» »

Plazma ali LCD televizor?

Plazma ali LCD televizor?

««
153 / 154
»»

WallSreet ::

Potem ko naloži programe mi izpiše tudi tole: Ni signala, preverite kabelske peikljucke in nastavitve vjodne naprave.

2. Prigisnite gumb source na daljinskem upravljalniku, da izberete povezavo vhodne naprave.

No to mi ves čas piše na zaslonu. Kaj je mišjeno z kabelskimi priključki? Priklopljeno je vse tako kot mora biti kajti vse je isto kot prvič ko sem ga prižgal in je delalo? Pa tole ni signala WTF, kako ni sognala včeraj pa je bil oziroma če ni signala zakaj se potem tv sploh prižge? Ali je treba napovniti baterije ali v čemu je štos? Ali ima tv kakšen polnilec? Sam ga nisem dobil ampak če je treba z pilotom klikniti kakšen gumb. Prosim za odgovore :). To sta glavna problema potem pa imam še 5 vprašanj, vendar moram najprej razčistiti to kar sem napisal.

antonija ::

A ti trollas? Cisto resno vprasam... ker druga moznost je pa da si 70 let star gospod ki je na zadnje kupil TV leta '86 pa se je odlocil za CB model, ker so se mu barvni zdeli prevec zakomplicirani.

Zdej pa poskus odgovora (ker je vprasanje milo receno polomijo, je tezko pricakovat da bo odgovor kaj boljsi):
TV sam po sebi ne ve, ali imas ti na strehi anteno, satelitski kroznik, ali imas do TV speljano kabelsko ali pa se poslozujes ene od IPTV variant (Siol, T2, itd.). Ko si zacel "iskanje kanalov" ti je TV najverjetneje rekel "a si ti ziher da imas na TV priklopljeno anteno? Ker jaz (TV) ne najdem nobenega "antensekga" kanala, dej prosim preveri ce imas ziher anteno ali pa mogoce dobivas signal preko kaksne druge variante".

As a sidenote: V "knjigi" 100% pise na zelo preprost nacin kako se nastavlja TV. "Knjige" (uporabniska navodila za vecino zemljanov) so napisane za rahlo podpovprecnega zemljana, ne za doktorje znanosti. V skrajnem primeru so v "knjigah" navedeni tudi kontakti podpore kupcem, ce imajo tezave z nastavljanjem TVja.

Rahlo offtopic: si mogoce razmislil da TVji niso zate in izbral kaksno drugo variatno? Kaksno letno karto za kino? Tam ni nobenih nastavitev in anten...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

antonija ::

Kaj je mišjeno z kabelskimi priključki?
Kabeljski prikljucek je tocno to kar pise:
kábelski -a -o [b?l] prid. (á) nanašajoč se na kabel: a) kabelska linija; vzpostaviti kabelsko zvezo / položiti kabelsko omrežje / kabelska izolacija / kabelski vod b) vozički s kabelsko vleko c) kabelska dolžina ? elektr. kabelski boben boben za navijanje kabla; kabelski plašč cevast sloj kabelske izolacije; kabelska armatura zunanji zaščitni sloji kabelskega plašča; navt. kabelska ladja ladja, opremljena za prevoz in polaganje podvodnih kablov; ptt kabelski jarek jarek, v katerega se položi kabel; kabelska cev cev za napeljavo in zaščito kabla v stavbi; kabelska kanalizacijska cev cev za napeljavo in zaščito kabla v zemlji; kabelska hišica zaprt prostor, v katerem se na podzemni ali podvodni kabel priključi nadzemni vod; kabelska (nosilna) vrv na oporišča obešena jeklena vrv, na katero se pritrdi nadzemni kabel; strojn. kabelski bager bager, pri katerem se viseče zajemalo premika po jekleni vrvi, razpeti čez strugo, dolino; kabelski žerjav žerjav, pri katerem se maček premika po jekleni vrvi, razpeti nad deloviščem

prikljúček -čka m (u?) 1. naprava brez lastnega pogona, ki se priključi na kaj: ima veliko kmetijskih strojev in priključkov; vrtalni stroj s priključki / traktorski priključki; priključki za mešalec 2. del napeljave od omrežja do porabnika: zgraditi priključke; priključek na mestni plinovod že gradijo / dobiti električni, telefonski, vodovodni priključek // priprava na tem delu, s katero se naprave priključijo na omrežje: vodovodni priključek je montiran v kleti; v kuhinji je priključek za vodovodno pipo in odtok; poiskati priključek za radio in televizijo // priprava na kaki stvari za priključitev česa: fotoaparat ima priključek za bliskovno luč; montirati na avtomobilu priključek za prikolico; pregledati in popraviti bo treba priključek za dimne cevi 3. cesta, proga ali del ceste, proge, ki povezuje drugo cesto, progo z glavno cesto, progo: priključki bodo kmalu končani; peljati po priključku; cestni, železniški priključek; zgraditi priključek na glavno progo, za novo naselje // kraj, prostor, kjer se taka cesta, proga priključi na drugo cesto, progo: hiša stoji blizu priključka 4. priključitev: navodila za priključek prikolice / dovoliti priključek na električno omrežje / priključek ozemlja / sledi priključek leve noge k desni / narediti priključek priključiti ? publ. k upravni zgradbi so zgradili še priključek prizidek; publ. v priključku je navedel še nekatere važne podatke v dodatku, pripisu ? elektr. daljinski priključek priprava, s katero se priključi računalniški terminal na računalniški sistem; grad. priključek (zidu) mesto, kjer se k enemu zidu priključi drug zid

Jaz bi šel stavit da gre za prikljucek, v katerem je udelezen vsaj 1 kabel (lahko tudi vec kablov).

če ni signala zakaj se potem tv sploh prižge?
Sklepam da ti prizges TV ko pritisnes gumb "vklop", zelo malo TVjev se samoiniciativno priziga.

Ali je treba napovniti baterije ali v čemu je štos? Ali ima tv kakšen polnilec?
Oh no you didn't!! :D:)) Yup, baterije od TVja so prazne. Ce ne najdes polnilca poklici uvoznika za samsung, da ga je pozabil priloziti k TVju. Pa prosim snemaj pogovor in ga objavi na netu, ker bi ga res rad slisal.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

WallSreet ::

Hvala za pomoč lol. Sicer nisem prebral vsega ker sobedarije. Lahko pa posnamem pogovor z tvojo mamo kaj praviš na to :).
Ne resno zakaj mi vedno meče da ni signala?

Pa tale vir me zanima. Sam imamo označen tv zanima pa me kaj pomeni ext. Kakšen vir je to? Sicer pa katerega koli označim mi napiše šibek signal...

Zgodovina sprememb…

antonija ::

Ne resno zakaj mi vedno meče da ni signala?
Resno, a si sploh prebral moj odgovor? Ker je lepo napisano kaj so lahko razlogi.

P.S.: Niso prazne baterije od TVja.

Lahko pa posnamem pogovor z tvojo mamo kaj praviš na to :).
Tudi to lahko, bo vsaj TV deloval (ceprav bo ona kmalu 70 letna gospa, ampak vsak ima svoje veselje; tebi zgleda ustrezajo ostarele gospe).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

WallSreet ::

Nic nisi povedal no ja neke butaste definicije si zalepil. Lahko ti jaz zalepim eno če želiš. Drugače pa 70 let? Give me her number lol.

antonija ::

si ziher da si tudi tole prebral:
TV sam po sebi ne ve, ali imas ti na strehi anteno, satelitski kroznik, ali imas do TV speljano kabelsko ali pa se poslozujes ene od IPTV variant (Siol, T2, itd.). Ko si zacel "iskanje kanalov" ti je TV najverjetneje rekel "a si ti ziher da imas na TV priklopljeno anteno? Ker jaz (TV) ne najdem nobenega "antensekga" kanala, dej prosim preveri ce imas ziher anteno ali pa mogoce dobivas signal preko kaksne druge variante".


Ali sploh ves kako pride signal do tvojega TVja? (upam da ga nisi postavil v dnevno sobo, vklopil kabel za strom in cakal da se bo vse drugo naredilo samo od sebe...)

EDIT:
Nic nisi povedal no ja neke butaste definicije si zalepil.
Tem "butastim deifnicijam" se rece slovenscina. Probaj kdaj uporabljat, pomaga pri komunikaciji.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

wini ::

V HDMI-1 zadaj na tv vklopi hdmi kabel in ga priklopi v:
1. če imaš telekom: v siol box/sagem/tv komunikator xyz
2. če ima t-2: v t-2 napravo za tv

Opcija 2:
3. če imaš naročnino na kabelsko vtakni coax kabel v tv kjer piše antena in v zid kjer ima kabelska priključek za tvojo "anteno"
4. če imaš sobno anteno vklopi coax kabel v tv

v primeru ocije 1 ali 2 preklopi na tv pilotu source na HDMI1
v primeru opcije 3 ali 4 preklopi na tv pilotu source na TV


Če ti to ne uspe, pokliči sina/vnuka/strica/(vstavi poljubno osebo ki naj bi vedela kaj dela), ter jo prosi za pomoč.

WallSreet ::

Hvala wini za odgovor, sicer se sam ne spoznam na te srvari čisto nič za to sem se odločil da bom tule vprašal tako da bom probal upam da rata.


Antonija. To kar ti uporabljaj, now go fuck yourself. Če želiš ti lahko definicijo zalepim :)

antonija ::

Dej prosim, ker bi sel stavit da je ne poznas :)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

WallSreet ::

antonija je izjavil:

Dej prosim, ker bi sel stavit da je ne poznas :)


Verjetno ne bi razumel lol

antonija ::

Se mi je zdelo da je ne poznas. Kako kaj TV? Ze nasel anteno?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

roCkY ::

Pomoje je ne bo našel saj ima glede na en post izpred par mesecev T-2. Piše pa tam precej dvoumno ko nekaj sprašuje okoli HBO.

Torej rabiš priklopit T-2 komunikator prek HDIMi ali kak scart če je morda starejši (ne poznam T-2 opreme iz preteklosti), izbrati ustrezen vhod na ekranu in je to to za štart.

WallSreet ::

Evo deluje hvala wini.

Antonija ne mislim se prerekati z izmečki kot si ti :). Nimam časa da bi odgovarjal trollu, ki že ob 7 zjatraj samo čaka kako bo prišel do priložnosti. Ampak dobro saj te razumem, če te noben ne povoha moraš potem tu težit :). Svoje si dosegel zdaj pa nadaljuj zguba :D

Rocky točno to kar si napisal zdaj deluje hvala za pomoč to cenim.

Zgodovina sprememb…

antonija ::

No, samo da si nasel anteno. Definicije pa sklepam da ne bo, je pretezak zalogaj za takega umskega hrusta kot si ti. Je pa pohvalno da poznas celo 3 slabsalne izraze, pricakoval sem da se ti bo po prvem koncalo. Le tako naprej!
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

WallSreet ::

Ne vem zakaj se mi zdi da si ti nek 40 letni revež ki ga je mati ravnokar brcnila iz stanovanja ker te ni več prenesla LOL sem prepričan da je temu tako kajti ne vem kakšen človek moraš biti da že zutri takole najeda, ampak dobro samo tako naprej haha :). Zdaj pa cao dbag :)

antonija ::

Ne vem zakaj se mi zdi
Jaz tudi ne vem zakaj se ti to zdi, ker sem mlajsi, zivim v svoji hsi ze nekaj casa z druzino in TVjem ki deluje. Verjetno igrajo veliko vlogo tvoji predsodki, tvoja nerazgledanost in splosna opazna ignoranca v tvojih odgovorih.

ne vem kakšen človek moraš biti da že zutri takole najeda
Eni zjutraj vstanemo ker imamo veliko dela cez dan, drugi pa porabljate dneve da iscete anteno za TV. Vsakemu svoje.

Zdaj pa cao dbag :)
Uuuu, se en slabsalni izraz (sklepam da preplonkan iz kaksne TV serije). Vedno bolje ti gre, se mlao pa bos pogruntal uporabnost SSKJja.

Defincija ti se vedno dela tezave?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

WallSreet ::

Tale antonija pa ni od muh :). Kaj ti zdaj antena ne da miru haha. Saj po eni strani je žalostno glede na to da si že tok star pa da še vedno pišeš komentarje na ravni 15 letnega ptroka ampak dobro klovnu se lahko samo smejim. :) Daj omeni anteno LOL

wini ::

Predlagam da admin pobriše vajine poste ko se kregata - problem je rešen, konec debate!

WallSreet ::

Res je. Bom pametnejši pa odnehal ker je škoda časa.

Me pa zdaj še neki zanima glede HDMI kabla. Zanima me ko ga priklopim v računalnik se na tvju prikaže namizje vendar je vse skupaj zamaknjeno tako da recimo nekaterih ikon sploh ne vidim oziroma je zamaknjeno do te mere da recimo ne vidim spodaj ure in starta, če morda kdo pozna rešitev?

MrStein ::

--> "Overscan"

Poišči po forumu, je že bilo milijonkrat napisano.
"reši" se lahko v nastavitvah TV ali v nastavitvah PC (odvisno od situacije je bolj preprosto eno ali drugo).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

WallSreet ::

Bom preveril najlepša hvala.

fpbs ::

WallSreet je izjavil:

Antonija ne mislim se prerekati z izmečki kot si ti :). Nimam časa da bi odgovarjal trollu, ki že ob 7 zjatraj samo čaka kako bo prišel do priložnosti. Ampak dobro saj te razumem, če te noben ne povoha moraš potem tu težit :). Svoje si dosegel zdaj pa nadaljuj zguba :D

Wallsreet, na tvoje zmedeno vprašanje se je Antonija maksimalno potrudil, da bi ti pomagal rešit problem, a ti ga v zahvalo zmerjaš z izmečkom, trolom, klovnom, kar je višek nesramnosti.
Tako zahvalo lahko pričakujete tudi ostali, ki mu boste pomagali z odgovori.

WallSreet ::

fpbs je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Antonija ne mislim se prerekati z izmečki kot si ti :). Nimam časa da bi odgovarjal trollu, ki že ob 7 zjatraj samo čaka kako bo prišel do priložnosti. Ampak dobro saj te razumem, če te noben ne povoha moraš potem tu težit :). Svoje si dosegel zdaj pa nadaljuj zguba :D

Wallsreet, na tvoje zmedeno vprašanje se je Antonija maksimalno potrudil, da bi ti pomagal rešit problem, a ti ga v zahvalo zmerjaš z izmečkom, trolom, klovnom, kar je višek nesramnosti.
Tako zahvalo lahko pričakujete tudi ostali, ki mu boste pomagali z odgovori.


fbps

Ponavadi na takšne komentarje ne odgovarjam, ker so mi preveč smešni ampak tule ti bom odgovoril prvič in zadnjič. On mi ni nič povedal ampak se je prav nesramno odzval oziroma se je na malo drugačen način želel delati norca, ker pač ne razumem dobro teh stvari povezanih s tehnologijo na splošno, kar ne vidim kot problem saj sem pri drugih stvareh nadarjen bolje, tako kot je vsak izmed nas na nekem področju uspešnejši. Že naslednji njegov komentar je povedal bolj kot ne kaj je z prvim hotel tako da recimo mi ni on čisto nič povedal. Recimo wini in Rocky sta povedala na kratko povsem preprosto medtem ko je Antonija pisal samo o tem kako sem smešen ker pač ne znam in ne razumem tovrstnih stvari in tu pač ne vidim, da bi mi lahko oziroma mi je kaj pomagal.

Tako da se tu fbps motiš. To je pa tudi vse iz moje strani kar se tiče te situacije.

pa lep dan še naprej

MrStein ::

fpbs je izjavil:


Tako zahvalo lahko pričakujete tudi ostali, ki mu boste pomagali z odgovori.

Nam, ki smo pomagali namesto da bi trolali, se je čisto lepo zahvalil.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

roCkY ::

Dejstvo je, da je tale štorija nastala zaradi slabo zastavljenega vprašanja.

Sam sem najprej mislil da se malo zabava. Niti nisem prebral celih postov do takrat. Le povprek, ker temo pač spremljam. Sem šel nato gledat kako in kaj piše v forum in si s par kliki ustvaril mnenje zraven pa še potrebno info pobral.

Če bi napisal komu plačuje za dobavo signala bi praktično prvi, ki bi mim prišel ustrezno odgovoril. Tako pa je nastalo kar je.

Sicer pa čimveč užitkov ob novem prikazovalniku.

WallSreet ::

MrStein je izjavil:

--> "Overscan"

Poišči po forumu, je že bilo milijonkrat napisano.
"reši" se lahko v nastavitvah TV ali v nastavitvah PC (odvisno od situacije je bolj preprosto eno ali drugo).


Evo pa sem uredil še to :) hvala

Zanima pa me še nekaj. Zakaj mi skoraj vedno recimo ko imam HDMI kabel v računalniku mi potem na tv-ju velikokrat izgine miška in jo ne prikaže in potem ne morem recimo ven iz filma ali pa brskati po mapah ampak moram ponovno potegniti HDMI kabel ven in ga ponovno vstaviti not da se miška ponovno prikaže, če kdo pozna rešitev?

Zanima pa me tudi naslednje: Vem da je to odvisno od vsakega posameznika pač kakor mu sede ampak glede ostrine, na koliko procentov imate drugi ostrino ali je recimo dobro da je ostrina do 100% oziroma do konca mislim, kar se tiče oči je to sploh zdravo? V osnovi sem jo imel na 50% sem pa probal tudi na 100% kjer je slika še boljša...

MrStein ::

Glede miške:
Imaš različne slike na monitorju računalnik in TV?
Potem je verjetno kazalec na drugem ekranu kot pa tisti, katerega gledaš. (posebej, če je ta drugi ekran izklopljen, ali na drugem koncu sobe...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

roCkY ::

Za LED ekran nebi smelo biti problema kar se nastavitev ostrine in svetilnosti tiče.
Mene kmalu začnejo peči oči, če imam svetilnost in ostrino previsoko. Problem mi je sam LED in se ga zaenkrat izogibam. Tudi če so vrednosti relativno nizke cca. 50-60%. Uprabljam plazmo.

Kar se kurzorja tiče pa kot je predhodnik omenil nastavi enako sliko za oba ekrana vkolikor dejansko ne rabiš razširjenega namizja.

WallSreet ::

Sem se malo igral pa me zdaj zanima kako imate vi vse skupaj nastavljeno. Svetloba, kontrast, ostrina, osvetlitev itd...

Anney ::

Svojim očem primerno. ;)

WallSreet ::

Anney to je že res ampak me vseeno zanima :). Vprašal pa bi še nekaj. Nekdo mi je pred kratkim rekel, da se lahko pri nekaterih tvjig zunanji disk priklopi kar direktno v tv. Gre za to ker je računalnik v sobi zaseden in vedno ko želim gledati priklopim zunanji disk v računalnik in nato računalnik in tv povežem z HDMI kablom. Zdaj se mi zdi čudno da bi zunanji disk in tv zadeva delovala glede na to da potem nimam miške s katero bi izbral določen film na zunanjem disku poleg tega pa ne bi imel HDMI kabla povezanega s tv-jem ker je računalnik zaseden ali se motim in je to vse izvedljivo brez da bi v zadevo tlačil računalnik?

dj_uro ::

Cisto preprosto. Vkljuci zunanji disk prek nekega stranskega vhoda usb, pocakaj da se stvari prikazejo na tvju in potem z daljincem oz. tistim kurzorckom brskaj po seznamih
vw-klub.si

gregor ::

Kateri 55" tv predlagate za cca 1600 eur.

Ali je npr tale:

http://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/55...

dober nakup?

Oz je bolje vzet samsung, lg, panasonic...,kateri model?

Hvala

LP

destiny ::

Samsung UE55HU7500, če si lahko privoščiš še dodatnih 100€.

Review na AVForums: klik
Review na HDTVTest: klik!

gregor ::

ja, to je dobra izbira,

sam sem sedaj gledal h7000 in h6500, tudi dobre ocene...

vprašanje je ali se že plača vložit v 4k?
oz ali je morda bolje počakat da pride oled 4k z nižjo ceno?

Hvala

LP

Cervantes ::

Pa kaj se sploh da gledat na 4k? Sa ni nobenega medija, ki bi to podpiral, kaj šele distributerja.
No, mogoče kakšne fotke v raw formatu...

destiny ::

Zaradi 4k vsebin najbrž ne, ker so praktično neobstoječe, sploh v SLO. Je pa stvar v tem, da je tudi SD ali pa FHD slika odlična. Ker je to skoraj najvišji rang TV-ja pri Samsungu, ima vgrajeno skoraj vse za prikaz najboljše slike pri danem sourcu in bi načeloma moral tud SD in FHD sliko prikazat bolje od H6400, H6700 in H7000 serije. Je pa vprašanje koliko bi te razlike v praksi sploh opazil, razen če nisi res zahteven uporabnik.

Jest bi načeloma raje FHD oled kot 4k LCD, ampak trenutno le LG proizvaja dostopne oled-e, pa še ti so pri nas 3000€. Če bo naslednje leto še kateri drugi proizvajalec ponudil oled, bo verjetno z LG-jevim panelom. Ostali igralci na trgu imajo baje težave s prevelikim odmetom.

Bi pa pomoje v roku 3. let moral bit že na trgu bolj dostopni oledi, tako da je mogoče bolj smiselno sedaj kupit 55 FHD tv za cca 1k € in ga čez par let zamenjat za oled.

pia2001slo ::

@destiny

+1

gregor ::

se strinjam, oled je tiso kar bo verjetno oživilo prodajo tv-jev, prineslo razliko v kvaliteti slike:

https://www.avforums.com/review/lg-55ec...

je pa res, da ne vemo kdaj bodo postali oled tv cenovno dostopni...upam, da prej kot v 3 letih :)
upam, da že konec prihodnjega leta oz leto 2016

LP

destiny ::

cenovna dostopnost je precej odvisna od osebnih financ. Za nekoga je to do 1000e, za drugega npr 2000€. Lg 55EC930V se tukaj dobi že za 2250€, žal pa ne pošiljajo v slo, vprašljivo je pa tudi uveljavljanje garancije pri nas ali menjava, če s primerkom ni vse ok. Enivej, 2016 bi mogoče že znal tud pri nas dobit oled za manj kot 2000€. Bomo vidl.. :)

Okapi ::

4k filmov še zelo dolgo ne bo, je pa zadeva zelo uporabna za gledanje fotk. Razlika je takoj opazna (pod pogojem, da je zaslon dovolj velik, oziroma da sediš dovolj blizu).

O.

Cervantes ::

@destiny:
Ti imaš lahko še tako dobro dobro reprodukcijo, pa ti nič ne pomaga, če je original zanič.
Zato, da bom fotke gledal in orgazmiral nad piksli, pa niti pod razno ne mislim kupovati 4k.

DarwiN ::

@Cervantes, prvi 4k blu-ray filmi naj bi izšli za božič 2015. Čez leto dni torej.. Na travnike bi pa znalo že prej kaj pricurljati. Zato IMO danes ni napaka kupiti 65" 4k TV, če že kupuješ tv za ~2000€ in če imaš namen izkoristit te prve 4k vsebine.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

MrStein ::

netflix ima že danes UHD stream-e.
Amazon tudi.
Pa verjetno bi se še kdo našel, če bi porabil več kot 10 sekund za iskanje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Goody ::

Best bay do 2.5KEUR ? po možnosti pri nas, 65", 3d me ne zanima, "smart tv" tudi ne pretirano, pomembna je slika in normalna odzivnost (sem slišal da tu Philips peša...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

Anney ::

V takem rangu Philips ne peša, saj je vse na Android platformi, serija 8xxx in 9xxx. Edina smola je da ni serije 8xxx v velikosti 65'' je pa serija 9xxx, vendar tule pa že evriči zaškripajo. :)

gregor ::

ali je kdo naročnik na netflix, se ga sploh da v slo gledat? Kako?
ker v tujini je zelo priljubljen...

in tudi vsi boljši tv-ji že imajo vgrajeno netflix aplikacijo

Hvala

LP

DarwiN ::

Dobro, netflix 4k streme imaš že slabo leto dni... Če se prav spomnim je bila serija House of cards prva v 4k (druga sezona).. Ampak to ni za nas navadne 'smrtnike'.. Že to marsikaj pove, da serije niso uploadali na nobeno večjo travniško stran.

Drugač pa uradno netflix šele prihaja v Evropo, čeprav ga lahko uporabljaš že danes preko VPNja oziroma nekak po stranski poti. Pogooglaj. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

WallSreet ::

Da še tule zalepim. Upam da nisem tečen.

Zakaj mi noče povezati televizije in T2? Ko tam vpišem tisto geslo za T2 (btw koliko znakov ima? Je možno da vsebuje 9 znakov? 6 številk in 3 črke...)

Potem ko to geslo vpišem in začne z povezavo mi je ne odpre in na to napiše naslednje:
Povezava z brezzičnim omrežjem ni mogoča.
Poskusi znova potem ko opravite naslednje:
-poskrbite, da je brezično omrežje vklopljeno, ter ga na to izklopite in ponovno vklopite
-če ima brezzično omrežje geslo, ga popravite.

Spodaj pa mi ponuja tudi: nastavi IP (zdaj imam pri tem same nule)

Oziroma ko odprem nastavitve mi ponudi:
Naslov IP
Maska podomrežja
prehod
strežnik DNS

pri vseh štirih imam zraven 0.0.0.0. Kjer bi moral vpisati določena gesla kjer pojma nimam katera so ta gesla.

BTW: če mi lahko še kdo pove kje je ta strežnik DNS oziroma kaj je to sploh?

Hvala za pomoč. Sam se ne spoznam na te stvari čisto nič...
««
153 / 154
»»