» »

Usb port na lcd tv lg

Usb port na lcd tv lg

««
8 / 8
»
»»

polde66 ::

ne
polde

Tomay ::

Sam razmišlja, da bi nabavil en ojačevalec z optičnim vhodom. Tam upam, da se bo dalo naredit tišje.
Voodoo 4Ever

S!lentHunter ::

Zanima me, če je možno preko USB-ja gledati filme na 42LD420 ?
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

Andrej4 ::

S!lentHunter je izjavil:

Zanima me, če je možno preko USB-ja gledati filme na 42LD420 ?


Je. Funkcionalnost je potrebno odkleniti preko servisnega menija ali serijskega porta.

S!lentHunter ::

Andrej4 je izjavil:

S!lentHunter je izjavil:

Zanima me, če je možno preko USB-ja gledati filme na 42LD420 ?


Je. Funkcionalnost je potrebno odkleniti preko servisnega menija ali serijskega porta.



to se pravi z univerzalnim daljincem ? ali je kaj važno katero verzijo firmwarej-a imaš na tv-ju ?
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

Zgodovina sprememb…

Andrej4 ::

S!lentHunter je izjavil:


to se pravi z univerzalnim daljincem ? ali je kaj važno katero verzijo firmwarej-a imaš na tv-ju ?


Kolikor jaz vem, ni važno. Bolj je pomembno, da najdeš primernega univerzalnega daljinca, ker z vsakim se to ne da narediti.

peco20 ::

mene pa zanima ke nej jz na internetu dobim za moj tv LG 32LH2000 firmware 3,15 da ga naložim na tv k zdej mam gor verzijo 3,40 pa si ne morem zrihtat da bi gledov prek usbja filme.

hvala

lebang1 ::

Je kar malo težave dobiti ta firmware, ker skoraj vse povezave nanj ne delajo več...
Ma mi ga je uspelo dobit :)
Link1
Link2
link3
Prenesi iz ene zgornje povezave,
piše da dela na teh modelih: LFxxxx, LUxxxx, LH2000,3000,4000,5000
Navodila kako se to naredi se nahajajo tukaj ali tukaj. ;)

peco20 ::

najprej hvala za odgovor,
samo mam pa druh preoblem sm potegnu dol ta firmware in na usb kluč dav u tv pol pa u meni pa 7× FAV prtisnu use ql sam tm not mi ni pa nč pokazal d bi izbrov spodej je prazn ne vem kva je pol. če kej veste kva nej bi blo to.


a je kermu že ratal d bi na LG 32LH2000 gledu filme prek usb-ja?

hvala

lebang1 ::

Živijo,
ja imam podobno televizijo, vendar sem si nastavil za gledanje filmov preko univerzalnega dalinca.
A si si dobro prebral navodila?
Si naredil na usb ključu mapo z imenom LG_DTV in noter dal to .epk datoteko?
Pa če se ne motim jo moraš tudi nekaj preimenovat... ne vem točno ker nisem nikoli tega delal, malo poskušaj pa poglej dobro razna navodila ki so po internetu.

lp

peco20 ::

aha evo tako pogruntov sm sam je problem k ta link k ste mi ga dal je verzija 3,24 jz pa za to rabm 3,15, če je še to ke na netu k tega res ne najdem.



hvala
lp

lebang1 ::

ok, kaj si sedaj naredil drugače da je delovalo?

Glede firmwara pa upam da je ta v 3.15 :
Link1
Link2

lp

peco20 ::

o supr res najlepša hvala, prej pa res nism dobr prebrav navodil na usb kluču sem imev v mapi LGTV mogu bi met pa LG_TV pol sem spremenu pa je delal tko d zdej loh končn gledam filme prek usb-ja pa ne bo treba nč kupvt

res še enkrat hvala za tole.

lp

S!lentHunter ::

univerzalni daljinec je zakon...:D
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

GA_PI ::

Je morda kdo iz LJ al pa Kranja, ki bi bil pripravljen posodit tale univerzalen daljinc da se še pr nas proba tole odklent, lahko tudi na zs!

Hvala in LP

VidKo ::

Ima kdo najnovejši firmware za 32LH3000?
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

lebang1 ::

dokler vse dela raje ne dajat kaj novega :)

VidKo ::

sem vmes našel že 3.67 in dela :)) pa usb tudi predvaja vse zaenkrat. Moram še podnapise stestirat.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

VidKo ::

Kako je s podporo šumnikom v podnapisih, delajo komu? Če podnapise shranim v UTF-8 bojo prikazani pravilno?
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

detroit ::

Men zadnje cajte na 42lh7000 ne delajo brripi. Mislim da je čas da kak novejši fw gor dam. Sam kot vedno ga ne najdem:D
Skero

halls ::

No,kakšen univerzalen daljinec je primeren za to opravilo? Da odklenem USB vhod?
Kakšen link morda?


Hvala!!!!



gre se za LG42LD550

Andrej4 ::

halls je izjavil:

No,kakšen univerzalen daljinec je primeren za to opravilo? Da odklenem USB vhod?
Kakšen link morda?


Hvala!!!!



gre se za LG42LD550


Če bi prebral celo temo, bi našel vse odgovore.

Primerni so daljinci firme One For All npr. UCR 3910 Slim, ki ga prodajajo na enaa.com
(http://www.enaa.com/oddelki/conrad/izd_...

halls ::

Andrej4,hvala za odgovor!


Sem nekaj iskal na to temo in našel ta zapis:

1. buy universal remote control (for TV (with support for LG), with "EPG" button - I bought it for 3 euro)
2. press "EPG" button (on universal remote control) while TV is working (notice than on original remote control you don't have this button ?)
3. password is "0000" (four zeros)
4. under tool options go to "3. tool options"
5. change divx "0" to divx "1"
exit system menu

now you can watch everything



In zdaj,če je res tako enostavno,pol rabim samo daljinček s tipko EPG? Ali se motim?

Andrej4 ::

halls je izjavil:

Andrej4,hvala za odgovor!


Sem nekaj iskal na to temo in našel ta zapis:

1. buy universal remote control (for TV (with support for LG), with "EPG" button - I bought it for 3 euro)
2. press "EPG" button (on universal remote control) while TV is working (notice than on original remote control you don't have this button ?)
3. password is "0000" (four zeros)
4. under tool options go to "3. tool options"
5. change divx "0" to divx "1"
exit system menu

now you can watch everything



In zdaj,če je res tako enostavno,pol rabim samo daljinček s tipko EPG? Ali se motim?


Res je tako enostavno, sam ne vem, kje boš takega daljinca našel.
Geslo ne našem tržišču je "0413" in ne "0000". Pa parameter DivX je potrebno nastavit na "Divx HD" ali nekaj podobnega.

halls ::

Ja,res! Takega daljinca bi rabil. :-)


Hvala!


Ups! Kako sploh pogledam,katero verzijo programa mam nameščeno????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: halls ()

Andrej4 ::

halls je izjavil:

Ja,res! Takega daljinca bi rabil. :-)


Hvala!


Ups! Kako sploh pogledam,katero verzijo programa mam nameščeno????


Kolikor vem, je potrebno pritisniti na enega od barvnih gumbov na originalnem daljincu, mislim, da rdečega.

F/16 ::

Evo, tako pa odklenejo USB port Grki oz. Rusi :)

http://translate.google.com/translate?h...

Sistem deluje, meni je uspelo odklenit USB na LG 32LD350.
...zelo enostavno, cena 0€, za tehnične tipe pa pravi užitek! ;)

Za to pa sem izvedel tukaj:
http://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazm...

Lep pozdrav vsem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: F/16 ()

e-marko ::

Tole je sicer že dolgo znano. Je pa lepo, da objaviš in mogoče še koga prepričaš, da poskusi. Zakaj bi plačevali več, če ni potrebno.
Škoda, da je DTS še vedno neznanka za LG.

Lp
...somebody, somewhere...

krebs11 ::

Imam LG le5300 in sem zasledil, da če gledam epg mi zraven ponudi možnost snemanja? Sem poskusil nastaviti, pa ne dela, čeprav je ključ noter. A kdo kaj ve o tem.
LP

Toros ::

Ključ oz.disk mora imet minimalno 30GB in formatirat ga moraš preko TVja,toda pazi potem je uporaben samo še preko TVja.

Jodlarcek ::

Imam LG le5300 in sem zasledil, da če gledam epg mi zraven ponudi možnost snemanja? Sem poskusil nastaviti, pa ne dela, čeprav je ključ noter. A kdo kaj ve o tem.

To tudi mene zelo zanima

Ključ oz.disk mora imet minimalno 30GB in formatirat ga moraš preko TVja,toda pazi potem je uporaben samo še preko TVja.

In kako ga formatiraš preko TV?
Imam LG 42LE8500

Zgodovina sprememb…

Toros ::

Ko priklopiš disk oz.usb ključ ti tv sam ponudi formatiranje.Če je z z diskom kaj narobe oz je premajhen ti napiše da ne podpira tega formata oz.ni možno snemanje na disk.Ko boš priklopil pravi disk in boš poizkusil snemati ti vse napiše kaj moraš narediti.

Mene zanima če je že kdo ugotovil kako se tak disk spet sformatira nazaj na tak format ki ga bo spet zaznal PC?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Toros ()

Jodlarcek ::

Ko priklopiš disk oz.usb ključ ti tv sam ponudi formatiranje.

Meni ponudi gledanje filmov, poslušanje glasbe, gledanje slik (nakej takšnega).
Ne ponudi mi formatiranja. Mi pa disk normalno spozna, ker lahko normalno gledam filem itd.
Torej mora bitri samo za snemanje drugače formatiran?

Zgodovina sprememb…

Toros ::

Ali imaš en usb vhod ali dva?Jaz imam dva,eden je samo za predvajanje:filmov,glasbe,slik...,drugi je pa za samo za snemanje in predvajanje iz tega diska.

Jodlarcek ::

Toros je izjavil:

Ali imaš en usb vhod ali dva?Jaz imam dva,eden je samo za predvajanje:filmov,glasbe,slik...,drugi je pa za samo za snemanje in predvajanje iz tega diska.

Imam dva. Samo mislim da sta oba enaka in da mi na obeh isto ponudi (nisem pri TV-ju da bi preveril)

Toros ::

Preveri oz.poglej v navodila,kateri je kateri,če imaš dva,imaš sigurno tako kot jaz.Isto je z HDMIji eni so out eni in,v mojem primeru(LG 42LV5590)eden out trije in.

Jodlarcek ::

Toros je izjavil:

Preveri oz.poglej v navodila,kateri je kateri,če imaš dva,imaš sigurno tako kot jaz.Isto je z HDMIji eni so out eni in,v mojem primeru(LG 42LV5590)eden out trije in.

Pravkar gledam navodila in ni nikjer omenjeno, da bi bila različna USB-ja

Toros ::

Glej,najbolje da preveriš v praksi,če si siguren da tvoj tv podpira snemanje na usb?V navodilih pod Funkcija DVR ti vse piše.

Jodlarcek ::

Toros je izjavil:

Glej,najbolje da preveriš v praksi,če si siguren da tvoj tv podpira snemanje na usb?V navodilih pod Funkcija DVR ti vse piše.

Saj to ne vem, če podpira snemanje na USB. Mi pa da v EPG-ju možnost snemanja.
Kam bi pa še lahko snemal?

Toros ::

Pri meni,pri strani na usb vhodu piše pri tem ki je za snemanje:
HDD IN USB IN 1
na onem drugem vhodu ki je samo za predvajanje pa:
USB Apps USB IN 2
Na daljincu moraš imet tipko REC za snemanje drugače tvoj model ne podpira snemanja!Drugače pa v navodilih pod Funkcija DVR ti vse piše.

Assass1n ::

LG 37LG5020 še obstaja kakšen delujoč link, ter mpeg 4 podpora je možna brez pretvornika?

Hvala
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

yellowbe34 ::

pozdrav
zanima me če se da moj lcd nadgradit in kaj pridobim s tem?
mam pa ta model: http://www.lg.com/hr/televizori/lg-42LD...

hvala

kitka77 ::

jaz bi pa samo prosil če bi mi lahko kdo pomagal in napisal postopek za model 42LG6000 ker sem že probal več načinov in mi še zmeraj ne dela.

hvala...
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG 32LH3000 LCD TV nekaj vprašanj...

Oddelek: Zvok in slika
92544 (1164) integral15
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155833 (47724) Lupin
»

LG LCD

Oddelek: Zvok in slika
81833 (1301) gtu
»

Še eno mnenje o televiziji :)

Oddelek: Kaj kupiti
192977 (1939) Darja
»

LCD TV 82cm Full HD

Oddelek: Kaj kupiti
495230 (3640) kitara8

Več podobnih tem