» »

WD TV.. kdo ima?

WD TV.. kdo ima?

««
4 / 32
»»

kmetek ::

NOV FW!!!!!!!

FW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

djordjevic ::

Ni še prvi april. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

genesiss ::

Datumi znotraj so 24.12. :)
kmetek, si sprobal mogoče?

djordjevic ::

Čakaj, na uradni spletni strani je še vedno 1.01. update. Gledate to mogoče kje drugje?
No grave is deep enough to keep us in chains.

WhiteWolf ::

Eno neumesno vprašanje.

Sem tik pred nakupom tega predvajalnika, teažava pa je, da sem odkril, da mi HDMI-VHODA na panasonic plazmi ne delujeta. (oziroma so motnje čez ekran - rdeče črte). Tako da za HD trenutno upoabljam računalnik in pa 3 činče (HD).

1. Garancija mi je potekla, ali lahko uveljavljam skrito napako, saj dejansko nisem vedel, da HDMI ne dela?
2. Če to ne bo šlo skozi, se komu sanja, koliko bi me stalo popravilo HDMI vhoda?
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

kmetek ::

Datumi znotraj so 24.12. :)
kmetek, si sprobal mogoče?


Unknown. It's a week old and not public.

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

podbevna ::

Jaz sem ga dal gor. Izgleda in dela enako in CE titli še vedno niso podprti.

Brez veze...

djordjevic ::

Kolikor je razvidno iz foruma, so odpravili samo neki hrošč (datum je dva dni poznejši od prvotnega firmwara), zato nekih hudih razlik ne gre pričakovati.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

Ja tisti pravi januarski je še v prihodu oziroma "v izdelavi". Player potrebuje še 1-2 firmware da bo špica.

Moje skromne želje:
- šumniki
- DVD struktura menu itd
- BLUERAY struktura menu itd
- DTS downmix to stereo :P

djordjevic ::

1-3 je imho izvedljivo, 4 pa je pobožna želja. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.

majstor ::

Zdaj pa je na uradni strani :

Latest Firmware Update – version 1.01.02 (12/2008)

ampak nic novega:

Version 1.01.02:
Resolved Issues:

Resolved the issue surrounding updating the firmware from a large (500GB or larger) drive, previously the WDTV™ would not recognize the updated firmware on a large drive

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: majstor ()

ge ::

Ima kdor težave z daljincem ?

Včasih mi ne reagira na nobeno tipko, včasih na en pritisk tipke (npr. puščica dol) naredi 5-6 korakov.

Nič jasno ?!?!
:((
Ge

Byla ::

ge, obcutljivost na ukaze daljinca je problem te masince, medtem ko problem delaya v korakih pripisi temu, da pac traja da dolocen korak naredi in da si ukaze daljinca zapomni v nekem zaporedju, ki ga izvrsi kolikor hitro se da. Vcasih traja.
www.thirdframestudios.com

cattom ::

ge ::

@cattom,

kaj je mišljeno s tem "thin antistatic reflective film" ?
Ge

bluefish ::

Verjetno se gre za material, kakršen je uporabljen za antistatične vrečke za komponente.

cattom ::

Takšna folija mora bit kot je omenil bluefish.Poročaj če si rešil zadevo.

Dredllooxxx ::

se pravi da je zadnji firmware nekoristen se na splača nalagat.
http://www.bobo-itstoritve.com/

podbevna ::

Ja. Bo treba počakati na 1.02.

ge ::

@cattom,

folijo (začasno) zalimal kar na prednjo stran predvajalnika, zaenkrat kaže dobro.
Včeraj ko še ni bilo gor folije mi je kombinacija Sony+Philips+WD daljinec zopet zaštekala WD predvajalnik.

Bom poročal če bo zadeva še naprej OK.
Ge

RuN ::

Fantje, za lažje gledanje filmčkov (vsaj, dokler ne porihtajo FW), sem spisal mali programček, ki zamenja šumnike v sičnike :)

http://rapidshare.com/files/179982487/S...

Pač, izberite .srt podnapise in po konvertiranju, se vam v isti mapi naredijo novi podnapisi s končnico ".CE.srt"

in to je to :)


LP, RuN

jokeman ::

Dej povej še port za backdoor >:D

Sorry za OT.

ge ::

@RuN,

nice :D,

kaj pa mogoče možnost zamenjave celotne mape ;)?
Ge

matys ::

Na Enaa A se ga dobi sedaj za 99€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matys ()

kmetek ::

in brez zaloge.

RuN ::

Evo, nova verzija z dodatkom za možnost konvertiranja vseh .srt podnapisov znotraj map/podmap

http://rapidshare.com/files/180046642/S...

Uživajte ob gledanju :)

Lp, RuN

tengo ::

A komu se kaj zatika slika pri gledanju dvd filma oz npr R5 verzije? Upam da bo kak firmware čim prej.........
McLaren Mercedes se ve...

tahud ::

@RuN, a lahko naložiš program še enkrat, ker bližnica na rapidshare ne dela več
hvala

RuN ::

@tahud

Evo:

http://rapidshare.com/files/180169104/S...

edit: Popravek programa (dodana možnost še za *.sub)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RuN ()

pavlek ::

RuN,
hvala

Tom-Cat ::

A tale stvar zna predvajati v 1080/24p rezoluciji ? Se najboljse bi bilo ce bi znal spreminjati refresh rate glede na framerate od filma... vecina stvari je itak v 24p ampak se najdejo tudi PAL zadeve (25p). Zaenkrat sem na netu nasel samo da predvaja v 50Hz in 60Hz, kar pa ni glih uporabno za vecino filmov...

piek ::

@Tom-Cat:
Zadeva predvaja tudi 1080/24p, kakopak.
--- Finish it off if you started it! ---

Tom-Cat ::

Predvaja ze (saj je vecina filmov v 24p) - zanima me ce zna nastaviti frekvenco na HDMI izhodu na 1080/24p ;-) Ker vsepovsod je omenjen samo 50/60Hz modus. Nisem siguren ce mislima isto...

piek ::

@Tom-Cat:
Misliva isto. Jaz na svojem WD-ju, priklopljenem na Full HD projektor preko HDMI, lahko nastavljam 1080/24p, 1080p/50Hz, 1080p/60Hz in seveda tudi vse, kar je manjse od tega ...
--- Finish it off if you started it! ---

kmetek ::

Želim konvertirati DTS iz MKVja v AC3/stereo z POPCORN MKV pa sem dost newb :P Help?

 ERROR

ERROR



 POPCORN

POPCORN



sem rešil ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

perci ::

Če prav razumem v stereo način pretvarjate tisti, ki imate analogno audio povezavo. Če dam prek optičnega kabla zvok na receiver, ne bi smelo bit problema predvajat stereo, ker zna to afaik receiver narediti?

kmetek ::

jep verjetno da.

stratosD ::

ojla,
ker me mika preizkust zalogo na enaa za dotični gadget - vam znalcem postavljam par vprašanj:
- na avforums jih nekaj jamra da jim aparatus interferira z LCD TV Samsung....ker imam tudi sam Samsunga me zanima a koga moti ?
- če prav razberem ima za video izhod samo hdmi in un rumen činč za composite
- kako se kaj obnese kvaliteta zvoka pri priklopu na HT receiver: npr pri sluhanju .dts muzike kot tudi flac ipd bolj kvalitetnih formatov....zvočnih zapisov v imiđih a la iso, bin+cue verjetno ne prebavlja) je možno kak albumart oz. thumbnaile zraven muzke met na zaslonu al je to (če) bolj feature prihodnjih firmwareov
- kako kej upscala SD material (divxe) preko hdmi?

thnx

stratosD

kmetek ::

- ne poznam
- da
- nimam
- divxi so celo boljši na wd hd tv kot divx player.

djordjevic ::

Jaz sem gledal en film v formatu iso, pa je igralo normalno, tako zvok kot slika. Čeprav je pa res, da ga je vmes enkrat malo zatripalo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

a prav dvd .iso ?

djordjevic ::

Dvdr iso, ja.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

a menuje tudi morda?

djordjevic ::

Čuj, to pa ni blo. Pa dvomim tudi, da je bil to pravi DVDr. Ti imajo ponavadi okoli 4 giga, ta je mel samo 1,3 giga.
No grave is deep enough to keep us in chains.

podbevna ::

Ne menijev iz .iso ne vrti. Samo film.
Tudi iz .vob filov ne vrti menijev. Samo film. Baje bodo z novim FW nekaj rihtali, a meni je vseeno tudi če ne...

Divx-e upscala super. Za zvok in motnje daljinca pa ne vem, ker nimam recieverja niti samsunga.

djordjevic ::

Osebno tistih menijev sploh ne šmirglam. Po navadi so me celo motili, ker sem moral pritiskati še dodatne gumbe, da se je film začel ... :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

stratosD ::

hvala za odgovore in mnenja, sem naročil pa bomo vidli ko bo (če bo) ....ker ni zgleda skoraj nikjer na zalogi....razen v Lescah :))

stratosD

LunKi ::

Odlična zadeva. Kupil fotru, ki ma spodi philipsa lcd. Mreže ni, je idealno za HD in SD vsebine, super zadeva u glavnem. Minus edino DTS kot rečeno in zaenkrat še šumniki. Ostalo me ne moti, dela k pr norcih :D. Mal dnarja, velik muske!

kmetek ::

dts se konvertira v stereo 10 minut dela :)

djordjevic ::

Itak, ta napravica ga seka sto na uro.
No grave is deep enough to keep us in chains.
««
4 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173209449 (52912) scipascapa
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330253835 (67927) dope1337
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821603 (15041) kamuee
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115054 (3227) Robert1
»

DVD Pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161915 (1757) boogie_xlr

Več podobnih tem