» »

referendum

referendum

«
1
2 3

rok_i ::

Zanima me kako bi bilo sedaj, če bi ponovili referendum za izgradnjo đamije, kajti sedaj menda mora državni zbor odločitve ljudi spoštovati in jih upoštevati! Prej pa jim tega ni bilo treba upoštevati in zato so muslimani že pričeli s pripravami na izgradnjo đamije!

Kaj menite pa vi?:)
  • premaknilo iz Igre: jRk0 ()

Vesoljc ::

dzamija3d?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

rok_i ::

Em se globoko oproščam, ker sem zgrešil temo!!:)

BluPhenix ::

Temo al oddelek? ;)
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

rok_i ::

J ok oddelek sem zgrešu pa a je to sploh važno???

ahac ::

Nisem vedu, da se črka Đ uporablja tudi v slovenščini.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Slo-One ::

Resno je smešno da jt to med igrami. >:D

Shegevara ::

nej zgradijo to ****** đamijo da bo pol mir. Sej nej jo majo, majo čist pravico jo imet, sam da je pa teh kolobocij pa sranja okoli ene čorave đamije.

Doman ::

Ne podpiram izgradnjo đamije. Po tej logiki, bi lahko tudi pravoslavci in drugi en za drugim gradili samostane po celi Ljubljani. Ne motijo me molilnice v taki velikosti kot je pravoslavna cerkev v Lj.

mtosev ::

Ena bo čisto dovolj in OK je da je v LJ.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MihaFirst ::

Ne podpiram izgradnjo đamije. Po tej logiki, bi lahko tudi pravoslavci in drugi en za drugim gradili samostane po celi Ljubljani. Ne motijo me molilnice v taki velikosti kot je pravoslavna cerkev v Lj.


kaj? katoliki lahko imajo(mo) cerkve, stolnice in katedrale (vem, da v sloveniji ni katedral), muslimani, pravoslavci itd. pa ne morejo met ničesar drugega, kot ma malo molilnico v ljubljani? dej ne ga srat... rajš si preberi TOLE


LP, vaš najljubši edi
www.gamma.si

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

točno to.. sej te nebo nič motilo razen dveh stvari:

1. hrup
2. izgled

MihaFirst ::

mater vam nacionalistično... BTC al kaj že mate v žabarlandu vas ne moti, motil vas bo pa izgled đamije? in hrup? kak hrup? kaj pa vsi Cerkveni zvonovi ob 12-ih?

dejte no... ker vam link ni pomagal si mal preberte še TOLE
www.gamma.si

Shegevara ::

1. tako kot ti nemoreš zgraditi visečih perzijskih vrtov v stanovanjskem naselju namesto bajte, tako je s tem.

2. cerkevni zvonovi zvonijo vsaj ob 12.00, iz minareta rohni že ob 6.00

OwcA ::

Pravoslavni že imajo svojo cerkev v LJ, protestanti, če se ne motim, takisto
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Shegevara ::

ja mormo povdart. CELO ENO!

TESKAn ::

Jaz bi bil tudi proti izgradnji kake nove cerkvice, če se že govori o tem. In tudi v preteklosti bi bil proti, ma je bilo takrat nekam blazno popularno ruknit cerkvico na vsak kucelj.
Da so ljudje proti đamiji so pa krivi predvsem:
- muslimani po svetu, ki tako veselo delajo celo pi*******, ko se pojavi kaka slikca muhameda
- in naši vrli mediji, ki ne znajo poroat o drugem, kot o nasilju vseh vrst.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Shegevara ::

đamija ne bo primerljiva s "cerkvico". Prej z Katedralo.

Sicer pa, boste videl, ne bo konca. Čeprav se sliši čudno ampak res! Po eni bo morala stati še druga in tretja in tako naprej. Gre za izpodrinjanje.

Daedalus ::

Seveda. Še ene par let in vsi bomo molili k Allahu pa se razstreljevali v kaki "krivoverski" državi, kajnede?

Bodi resn:\
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

tChr ::

> Sicer pa, boste videl, ne bo konca. Čeprav se sliši čudno ampak res! Po eni bo morala stati še druga in tretja in tako naprej. Gre za izpodrinjanje.

Se strinjam. Džamija definitivno ne spada v slovenski kulturni prostor (tako kot muslimani). Če bi radi džamijo, naj gredo v Zagreb, kjer tak objekt že stoji in kvari kulturni ugled in izgled mesta ter države, v kateri stoji.
Prešla bo sodba veka / in naših dni stremljenje
in narod vstal bo slaven / v mogočno pomlajenje
MATI, BOG, DOMOVINA!

Ziga Dolhar ::

tChr ima point!

V slovenskem kulturnem prostoru je nestrpnost precej bolj avtohtona kot muslimani.
https://dolhar.si/

Daedalus ::

Se strinjam. Džamija definitivno ne spada v slovenski kulturni prostor (tako kot muslimani).

Aja? Utemelji. Kaj po tvojem spada v "slovenski kulturni prostor," kaj pa ne?

Recimo protestanti? Al pa Hare Krišna? Jehove priče? Pravoslavci? Židje? Kam bi pa njih poslal?

:\
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ahac ::

Važno, da na Viru gradijo novo cerkev. Ker do stare je tistih par kilometrov že predaleč. Muslimani naj se pa v Zagreb vozjo...

Pa sigurno bo nova cerkev zelo pripomogla v kulturnemu ugledu in izgledu občine. Zdaj se bodo zvoniki vidl kamorkoli se boš obrnil.. ne pa, da imajo nekatere hiše okna na stran, kjer se ne vidi nobenega!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tChr ::

Muslimani (razen turških vpadov, ki pa si definitivno ne zaslužijo priznanja v obliki džamije) niso del slovenske zgodovine, nikoli pred imigracijami iz južnejših držav bivše jugoslavije niso živeli na tem prostoru, niso ničesar prispevali k slovenski kulturi ali zgodovini (jugo "glasba", kletvice, srbohrvaščina ter trenirke z belimi štumfi in supergami ter 5kg zlato ketno okoli vratu pač niso nek omembe ali priznanja vreden prispevek) in kot taki po mojem mnenju nimajo pravice do sakralnega objekta - navsezadnje je religija, ki jo ta objekt predstavlja, v srednjem veku terorizirala območje današnje Slovenije in je odgovorna za poboje in zasužnjevanje velikega števila slovencev. Edini religiji, ki sta k slovenstvu prispevali in si zaslužita ohranitev na našem ozemlju, sta Katolicizem in Protestanstvo.

Mimogrede povedano, sam sem katoličan.
Prešla bo sodba veka / in naših dni stremljenje
in narod vstal bo slaven / v mogočno pomlajenje
MATI, BOG, DOMOVINA!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tChr ()

Daedalus ::

Muslimani (razen turških vpadov, ki pa si definitivno ne zaslužijo priznanja v obliki džamije) niso del slovenske zgodovine, nikoli pred imigracijami iz južnejših držav bivše jugoslavije niso živeli na tem prostoru, niso ničesar prispevali k slovenski kulturi ali zgodovini (jugo "glasba", kletvice, srbohrvaščina ter trenirke z belimi štumfi in supergami ter 5kg zlato ketno okoli vratu pač niso nek omembe ali priznanja vreden prispevek) in kot taki po mojem mnenju nimajo pravice do sakralnega objekta - navsezadnje je religija, ki jo ta objekt predstavlja, v srednjem veku terorizirala območje današnje Slovenije in je odgovorna za poboje in zasužnjevanje velikega števila slovencev. Edini religiji, ki sta k slovenstvu prispevali in si zaslužita ohranitev na našem ozemlju, sta Katolicizem in Protestanstvo.

Se mi je zdelo, da ne bo nič z utemeljitvijo|O

Oziroma, da dam eno tako plehko, populistično "kontrautemeljitev", ki bo direkt na "ravni" one citirane:

Mislim, da si krščanstvo ne zasluži priznanja v obliki 1001 cerkvice, ker pred prihodom Cirila in Metoda (malo netočno, ampak za namene manipulacije bo ok) ni ta oblika religije obstajala na tem prostoru, pa še v srednjem veku do z inkvizicijo preganjali in terorizirali prebivalstvo. Da raznih fevdalnih ukrepov v obliki desetine sploh ne omenjam.

Je zdaj kaj bolj jasna nesmiselnost tvojega "ugovora?"
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

mtosev ::

Mimogrede povedano, sam sem katoličan.

s tem hočeš rečt kaj?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MihaFirst ::

- navsezadnje je religija, ki jo ta objekt predstavlja, v srednjem veku terorizirala območje današnje Slovenije in je odgovorna za poboje in zasužnjevanje velikega števila slovencev


kaj pa Cerkev? Cerkev je v v zgodovini storila največje in najhujše zločine proti človeštvu.

Mimogrede povedano, tudi sam sem katolik. :\
www.gamma.si

Shegevara ::

aja? kaj pa azteki?

pobili so sicer v znamenju vere so žrtvovali vsak dan nekej ljudi. Kaj pa to?

kaj pa muslimani v indiji? Neveš kakšne poboje so oni tamkaj prizadejali?

enako je s cerkvijo. Vse večje religije imajo slabe strani. Tko da ...

sam pa nimam nič proti đamiji, ker nisem od tam, kjer naj bi se gradila.

MihaFirst ::

s Cerkvijo je drugače kot z azteki... pri aztekih je bilo kot je bilo... Cerkev je živela v izobilju, hkrati pa kradla revnim ljudem, preprečevala izobrazbo itd. :\

pa tudi iz tvojih postov ne veje ravno navdušenje nad đamijo... 0:)
www.gamma.si

tChr ::

kaj pa Cerkev? Cerkev je v v zgodovini storila največje in najhujše zločine proti človeštvu.


Da, v srednjem veku. Se slučajno ne strinjaš, da je Katoliška cerkev od takrat napredovala in postala popolnoma civilizirana po modernih normah? Medtem ko je islam še vedno isti barbarski kult, ki poveličuje ubijanje nevernikov, ravnanje z ženskami slabše od kamel, poligamijo, bolezenski anti-semitizem in nasploh sovraštvo do civiliziranega sveta...
Prešla bo sodba veka / in naših dni stremljenje
in narod vstal bo slaven / v mogočno pomlajenje
MATI, BOG, DOMOVINA!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tChr ()

Daedalus ::

Medtem ko je islam še vedno isti barbarski kult, ki poveličuje ubijanje nevernikov, ravnanje z ženskami slabše od kamel, poligamijo, bolezenski anti-semitizem in nasploh sovraštvo do civiliziranega sveta...

Čudno, čudno...da nam domači mudžahidi prizanašajo. Meni bi kot ateistu verjetno še najprej sneli glavo, pa se me še kr trdno drži. Z ženskami dosti slabo ravna klen povprečni Slovenec, za to ne rabi biti musliman, od anti semitov, ki jih poznam, so vsi rimo-katoliki, neke vrsto sovraštva do civilizirane sveta (kamor spada tud spoštovanje drugih veroizpovedi) pa pravzaprav zganjaš ti - ker praviš, da ne maraš take civilizacije.

Daj, en nasvet. Al začneš utemeljevat (z argumenti) svoje umotvore, al pa se nehaj smešiti in obenem zniževati nivo debate na tem forumu. Zdaj pa se odloči.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

MihaFirst ::

Medtem ko je islam še vedno isti barbarski kult, ki poveličuje ubijanje nevernikov, ravnanje z ženskami slabše od kamel, poligamijo, bolezenski anti-semitizem in nasploh sovraštvo do civiliziranega sveta...


ne gre za muslimane na sploh... kot namreč veš, muslimani ne podpirajo terorističnih napadov. in tisto z ženskami pa tudi ni več tako hudo, in se nanaša samo na države, ne pa na muslimane nasploh... se pa strinjam, da je blo mal hudo uno s tistimi karikaturami, ko so jih povezovali z ameriško propagando in sploh niso vedeli, zakaj zažigajo vse poprek, mal hudo... čeprav... isto se je zgodilo v Vatikanu, ko je John Lennon izjavil, da je bolj slaven od Kristusa... :\

in tudi sicer se v glavnem strinjam z Daedalusom

In veste tisto anekdoto, ko so napisali grafit slavnega filozofa (Nice-a, če se ne motim), ki je zgledal takole:

"Bog je mrtev"
Nice

čez čas pa se je pojavil pripis:

"Nice je mrtev"
Bog

:D
www.gamma.si

Zgodovina sprememb…

tChr ::

Argumenti: (ker nekateri očitno ne znate uporabljati googla)

Kako muslimani praznujejo ramadan:
klik
klik
klik
klik

Kako imajo muslimani radi žide:
klik
klik
klik
klik
klik
klik
klik

Kako muslimani ravnajo z ženskami:
klik
klik
klik
klik
klik
klik


Moramo res podpirati ta kult pod pretvezo strpnosti do drugačnih? NE.
Prešla bo sodba veka / in naših dni stremljenje
in narod vstal bo slaven / v mogočno pomlajenje
MATI, BOG, DOMOVINA!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tChr ()

Daedalus ::

Na isti način se da obtožiti kompletno Zahodno civilizacijo prav istih stvari. Vojne na verske praznike niso nič novega. Če dam zraven še kako Guantanamo/zapori v Iraku slikico, je pravzaprav še hujše. Al boš trdil, da ni?

Sej pa mamo slikice. Slikice pa že ne lažejo.

Pa tole tvojo izjavo:

Moramo res podpirati ta kult pod pretvezo strpnosti do drugačnih? NE.

bi se dalo tud proti tebi obrniti. Neonaci kulta pač ne maramo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

tChr ::

bi se dalo tud proti tebi obrniti. Neonaci kulta pač ne maramo.


Neonaci? In kje, v mojih postih, si razbral to? Nasprotovanje anti-semitizmu?
Nacizem se mi zdi ravno tako zgrešena ideja kot islam.
Prešla bo sodba veka / in naših dni stremljenje
in narod vstal bo slaven / v mogočno pomlajenje
MATI, BOG, DOMOVINA!

BluPhenix ::

Heh, zanimiv način podajanja argumentov, da poskusim:

klik1
klik2

Upam, da vidiš da je to bolj bogo podajanje argumentov. Res je inkvizicija je "stvar preteklosti", ampak če tako gledaš, bi čez 500 let dovolil đamijo, ali ne? Če ne, se zamisli nad svojim ukom, saj enim dovoliš popravljanje grehov v času, drugim ne ... ccc...

Tisti drugi link je pa bolj recent zadeva ja ... vidiš, če bi vsi sklepali po tvoji logiki, bi na podlagi teh stvari porušili vse cerkve in verto izgnali iz države, saj nima kaj delati na tem prostoru s takimi svinjarijami...

Najdi kašen bolj prepričljiv in pametnejše podan argument. To da si proti, ker so te drugi tako učili je bolj bogi argument, še posebno v kolikor so ti drugi direktna konkurenca.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

tChr ::

ampak če tako gledaš, bi čez 500 let dovolil đamijo, ali ne? Če ne, se zamisli nad svojim ukom, saj enim dovoliš popravljanje grehov v času, drugim ne ... ccc...


Ne čez 500 let, ampak takrat, ko bodo postali civilizirana religija, kar pa se ne bo zgodilo prav kmalu.

P.S.: Tisto o zlorablanju otrok s strani duhovnikov je katoliška cerkev javno obsodila, medtem ko islam podpira vsa dejanja, ki sem jih prej naštel.

P.P.S.: Primerjava stvari, ki sta jih Sloveniji prinesla krščanska in islamska vera:

Krščanstvo:
-Prva knjiga v slovenščini
-Združitev Slovencev pod eno vero
-Promoviranje ideje slovenstva, uveljavitev slovovenske narodne zavesti namesto razdelitve na dežele

islam:
-turški vpadi
-čefurji
-burek
Prešla bo sodba veka / in naših dni stremljenje
in narod vstal bo slaven / v mogočno pomlajenje
MATI, BOG, DOMOVINA!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tChr ()

T-h-o-r ::

Glede tega, da bo vam na uho zvonilo že ob 6ih, mene tudi moti, ko hočem med počitnicami dolgo spat, pa me skoraj vsak dan ob 7mih cerkveni zvonc zbudi :\

Shegevara ::

s Cerkvijo je drugače kot z azteki... pri aztekih je bilo kot je bilo... Cerkev je živela v izobilju, hkrati pa kradla revnim ljudem, preprečevala izobrazbo itd. :\


ne imeti cerkev za vero. Cerkev ni vera. To je skupina voditeljev, ki lahko kaj kmalu zajebe vso sceno. Križarski pohodi in to se ne bi zgodili če bi bili voditelji spoštljivi do svoje vere.

Isto je z islamom.

torej jaz mislim da ni sploh nobenega problema iz preteklosti vsaj kar se vere tiče, ampak so to določeni vladarji dotične verske organizacije krivi za zakrivene stvari iz preteklosti.


kar se pa džamije tiče, pa:
slovenija živi v samostojni demokratični republiki..bla bla... (or wathever)
in mislim da je verska strpnost zelo na dnu, in da se sploh nebo svet porušu če muslimani zgradijo pač đamijo in se je škoda še kaj naprej kregat, ker bistvo je tako. V primeru pa da se dotična muslimanska velikanka (katedrala) ne zgradi v Sloveniji, smo pa priče, da je tu verska strpnost resnično: v dreku.

Zdej si pa mislite kakor hočete.

tChr ::

Glede na to, da živimo v demokratični republiki, se mi zdi edino pošteno, da se za oziroma proti izgradnji džamije odloči z referendumom - edino tako se lahko pokaže resnično mnenje ljudstva. Muslimani nimajo pravice do verskih objektov, če se s tem pravi slovenci ne strinjamo.
Prešla bo sodba veka / in naših dni stremljenje
in narod vstal bo slaven / v mogočno pomlajenje
MATI, BOG, DOMOVINA!

T-h-o-r ::

če pa v ustavi piše da imajo:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Ziga Dolhar ::

> Glede na to, da živimo v demokratični republiki, /../
> Muslimani nimajo pravice do verskih objektov, če se s tem pravi slovenci ne strinjamo.

Ravno obratno. _Vsakdo_ ima pravico do "svojega" (verskega) objekta.

Bi zapisal še "razen če mu to pravi Slovenci ne prepovedo", pa ne morem. Bodo Slovenci najpoprej morali spremenit Ustavo.

p.s.: se zavedaš neokusnosti, ki jo uvajaš z vzpostavitvijo nasprotij "muslimani" in "pravi Slovenci"? Mimogrede, volilno pravico imajo _tudi_ muslimani. Demokracija ne pozna "pravih" in "nepravih" Slovencev, ampak samo državljane Slovenije.
https://dolhar.si/

BluPhenix ::

če se s tem pravi slovenci ne strinjamo.

Lol kaj smo to pravi slovenci, tisti z rodovnikom? Al tisti, ki imajo slo. državljanstvo. Ne boš verjel, tudi veliko muslimanov ima slovensko državljanstvo.

Sicer pa trži tisto, kar je napisal Žiga.

Ej, naredimo referendum a hočemo še vedno podpirati RKC v sloveniji z oprostitvijo davkov in ostalim? A bi ....?

tChr, bolje, da si najprej prebereš kakšen slovenski zakon in recimo ustavo, ne poslušat tistega, kar ti govorijo v nedeljo ob 10h zjutraj, raje se sam pozanimaj kako stvari stojijo. In potem poduči še tistega v nedeljo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

MihaFirst ::

P.P.S.: Primerjava stvari, ki sta jih Sloveniji prinesla krščanska in islamska vera: Krščanstvo: -Prva knjiga v slovenščini -Združitev Slovencev pod eno vero -Promoviranje ideje slovenstva, uveljavitev slovovenske narodne zavesti namesto razdelitve na dežele islam: -turški vpadi -čefurji -burek


ej, tudi če nimamo knjig, glavno da imamo burek... :D
www.gamma.si

SaXsIm ::

edward, glede na tvoje zagovarjanje džamije, predlagam, da podariš svoje ozemlje muslimanski skupnosti v sloveniji in naj na njej zgradijo sakralni objekt. V tem primeru se z džamijo strinjam, v drugih pa NE. In podpiram mnenje, da je Cerkev kljub pobojem našim ljudem doprinesla mnogo več kot islam.
SaXsIm

T-h-o-r ::

kaj pa nam je prinesla :\ muslimani bodo vsaj svoj denar dali, da si bodo džamijo zgradili, ne pa tako rkc, ko jim more država denar devat za obnove :\

MihaFirst ::

@T-h-o-r, se popolnoma strinjam s tabo. :D
www.gamma.si

tChr ::

muslimani bodo vsaj svoj denar dali, da si bodo džamijo zgradili, ne pa tako rkc, ko jim more država denar devat za obnove


Kot sem povedal in utemeljil že prej, RKC si državni denar zasluži in ga potrebuje veliko bolj od muslimanov, ki, če bi radi bolj svobodno prakticirali svojo veriozpoved, se lahko prosto preselijo v kakšno državo, ki islam bolj podpira. Mogoče bi v tem primeru celo podpiral državo, da financira odhod tistim, ki si ga ne morejo privoščiti.:D
Prešla bo sodba veka / in naših dni stremljenje
in narod vstal bo slaven / v mogočno pomlajenje
MATI, BOG, DOMOVINA!

BluPhenix ::

RKC si državni denar zasluži in ga potrebuje veliko bolj od muslimanov,

Ja zasluži že, še posebno, ker nima davkov. Em potrebuje ... zakaj že? Bolj kot cerkev ga potrebuje marsikdo drugi ...

Dej zresni se, ne pisat takih bedarij. Aja pa glej se da boš naslednjo nedeljo povedal, da gojiš nestrpnost do sebi drugačnim, pa da bi se rad pokesal.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

tChr ::

Aja pa glej se da boš naslednjo nedeljo povedal, da gojiš nestrpnost do sebi drugačnim, pa da bi se rad pokesal.


Deset Božjih zapovedi:

1. Veruj v enega boga
2. Ne skruni Božjega imena
3. Posvečuj gospodov dan
4. Spoštuj očeta in mater
5. Ne ubijaj
6. Ne nečistuj
7. Ne kradi
8. Ne pričaj po krivem
9. Ne želi svojega bližnjega žene
10. Ne želi svojega bližnjega blaga


bi mi lahko, lepo prosim, razložil, katero od teh zapovedi kršim z "nestrpnostjo" (beri: versko in narodno zavestjo)?
Prešla bo sodba veka / in naših dni stremljenje
in narod vstal bo slaven / v mogočno pomlajenje
MATI, BOG, DOMOVINA!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tChr ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47182993 (73460) Gandalfar

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448084 (44408) Ziga Dolhar
»

ĐAMIJA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60729816 (21782) KaiV6
»

Džamija v lj na cesti dveh cesarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27816094 (11637) Daedalus
»

Trenja - DŽAMIJA:)?? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60732331 (24737) kuglvinkl

Več podobnih tem