muslimanske države podaril par mio $$$, za izgradnjo đamije? Ne verjemi lepim besedam.
Drži kot pribito: džamija je center kulturnega, politilčnega in mogoče verskega življenja muslimanov. Jaz si tisto versko in politično zelo drugače razlagam kot ti.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

zee ::

Zakaj bi nekdo podaril nekaj denarja ali svojega imetja RKC, budistom ali kakpni drugi verski skupnosti?

Če bi držalo, kar si napisal, potem bi se muslimani množično razstreljevali v Zagrebu (ujej, pa še JE Krško je blizu!), Dunaju, Rimu, Londonu ... ? Predvsem pa mečeš v isti koš "normalne" vernike, ki si Koran razlagajo z velikim zrnom soli, tako kot si ga velika večina vernikov RKC, in tiste, ki berejo in si razlagajo stvari dobesedno ter potem zganjajo neumnosti.

Verjamem in vem, da velika večina muslimanov spada v prvo kategorijo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

klemen22 ::

Dovolj je da jih ene 10 spada v drugo kategorijo.
Sej v Londonu dejansko so se raztrelili.:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Roadkill ::

Seveda. Le nekaj minut za tem, ko so jim postavili prvo džamijo, medtem ko par dni prej v londonu ni bilo niti enega muslimana.
Ü

klemen22 ::

Se umikam iz debate saj je jasno vidno, da ne premorete trohice kritičnega razmišljanja (z drugimi besedami: ovce).
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Roadkill ::

Ni važno od nivoja debate, vedno jo lahko zaključiš tako in sam pri sebi izpadeš zmagovalec.
Definicija ovce je oseba, ki razmišlja isto, kot razmišlja čreda. Pri tej debati se je pokazalo, da večina (=čreda) nasprotuje džamiji. :*

Naj že en pobriše tale žalosten topic. Topic je bil odprt s slabim namenom in od tam je šlo vse le še navzdol.

:'(
Ü

nurmaln ::

Drži kot pribito: džamija je center kulturnega, politilčnega in mogoče verskega življenja muslimanov. Jaz si tisto versko in politično zelo drugače razlagam kot ti.

IN???

Ni mi čist jasno kaj naj bi bilo narobe če bo đamija delovala tudi kot kulturni in politične center. A slučajno nimajo pravice do svoje kulture in političnega prepričanja???

Đamija bo stala ene 500m zračne linije od moje hiše in komaj čakam, da jo postavijo. Trenutno so tam neki vrtičkarji, pa še eni cigani so tja začel navažat smeti. Upam da čimprej to uredijo.

@Klemen22
Sicer sem navdušen nad svobodo govora, ampak tole podpihovanje sovraštva je pa že preseglo meje.
Prosim bi moderatorje, da se udeležence tele debate opomne na 1. člen pravil ST.

klemen22 ::

ampak tole podpihovanje sovraštva je pa že preseglo meje.

Ma kakšno podpihovanje sovraštva neki. Ne smem imeti svojega mnenja? Dej citiraj mi en stavek ko sem nekomu gorzil in/ali napihoval sovraštvo? Dej ustreži mi.:\
Zagotovo najmanj 50% populacije SLovenije nasprotuje gradnji. Torej smo vsi tisti ki nasprotujemo enostavno podpihovalci sovraštva. Ah prosim te no.:|
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

zee ::

"Sem odločno proti džamiji in temu, da bodo musliči okupirali ljubljanski Vič. Naj si džamijo naredijo nekje v gozdu pa bo volk sit, koza cela (ali pa fasada haha)." (Klemen22)

Podpihovanje, namigovanje, ...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

klemen22 ::

Naj si džamijo naredijo nekje v gozdu pa bo volk sit, koza cela (ali pa fasada haha)

Poglej, predlagal sem alternativno lokacijo, ki je IMO boljša in precej bolj nevtralna. Hkrati zjutraj ne bi motili krajanov! Je pa že tako, da je v Lj v mestu tako ali tako pografitirana vsaka druga hiša. Torej bi bila po tej logiki tudi Đamija. Tako da ne razumem kje je tukaj kakšno podpihovanje oz. namigovanje NA KAJ??:|

Zdaj se pa res umikam iz teme.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

kunigunda ::

Jaz sem odlocno proti, da je dzamija tam blizu avtoceste. Naj bo v centru ljubljane. Saj jo imajo srbi tud tam, zakaj pa ne bi bila se dzamija. Pa arhitekura
islama mi je vsekakor lepsa, kot pa krscanska arhitektura (z izjemo nekaterih evropskih barocnih stilov).

Camalotz ::

Pa ne moreš jo tja postavit, bo potem pokalo okrog ambasad.
A ne veš, da horde islamskih fundametalistov samo čakajo na
izgradnjo đamije, da se lahko začnejo razstreljevat :\

EDIT: Da ne bo to kdo resno jemal...
Sploh mi ni jasno, po kakšni logiki nekateri pridejo do takega razmišljanja.
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Camalotz ()

kunigunda ::

Eni pac tko razmisljajo.

Tisti ki se misli razstreliti kje, se bo o tem prej pogovarjal v kaksnem kaficu, kot pa v dzamiji, je bolj varno...

klemen22 ::

BTW. samo še nekaj me zanima. Koliko je po zadnjem popisu prebivalstva v Sloveniji ljudi muslimanske veroizpovedi?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Black Dragon ::

Smešno je brati komentarje vseh, ki so proti RKC :D vsi ki ne marate RKC ste navadni Antikristi >:D sovražite cerkev in vse kar je z njo povezano... zakaj ne ustanovite svoje stranke ki se bo zavzemala za uničenje vseh 3000 cerkva v Slo....

Jst nasploh podpiram đamijo sam brez minerata, ker bo preveč grdo izpadlo ven (moje mneneje)...preprosto nočm vidt teh grdih stolpov podonih kur*** :D se ne spodobi. Pa naj se uni kekci derejo brez zvočnikov hehe

No zdej pa mene zanima kdo je proti graditvi Satanistične cerkve v Lj. ??? Če bi imeli satanisti enako finančno podporo in nasploh vse pogoje ki jih imajo muslimani...?

Vaše odgovore bom bral z :D na obrazu hehe...
Time will tell.

kunigunda ::

Znotraj satanisticne cerkve se kolikor vem izvajajo darovanja. Slej ko prej bi se pritozili zascitniki zivali.

Mene glede RKC moti, da zvonijo ko zmesane vsako uro, ob kaksnih eventih pa se toliko bolj. Pri dzamiji dvomim, da bodo z minareta kogarkoli klicali...

Zgodovina sprememb…

Black Dragon ::

Mah jst bi v zakon vpisal prepoved zvonenja zvonov in dretja starčkov po zvočnikih pa bi bil mir..., če bi kšrili bi pa porušil vse stolpe cerkvene in muslimanske minerate...>:D

Mah sej v cerkvah tudi vino žrtvujejo pa se noben noben ne pritožuje :D mogoče kkšen pijanček hehe
Glede darovanja satanistov bi pa uredil tako da bi vsak teden vse satanistične cerkve obiskala inšpekcija, enako velja za đamije sam te bi pregledali specijalci >:D , cerkve pa policija (se ve zakaj)...
Time will tell.

Razerzone ::

Ej sam tko BTW kdor se bo hotu razstrelt to lahk mirne volje naredi brez kakrnsekoli dzamije tko da ne vem, klemen kaj teb ni jasn? Pa v Zagrebu kokr jst vem se noben ni razstrelu...

klemen22 ::

Ej sam tko BTW kdor se bo hotu razstrelt to lahk mirne volje naredi brez kakrnsekoli dzamije tko da ne vem, klemen kaj teb ni jasn?

Poglejte zgleda da ne premislite popolnoma nič ko nekaj pišete. Ne gre se toliko zato kdo se bi hotu raztrelit in kje. Seveda to lahko naredi brez džamije. Važno je vprašanje preventive. zagotovo postane džamija kakor sem že povedal zbirališče (itak) muslimanov vseh vrst. Zagotovo je 99% dobrih in poštenih, v tem smo si upam enotni. Vendar se najde par komadov, ki bi LAHKO preko svoje krive vere razširljali in novačili ....
Raje več ne bom napisal samo upam da si zakapiral. Je pa res da se Slovenija nima za bati trenutno ničesar. Samo kaj pa ko enkrat nekaj poči in se izkaže da smo imeli tisti ki smo bili proti prav? Kaj pa tedaj?
Amir: poglej si malo tisti filem Syriana, ki mislim da ni tako daleč od resnice in poglej tiste skrajneže in pranje možganov nedolžnim fantom.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Razerzone ::

No lepo da se strinjamo da je 99% normalnih, sicer pa v vsaki naciji, veri je ta procent prebivalstva, ki nima vse v glavi postiman in pere mozgane drugim, da storijo neumnost... Pa se nekaj klemen nikako ne mores primerjat muslimanov v SLO in nekih muslimanov iz Iraka in tistih drzav... Ker vecina tukajsnjih muslimanov je odrascala tukaj in je vzgojena na tak nacin kot ti ne pa nekako proti krscansko kot ti mislis...

No mi je blo pa smesno po en stran, ko je un neki mahav z pasosm na trenjih in galamiv "SLOVENIJA JE MOJA DEZELA" lahk si to predstavljas, kot da planira zavzeti Slovenijo!>:D :D

Sam sm preprican, da tip sam ni vedu kaj govori!

Zgodovina sprememb…

Izak ::

Zelo proti.

Proti globalizaciji, saj menim da đamija enostavno ne spada v našo kulturo, kot rimskokatoliška cerkev ne spada v meko.

Black Dragon ::

Konc koncev je pa res da so se naši predniki bojevali proti muslimanom zdej jim pa gradimo đamije..ironija kaj morš. In se delno strinjam z Izakom...globalizacija smrdi in zaradi globalizacije se je tudi pojavil nacizem...
Svet se NIKOLI ne bo združil pod eno religijo nikoli...
Time will tell.

bluefish ::

@klemen22:
Zdaj se pa res umikam iz teme.


:D

gfighter ::

klemen22: Zagotovo se bo z izgradnjo džamije v Sloveniji v roku 10 let pojavila teroristična celica, ki bo pokrivala pač Slovenijo. Pa še Slovenija je super locirana na zemljevidu. Praktično povezava med južnimi in severnjaki. Skratka pomemben teritorij.


klemen22: zgleda da imaš zelo ozek pogled na problematiko.


Zgleda da imaš zelo ozek pogled na problematiko.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Camalotz ::

>>Konc koncev je pa res da so se naši predniki bojevali proti muslimanom zdej jim pa gradimo đamije..ironija kaj morš.
Konec koncev je tudi res, da so se naši predniki borili proti germanskim zavojevalcem, sedaj smo pa skupaj z njimi v uniji.
Ironija kaj morš.
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

btree ::

Konc koncev je pa res da so se naši predniki bojevali proti muslimanom zdej jim pa gradimo đamije..

pa proti kristjanom tudi. :\

sparklyslo ::

Pralnic možganov je že zdej dost....tudi krščanskih

Sicer pa bi nekaj o nestrpnosti tudi sam pripomnil:

Znano je, da smo slovenci nekoliko bolj zaprt narod. Razlog je verjetno v naši majhnosti in relativno mladi državi, pa še bi lahko naštevali.
Morda zaradi tega izpademo včasih nekoliko nestrpni. To bi moralo biti jasno tudi vsem priseljencem. Ljudje se morajo privaditi na spremembe. Zakaj muslimanska skupnost želi postaviti v prvem načrtu "relativno" velik verski objekt, zraven pa še center, kjer bo vključeno nevemkajževse. Skratka, po moje, preveč na veliko so zastavili že v štartu za državo kot je Slovenija.
Bolje se mi zdi, da bi najprej zastavili neko bolj skromno mošejo, družba in okolica bi se ščasoma privadila na tak "tujek", videli da ni to nek bavbav, ščasoma bi jo lahko dograjevali in verjetno nihče ne bi imel nekih pripomb, v kolikor bi se pokazalo, da so strahovi ljudi odveč.
Treba se je pač malo prilagajat, tako večinskemu prebivalstvu, kakor tudi manjšini. Skratka, to bi moralo biti malo bolj korak po koraku. Pa ne zaradi tega, ker ne bi imeli pravice do verskega objekta, pač pa zaradi razumevanja, ne bi bilo potrebno z glavo skozi zid.

jype ::

Zgleda da borci proti RKC niso bli tolk dosledni, da bi podrl in prepovedal gradnjo cerkva pri nas, pa tudi pravoslavnih in franciskanskih niso podrli.

Me zanima v cem je finta, da so eni bolj enaki. Ker so bili prvi tukaj? Hja, nekateri so tukaj ze od pamtiveka, od pred poselitve s slovani. Komaj cakam, da se najde krapinski praclovek, se obrije po glavi in zacne mlatit po Balkanu vse, ker so se mu naselil pred prag in mu zasedli delovna mesta in totalno zjebali socialo.

klemen22 je en navaden naci skinhead, tako da se ga lahko varno ignorira, ker je nepomemben. Ceprav mogoce bi ga bilo iz sanitarnih razlogov pametno pobrisat.

klemen22: ne, ti nimas pravice do svojega mnenja. Samo muslimani, homoseksualci, juzni sosedje in narkomani jo imajo.

delfinus ::

Strah pred neznanim, hja. Kaj narediti, pac osvescati, da to niso ljudje z bombami okrog telesa. Zavedati se je treba, da muslimani pri nas so in to ze desetletja. Povecini so to ljudje, ki imajo svoje korenine v BiH in na Kosovu in zivijo tu ze od case YU. So integrirani v naso skupnost, so Slovenci, delajo in placujejo davke isto kot vsi ostali Slovenci. Vsaka prestolnica v Evropi ima tak objekt in tudi v Ljubljana ga mora imet. Vsekakor je opravljanje tovrstnih obredov v telovadnici neprimerno. Potoval sem po svetu, tudi po najvecji muslimanski drzavi - Indonezija. Zanimivo veckrat sem bil povabljen kot belec v mosejo, ko sem hodil pac mimo, pokazali so mi koticke povedali par zgodbic o Mohamedu, pokazali kako zadeva poteka, kaksni so njihovi stosi okrog svinjskega mesa ipd. Poleg tega pa so bile nedalec stran tudi katoliske in druge cerkve, ki so stale in opravljale tisto za kar so namenjene. S tistimi, ki sem imel stik v moseji so izjemno spostovali kristijane, govorili so o skupni zgodovni, a to je ze druga storija, ki je nisem toliko studiral. V glavnem nad pricakovanjem presenecen in poucno. lp, D.

opeter ::

Black Dragon, da ne bo pomote: sem RKC vernik (še vedno, na žalost*). Sicer pa drastično premišljujem, da bi izstopil... ali pa prestopil.

*zaradi tradicije in spoštovanja starih staršev in staršev.

Poglejte, meni je totalno vseeno, če bo džamija ali ne. Če že hočejo in si jo sami financirajo naj bo. Je njihova zadeva. Itak pa mi je vseeno, kam ga bodo postavili v Ljubljani, saj ne stanujem v Ljubljani :D
Za tiste, ki so nestrpni, pa priporočam, da se odselijo v kako mirno vasico. Prišparali si bodo sebi in ostalim kak hujši živči zlom.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Meamoto ::

Zadrtost in nerazgledanost večine slovenceljnev me iz dneva v dan šokira. Človek bi mislil, da bi se v vseh teh letih že navadil, ampak očitno ne..

podbevna ::

Jaz te debate sploh ne razumem.

Če ima nekdo denar, da kupi zemljo in postavi objekt, naj ga postavi. Seveda se zavedam namena prostorskega planiranja. A sklepati, da se to razeteza tako daleč na preverjanja "kulturne ustreznosti in sprejemljivosti" ali celo "potrebnosti" objekta je neumnost.

Preveri, da ne moti sosedov in širše okolice s svojo velikostjo, emisijami ali očitno grdoto in to je to.

Kdo bo notri molil h komu, pa ni naša stvar. Meni se zdi puzanje po kolenih, trebuhih, sklepanje rok, brudnanje in meditiranje, pitje čaja ali scanje po krastačah popolnoma enako sprejemljivo in neškodljivo.

Če pa kdo komu pod krinko religije škoduje ali hoče škodovati pa je to zadeva kazenskega prava, ne prostorskega planiranja.

kunigunda ::

Bravo podbevna. Jaz tko dobro ne bi mogel napisati.

Camalotz ::

Tele z kulturno nesprejemljivostjo so hude.
Najbolje da zapremo še vse kitajske restavracije, pa burekđinice, pa McDonaldse,
pa multikinote, shoping centre.... Ker ne sodijo v naš "kulturni prostor"
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

Roadkill ::

Sem lih mislil napisat primerjavo McDonaldsov z džamijo... pa naj bo.

klemen in ostali, ki ste proti:
Ste bili tako proti, ko je kdo kje odpiral kak McDonalds? Konec koncev so ameriški najstniki pobijali sošolce po šolah.
Se niste bali, da bi zaradi McDonaldsov take napade doživeli tudi pri nas?
Ü

Izak ::

Roadkill bedna primerjava. Pri đamiji gre za upravičene dvome (to se je že nemalokrat zgodilo), pri mcdonaldsu pač ne.

bluefish ::

dajte, prosim pomislite malo.
Ali menite, da je Osama že slišal za majhno državico z imenom Slovenija. Tudi če je bo verjetno napadel Slovaško. :|

sparklyslo ::

Eh to je pa res bedna primerjava. Pri McDonaldsu ne gre za širjenje religije in naukov, kot gre pri cerkvah ali mošejah.
Ne verjamem, da ti bodo v mošeji postregli s krompičkom in colo. Še posebej pa ne ženski v mini krilu.

Roadkill ::

Ja. Moja primerjava je ciljala na to, da bi kdo dojel, da ima džamija s tetoristi toliko kot McDonalds s pokoli na ameriških šolah.

Al vam je treba vse dobesedno napisat?
Ü

kunigunda ::

V dzamiji se ne siri religija. Kdor stopi vanjo, je religijo ze sprejel.

sparklyslo ::

>> V dzamiji se ne siri religija. Kdor stopi vanjo, je religijo ze sprejel.

Hm, verjetno noter debatirajo o španskih telenovelah in kdo bo nova sanjska ženska :\

Itak sem pa mneja, da religije ne potrebujejo nekih objektov, v katerih v črno zaviti možiclji širijo verske nauke. Povsem odveč in brez pomena. Materializem namesto duhovnosti. Božji podaniki za plačo, eh :\

kunigunda ::

Nisi prav razumel. Seveda se pogovarjajo o religiji, ampak sirjenje religije jaz smatram tako, da kristjana spreobrnejo v muslimana, po domace, da pridobivajo nove muslimane. Ne-muslimani pa v dzamije nimajo vstopa (v vecini primerov seveda), tako da jih notri spreobracajo.

Daliborg ::

prosim da zaklenete to temo ker niti 1 ni voljen malo pogooglati o informacijah ampak govorijo iz proste glave, z dodatkom flejmanja religij!

Lp!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Daedalus ::

Poglej krščanstvo za razliko od muslij sprejema napredek v svetu in ga ne omejuje. Zato je od vseh religij še najbolj podobna temu, čemur bi lahko rekli Prava vera.

klemen - daj mi povej, kaj jemlješ. Jaz bi tud...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

miko 55 ::

ja, eni posti so kr naastrojeni. jest sm vprašal samo, za mnenje ljudi, nisem pa hotel širiti, kakršnekoli nestrpnosti. itak pa sm na začetku dal nekaj linkov, za kateri sem menil da so poučni in da jih bo folk vsaj malo povohal. a očitno jih ni. :(
ja kaj pa se notri dogaja, pa se bomo lahko prepričali vsi ko bo zgrajeno, saj je enem od zgoraj navedenih linkov piše, da nimajo omejitve vstopa, le da smo primerno oblečeni. :D

mar ni tako povsod, kamor prideš. itek te ven ne vržejo. 0:)

nisem kriv po vseh točkah obtožnice :D :D

delfinus ::

To, da v dzamije ne spuscajo muslimanov ni res. Spuscajo jih in to se v tako orto muslimanskih drzavah, kjer je 90% muslimanskega prebivalstva. Glej moj zgornji post. Se vec, v vec dzamijah mi je bilo celo dovoljeno slikati, niso me tretirali kot agenta CIE. Res pa je, da moras spostovasti njihove obicaje: dolge hlace, sezutje in umivanje nog pred vstopom. Indoktrinacije in spreobracanja pa tudi nisem dozivel. Muslimani so normalni ljudje, niso vesoljci, lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Mr.B ::

Cerkev (Krščanska) je center kulturnega, politilčnega in mogoče verskega življenja kristajnov.
Pripadnik Rimokatoliške cerkve, je pripadnik politične organizacije, saj imajo pripadniki Rimokatoliške cerkve svojo državo vatikan.
Ostalo pa ni potrebe razlagati.

Dejstvo mejnosti slovenčkov je dejansko stanje v državi, ko se bo ljubljančan presedlal recimo v kakšno moskvo, in bo 2 miljona ljudi, ravno geto recimo kot so fužine, se bo zavedal svoje majhnosti....

Sicer pa ljubljačan se ponosno dvigne na Šmarno goro in se ponosno vzre v meglo spodaj, potem pa se obrne in vidi da so še višji vrhovi, nakar da rep mednoge in zbeži nazaj v meglo, ker se boji, kaj je lahko za hribi...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47182993 (73460) Gandalfar

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448085 (44409) Ziga Dolhar
»

ĐAMIJA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60729816 (21782) KaiV6
»

referendum (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10036018 (34513) Gr0unD Zer0
»

Trenja - DŽAMIJA:)?? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60732336 (24742) kuglvinkl

Več podobnih tem