» »

Plazma ali LCD televizor?

Plazma ali LCD televizor?

««
152 / 154
»»

Anney ::

Meni ni jasno zakajo folk kupuje TVje in odštejeje ogromne denarje (800-1500€) za sam TV ter gleda na te na pol zanič vgrajene predvajalnike, ki na koncu tako nobenem ne koristijo. Raje bi dali poleg TVja še 80€ za medijski predvajalnik (WDTV) in tako nebo nobenega problema s predvajanjem kakršnegakoli formata, tako videa kot podnapisov (ispustimo 3D-bluray).

bajsibajsi ::

fpbs je izjavil:

Tomson je izjavil:

Pa prav LGja si našel! :) ne Sony, ne Philips, ne Panasonic, Toshiba ... Ok, Samsung in LG! ;)

Ja jaz se pa sprašujem, kako si ti prav Samsunga našel. Ok, zamenjaj vrstni red, najprej LG potem Samsung. Ker Samsung vedno le sledi LGeju, če mu to sploh uspe.


Za televizorje se ne zanimam prav dosti. Kadar seveda ne pride cas za nakup in je nujno zlo... Ampak kolikor sem sledil zadnjih par let, je bil Samsung vedno v ospredju, kar se tice softvera in podpori video/sub formatom. Npr. na nekem random Philips modelu ni delovalo pol tistega, kar je delalo na Samsungu. Podobno je bilo s Sonyjem. Za LG ne vem. Ravno zato sprasujem za nasvet, saj je Samsung pogosto drazji od podobnih televizorjev nekaterih ostalih znamk.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

Nima smisla iskat dlake v jajcu. Dejstvo je, da je precej zadnjih let imel Samsung najboljšo podporo raznim formatom, dve, tri leta nazaj je LG stopil z njim v korak, leto nazaj sta se zelo približala še Sony in Panasonic, Philips mislim da je od vseh še danes z najslabšo podporo.

Ali ima ta trenutek boljšo podporo formatom Samsung ali LG sploh ni pomembno (kolikor sem sledil sta prav tam tam, oba imata npr. na papirju podporo tudi .H265, ki pa v praksi pri obeh ne deluje), ker, kot rečeno praktično vsi, z izjemo Philipsa mogoče, podpirajo prav vse formate, ki jih povprečen uporabnik potrebuje.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

antonija ::

Cez pol leta bo zunaj nov "standard", nov codec, nekaj novega kar super-duper TV ne bo vec podpiral ker se proizvajalcu ne bo dalo spisat update za firmware. Torej ce hoces nekaj s cimer bos lahko gledal vse filme, slike, muziko, itd., potem si omisli nekaj za predvajat filme, slike, muziko, itd. A je to namenski player, androidna palcka ali cisto pravi HTPC je vseeno, samo da ima moznost nadgraditve (vsaj softwareske, ce pa omogoca nadgraditev hadrware-a pa se toliko bolje) pa si zmagal. In ce se vmes navelicas TVja (ali pa crkne prvi teden po izteku garancije) imas se vedno moznost gledat vse svoje filme, slike in muziko na cemerkoli hoces.

Po enem letu, dveh, ti od TVja ostane samo se velikost ekrana in kvaliteta slike. Vsi ostali bomboncki so ponavadi obsolete se preden se iztece garancija.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

bajsibajsi ::

SAMSUNG UE40H5000AWXXH http://trgovina.mercator.si/tehnika/avd... Najbrz ima se single core CPU. Mnenja?

Tomson ::

Za ta cenovni razred dober TV, ampak na moj-tv ga dobiš za 369€ ... Mislim da je vsaj DualCore.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fpbs ::

bajsibajsi je izjavil:

SAMSUNG UE40H5000AWXXH http://trgovina.mercator.si/tehnika/avd... Najbrz ima se single core CPU. Mnenja?

To ti je najslabša možna izbira. To je enako, kot ta:

Čudna svetloba LCD TV

Tomson ::

Ali lahko utemeljiš tole izjavo, ali le ta temelji na enem samem postu na slo-techu?

Referenčnih testov še res ni, ampak glede na odzive kupcev za to ceno ni slaba izbira: klik, klik, klik, klik, klik, klik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fpbs ::

Nasedaš na reklame. Malo si poglej tehnične lastnosti. Tu imaš nekaj primerjav za podobno ceno:

https://geizhals.at/?cmp=1094802&cmp=10...

Edge lit se ne more primerjat z Direct lit, poleg tega pa še z IPSom.

bajsibajsi ::

fpbs je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

SAMSUNG UE40H5000AWXXH http://trgovina.mercator.si/tehnika/avd... Najbrz ima se single core CPU. Mnenja?

To ti je najslabša možna izbira. To je enako, kot ta:

Čudna svetloba LCD TV


Moja izkusnja je nasprotujoca. Samsung 39F5500 imamo doma. Kupljen par mesecev nazaj na mimovrste za slabih 500 evrov. Ne dela nikakrsnih tezav.

bajsibajsi je izjavil:

Manjka ti kljucen podatek - velikost. Ce isces od 40" navzgor bo cena za soliden TV od 500 evrov naprej. S serijo F5500 Samsung ne mores zgresiti; smo ravno danes enega kupili. :)

90% specifikacij imajo na papirju vsi enake (full HD 1920x1080, SmartTV...). Imas bolj znane znamke Samsung, Sony, Philips... in nato Panasonic, Grunding, Toshiba, Sharp, LG.. potem pa eksoticne, ki so praviloma cenejsi. 3D je verjetno brezveze.


edit/
Kateri 38/39" TV potem? Kupil bi ga se ta teden. Po moznosti v fizicni trgovini v Ljubljani (ni pa nujno). Vseeno mi je, ce ni smart, ni mi pa vseeno, ce se zatakne ze pri osnovnem .avi + .srt predvajanju s kljucka.

Zgodovina sprememb…

fpbs ::

bajsibajsi je izjavil:

Moja izkusnja je nasprotujoca. Samsung 39F5500 imamo doma. Kupljen par mesecev nazaj na mimovrste za slabih 500 evrov. Ne dela nikakrsnih tezav.

Ja "bajsibajsi", vsakdo svojo malho hvali, pa tudi če je prazna.

Tomson ::

fpbs je izjavil:

Nasedaš na reklame. Malo si poglej tehnične lastnosti. Tu imaš nekaj primerjav za podobno ceno:

https://geizhals.at/?cmp=1094802&cmp=10...

Edge lit se ne more primerjat z Direct lit, poleg tega pa še z IPSom.


Mislim da je ravno obratno. Ti si tisti, ki nasedaš na tehnične podatke! ;) marsikaj na papirju se v praksi odraža drugače ...

Še vedno nisi odgovoril na direktno vprašanje: Ali lahko utemeljiš tole izjavo, ali le ta temelji na enem samem postu na slo-techu?

V odziv sem sam postal cca. 70 mnenj uporabnikov iz sedmih različnih virov (tukaj težko argumentiraš da gre za reklamo) ...

Pa tukaj ne gre za to da vsak svoje hvali, sam imam Panasonica in Sonya, ampak malo nevmesno se mi zdi zaničevat modele, ki so za ceno čisto spodobni. Sicer pa če lahko ugibam, čisto po resnici, predvidevam da si lastnik LGja? ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bajsibajsi ::

fpbs je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Moja izkusnja je nasprotujoca. Samsung 39F5500 imamo doma. Kupljen par mesecev nazaj na mimovrste za slabih 500 evrov. Ne dela nikakrsnih tezav.

Ja "bajsibajsi", vsakdo svojo malho hvali, pa tudi če je prazna.


Jao... no comment.

Saj ne, da sprasujem kateri TV bi kupil (in ne nujno Samsung). Drugace pa, saj si lahko vzames cas in prides k meni pogledati F5500 v praksi ter mi obenem pokazes, kaj je narobe z njim.

fpbs ::

Tomson je izjavil:



Mislim da je ravno obratno. Ti si tisti, ki nasedaš na tehnične podatke! ;) marsikaj na papirju se v praksi odraža drugače ...

Še vedno nisi odgovoril na direktno vprašanje: Ali lahko utemeljiš tole izjavo, ali le ta temelji na enem samem postu na slo-techu?

V odziv sem sam postal cca. 70 mnenj uporabnikov iz sedmih različnih virov (tukaj težko argumentiraš da gre za reklamo) ...

Pa tukaj ne gre za to da vsak svoje hvali, sam imam Panasonica in Sonya, ampak malo nevmesno se mi zdi zaničevat modele, ki so za ceno čisto spodobni. Sicer pa če lahko ugibam, čisto po resnici, predvidevam da si lastnik LGja? ;)

Saj tisto o kuharju in dobri čorbi sem ti že nekje drugje povedal.

Tomson ::

Še vedno nisi odgovoril na moja dva vprašanja:

1. Ali lahko utemeljiš tole izjavo, ali le ta temelji na enem samem postu na slo-techu?
2. Sicer pa če lahko ugibam, čisto po resnici, predvidevam da si lastnik LGja? ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fpbs ::

Če že vstrajaš , ti lahko povem, da sem se vso svojo delovno dobo ukvarjal s TVeji, in veliko od njih spoznal do zadnjega elementa. Ja sem lastnik dveh LGejev.

Tomson ::

No, toliko o tem da vsak svojo malho hvali! :-)

In kaksne so tvoje osebne izkusnje iz prakse z modelom Samsung H5000, ki si ga tako skritiziral?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bajsibajsi ::

fpbs je izjavil:

Če že vstrajaš , ti lahko povem, da sem se vso svojo delovno dobo ukvarjal s TVeji, in veliko od njih spoznal do zadnjega elementa. Ja sem lastnik dveh LGejev.


"Vso svojo delovno dobo" si se ukvarjal s TVji? Hmm, tudi, ce si tik pred penzijo, si se se vecino "vse svoje delovne dobe" ukvarjal s katodnimi televizorji, saj so LCDji na sceni le zadnjih par let.

Kot Tomsona zanima, bi sam rad se bolj vedel, na koliko tezav si naletel pri seriji F5500, ki je se boljsa od 5000. Pateticno, da si v resnici tu edino ti tisti, ki hvali svojo malho; medtem ko sva Tomson in jaz odprta tudi za ostale znamke.

Okapi ::

saj so LCDji na sceni le zadnjih par let.
No ja. Na sceni so 10+ let, plazme pa 20.

O.

bajsibajsi ::

Okapi je izjavil:

saj so LCDji na sceni le zadnjih par let.
No ja. Na sceni so 10+ let, plazme pa 20.

O.


Me prav zanima, koliksen delez prebivalcev pri nas jih ima ze 10+ let.

Ali pa tudi ne, ker lahko z veliko verjetnostjo predvidevam, da je bil ta delez neznaten. ;)

Okapi ::

Pred 8 leti so bili katodniki že na poti v izumrtje. V članku sem takrat tistim, ki kupujejo nov televizor, svetoval nakup LCDja ali plazme. Svetoval sem pa tudi, da ni treba na vrat na nos hiteti in zamenjati katodnika, če ta še dobro dela.

O.

Tomson ::

Pri meni, med drugimi, še vedno domuje Sony Trinitron, sicer zelo redko v uporabi a vendar. Še malo pa bo imel zgodovinsko vrednost! :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

Jaz imam v kleti tudi enega Super Trinitrona, in to 16:9, z dolby pro-logic. Vrhunec katodnikov.

Spajky ::

jest pa še vedno gledam na Grundig 29" Flat 100Hz CRT ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Tomson ::

Okapi je izjavil:

Jaz imam v kleti tudi enega Super Trinitrona, in to 16:9, z dolby pro-logic. Vrhunec katodnikov.



Nice! ;)

Mi smo se lani "znebili" dobrih 70kg težkega 16:9 Trinitrona:



Sedaj pa prostor na omarici zaseda le še 50kg 4:3 model:

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

bajsibajsi ::

http://trgovina.mercator.si/tehnika/avd...

vs

http://trgovina.mercator.si/tehnika/avd...

Katerega bi vi? Ne bo kupljen tu, ker je drugje ceneje - linka sta zgolj za primerjavo. Smart ne potrebujem. Omenjeni LG predvaja filme/podnapise s kljucka brez zapletov (.avi, mkv,srt)?

Mare3 ::

Pozdravljeni, kupujem TV v rangu do 600€ je kakšna varianta nekega normalnega 50" tv-ja brez posebnih funkcij nujno je samo da je full HD. Nazadnje sem kupil LG PZ550 in sem zelo zadovoljen z njem, tako da nekaj v tem smislu, ni pa pomembno ali je to plazma ali led tv.

6151 ::

Pozdravljeni,

Je philips-55pfk6559-88 dober nakup za okoli 700€?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Tomson ::

Za ta model ni nobenega testa, tako da ... Če sta ti tale dva komentarja na Amazonu kaj v pomoč ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Anney ::

Cena je dobra, tujina jih ima za tisočaka.

WallSreet ::

Živjo mene pa zanima nakup tega televizorja. https://www.mimovrste.com/led-lcd-tv-sp...

Zanima me ali se splača za tak denar kupit ta TV in ali je TV za kaj? Si ga kdo lasti?

hvala

wini ::

Evo test za h6400 serijo:
http://www.rtings.com/reviews/tv/lcd-le...

pa še en test sicer za 55" ampak panel je še vedno isti na 48"
https://www.avforums.com/review/samsung...

Po mojem nič ne zgrešiš s tem nakupom.

Tomson ::

WallSreet je izjavil:

Živjo mene pa zanima nakup tega televizorja. https://www.mimovrste.com/led-lcd-tv-sp...

Zanima me ali se splača za tak denar kupit ta TV in ali je TV za kaj? Si ga kdo lasti?

hvala


Pri tej velikosti v tem cenovnem rangu imaš pravzaprav dve odlični opciji. Ena je omenjeni Samsung H6400, druga pa Sony W828, ki je sicer nekoliko dražji, od 780€ dalje, ima pa malo bolj kvalitetno, predvsem bolj naravno sliko in manj težav s cloudingom ...

Je pa Samsung 48H6400 za 650€ defenitivno dober nakup!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

WallSreet ::

Hvala za vse odgovore. Zanima pa me še nekaj. Ali je možno tega Samsunga pribiti na steno brez stojala, morda kdo ve??? Mislim da je cena res lepa in da je TV res odličen. Zanima me tudi ali podpira vse kodeke za blu ray filme? Aja pa še to, kaj ima to nek smart program? Je ta program za kej in ali ga moraš nujno uporabljati ali imaš normalno shemo gor se pravi vsi programi itd.

antonija ::

Kako pa TV "pribijes na steno brez stojala"?? TVji imajo povecini odzadaj luknje po VESA standardu, da lahko gor namontiras nocilec, tega pa potem obesis na konzolo na steni.

Ali te zanima ce obstajajo ultra slim nosilci za TVje?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Okapi ::

Nihče ti ne brani improvizirati. Greš v Bauhaus po eno pest takihle, 5 jih daš spodaj, 5 zgoraj, in imaš tv na steni.;)

WallSreet ::

antonija je izjavil:

Kako pa TV "pribijes na steno brez stojala"?? TVji imajo povecini odzadaj luknje po VESA standardu, da lahko gor namontiras nocilec, tega pa potem obesis na konzolo na steni.

Ali te zanima ce obstajajo ultra slim nosilci za TVje?


Zanima me če se da pri tem Samsungu stojalo odstranitio ziroma da ga sploh nebi namontiral, ker nimam placa da bi bil tv na neki polici oziroma kje drugje. Rad bi ga imel na steni kot recimo plazno. Prosim ne mi zdaj pa kupi plazmo potem :D :D :D. Samo zanima me če se da ta samsung nekako spraviti na steno to je vse. Če pozna kdo rešitev naj mi jo zaupa lepo prosim :)

roCkY ::

WallSreet ::

Hvala Rocky. Mater so drage te zadeve :(

Bi mi znal nekdo še obralzložiti ta smart sistem oziroma program. Ali vse poteka preko njega ali bom lahko normalno gledal T2 programe kot sedaj na tem tv-ju ki ga imam doma???

Vem da je butasto vprašanje ampak se na to čisto nič ne zastopim. Zakaj je sploh ta smart tv??

WallSreet ::

Edit: Se na mimovrste ne more kupiti na obroke?? Ali je treba od enkrat poplačati celotno ceno???

Zanima pa me še nekaj: Na mimovrste je tv 40% znižan kar pomeni da bi bila originalna cena 1099€ medtem ko ga najdeš na drugi strani recimo brez popusta če popust ne štejemo zgolj za 799€ Torej Zakaj takšna razlika v ceni. Vem da se sliši kot da utrujam vendar me to res zanima. Koliko je ta TV vreden brez popusta, če bi bil brez popusta 1099€ ali 799€?

Evo še moj tv: link: http://www.moj-tv.com/led-tv/samsung-ue...

Mimovrste: https://www.mimovrste.com/led-lcd-tv-sp...

roCkY ::

Zame so "smart" funkcije manši ali večji kup nepotrebne navlake.
Katere zadeve ima TV vgrajene poglej za posamezen model. Najdi si recimo PDF navodila in preberi kaj ekran "zna". Večinoma pa gre za določene aplikacije kot je dostop do youtuba, ogled kakih TV postaj, WEB brskalnik ... Za moj okus so zadeve preokorne. Raje imam na ekran priklopljen PC.

T-2 boš še naprej gledal prek njihovega STB.

Cene ekranom bolj ali manj konstantno padajo. Najnižje so dokler se ne razprodajo zaloge prejšnje generacije, ko pride na trg naslednja generacija.

radmannsdorf ::

SMART TV: http://smart-tv.bigbang.si/
DLNA povezava je najboljša stvar smart tv-ja zame. DLNA povezava pa pomeni da imaš povezan tv in računalnik, in potem na tv-ju brskaš po datotekah(filmi, slike, glasba) ki jih imaš na računalniku, vse te datoteke upravljaš preko dajinca. Recimo usb ključka za gledanje sploh ne potrebuješ več, ker ti ni treba več kopirati na usb in ga vtikati v tv, ampak enostavno zalaufaš film direktno preko DLNA serverja in je to to.

WallSreet ::

Rocky

Raje imam na ekran priklopljen PC.

To je zelo pomembno zame. Saj kljub temu lahko priklopil Računalnik in TV kljub?? Zanima me ali bom lahko še vedno preho hdmi kabla povezal računalnik in tv???

radmannsdorf

Hvala za link sem ga nekaj minut nazaj sam našel in si zadevo prebral hvala :)

roCkY ::

Če boš PC povezal prek HDMI pač ne rabiš nobenih v TV vgrajenih funkcij.
IPTV se da gledat direktno prek PC brez STB-ja, če nisi na BRO (bitni tok na Telekomovem omrežju) dostopu. Znebiš se vseh daljincev in zadeve upravljaš s kako brezžično tipkovnico z drsnikom in/ali ustrezno miško. Sam prisegam na MX Air, ki pa jih je že precej težko dobiti. Problem je edino da neuradne aplikacije (uradnih ni oz. je zadeva zelo omejena in slabša slika narejeno pa je v spletnem brskalniku) ne podpirajo ogleda nazaj. Poglej na njihovi strani.
Kar se gledanja T-2jeve IPTV prek PC tiče pa poglej njihov neuradni forum https://t-2.rula.net/ .

WallSreet ::

rocky

Če bi mi znal na tole odgovoriti. Bi ta Samsung TV podpiral blu Ray filme z MPEG-4 vsebino preko HDMI kabla?? To je vse kar me zanima, ker se na te zadeve ne spoznam ravno najbolje. Se pravi če bi film ki ga imam na računalniku MPEG-4 predvajal preko HDMI kabla bi delovalo??
MPEG-4 AVC Video
MPEG-4 MVC Video

Aja pa še to, to res potrebujem. Ali se preko Mimovsrte ne da kupovati na obroke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

piek ::

@Wallstreet:
Vsakemu TVju je vseeno, kaj mu ti serviras preko HDMI kabla. Sliko bo predvajal, edino kak DTS-HD zvocni zapis zna biti tezava (ce nimas namenskega receiverja).
--- Finish it off if you started it! ---

Anney ::

WallSreet je izjavil:

rocky

Če bi mi znal na tole odgovoriti. Bi ta Samsung TV podpiral blu Ray filme z MPEG-4 vsebino preko HDMI kabla?? To je vse kar me zanima, ker se na te zadeve ne spoznam ravno najbolje. Se pravi če bi film ki ga imam na računalniku MPEG-4 predvajal preko HDMI kabla bi delovalo??
MPEG-4 AVC Video
MPEG-4 MVC Video

Aja pa še to, to res potrebujem. Ali se preko Mimovsrte ne da kupovati na obroke?


MPEG-4 AVC Video - Da, po vsej verjetnosti brez podnapisov, ker jih vgrajeni playerji ponavadi ne znajo prebrati iz datoteke (razen če se je kaj na bolje premaknilo, fajl je .m2ts
MPEG-4 MVC Video - Ne, to je stream za 3D datoteko na bluray ploščku, .ssif

Preko računalnika in HDMI (1.4) boš lahko tole normalno gledal, vendar se za 3D potrebuje prava grafična kartica s 3D podporo in pravi software za predvajanje 3D bluray filmov (PowerDVD ali Total media Theatre)

WallSreet ::

Naj mi nekdo še odgovori glede obrokov ali lahko kupim na 12 obrokov na mimovrste ali pa na moj tv??

Hvala za odgovore. Upam da me nakup ne bo razočaral mislim da je ta pravi! Če si ga še kdo lasti pa na kar pove.

Anney ::

Na Moj TV nimajo na obroke (reši te banka in hitri kredit), ali pa šparaj, na Mimovrstah pa si preberi plačilne pogoje, mislim pa da z dinners kartico gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

WallSreet ::

Da ne bom odpiral nove teme bom vprašal kar tule. Imam 1000 vprašanj in se mi bo strgal če tega ne bom zrihtal danes :). Torej včeraj sem kupil tv samsung h6400 in vse lepo in prav se začnem lotiti da bi prišel do programov, ker je bil za začetek to moj cilj tisti smart tv pride potem. No takole, prvi problem je ta da ko prižgem tv me vpraša citiram, če želite iskati in shranjevati kanale, pritisnite začni, kliknem začni in mi potem ponudi, antena ali vrsta kanala, kot popolen anti talent za te stvari pač probam obe in ko preišče kanale in ko stisnem v redu mi potem izpiše nslednje: Šibek signal ali brez signala, preverite povezavo kabla antene ik na to še shranjevanje kanala WTF. Kakšne kable antene, kaj je tu mišljeno???? Včeraj ko sem prvič prižgal tv in šel zgodi tistih devet obrazcec kjer sem izbral jezik itd sem na koncu prišel do programov in sem tudi gledal drugi program vendar sem na to ugasnil tv zvečer pa sem ga ponovno prižgal in mi najeda z tisto anteno kot sem že omenil zgoraj. Torej če kdo ima ta tv in če je vse te osnovw zrihtal bi prosil za pomoč.Sicer sem dobil zraven knjigo ampak je tako nonšalatno vse skupaj napisano ti vse skupaj nič ne pomaga. V knjigi samo piše kaj moraš narediti, ne piše pa kako...

To je prva stvar.
««
152 / 154
»»