» »

Usb port na lcd tv lg

Usb port na lcd tv lg

Nevro^ ::

Lahko kdo bolj podrobno razloži kako prit v tale service menu? Namreč tale ok+ok ne deluje...

mih@ ::

Ima mogoče kdo izkušnje z modelom 32LH4900? Je možno omenjeni model tudi nadgraditi? Hvala!

Jaz imam ta TV, in tako DIVX kot HD filmi delujejo s slo podnapisi out-of-the-box.

sgdjkdlsugi4 ::

Dela tole na LG 32LG3000?


Lanski model, ne dela.

How to read the abbreviation of the model?
example 47LH7020
47-screen size in inches
L-LCD display technology
F-has an integrated (Freesat HD)-2009
if H - model year-2009 / G-2008 /
7-series and class
0-design
2-color / in this case, light brown / Pianolackdesign mit Acryl-Dekorleiste in Light Brown
0-Europe? / In the states has no two zeros /
LB - 2004 model
LC - 2005 model
LF - in 2007 model / and 2009 model/
LG - 2008 model
LH - 2009 model

Nevro^ ::

Ja model je lanski 2008, se pravi tudi če downgraidam na 3.15 ne bo delalo?

Nevro^ ::

Evo zdaj sem malo bolje pogledo to zadevo...

Uspelo mi je prit v tale service menu (5sec držiš tipka menu na tvju in daljincu). V tem meniju sem prebral, da je model 32LG3000, leto izdelave 2008 in verzija firmwara v3.28.1

1) je sploh potrebno downgradat firmware na v3.15.00 glede na to, da sem uspešno prišel v service menu?
2) če je potreba po downgradu na v3.15, kje lahko potegnem tale firmware za 32LG3000-ZA (ne bi rad zaflešal tvja z nekim napačnim fw-jom, zato sprašujem...)
3) kako umogočim usb ključek v teh nastavitvah?
4) kako potem dostopam do vsebine na ključko? se pojavi kakšna dodatna možnost v meniju ali kako?

Že v naprej najlepša hvala za pomoč in odgovore!!!

sgdjkdlsugi4 ::

Ja model je lanski 2008, se pravi tudi če downgraidam na 3.15 ne bo delalo?


http://www.avforums.com/forums/10453641...

Zal.

Nevro^ ::

maddog a aploh se ne da? Ali se samo zatika pri predvajanju? Namreč jas ne bi poganjal nekih 1080p filmov, ampak k večjemu kake dvdripe:8)

marko7 ::

TUKAJ MAŠ LINK ZA LG47LG5000 3.51.01 ki deluje: http://depositfiles.com/files/iqk61dukq

KLIKNEŠ NA Free downloading IN POČAKAJ 60 SEKUND.

KAJ O TEM NEVE NOBEDEN NIČ:
mam LG 50pg6000 na katirem bi rat usposobil MPEG 4 dekorder in to z PCMSIA kartico (spodaj link). Pa nevem zakaj noče delat, zazna jo a pri naših programih
ki so v mpeg4 napiše HD STORITEV pa sem jo že nadgradil.
Najlepša hvala za morebitno pomoč. link kartice http://www.bolha.com/oglas383315508/mpe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko7 ()

marko7 ::

Ima mogoče kdo izkušnje z modelom 32LH4900? Je možno omenjeni model tudi nadgraditi? Hvala!

USE MODELE LG JE MOŽNO NADGRADITI DA TI BERE FILME S PODNAPISI PREK USB PRIKLUČKA.
ALI DOGRADITI MPEG4 SAM PRAVI SOFTWARE ZA VSAKI MODEL POSEBEJ NALOŽIŠ PREK USB-ja.

Imam LG 47LG5000


To je lanski model in ne dela fora z flešanjem na 3.15. Beri temo na avforums.com.

ČE BI BIL TO LANSKI MODEL BI MEL KRATICO 47PG5000 NE PA 47LG5000 L je letošni model.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko7 ()

marko7 ::

Ima mogoče kdo izkušnje z modelom 32LH4900? Je možno omenjeni model tudi nadgraditi? Hvala!

USE MODELE LG JE MOŽNO NADGRADITI DA TI BERE FILME S PODNAPISI PREK USB PRIKLUČKA.
ALI DOGRADITI MPEG4 SAM PRAVI SOFTWARE ZA VSAKI MODEL POSEBEJ NALOŽIŠ PREK USB-ja.

Imam LG 47LG5000


To je lanski model in ne dela fora z flešanjem na 3.15. Beri temo na avforums.com.

ČE BI BIL TO LANSKI MODEL BI MEL KRATICO 47PG5000 NE PA 47LG5000 L je letošni model.

SE OPRAVIČUJEM RES JE LANSKI MODEL SAJ SEM SPREGLEDAL DA JE LCD LETOŠNJI BI MEL KRATICO 47LH5000.

Dela tole na LG 32LG3000?

TUKAJ MAŠ http://depositfiles.com/en/files/7e0rtf... PA KO MENJAŠ SOFTWARE POČAKAJ DVE MINUTI DA SE TV PREŠTARTA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko7 ()

sgdjkdlsugi4 ::

marko7 skoncentriraj se, pa pol napisi.

NG--: odkrito povedano nevem, clovek na forumu je napisal da ma preslabi hardver in da ne gre. Ce bi se vedno rad probal in bos unicil TV, delas to na lastno odgovornost.

Nevro^ ::

@marko7:
hvala za link. Sicer je res v Instrukcja.txt omenje model 32LG3000, ampak si morda že probal tole na katerem modelu LG serije? Mi lahko kdo potrdi da tole deluje na **LG**** modelih? Namreč flasho sem že marsikar (plate, telefone, dvdplayere, itd.) in vem da je ob napačnem flashu lahko cela štala, zato bi res proso, da mi tole kdo potrdi!

iz *.bin faila je vidno za razbrat, da gre za firmware V3.51.01, a pol ni potrebe po downgradanju na v3.15.00?

Se pravi, da jas moj usb ključek formatiram na FAT32, posadim tole *.bin datoteko na ključen, vtaknem v tv in ga prižgem bo se zadeva poflašala na v3.51.01 in bo pol delovala vsebina/filmi iz ključka?

Kako pol dostopam do vsebine iz ključka? Se v meniju pojavi kakšna dodatna možnost za USB?

marko7 res hvala za odgovore!!

maddog
Res je, ampak nikjer ne omenja ali sploh ne deluje ali samo šteka pri mvk filmih. Namreč jas bi to poganjal samo za dvdripe in mogoče kaki brrip...

marko7 ::

TO RES DELUJE AMPAK SAMO NA LG IN NE NA KAKEM DRUGEM SAJ ŠE VSAKI LG ZAHTEVA SVOJ SOFTWARE IN NE KATIREGAKOLI!
DA PA NE ŠTEKA MORAŠ V SERVISNEM MENUJU Divx IZ off NASTAVIT HD.
SEVEDA ČE NAREDIŠ VSE KOT JE TREBA NE RABIŠ VEČ WD_TV KER DELA TOLE BOLŠE.

Nevro^ ::

@marko7: razumem jas to! Ampak sprašujem te ali tole dela na mojem 32LG3000 modelu! Ali s tem ko flasham tv z firmwarom, ki si si mi ga prilepu v postu dobim možnost, da v service meniju lahko nastavim DivX na HD? Ali je prej potrebno firmware spravit na v3.15.00? Trenutno moj tv laufa fw v3.28.1 in te možnosti v service meniju ni mogoče nastaviti oz. je sploh ni ;((

brabos ::

Tudi jaz sem se spravil nadgraditi svoj TV z novim softwerom.Imam 37LG7000 in mi je instalacija šla normalno.
Sicer ko sem probal nek film iz USB-ja mi ni delal.Potem pa sem še nekaj šaril po servisnem menuju in rezultat je tu.TV se mi sploh noče več prižgati oziroma mi sveti samo plava lučka medtem ko slike ni.Sem že nekaj gledal po kakšnem reset gumbu ampak ga ne najdem.Tako da sem sedaj brez TV.Ima kdo kakšne podobne izkušnje? Rešitev?

Verjetno sem ga zaflešal in ga bo treba peljati na servis,Ima kdo od vas izkušnje z servisom,koliko časa traje,se to lahko naredi doma.Po moje bo potreben samo nov software.
V Ljubljani sta sicer dva servisa in sicer Vicoma in DAST.Ima kdo od vas izkušnje z njim???
No ne vem,mogoče pa obstaja kakšen Emergency firmware..?

lp brabos

20sdfj093f ::

Ne vem, zakaj na serijo LGx000 tlačite firmware za LHx000. A ni že nekdo omenil, da je LG serija lanska, LH pa letošnja? Če firmware ni za ustrezen model, ne bo delal. Platformi sta najverjetneje preveč različni.

Mimogrede, a je komu uspelo ugotoviti, ali LH3000 serija podpira AAC zvok? Ima morda kdo možnost sprejema multipleksa B, da bi preveril? Na uradni spletni strani ni ničesar: http://www.lge.com/uk/tv-audio-video/te...

Pa še to - omenjeno je, da naj bi ta TV imel Ethernet priključek. No, moj 37LH3000 ga sicer nima, pa tudi če bi ga imel - zakaj bi sploh lahko bil uporaben? V firmwareju nisem opazil nobene opcije v zvezi s tem, niti se ne spomnim, da bi LG oglaševal kaj, kar bi bilo podobno Philipsovemu Net TVju.

LPd

Zgodovina sprememb…

brabos ::

dpavli
Če bi bolj podrobno prebral bi videl da je bil firmware uspešno nadgrajen in je sigurno pravi.Tudi v servisnem menuju je bil viden.Bil pa je z uradne strani....
Ne pišem tukaj da mi pametujete ampak iščem pomoč.

lp brabos

Bug ::

ellow

Za modifikacijo je potreben 3.15 FW
Trenutna verzija FW-ja pa je 3.55

lp,
bug
It's a basic truth of the human condition that everybody lies.
The only variable is about what.

20sdfj093f ::

@brabos: Ampak filmov ti pa ne predvaja? Torej očitno LG serija tega ne podpira, zgolj LH in tiste, ki so navedene na AVForums. Sicer pa očitno ni toliko narobe, da ti kdo pametuje, glede na to da si zabrikal TV. Da boš pa sam iskal, kje ima v notranjosti kakšen Boundary Scan priključek, Googleal za JTAG toolsi,... pelji na servis, sicer boš plačal, ampak bodo zrihtali hitreje, kot bi sam.

@Bug: kaj pa je novega v 3.55? Trenutno uporabljam 3.40 in me ne mika nadgradnja, razen če je kaj konkretno novega?

Moti me recimo to, da je USB kot svoja kategorija v meniju, namesto da bi bil zlistan med inputi. Ampak tega verjetno ne bodo šli spreminjat.

Zgodovina sprememb…

sgdjkdlsugi4 ::

http://lgusb.wikispaces.com/

tule je en fajn wiki, samo precitat je treba VSE, da nebo se kdo tak pametn, da si bo zjebal TV kot frajer tu zgoraj.


Mimogrede, a je komu uspelo ugotoviti, ali LH3000 serija podpira AAC zvok? Ima morda kdo možnost sprejema multipleksa B, da bi preveril? Na uradni spletni strani ni ničesar: http://www.lge.com/uk/tv-audio-video/te...


Podpira zgleda celotna LH serija :

Zgodovina sprememb…

20sdfj093f ::

Fajn, hvala za to informacijo.

marko7 ::

TO SEM naredil na moji LG 50pg6000 pa na prijateljevi 42lh4000 in lahko povem da deluje.

20sdfj093f ::

Jaz sem upgradeal na 3.55, vendar očitnih (=neposredno vidnih) novosti ne opazim.

Sem pa upgradeal, ker potiho upam, da bodo nekoč nadgradili podsklop za urejanje DTV programov (brisanje,...) ter da presenetijo s kakšno novostjo.

ncpmt ::

mam 42lf2500 tv in me zanima ves postopek kako bi lahko gledal filme z usb kluča...
...pa mam že verzijo 3.15
lahko kdo pomaga??
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ncpmt ()

marko7 ::

rok_p ::

do sedaj dela vse kot mora (v3.55). mam še pa eno vprašanje... je možno kako naštimat, da tv predvaja podnapise, kateri so integrirani (niso kot posebna datoteka srt) v *.mkv datoteki?

hvala
rok

mbranko ::

pozdravljeni. meni moj lg lcd tv 37lh4000 napiše verzijo 03.12. z držanjem tipke menu ne morem priti v sevisni menu.

prosim da mi poveste alli naj najprej nadgradim na v3.15 ali pa kako drugače pridem v menu, saj ima ocijo usb, vendar le za gledanje slik ali poslušanje glabe.

tisti zgoraj omenjeni vodič meni ne pomaga (vsaj ne še sedaj)

hvala za odgovore.

marko7 ::

Vklopiš tv na televiziji, poprej pa še držiš OK na dal: in tv.
Ali pa menu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()

mbranko ::

sem uspel nastaviti.

postopek: držiš ok na daljincu in hkrtati na televiziji. koda je 0000. nato greš v menu pod tools 3 in nastaviš divx na HD.

zadeva sedaj deluje.

hvala vsem za pomoč.

Hardstyle ::

Ima mogoče kdo izkušnje z modelom 32LH4900? Je možno omenjeni model tudi nadgraditi? Hvala!

USE MODELE LG JE MOŽNO NADGRADITI DA TI BERE FILME S PODNAPISI PREK USB PRIKLUČKA.
ALI DOGRADITI MPEG4 SAM PRAVI SOFTWARE ZA VSAKI MODEL POSEBEJ NALOŽIŠ PREK USB-ja.

Imam LG 47LG5000


To je lanski model in ne dela fora z flešanjem na 3.15. Beri temo na avforums.com.

ČE BI BIL TO LANSKI MODEL BI MEL KRATICO 47PG5000 NE PA 47LG5000 L je letošni model.

SE OPRAVIČUJEM RES JE LANSKI MODEL SAJ SEM SPREGLEDAL DA JE LCD LETOŠNJI BI MEL KRATICO 47LH5000.

Dela tole na LG 32LG3000?

TUKAJ MAŠ http://depositfiles.com/en/files/7e0rtf... PA KO MENJAŠ SOFTWARE POČAKAJ DVE MINUTI DA SE TV PREŠTARTA.



Ali ta firmware dejansko omogoča predvajanje video vsebin preko USB porta na modelu 32LG3000 ali ne?

marko7 ::

DA!!!

Hardstyle ::

.mkv gre skozi? 720p ali tudi mogoče 1080p?

sgdjkdlsugi4 ::

jao. LG je lanski model in ne gre

Hardstyle ::

maddog čakam na odgovor markota. Spremljam ruski forum, kjer so trije ali štirje firmware-i za 32lg3000, torej lansko serijo vendar nikjer ni changeloga ali kaj podobnega. Sem kontaktiral enega "glasnega", da mi sprve roke pove, če dela ali ne.

ker kot vidiš je tudi uporabnik na prejšni strani uspel usposobit usb na 19lg3010 vendar je imel firmware za 32 zato se mu je zje.alo.

Zgodovina sprememb…

sgdjkdlsugi4 ::

Na avforums ko je se obstajala tema uradna, je uporabnik hristov (clovek je postal firmware skozi) napisal, da ne gre na lanskih, ker je hardware preslab. To sem prebral, dalje pa nevem.

dj cotto ::

@rok_p

Integrirani podnapisi v mkv datoteki so navadno v srt UTF-8 formatu, ki pa ga LG ne podpira. Podpira le srt ANSI, ki pa ne more biti integriran, ampak mora biti posnet v istem direktoriju s filmom. Seveda morata biti obe datoteki enako poimenovani. Zato pa predvaja vobsub, ki se uporabljajo pri DVD-jih (če imaš posnet kakšen DVD na trdem disku, lahko probaš).

Tako da obstaja rešitev:

Podnapise je s pomočjo tega programa treba spremeniti v idx format in jih integrirati z mkvtoolnix v mkv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dj cotto ()

shadeT ::

Jaz mam pa drugačen problem in sicer imam digitalno televizijo sedaj, ko vstavim tisto modul kartico jo zazna, napiše CI kartica zaznana, ampak ne najde nobenega DTV programa. Kaj je še kaj potrebno narediti? Imam 32LH3000 ki ima DVB-C.

Je še kaj drugega potrebnega? Seveda imam shackano za USB port, in ne dela ne na 3.15, ne na 3.55 FW.

Hvala

sgdjkdlsugi4 ::

Tv na Finsko ?

wired ::

Jaz mam pa drugačen problem in sicer imam digitalno televizijo sedaj, ko vstavim tisto modul kartico jo zazna, napiše CI kartica zaznana, ampak ne najde nobenega DTV programa. Kaj je še kaj potrebno narediti? Imam 32LH3000 ki ima DVB-C.

Je še kaj drugega potrebnega? Seveda imam shackano za USB port, in ne dela ne na 3.15, ne na 3.55 FW.

Hvala

Čakaj malo, a 32LH3000 ne podpira MPEG4 AVC nativno (za DVB T in C), brez CI kartice?

shadeT ::

Pa saj vedno rabiš CI kartico da ti odklene digitalno TV a ni tako? Jaz ne vem najbolj, samo vem da smo včeraj dobili digitalni trojček od telemacha in zazna CI kartico, antena je priključena v TV, najde pa smao analogne TV programe.

sgdjkdlsugi4 ::

Za osnovni paket ne rabis kartice, kartica odklene dodatne v visjih paketih. Drugace pa probaj dat TV na Finsko.

dj cotto ::

Tako je. TV na Finsko ali Švedsko.

polde66 ::

Men ne dela ne Švedska in ne Finska, mam pa Gorejnski kabel
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

shadeT ::

Meni sedaj dela perfektno na Finska ! :)) Najlepša Vam hvala!!!

Tomay ::

Malo off topic. Želim nabavit LG 42LH3010 ali LG 42LH3000. Kakšna je razlika, glede na to, da je cena enaka. Kolikor sem gledal je možno na obeh odklenit usb. Kolegi mi svetujejo naj raje nabavim Panasonic plazmo ali philips lcd, ker ima lg slabšo sliko. Kaj menite vi?
Voodoo 4Ever

sgdjkdlsugi4 ::

Spravi rit v BigBang/stacuno s tvji in poglej katera slika je lepsa TEBI.

Tomay ::

Na žalost v lokalnem bigbangu ni razstavljen. V Mercatorju pa sem gledal, da je slika, ko predvaja kabelske programe zrnata kot pri zelo starih fotografijah.

Do sedaj sem prisegal na crt in ne moram v trgovini v nekaj minutah ocenit kaj je in kaj ni v redu.
Voodoo 4Ever

shadeT ::

Samo še eno vprašanje imam: sedaj ko imam vse DTV programe na LH3000 pa ne morem premikati programov recimo slo1 na 1. program itd...samo za analogne programe imam možnost premika... se jih res ne da prestavljati na noben način? imam pa najnovejši FW x.55

marko7 ::

.mkv gre skozi? 720p ali tudi mogoče 1080p?

Ja dela.

maddog čakam na odgovor markota. Spremljam ruski forum, kjer so trije ali štirje firmware-i za 32lg3000, torej lansko serijo vendar nikjer ni changeloga ali kaj podobnega. Sem kontaktiral enega "glasnega", da mi sprve roke pove, če dela ali ne.

ker kot vidiš je tudi uporabnik na prejšni strani uspel usposobit usb na 19lg3010 vendar je imel firmware za 32 zato se mu je zje.alo.

Firmware je pisan za vsak model posebej, če je firmware enak tvojemu modelu je tudi pian za tvoj letnik saj
je iz modela razviden tudi letnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko7 ()

marko7 ::

Jaz mam pa drugačen problem in sicer imam digitalno televizijo sedaj, ko vstavim tisto modul kartico jo zazna, napiše CI kartica zaznana, ampak ne najde nobenega DTV programa. Kaj je še kaj potrebno narediti? Imam 32LH3000 ki ima DVB-C.

Je še kaj drugega potrebnega? Seveda imam shackano za USB port, in ne dela ne na 3.15, ne na 3.55 FW.

Hvala

Nastavi državo na Francijo ali finsko ... ali pa nimaš digitalnega signala. mpeg 4 pa mislim da ti nebo deloval slo1, slo2, poptv in podobni, če ti delujejo me prosim pa obvesti.

Men ne dela ne Švedska in ne Finska, mam pa Gorejnski kabel

To ti dudi delalo ne bo saj rabiš dekorder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko7 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG 32LH3000 LCD TV nekaj vprašanj...

Oddelek: Zvok in slika
92547 (1167) integral15
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155896 (47787) Lupin
»

LG LCD

Oddelek: Zvok in slika
81839 (1307) gtu
»

Še eno mnenje o televiziji :)

Oddelek: Kaj kupiti
192982 (1944) Darja
»

LCD TV 82cm Full HD

Oddelek: Kaj kupiti
495236 (3646) kitara8

Več podobnih tem