» »

Plazma ali LCD televizor?

Plazma ali LCD televizor?

««
151 / 154
»»

delfinus ::

Hoj, Sony W955 nima vec Triluminos displaya. Pri 1080p modelih je Sony sel v redukcijo in Triluminos display implementirajo zgolj samo se v njihovih X9 4K TVjih. Ce imate moznost dobit W905 vsekakor po njem je biser od TVja.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

antonija ::

Kako se pa obnesejo nizji modeli proti w905? Gledam w605 pa reviewji pravijo da je za tisti denar super TV, doovlj moznosti kalibracije, nekaj smart platforme, itd.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Ganon ::

Kateri stenski nosilec priporočate (skoraj zagotovo bom naročil W905)?

Tomson ::

Če si lahko privoščiš, defenitivno Vogel's. Sam imam en večji, pregibni model. Špica! Conrad ima npr. precej modelov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Ganon ::

Katerega pa imaš? Jaz ga obračal ne bom, bi pa bilo dobro, če ima možnost nagiba.

Tomson ::

Imam model EFW 6345 Plus, ta se raztegne za cca. 60cm ter nagiba levo/desno za 120 stopinj in gor dol za 15 stopinj. Kvaliteta je 1A, skratka, je drag, ampak vreden vsakega € ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Ganon ::

Jaz bi potreboval samo nagib navzdol. Gledal sem WALL 1315 in THIN 315. Na prvega lahko obesiš precej večje in težje televizorje, kar mi je bolj všeč, slednji je omejen na 65" in 25kg. S prvim verjetno ne bom zgrešil, a ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

DarwiN ::

Ganon, pri marsikateri stvari se splača kupit kvaliteto, ampak so tudi izjeme in nosilec je ena takšnih...

Jaz sem na ebayu pograbil nosilec za 35€.. Ima nagib, obračanje za 180 stopinj, nosilnost cirka 50kg, do 60-70"...Skratka vse.. In sploh ga ne vidiš...

Sicer pa Sonyji niso Vesa kompatibilni, tako da pazi, kaj boš kupil.... Sonyji imajo stojalo, ki se spremeni v preprost stenski nosilec, tako da če ne potrebuješ zasuka levo-desno, potem sploh ne rabiš kupit nosilca... Če pa potrebuješ zasuk, potem bo pa jeba..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tsunamii ::

Na siolu gledam ponudbo za Sony KDL-65W955BB. Zdaj ker nisem v teh 'vodah' me zanima vase mnenje oz ce je TV za to ceno ok. Je zadnji 'krik' Sonya ?

Sicer sem milsil počakati se kako leto ali dve za vecjo diagonalo..recimo 70++ vendar dvomim, da bodo tako kmalu za primerno ceno.

Hvala za pomoč.

Anney ::

Ni neka cvetka, vsi ti veliki zasloni (60''+) vseh proizvajalcev imajo določene težave.
Obsežen TEST 55'' različice: http://www.hdtvtest.co.uk/news/kdl55w95...
Manjši test 65'' različice: http://www.digitalversus.com/tv-televis...

Cena je pa ugodna. ;)

Tsunamii ::

Hvala anney za linke. Nic kaj vzpodbudno. Bomo pocakali na drugo leto, za kako drugo akcijo na Siolu, če bo potrebno. Zanimivo da flag Tv od Sonya in ima take nrumnr probleme. Se bom se naprej drzal Panasonica P50V10E. Skoda le ker ima premajhno diagonalo..

Okapi ::

Vsedi se malo bližje, pa bo.>:D

O.

roCkY ::

Negleda na to, da gre za malček starejšo plazmo bo težko najti zamenjavo zanjo. Morda res vrhunski LED, ki pa je tudi precej €€€.
Tole je za gledat še za nekaj let. Kar je bilo takrat prišparanega se sedaj plačuje. No v letu "desetke" je panasonic komaj začel svoj plazma pohod in je bil 50" mislim da še vrh ponudbe?. Serije 30, 50 in 60 pa so dejansko drži in ne izpusti dokler dela. Pomoje ne bo kmalu alternative za tiste, ki smo oči in možgane kalibrirali na sliko teh plazem.
Diagonala pa kolikor se je kupilo toliko je in bo.

50" je treba gledat s cca. metra in pol. Kar pa je zelo blizu. Niti nog ne moreš dobro iztegniti.

Ganon ::

Tsunamii je izjavil:

Hvala anney za linke. Nic kaj vzpodbudno. Bomo pocakali na drugo leto, za kako drugo akcijo na Siolu, če bo potrebno. Zanimivo da flag Tv od Sonya in ima take nrumnr probleme. Se bom se naprej drzal Panasonica P50V10E. Skoda le ker ima premajhno diagonalo..


Preberi malce prejšnje poste. 955 je letošnji model in dejansko precej slabši od lanskega 905, ki je bil televizor leta. Če lahko še kje dobiš 905, potem si zmagal. Izjemen televizor.

Tsunamii ::

Vem, da je nekaterim 'grozno' da bi rad menjal vcasih TOP tv. Problem je v temu, da sedaj gledam z razdalje 2m. Selim pa se v hiso katera razdalja bo 4m..In ne ne morem postaviti blizje ne kavča ne TVja ;) Žal. Seveda ima Panasonic se danes super oz odlično sliko za moje pojme. Zato tudi dilema kateri TV 65+ vzeti v ozji izbor. seveda se ne mudi nujno..v postev pride tudi za drugo leto, če ne bo primerljivega TVja.

še enkrat hvala vsem za info.

coolijo ::

Kaj pa mogoce spodnji TV? :)
http://www.bolha.com/avdio-in-video/vid...

Tomson ::

Odličen TV v vseh pogledih. Edina zadeva vredna omembe za nekatere je slišen ventilator na majhni razdalji ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

BlackAdder ::

roCkY je izjavil:

Negleda na to, da gre za malček starejšo plazmo bo težko najti zamenjavo zanjo. Morda res vrhunski LED, ki pa je tudi precej €€€.
Tole je za gledat še za nekaj let. Kar je bilo takrat prišparanega se sedaj plačuje. No v letu "desetke" je panasonic komaj začel svoj plazma pohod in je bil 50" mislim da še vrh ponudbe?. Serije 30, 50 in 60 pa so dejansko drži in ne izpusti dokler dela. Pomoje ne bo kmalu alternative za tiste, ki smo oči in možgane kalibrirali na sliko teh plazem.
Diagonala pa kolikor se je kupilo toliko je in bo.

50" je treba gledat s cca. metra in pol. Kar pa je zelo blizu. Niti nog ne moreš dobro iztegniti.


Podpišem!
BlackAdder stroke again!

lowac ::

Se niti slučajno ne strinjam s njegovo trditvijo razdalje gledanja...
Za 50'' če gledaš 720p je optimalna razdalja 2.90m, če gledaš 1080p 2.10m, za 4K UHD pa bi tvoja razdalja cca 1m in pol držala.

Utk ::

Investicija v nova očala bi bila veliko bolj upravičena.

antonija ::

lowac je izjavil:

Za 50'' če gledaš 720p je optimalna razdalja 2.90m, če gledaš 1080p 2.10m, za 4K UHD pa bi tvoja razdalja cca 1m in pol držala.
Optimalna razdalja za kaj? V njaboljsem primeru tvoje stevilke povejo, na kateri razdlajji oko se loci posamezno piko pri dani resoluciji na dani diagonali ekrana.

"Optimalna razdalja" je IMO razdalja, iz katere se vedno udobno vidis cel ekran. 3/4 vrst stran od platna v kinu recimo, tam prve vrste predvsem niso optimalne in niso udobne. Zakaj bi pri TVju silil v prvo vrsto? Da bi videl posamezne pike?

Jaz raje gledam filme, ne pa posameznih pik. In ce se mi na 3.5m na 55" zdi da je slika na 1080p sourcih boljsa kot na 720p (ceprav nebi smel videti razlike ker sedim "predalec"), bom gledal 1080p na heretsko dolgi razdalji za mojo diagonalo.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

roCkY ::

lowac je izjavil:

Se niti slučajno ne strinjam s njegovo trditvijo razdalje gledanja...
Za 50'' če gledaš 720p je optimalna razdalja 2.90m, če gledaš 1080p 2.10m, za 4K UHD pa bi tvoja razdalja cca 1m in pol držala.

meni oči pravijo drugače
Na cca 2-2.20 imam 165". Super za HTPC. V 95% se gledajo HD. TV streami itak niso optimum a mi ta razdalja povsem ustreza ker je praktično ves vidni kot zapolnjen z ekranom. text se bere normalno. Solidni TV streami so zelo dobri. BD je seveda tisto pravo a vsebin ni.
uatk pa je vse en ljubi kompromis.

libreus ::

antonija ::

Evo ti podatek za "optimum distance" za ~50" TVje:
RCA: 52" 6'0" - 17'0" (1.8 - 5.2 m)
Toshiba: 50" 5.0' - 7.9' (1.52 - 2.41 m)
Best buy: 50" 6.3' - 12.5' (1.9 m - 3.8 m)
Crutchfield: 50" 6.25' - 10.5' (1.9 m - 3.2 m)
THX: 50" 5' - 7.5' (1.5 - 2.2 m)

Se pravi "optimalna razdalje" je nekje med 1.5m in 5m, odvisno od firme ki prodaja TVje, firme ki dela TVje ali pa firme ki prodaja licence za delat vsebino za TVje. V ta razpon spadajo priblizno vse dnevne sobe v Sloveniji, ergo 50" TV je idealen za _vse_ dnevne sobe v sloveniji. Ni ravno najboljsi zakljucek, a? :|

Jaz osebno rabim biti dovolj dalec da posamezne pike niso vec vidne, in pa doovlj blizu da mi TV zafila "udoben" delez vidnega polja (da se ne zgodi efekt prve vrste v kinu, kjer te na koncu boli vrat od premikanja glave). Premaknes kavc na razdaljo ki ti najbolj sede in je problem resen.
Kako tocno pa moji kriteriji sovpadajo s teorijo o locljivosti cloveskega ocesa mi je pa vseeno, jaz gledan TV za uzitek, ne za zadostitev anatomskim teorijam.
Vecino stvari pri TVjih je mozno objektivno ocenit z ustreznimi merilnimi instrumenti (svetlost, nastavitve slike, itd.), nisem pa se slisal kako bi lahko glede na specificen TV "skalibriral" optimalno razdaljo gledanja.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Okapi ::

Idealno bi bilo gledati na približno 6 m. Ker to je razdalja, pri kateri oči ostrijo na "neskončnost" in so zato najmanj obremenjene. Na žalost za to potrebuješ precej veliko sobo in zelo velik tv, ali pa seveda projektor.

O.

Tomson ::

Zelo dobra iztočnica za promocijo kinodvoran! ;)

"Pri nas imamo 5 dvoran z idealno razdaljo gledanja a zaradi velikega zanimanja in majhnega števila sedežev na omenjeni razdalji priporočamo nakup, sicer nekoliko dražjih kart, kakšen teden vnaprej"
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

lowac ::

Na tej strani se mi zdi dokaj "pravilno" za moje pojme izračunano -> http://www.rtings.com/info/television-s... vsak pa si naj to razlaga po svoje.

Sicer se pa tako ali tako razlikuje od vsakega posameznika, kaj mu ustreza in kaj ne. Če ima pa kdo deoptrijo ter kakšna očala, ki že niso več optimalna potem je tako ali tako isti ku*ac a gledaš 720p al 1080p oz. a gledaš neki iz dveh ali pa treh metrov. Jaz vidim (upam da še dolgo časa) več kot odlično in opazim tudi najmanjša popačenja slike, če bi imel TV slučajno preblizu. Kakšen movie mode za sliko nimam nikoli vklopljen, ker pri tem načinu pol detajlov tako ali tako izgine temveč kar se da čisto in ostro sliko.
Gledam pa večinoma serije 720p ter 1080č in kar se tiče filmov BD25 ali BD50 ter kakšne remuxe z bitratom videa nad 15Mbit.
Vsake oči imajo svojega malarja - hvala bogu ;)

antonija ::

Na tem linku spet pise da gre za preracun kotne resolucije za nekoga ki vidi povprecno dobro. Ce imas boljse oci bos seveda hotel sedeti dlje kot je napisano, ce imas okvaro vida bos pa zelo verjetno hotel priti blize. Seveda vse to da zadostis teoriji o kotni resoluciji oci.

in opazim tudi najmanjša popačenja slike, če bi imel TV slučajno preblizu
Tle me pa res firbec matra kaksna popacenja slike ti opazis ko sedis preblizu TVja? Kaksna tocno so ta popacenja? Ker jaz vidim samo posamezne pike na ekranu ko pridem preblizu, slika se nic ne popaci zaradi tega.

Kakšen movie mode za sliko nimam nikoli vklopljen, ker pri tem načinu pol detajlov tako ali tako izgine temveč kar se da čisto in ostro sliko.
Sklepam da je movie mode en od presetov za sliko na tvojem TVju, ampak ce ti slika ze toliko pomeni, a jo nebi raje pravilno skalibriral? Ker cenis kvaliteto slike imas verjetno dovolj dober TV, da ti dopusca kalibracijo za sivino in vsako barvo posebaj po zelo majhnih korakih (pri meni je to za nastavitev za vsakih 10% svetlosti za vsako barvo posebaj + sivine)?

Ker na TVju z dobrim, kalibriranim panelom bo slika vedno cista, pa ce jo gledas iz pol metra ali pa 10 metrov. Edino na pol metra bos videl posamezne pike, na 10m pa tvoje oci verjetno ne bojo zmozne lociti kaksnega majhnega detajla. Ampak zaradi tega bo slika na TVju se vedno ista...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

lowac ::

Nevem kaj ti naj povem .. nisi me glih razumel/a glede ne-čistosti oz popačene slike... uglavnem sliko ne vidim optimalno torej če želiš lahko tudi rečem posamezne pike pri filmih slabših resolucije (720p) in recimo serijah če se nagnem naprej za recimo pol metra iz koder gledam jaz TV in se mi slika takrat ne izriše tako kot se mora. Kot bi gledal kakšen slab rip ali kaj podobnega - večkrat sem to opazil pri ogledu The Walking Dead 720p serij ker snemajo z nekim čudnimi filtri. Pri 1080p vsebinah pa se moram nagniti še bližje da vidim te napake. Imam pa Philips 7809 4K TV 42'' ter gledam iz 2.35m (lahko bi gledal vse vsebine tudi iz recimo 2m takrat je še vedno ok ampak v mojem primeru ne morem ker gledam iz postelje).
Pike na 4K TV-ju so pa tako ali tako tolk majhne, da jaz to pač imenujem "popačenje" videa oz. slike ne pa da vidim posamezne pixle. Pri gledanju 4K vsebin pa lahko sedim 30cm od TVja pa ne vidim nobene napake.
Kdo je rekel, da nimam za moje oči pravilno skalibrirane slike? Jaz sem samo rekel da nimam nobenega movie preseta nastavljenega ampak personal in sem vsako nastavitev posebej nastavil.

lp

antonija ::

Torej "tvoja" razdalja gledanja je ubistvu samo minimalna razdalja, pri kateri ne vidis vec posamznih pik na ekranu.

Jaz se raje postavim pred ugasnjen TV in probam pogruntat pri kateri razdalji bom lahko najbolj udobno gledal ekran. Potem pa prizgem povprecen video ki ga gledam (zadnje case je to samo 1080p vsebina, 720p samo za video, ki je ze po defaultu zelo zrnat), in preverim ali je kaj "cudnega". To je to. Prej pa seveda nekaj ur kalibriranja in merjenja odtenkov...

Pa glede na to da TVjev nikoli nisem gledal na 2m ali manj (razen mogoce kaknes hotelski mini-tv), je resolucija ekranov (vsaj do 60") cez glavo dost velika za moje oci za trenutno dnevno sobo. Bi veliko raje videl 4k+ resolucije na monitorjih, v katere buljim iz manj kot 1m.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tsunamii ::

Kako se pa kaj obnese Samsung 75F6300 ? To pa je zame ze kar lepa diagonala za 4m odaljenosti :D

BALAST ::

Akcija v redcoon.de 42" Panasonic za 275€

http://www.redcoon.de/B454836-Panasonic...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

DarwiN ::

Redcoon ne pošilja v Slo... Če pa uporabiš package forwarding, pa boš plačal $$$.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

MrStein ::

P50X60E je imel nedavno BigBang za 333 € (poglej malo višje).
Slika je bila sicer v trgovini zelo slaba.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

antonija ::

A niso "X" plazme 720p? STje so pa itak takoj razprodali in jih je zelo tezko se kje najdet...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tomson ::

Ja, X so 720p. So pa kljub temu odlične za SD signal, ampak danes so že skoraj vsi slovenski programi 1080i, tako da je smiselnost nakupa bolj pod vprašajem ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nsane ::

Če kdo išče še Panasonic-ov model ST60, imajo v Harvey Norman-u (Celje in Maribor) še razstavna eksponata s približno 3000 urami delovanja. Oba modela sta 42 inčna.

Tomson ::

Cena?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

medenko ::

je ok tv?

antonija ::

ST60? To je "stara" plazma (ne delajo jih vec) ki velja za najboljso sliko v svojem cenovnem razredu. Ce hoces boljso sliko od ST60 potem se moras stegnik veliko globlje v denarnico. Ce bi seveda se lahko kupil drazje plazme (jih tudi ne delajo vec).

Amapk za dobro sliko ga je treba skalibrirat (veliko $$$ ali pa veliko porabljenega casa), pa s seboj nosi vse "slabosti" plazem (manjsa svetilnost, itd.).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tomson ::

Plazme še vedno delajo, le Panasonic ne. Trenutno je top plazma, ki je še vedno v redni proizvodnji Samsung F8500, na podobnem nivoju kot Panasonic VT60, ki se ga sicer zaenkrat še dobi, tudi v Slo.

Panasonic ST60 ni treba nič kalibrirat, ker ima že out of the box odlično sliko. Ob kalibraciji pa pokaže res maksimum, ampak tako je z vsemi TVji.. Edini večji pomankljivosti sta zvok, v primerjavi z plazmami, ki je še vedno dober glede na izjemno tanke LED zaslone in pa visok input lag, tako da je manj primeren za igranje iger.

@adapipika
Kako je dober pa preveri sam: avforums, hdtvtest, digitaltrends, cnet ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

antonija ::

Doma imam VT60 pa out-of-the-box ni imel odlicne slike. Ubistvu je bil precej dalec od odlicne slike. Rdece so bile prezgane, crna niti ni bila tako zelo crna, tiste igracke ki naj bi naredile lepse premikanje so naredile vse razen lepega, gladkega premikanja, itd. Po nekaj urah igranja s spektrometrom in nastavitvah pa zadeva pokaze kaj zna, in tovarniska slika (ni vazno katera nastavitev) je samo slaba sala v primerjavi s tem kaj ta TV zmore.

Mogoce so pri ST60 kaksni drugacni tovarniski preseti za sliko, ampak glede na pisanja po forumih bi rekel da je siatuacija podobna kot na VT60.

Me pa zanima kateri LCD bi se danes kupilo kot sekundarni TV za v spalnico. Obesen bo na steni in je tanjkost/lahkost tukaj prednost (plazme so se vedno kar zajetni kosi stekla, kovine in plastike). Pa seveda cimboljso sliko za cimmanj denarja, cenovni rang ST60 recimo. Kaksen predlog?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

nsane ::

Tomson je izjavil:

Cena?


Najboljše da pokličeš in vprašaš, ampak glede na to da sta razstavna eksponata bodo ponudili popust.

Tomson ::

@antonija

Če je kvalitetna slika prioriteta - Sony W828/W829. 42" je okoli 600€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fpbs ::

Farewell to the big-screen plasma TV:

http://www.latimes.com/business/hiltzik...

bajsibajsi ::

Kateri 38 ali 39" TV, ki bi podpiral cimvec formatov (filmi in podnapisi)? Zadnja leta sem se nagibal bolj ali manj samo Samsungu, ampak predvidevam, da imajo sedaj to solidno urejeno tudi pri ostalih (cenejsih) znamkah, npr. LG. Skratka tak, ki ne povzroca tezav, ko se vstavi kljucek s filmom.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

Samsung je še vedno na vrhu, kar se tiče podpore raznim formatom, je pa razlika med ostalimi zelo zelo majhna. Kar potrebuje povprečni uporabnik ponujajo pravzaprav vse znamke, tudi Sony, ki je dolgo časa kolebal daleč za konkurenco. Razlike so bolj v detajlih, podnapisi, šumniki itd.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fpbs ::

Tomson je izjavil:

Samsung je še vedno na vrhu, kar se tiče podpore raznim formatom, je pa razlika med ostalimi zelo zelo majhna. Kar potrebuje povprečni uporabnik ponujajo pravzaprav vse znamke, tudi Sony, ki je dolgo časa kolebal daleč za konkurenco. Razlike so bolj v detajlih, podnapisi, šumniki itd.

Kateri format Samsung podpira, ki ga naprimer LG ne podpira. Ali lahko razložiš detajle?

Tomson ::

Pa prav LGja si našel! :) ne Sony, ne Philips, ne Panasonic, Toshiba ... Ok, Samsung in LG! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fpbs ::

Tomson je izjavil:

Pa prav LGja si našel! :) ne Sony, ne Philips, ne Panasonic, Toshiba ... Ok, Samsung in LG! ;)

Ja jaz se pa sprašujem, kako si ti prav Samsunga našel. Ok, zamenjaj vrstni red, najprej LG potem Samsung. Ker Samsung vedno le sledi LGeju, če mu to sploh uspe.
««
151 / 154
»»