» »

ĐAMIJA

ĐAMIJA

««
11 / 13
»»

jype ::

nebivedu> Bolje sprječiti, nego lječiti!!!

In kaj bi ti spriječil? Izgradnjo džamije? Na kakšen način, natančno, pa ti meniš, da bo to širjenje kateregakoli od neželenih elementov muslimanske kulture, ki si jih opisal, spriječilo?

krneki0001 ::

Mi vsi bomo izgubili "partijo" v roku parih let, ko bodo dovolili otrokom muslimanov nositi rute v šolah
Mnja. Če lahko takisto vsako dete nosi tisti srčkan križec okoli vratu ... Veš, kam merim?


En križec okoli vratu moti mnogo manj kot pokrita glava, da samo oči ven gledajo pri pouku, se strinjaš? Zaradi mene ima lahko okol vratu polmesecev kolikor hoče.


nebivedu> ko bodo prepovedali jesti svinjsko meso v šolah, kjer je vsaj en musliman

Tako kot uvedba posebnih malic za otroke vegeterjancev?

Saj to se ze zdaj gremo. Pac bodo jedli vegi malico pa bo.


Na švedskem so recimo dosegli, da niti "navadni" otroci ne smejo več jesti svinjskega mesa, ne da bi oni pač jedli vegi malice. Poleg tega mora biti meso za njih obredno pripravljeno in podobno sranje - v sodobni družbi!!!

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

nebivedu> Bolje sprječiti, nego lječiti!!!

In kaj bi ti spriječil? Izgradnjo džamije? Na kakšen način, natančno, pa ti meniš, da bo to širjenje kateregakoli od neželenih elementov muslimanske kulture, ki si jih opisal, spriječilo?



Zato, ker so sedaj razbiti in manj močni (divide and conquer načelo), ko so vsi na enem mestu pa postanejo močnejši. Hkrati je pa đamija samo začetek vsega, prave zahteve pridejo kasneje - đamija je samo znak, da lahko vse dosežejo, ker se jim mi ne upamo postavit po robu.

Karaya 52 ::

jype> Tako je. In kultura, ki se z objektom krepi, je tista civilizirana.

Tudi Nemci so bili kulturno in v ostalih ozirih pred nami. Pa so Celjani postavili Narodni dom, Nemci pa kontra »Nemško hišo«. Če pa to ni dovolj pa odkupi od Nemcev "nek zmešan župnik" kup skale, ki mu pravimo Triglav. Tako to gre že tisočletja in tako bo na veke! Kdor ne verjame naj obišče Ciper, Izrael, Iran - Pakistan, Pakistan - Indija, Kitajska - Tibet, Darfur, Srbija - Kosovo, Turčija - Kurdi, Rusija - Gruzija... Multikulturniške eksperimente izvajajte kje drugje.

djordjevic ::

Heh, glede na to, kako dojemaš drugo versko skupnost, se nikar ne čudi, če ti bo kdaj kdo začel kratiti ustavno zajamčeno pravico do svobodnega zbiranja. Bojo rekli: Hej, ko jih je veliko, so močni!
No grave is deep enough to keep us in chains.

Gandalfar ::

@nebivedu: a to da pa v nasih solah otroci jedo Halal piscancjo sunko te pa ne moti?

krneki0001 ::

Heh, glede na to, kako dojemaš drugo versko skupnost, se nikar ne čudi, če ti bo kdaj kdo začel kratiti ustavno zajamčeno pravico do svobodnega zbiranja. Bojo rekli: Hej, ko jih je veliko, so močni!


Osebno vse verske skupnosti jemljem enako - če bi lahko bi bil tudi za rušenje cerkev pri nas, samo je to preveč zakoreninjeno pri nas. Zame je vsaka religija nevarna, še posebej pa tiste ki pozivajo k pobojem.

Okapi ::

Tule eni nekaj nabijate okoli tega, da muslimani ne smejo jesti svinjine, pa se vam očitno niti sanja ne, da je enkrat na teden ne smejo jesti niti kristjani. Ki za povrhu takrat ne smejo jesti niti govedine in janjetine.

O.

jype ::

Karaya 52> Multikulturniške eksperimente izvajajte kje drugje.

Marš pol nazaj od kjer si pršu (predvidevam da s skandinavskega ščita, tako kot vsi slovani)!

nebivedu> če bi lahko bi bil tudi za rušenje cerkev pri nas, samo je to preveč zakoreninjeno pri nas.

Da si fašist, že vemo. Ni treba nonstop ponavljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

@nebivedu: a to da pa v nasih solah otroci jedo Halal piscancjo sunko te pa ne moti?


Si siguren? Ker nazadnje so kupovali šunke v jati v zalogu za večino osnovnih in srednjih šol. Nisem pa čisto prepričan, da v jati "obredno" pripravljajo šunko!

krneki0001 ::



nebivedu> če bi lahko bi bil tudi za rušenje cerkev pri nas, samo je to preveč zakoreninjeno pri nas.

Da si fašist, že vemo. Ni treba nonstop ponavljat.


Hmm, fašisti so imeli podporo Rima in katoliške cerkve, v kolikor se sam spomnim iz zgodovine, tako da težko da bi bil fašist. Očitno te mal zgodovina daje, ane jype?

djordjevic ::

Jaz te sicer ne mislim zmerjati s fašistom, ampak ni lih podpora s strani črnih kut tisto, kar človeka dela fašista. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Gandalfar ::

Si siguren? Ker nazadnje so kupovali šunke v jati v zalogu za večino osnovnih in srednjih šol. Nisem pa čisto prepričan, da v jati "obredno" pripravljajo šunko!


No, v Perutnini Ptuj (ki se je zdruzila z Jato) - seveda "obredno" prideluje svoje izdelke - http://www.perutnina.si/tiskovno_sredis...

krneki0001 ::

Si siguren? Ker nazadnje so kupovali šunke v jati v zalogu za večino osnovnih in srednjih šol. Nisem pa čisto prepričan, da v jati "obredno" pripravljajo šunko!


No, v Perutnini Ptuj (ki se je zdruzila z Jato) - seveda "obredno" prideluje svoje izdelke - http://www.perutnina.si/tiskovno_sredis...


Ob slovesnem odpiranju Mesta okusov letos spomladi smo napovedali, da bomo tudi v naših obratih izven Slovenije uvajali enako certificiranje kakovosti in sistem KVS (kakovost, varnost, sledljivost) kot je to urejeno v domicilni proizvodnji. Mesto okusov v tem postopku seveda ni izjema,« je ob prevzemu Halala povedal dr. Glaser in dodal še eno pomembno dejstvo. »Skupaj s certifikatom Halal, ki ga je tudi letos prejel obrat Klaonica PP S d.o.o. Srbac, in enakim certifikatom Mesta okusov, je zdaj celotna vertikalna priprava živil Bosni in Hercegovini skladna s pogoji Halala, kar nam zagotavlja krepitev pozicije na trgu celotne jugovzhodne regije in širše.«


Razen, če mi tudi spadamo v to jugovzhodno regijo?

krneki0001 ::

Jaz te sicer ne mislim zmerjati s fašistom, ampak ni lih podpora s strani črnih kut tisto, kar človeka dela fašista. ;)


Osebno se nimam za fašista, samo na "levo" premalo gledam in zato me "talevi" gledate kot fašista, nisem pa niti na "desni", ker tistega ekstremizma tudi ne maram. Sem pa proti katerikoli religiji, ker nobena ni dobra za človeka - vse vere imajo v zgodovini verske vojne in verske poboje.

Gandalfar ::

Glede na ta clanek: http://www.mladina.si/tednik/200307/cla...
isto delajo tudi v domacih prizvodnjih halah.

Arto ::

Glede na ta clanek: http://www.mladina.si/tednik/200307/cla...
isto delajo tudi v domacih prizvodnjih halah.


Pa koga briga, sej nima nč drugačnega okusa če je halal. :P
Če pa iz principa nočeš jest halal hrane je pa to neumno, ker halal tebi itak nič ne pomeni, če nisi musliman.

krneki0001 ::

Glede na ta clanek: http://www.mladina.si/tednik/200307/cla...
isto delajo tudi v domacih prizvodnjih halah.


Mladini verjamem manj kot PP-ju, tako da če si poiščeš vse pod HALAL na njihovi strani, vidiš da imajo certifikat samo za proizvodnjo v bosni.

jype ::

http://en.wikipedia.org/wiki/Fascism: Fascism is an authoritarian or totalitarian nationalist ideology, which is primarily concerned with notions of decline or decadence, and which seeks to solve such problems by achieving a millenarian national rebirth, exalting the nation or race above all else, and promoting cults of unity, strength and purity. Fascists typically seek to form a mass movement of militants who are willing to engage in violence against their perceived enemies.

Po tem opisu sodeč si ti, nebivedu, fašist.

Skupaj še s kom drugim, se ve... Nisi edini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

Sicer pa je itak vseno, za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni - vedno se slovenci podrejamo drugim in vedno nas to tepe, pa se še vedno nismo naučili.
Pač naj bo po vaše, jaz se iz te debate umikam, oglasim se pa spet na to temo, ko bo prvi incident v sloveniji z muslimani. Osebno pa mislim, da "levi" ne razmišljate več kot eno potezo naprej in da vas bo to zelo teplo.

Čas bo pa pokazal, kdo je imel prav v tem primeru.

djordjevic ::

Sem pa proti katerikoli religiji, ker nobena ni dobra za človeka - vse vere imajo v zgodovini verske vojne in verske poboje.
Meni osebno, recimo, ni nobena vera blizu. Že od nekdaj se mi nehote dozdeva, da ljudem služi zgolj kot neka bergla oziroma safety net. Ampak, klinc, če se verni zato laže prebijajo skozi življenje, kdo sem jaz, da bi jim to pravico kratil, zgolj ker sem s tega vidika samozadosten? Prav zato se mi zdi edino pošteno, da pač vsaki verski skupnosti omogočiš lagodno življenje in prakticiranje svojih verovanj. Mimogrede, ko so nazadnje v Kosezah zgradili (mislim, da) metodistični center, ki, mimogrede, sploh ni majhen, ni nihče niti mrdnil. Češ saj oni so kul, pa pridni in take jajce. Dvoličnost, nič drugega. Se mi pa zdi dejansko paradoks, da se za pravice muslimanov najbolj zavzemamo tisti, ki jim načeloma za vero veliko bolj dol maha kot vsem ostalim.
No grave is deep enough to keep us in chains.

BigWhale ::

Tule eni nekaj nabijate okoli tega, da muslimani ne smejo jesti svinjine, pa se vam očitno niti sanja ne, da je enkrat na teden ne smejo jesti niti kristjani. Ki za povrhu takrat ne smejo jesti niti govedine in janjetine.

O.


Ja, sam lahko pa jejo ribe! Zato k to ni meso. :>

solatko ::

Vera je opij za ljudstvo in v tej deželi je kar nekaj hudih odvisnikov - na žalost.

Ziga Dolhar ::

Nebivedu: a se lahko oglasim ob prvem incidentu, ki bo vkljuceval ne-vernika?
https://dolhar.si/

USS Liberty ::

>>>>>Ej, dokler lahko nosijo Nike, lahko tut ruto.

S temi flower power multikulti fani je vsaka argumetirana debata okoli džamije popolnoma nemogoča. Naš cenjeni jype recimo popolnoma zbanalizira vsak argument, ki mu ga daš. On recimo kot protiargument za feredže vrže Nike superge… pa to je - oprostite izrazu - butasto in neresno…

Jype & co. sicer pravijo, da so za sekularizacijo, ločitev cerkve od države, v resnici pa počnejo ravno nasprotno… Čudna je ta sekularizacija s feredžo v šolah… Očitno bi oni sekularizirali in ločili od države samo ene, islamu, ki pa je za njih ''in'', pa na stežaj odprli stranska vrata do teokratske države.

Pa smešni so tisti argumenti ''če bo kaj narobe, bo pa pravosodje ukrepalo''. Še v Londonistanu anglosaksonsko pravosodje ne zmore delati reda med islamskimi fundamentalisti, kaj šele, da bi se zanašali, da bo naše neučinkovito pravosodje kadarkoli varovalo državo pred islamisti.

>>>>Da si fašist, že vemo. Ni treba nonstop ponavljat.

A si tako dober, pa še mene daš na tvojo top 10 listo fašistov, da ne bom prikrajšan?
Če sem na strani zdravega razuma - to je, da ne verjamem v vaše utopične multukulti pravljice z muslimani - potem sem tudi jaz fašist.


Se pa tudi meni ne da več tukaj v tej temi lapat. Leta 2050 se vidimo v islamski republiki Sloveniji. Lahko se pa tolažimo s tem, da bodo v Veliki Britaniji islamsko republiko razglasili že leta 2040.



http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

BigWhale ::


S temi flower power multikulti fani je vsaka argumetirana debata okoli džamije popolnoma nemogoča. Naš cenjeni jype recimo popolnoma zbanalizira vsak argument, ki mu ga daš. On recimo kot protiargument za feredže vrže Nike superge… pa to je - oprostite izrazu - butasto in neresno…


Jah sej z vami se pa tudi ne da argumentirano debatirat. Vi ste prisli na dan z idejo, da bodo dzamije kr naenkrat islamsko-teroristicni boot campi. Na podlagi cesa?

urban99 ::

Na podlagi zdravega razuma seveda, saj je napisal :D

imagodei ::

> "Leta 2050 se vidimo v islamski republiki Sloveniji."

Tema je občutljiva, zato prosim, da se vzdržite raznih versko motiviranih podpihovanj. Velja za vse.
- Hoc est qui sumus -

Okapi ::

Ja, sam lahko pa jejo ribe! Zato k to ni meso. :>


Moj point je bil, da imajo kristjani enake (nesmiselne) prepovedi. Ampak ko smo že ravno pri tem, lahko jedo tudi bobre in nekatere vodne ptiče, ker so po biblični razlagi vodne živali in torej tam nekje kot ribe:-)

Nisem sicer najbolj na tekočem, ampak vsaj včasih so morale ženske v cerkvi imeti ruto na glavi.

O.

perci ::

A imajo otroc v šoli lahko kape na glavi? Enako kot za kape naj velja za rute.

Rute, ki ne prekrivajo obraza, seveda. Za rute, ki prekrivajo obraz, pa naj velja enak tretma kot za pustno masko, ki prekriva obraz.

BigWhale ::

Na podlagi zdravega razuma seveda, saj je napisal :D


Cigavega zdravega razuma?!?! Alahovega?

Tisti, ki na podlagi zdravega razuma izpelje: dzamija = islamsko teroristicni boot camp, bi se moral dat pregledat, ker mu najbrz kak tumor mozgane spreminja v 'oozing goo'.
---
Okapi,

ja, saj. jaz sem samo hotel poudariti, da je stvar za odtenek se bolj nesmiselna. Pozabil si nasteti Capybare!! To tudi ni meso. ;) Sicer pa je precej hecno, da tudi biblija v stari zavezi prepoveduje svinjino in se marsikaj drugega, zivali, ki zivijo v morjih in nimajo lusk. Nekaterih zuzelk. V bistvu so navodila precej bizarno natancna. 3 Mz 11 je celo poglavje o prehrani. :) In tam je svinjina prepovedana.

urban99 ::

bw, upam da si razumel sarkazem v mojem postu lol

Okapi ::

biblija v stari zavezi prepoveduje svinjino


Ja, saj Judje je tudi ne smejo jesti. Je pa zanimivo, da je islam dovolj prilagodljiv, da dovoli uživanje svinjine, če bi bilo drugače ogroženo življenje (recimo zaradi lakote, ali če kdo muslimanu grozi, da ga bo ubil, če ne bo pojedel svinjskega zrezka).

Pa še marsikaj zanimivega sem izvedel od nekega madžarskega novinarja (med drugim pokriva tudi računalniške zadeve), ki je pred nekaj leti prestopil v islam;-)

O.

BigWhale ::

Urban, ja sem ja. Samo sem moral povedati vseeno, ker bi kdo se za res vzel. :>

Okapi, najvecji hec je itak v tem, da je v obeh bukvah polno enih za danasnji cas neumnosti in nerazumljivosti, ki jih potem ljudje prevec dobesedno interpretirajo in se opirajo na njih.

jype ::

BigWhale> Okapi, najvecji hec je itak v tem, da je v obeh bukvah polno enih za danasnji cas neumnosti in nerazumljivosti, ki jih potem ljudje prevec dobesedno interpretirajo in se opirajo na njih.

Ja, sam v Koranu piše, da je vse treba jemat dobesedno (čeprav sem v tej temi že poudaril, da je taka zapoved tavtologija in da če knjigo jemlješ dobesedno, potem pač jo, če je ne, pa tudi te zapovedi očitno ni treba)!!!1

V Bibliji pa najbrž ne. Mogoče si niso mogli mislit, da bo kdo tako predrzen, da bi reč kar _interpretiral_, hudič ga vzemi.

CoolBits ::

Me zanima, če bi muslimani dovolili, da se postavi krščanska cerkev kjerkoli pri njih :D 99% je da NE...
Zakaj se pa oni širijo po svetu pa tud nevem... lahko bi na svojem ostali lepo.
Dolgo smo preživeli brez džamije... lahko bi še naprej... koristi itak ni nobene.

karmi_s ::

coolbits-se strinjam s tabo;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: karmi_s ()

drvo ::

Džamija gor ali dol multikulturalizem je zgrešena ideja. Da druga kultura bogati domačo je velika oslarija: Mogoče to drži, a samo tako dolgo, dokler tuja populacija oziroma kultura ne preseže kritične meje in takrat se začnejo problemi. To so že občutili v tujini, naprimer Nemci predvsem s Turki, v Skandinaviji, Franciji, Angliji itd...
Pri nas zaenkrat!!! še ni večjih problemov se pa že kažejo prvi zamedki problemov do katerih v prihodnosti lahko pride. Drugačna kultura je lahko, dokler je obrobna, simpatična in mogoče res pripomore k odprtosti, kar pa se kot kažejo izkušnje od drugod VEDNO SPREMENI, ko ta kultura začne agresivno vplivati na tradicionalno kulturo v določeni družbi in ji poizkuša vsiliti vzorce vedenja, ki so ji tuji. Pri nas zaenkrat tega še ni veliko, ampak kdo lahko 100% zagotovi, da se to v prihodnosti ne bo spremenilo, kot kažejo vsi primeri v tujini. In takrat pride do tega, da se domača kultura in autohtono prebivalstvo temu upre in je takoj ožigosano, da je nestrpno, v resnici pa gre ponavadi preprosto za to, da se bori za svojo pravico živeti po svojih pravilih, ki jim jih hočejo pod krinko multikolturnosti in strpnosti do prišlekov na silo spremeniti.

Pa še ena sicer absurden primer ampak zgovoren za to kako se vpliv kulture meša in vpliva na vzgojno izobraževalni program:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Okapi ::

Ja, sam v Koranu piše, da je vse treba jemat dobesedno


Samo je tudi to treba razumeti pravilno:-)
Koran islamski teologi prav tako razlagajo, in to na različne načine. Islam še zdaleč ni enotna vera.

En tak primer. V Koranu piše, da je Zemlja ravna. In pred nekaj leti je en glavni imam ali kar pač imajo v Savdski Arabiji razložil, da je Zemlja sicer res okrogla, ampak ker je tako velika, je v praksi za človeka, ki hodi po njej, ravna. In je torej tudi to, kar piše v Koranu, res.

O.

Karaya 52 ::

jype> Marš pol nazaj od kjer si pršu (predvidevam da s skandinavskega ščita, tako kot vsi slovani)!

Ko zmanjka argumentov pa takole... Brezveze sodelovat v takšni temi.

T-h-o-r ::

džamija - naj jo imajo

islamski kulturni/učni itd. center - no go
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jype ::

Karaya 52> Ko zmanjka argumentov pa takole... Brezveze sodelovat v takšni temi.

Čak mal, komu naj bi zmanjkalo argumentov?

Ti si rekel, da "muslimani ne spadajo sem". Hja, ti tudi ne, zato to ne more biti tehten argument.

Seveda je pa lahko argument za tistega, ki je ksenofob, pa bi rad svojo ksenofobijo z nečim upravičil. Na zapadu ništa novo.

drvo> To so že občutili v tujini, naprimer Nemci predvsem s Turki, v Skandinaviji, Franciji, Angliji itd...

Kaj natanko so pa občutili?

drvo> kar pa se kot kažejo izkušnje od drugod VEDNO SPREMENI, ko ta kultura začne agresivno vplivati na tradicionalno kulturo v določeni družbi in ji poizkuša vsiliti vzorce vedenja, ki so ji tuji

To je spet taka fajn izmišljotina. Seveda obstajajo taki primeri, kot obstajajo tudi protiprimeri. Protiprimeri so dolgočasni, zato ni nikomur jasno, da jih je precej več. Noben časopis, ki bi rad višal naklado, ne bo objavil naslovnice "V MUSLIMANSKI ČETRTI SE NI ŽE TRI LETA NIČ ZGODILO".

CoolBits> Me zanima, če bi muslimani dovolili, da se postavi krščanska cerkev kjerkoli pri njih :D 99% je da NE...

CoolBits pa še teme ni prebral, da bi lahko videl, zakaj je njegova 99% ocena v bistvu popolnoma napačna. Ampak kaj naj bodo dejstva, če mamo pa ideologijo, ane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

perci ::

V Sarajevu imaš katoliško cerkev. Imaš celo sinagogo. Groza, kakšna nestrpnost veje iz muslimanskih krajev.

djordjevic ::

Na Rodosu imaš recimo pravoslavno cerkev, katoliško cerkev, džamijo (z minaretom) in židovsko sinagogo. V mestnem jedru, omenjene stavbe pa stojijo čez palec v radiju enega kilometra.
No grave is deep enough to keep us in chains.

perci ::

in ta tvoj komentar bi prišel zelo prav, če bi bila to tema v kateri zagovarjamo izgradnjo pravoslavne cerkve ;)

Drugače pa...nagradno vprašanje.
Kje se nahaja tole:

vir: Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: perci ()

djordjevic ::

Moj point je bil bolj to, kako verstva očitno lahko soobstajajo. Po drugi strani je sicer res, da so se Grki in Turki stepli na Cipru, ampak Rodos recimo je prvi otok ob Turčiji, pa tam (vsi) verski objekti stojijo nedotaknjeni že stoletja.
No grave is deep enough to keep us in chains.

perci ::

Jah, enim v tej temi je jasno, da katoliki in pravoslavci so strpni. Problem je v tistih zagamanih musličih (po domače teroristih).

Drugače pa smo ocitno slabsi od Savdske arabije - LINK. Pa sem mislil, da smo kilometre pred njimi.

Aja, slikca iz mojega prejsnjega posta je iz Irana. Jap, v Iranu imajo katolisko cerkev. In to ni ena taka mejhna molilnica ampak izgleda kot cisto pravi teroristicni center.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Ziga Dolhar ::

Ja zakaj pa misliš, da gre za pravo gradišče? Zakaj misliš, da je ta cerkev kot vojaška utrdba, popolnoma nedostopna in zavarovana z visokimi zidovi? :))

Sigurn je črnogradnja. Mene spominja na Strojevo orlovsko gnezdo na Dobrči :).
https://dolhar.si/

infidel ::

Radi se primerjamo z drzavami. Pa vzamimo za primer drzavi z EU, pa da so te drzave tudi slovanske in odmaknjene od kolonialne zgodovine.
Na Ceskem zivi po cenzusu okrog 10.000 muslimanov. Na Slovaskem cca 5000. Pri nas jih je po cenzusu 48.000. Seveda to vkljucuje samo tiste, ki so se pri popisu prebivalstva tako izrekli. Torej jih je vec.
Na Ceskem imajo 2 moseji, na Slovaskem obstajajo 4 moseje. V Sloveniji 0.

lp, i

drvo ::

Jype, misli si kar hočeš(mi je vseeno)toda, dejstva so takšna, da ko pride do določene koncentracije neke kulture na območju drugega kulturnega okolja prihaja do večjih in manjših problemov. Seveda so tudi pozitivni primeri, vendar so problemi ki ob tem nastajajo tako veliki da močno prevagajo nad pozitivnimi stvarmi. In dejstva so, da ko se doseže kritična masa ne funkcionira več noben talilini lonec in podobno. Dejstva so pač takšna, da se trenja kažejo v VSEH državah kjer je bila ta meja dosežena in to negativno vpliva na občutek varnosti pri ljudeh in posledično tudi na kvaliteto življenja, dejstvo pa je tudi da si nekateri pod parolo strpnosti pred tem zatiskajo oči ali pa problemov, ki jih imajo pred nosom enostavno ne vidijo.(primerov je ogromno)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448085 (44409) Ziga Dolhar
»

Džamija v lj na cesti dveh cesarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27816096 (11639) Daedalus
»

referendum (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10036018 (34513) Gr0unD Zer0
»

Trenja - DŽAMIJA:)?? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60732336 (24742) kuglvinkl

gradnja đamije!

Oddelek: Loža
171731 (1446) Gandalfar

Več podobnih tem