» »

LCD TV LG 47LH3000-FULL HD

LCD TV LG 47LH3000-FULL HD

stratosD ::

Gledam tale 47" LCD in me kar nekoliko mika...
Na http://reviews.cnet.co.uk/televisions/0...
mu razen "globine črnine " in rahlega šuma pri SD materialu pravzaprav ne očitajo
kaj dosti...v bistvu kar "bargain" za 690 EURonov recimo tukaj http://www.makspro.si/lcd-tv-sprejemnik...
Ima kdo?
Izkušnje?Mnenja?

Uporaba:
-50% IPTV T2
-25% WDTV z SD in 720p materialom
-25% XBOX360 na HDMi

lp
stratosD
  • spremenilo: stratosD ()

Jagoda007 ::

Da ne odpiram nove teme, kopujem lcd in potrebujem malo pomoči...pobrskal sem po netu in slotechu za LG 32LH2000 in sedaj me zanima kaj dejansko podpira, določene strani imajo napisano da sprejema DVB-T MPEG4, ali sprejema tudi DVB-C?? LP

godi ::

tudi sam se odločam za nakup LCD samsung 42 ali 47. Ali lcd tv/pc res poslabša sliko? ali je bolje vzeti lcd tv ali samo lcd? In katerega samsunga kaj priporočate razmerje cena kvaliteta, hvala!

kixs ::

StratosD:
Sama serija LH3000 je precej dobra za to ceno. Velikost je odvisna samo od razdalje gledanja. Imam 42LH3000 in shekan USB port za gledanje HD vsebin in moram rect, da je cisto dovolj velik za gledanje iz razdalje 1.8m. 720p kvaliteta je pa minimum za gledanje iz te razdalje. 1080p je pa uzitek ;) Za klasicen DivX se moras sprijaznit s precej slabo kvaliteto slike.

Jutri morda probam DVB-T in klasicen signal. Moram si sposodit anteno ;)

Tudi input lag ali kaj podobnega nisem opazil. Probal sem pa PSP in PS2 preko komponentenga vhoda in Amigo preko SCART-a. Morda probam se racunalnik preko HDMI-ja, sam si do zdej se nisem vzel casa (pa wireless volan je ze pred tem ckrnil, sicer bi takoj probal Test Drive Unlimited gor :D ).

godi:
LCD ne poslabsa slike, vendar pa prikaze taksno kot je. Ce gledas analogni signal in po moznost se slab, bo kakovost toliko slabsa. Katodni TV-ji pac niso tako natancni in zato slika izgleda boljsa (kar tudi je).

Osebno na svojem LCDTV-ju gledam samo DivX-e (kvaliteta slike slaba, vendar se sprejemljiva) in 720p. 1080p zgolj obcasno, ker na splosno ni veliko dobrih filmov.

lp

mamomu ::

godi : sam imam cca. 2 tedna Samsung LE46B650 in je slika res odlična! Treba si jo je nastavit po teh priporočilih http://www.avsforum.com/avs-vb/showthre... in zadeva zgleda odlično! Popolne črnine in sivine, lepo naravne barve,...
Ima tudi internet, predvaja divx in mkv z podnapisi preko usb-ja, ima prednaložene vsebine ( ohranjevalnik zaslona - lepe umetniške slike, igre, za otroke,... ).
Skratka, pri nakupu tega modela se nisem nas-ral!! :D
mamomu j....!

stratosD ::

kixs97 - > hvala za mnenje.
Sedaj imam Samsung 37" LE37S62 HD Ready in moram rečt, da se tudi navadni divxi
solidnih riperskih skupin velikosti 1,4 Gb z AC3 zvokom preko WDTV ki jih
upscalea po mojih kriterijih zelo solidno vidijo .... misliš da se to na Full HD
TVju zna bistveno poslabšat? like pixelacija in artefakti?

lp
stratosD

kixs ::

Kvaliteta slike je predvsem odvisna od gledane razdalje. Ne vem kako dela WDTV, vendar imajo vsi TV-ji upscaling - lahko ima WDTV bolj kvalitetnega - ni pa nujno. Sicer pa DivX slika ni pixelirana ali kaj veliko artefaktov, vendar ni ostra - to pac naredi upscaling in filtri za mehcanje.

lp

stratosD ::

Še en malo daljši test tega aparatusa
http://www.trustedreviews.com/tvs/revie...
Mene je že prepričal...

lp
stratosD

frodo12 ::

Poglej si še serijo 5000, ki ima 200 Hz.

LG 42LH5000


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961177076 (401447) antonija
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392103226 (43670) kitka77
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150849 (33418) king67
»

Full HD TV (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Zvok in slika
942117358 (34345) Kovalchuk
»

Lcd sony ali plasma panasonic (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16973405 (67240) mamomu

Več podobnih tem