» »

WD TV.. kdo ima?

WD TV.. kdo ima?

««
3 / 32
»»

matys ::

Sedaj so odprli Mediaworld tudi v Monfalconu. Bom skoču tja pogledat če ga majo, pa mogoče piknem zravn še My passport 320Gb za 90€. Tako da bom mel za 190€ praktično popoln nakup. :D

Dredllooxxx ::

Ok zgleda da bom prvi k se bom pohvalil da mi je tale jajček zabrejkal pri nadgradnji firmwareta v glavnem začarani krog rebootal se je že ene 15 krat učinka nobenga skoz napiše da se zadeva upgrejda ina da naj ne izklapljam štroma procenti pri tistem baru se ne premikajo to dela že celo uro tko da jajc jutr nesem nazaj na mimovrste.
http://www.bobo-itstoritve.com/

matys ::

Ja sm opazil, da so umaknili ta firmware z njihove uradne strani, tako da neki že more bit narobe z njim. Mogoče pa ti je med updatanjem le za kakšno milisekundo zmanjkala elektrika pa je to krivo.

Dredllooxxx ::

Hvala bogu sm popizdil izklopil disk ugasnil vse in zadevo naložil na usb kluček ponovno zagnal. In zadeva je stekla v napredek posodobil se je razlike so res opazne kar se tiče podnapisov in kockanja nekaterih filmov tko ,da yupi edina napaka ,ki pa je res moteča je ,da ni šumnikov ampak prazni presledki namesto č,š,ž w00t upam da bojo popravl.:D

PS: za mojo napako je bil kriv disk 1T;(
http://www.bobo-itstoritve.com/

Zgodovina sprememb…

mi345 ::

tale program je idealen za vse tiste, ki nimate DTS receiverja. Sam ga uporabljam in sem z njim zelo zadovoljen.
povezava: http://audioconverter.heartware.dk/Tuto...

Prav tako vam še sporočam, da WD TV popolnoma normalno bere HD vsebino tudi iz USB ključkov.

Pozdrav

zmaki ::

Nekaj komentarjev uporabnika "Mtz" (znanega še iz časov MtkRemakera in Yamade) :

http://www.mpcclub.com/modules.php?name...

To mi daje upanje da bo kmalu dostopen izboljšani neuradni firmware.

piek ::

Ce se bo MTZ spravil nad predvajalnik, smo zmagali na celi crti. =)
--- Finish it off if you started it! ---

kmetek ::

upajmo ja.

majstor ::

Thank you for contacting Western Digital Customer Service and Support.

Western Digital is still working on it, please be patient.

Sincerely,
Gustavo R.
Western Digital Service and Support
http://support.wdc.com

Hi!

I updated with last FW. But no central european subtiles suport! Please update this as soon as posible!

-mojster- ::

Ja ta firmware ni popravil še vseh napak.
Naprimer ko gledam film Transformers (1080p) se mi pojavljajo majhne kockice, ki se s časom razširijo po celotnem ekranu.

RELEASE.iNFO:
RELEASE.NAME..: Transformers.2007.1080p.BluRay.DTS.x264-ESiR
RUNTiME.......: 2:23:27
SiZE..........: 12.3 GB
ViDEO.CODEC...: x264
FRAMERATE.....: 23.976
BiTRATE.......: 10721kbps
RESOLUTiON....: 1920x800
AUDiO1........: English DTS 5.1 1536kbps
AUDiO2........: English Vorbis 2.0 commentary
SUBTiTLES.....: slovenian + eng,cze,dan,fre,ger,hun,nor,pol,pt,rus,scr,scc,slv,spa,swe - ASS
SOURCE........: Transformers.BluRay.1080p.H264.THD

Vendar mislim da ni problem v prelikem Bitratu,saj ko gledam drug film American Gangster(1080p), ki ima podoben bitrare 10400kbps in celo boljšo resolucijo 1920x1040 nimam nobenih težav s sliko.
Upam da kdo ve za rešitev tega problema!

Dredllooxxx ::

SamO ,da še podnapise oziroma šumnike popravijo po sem pa jz kr hapy pa mogoče še to kar se tiče kockic je še moteče pri nakaterih filmih.[:|]
http://www.bobo-itstoritve.com/

Zgodovina sprememb…

pavlek ::

zdravo vsem,
a mi lahko kdo pove,kako je zvezal wd playerček z recieverjem.jaz imam reciever onkyo hd in ko sem wd player povezal s hdmi kabli mi ga reciever ni zaznal.

humaxboy ::

Fantje, eno vprašanje : kako je z xvid filmi ? Jih vrti normalno z podnapisi srt, sub?
Humaxboy

mamomu ::

humaxboy : seveda!
mamomu j....!

piek ::

@pavlek:
Jaz sem ga povezal preko Toslinka (opticni), dela BP (sam menja med DTS, DD, stereo ... nacini). Prav tako bi moral delati tudi preko HDMI - preglej nastavitve v predvajalniku, da nimas kaj narobe nastavljeno ... Imam pa Pioner receiver, ampak to ni vazno, saj mora delati povsod, ce le imas napravo novejsega datuma ...
--- Finish it off if you started it! ---

yapka ::

Fajni ja ta playerček, upam da bodo zrihtali da bo prikazoval podnapise s ŠČŽ, pa škoda je da nima da lahko nastaviš da se po določenem času sam ugasne! Drugače je pa super!

kmetek ::

Mislite da bi delala ta fora, da podnapise muxaš v sam film? Pa da bi potem šumniki delal normalno???? :P

pavlek ::

piek :: včeraj, 11:57:09
Hvala za nasvet.sem probal še enkrat,ampak moj Onkyo ne reagira.

djordjevic ::

Po nekaj dneh preizkušanja moram reči, da je zadeva fantastična. Vse serije in filme, kar sem doslej poskusil, igra gladko. Tudi hitre scene - vsekakor v HD ripih. Tudi MP3 player je prav lično urejen. Skratka, zadovoljen sto na uro. Best 120€ spent ever. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

Jap jaz sem ga nadgradil in sem happy, samo še izberem nek zunanji disk. Razmišljal sem o nekem poceni ohišju da ima LAN pa 1TB CAVIAR GP....kaj menite? Total bi me prišlo 130€ cca......samo ohišja pametnega ne najdem.

djordjevic ::

Jaz imam zaenkrat kar en hiter 8gb ključek in za sprotno rabo povsem zadošča.
No grave is deep enough to keep us in chains.

piek ::

Jaz imam WD Passport 160 GB (2,5'') pa tudi ce bom v bodoce potreboval vecjo kapaciteto, bom vsekakor ostal pri 2,5-palcnih resitvah, ker so resnicno tiho. 3,5-palcni disk slisis skrtati in to vsaj mene moti.

Sicer sem pa ugotovil, zakaj se ni neuradnih FW zunaj - barabe pri WD-ju so (verjetno nalasc) v objavi GPL kode "pozabili" kar precej elementov in datotek, s katerimi bi uporabniki lahko prilagodili FW ... No, ja, saj pride kmalu januar, dlje pa nam upam da ne bo potrebno cakati ...
--- Finish it off if you started it! ---

kmetek ::

samo šumnike naj uredijo pa sem happy.

dani8 ::

Pri predvajanju audio dts wav file se sliŠijo le Šumi.
Pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: podtalje ()

cattom ::

RuN ::

Danes dobil zadevo, in moram rečt, da je špica. Za ta denar, pa kaj vse zmore je čudovito. Imam pa eno vprašanje. Podnapise .srt sem shranil v beležnici s kodiranjem UTF-8, pa mi vseeno ne predvaja šumnikov.

Pa podnapisi bil lahko bili odebeljeni s črno, pa bi blo še boljš, ker ko je film čez cel ekran in so podanpisi na beli podlagi, se jih skor ne vidi več.

Drugače sem pa zadovoljen. Mala škatlica seka po celi črti. Upam, da bojo MTZ-jevci zadevo še "spedinal" :)

kmetek ::

vam predvaja BLUERAY normalno?

RuN ::

Meni predvaja vse normalno, razen Transformers.2007.1080p.BluRay.DTS.x264-ESiR, kot je že Tinee napisal. Ostali mkv-ji delajo pa normalno.

yapka ::

A kdo ve kako se reče programu, ki lahko vstaviš podnapise v film?

-mojster- ::

Mene pa zanima ali je možno z novim firmwirom spremeniti aspect ratio, namreč film bi rad gledal 16:9, tako da nima slika črnega roba zgoraj pa spodaj???
poskušal sem tudi z zoomiranjem filma ampak pol ne vidim več podnapisov, ker se premaknejo navzdol.
Upam da kdo od vas ve za kakšno rešitev problema.

piek ::

A kdo ve kako se reče programu, ki lahko vstaviš podnapise v film?


MKVmerge za .mkv datoteke ...
--- Finish it off if you started it! ---

piek ::

@tinee:
Ce nimas na TV-ju Zooma bo brez prekodiranja bolj tezko slo ... Lahko sicer datoteki umetno (na silo) spremenis "aspect ratio", ampak je to mogoce gledljivo le pri risankah, pri ljudeh bos opazil, da so popaceni.
--- Finish it off if you started it! ---

genesiss ::

Nekje v nastavitvah je opcija widescreen/normal... kaj s tem spreminjaš?

kmetek ::

nastavitev slike tam daj na wide ....

dzinks63 ::

>A kdo ve kako se reče programu, ki lahko vstaviš podnapise v film?

Za dodajanje podnapisov pravemu dvd, npr: ConvertXtoDVD, nastaviš lahko velikost, barvo, fonte in še marsikaj. Dodaš lahko 1 ali več podnapisov hkrati.

Za zapečt podnapise direkt na film, npr: WinAVI, instaliran moraš imeti tudi VobSub, ime podnapisa in filma morata biti enaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

genesiss ::

Se še komu dogaja da včasih predvajalnik ne predvaja zvoka? Potrebno ga je ugasniti in ponovno prižgati da dela.

majstor ::

Se mi je zgodilo 1x-

Imam se en problem. Pobral sem film Baraka 720p, ko zacne predvajaz napise: Channel Audio 1 (digital).
Imam prko HDMI povezano na TV, vendar zvoka se ne slisi. Kaj to pomeni da moras imet za ta film obvezno povezano preko opticnega izhoda zvok?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: majstor ()

dani8 ::

Če imaŠ v nastavitvah nastavljeno na digital z optično povezavo na receiver ti bo zvok delal ali pcm, 5. 1 ali dts

Lp dani

Zgodovina sprememb…

majstor ::

To je resitev:

Not a bug. The movie most probably has DTS audio. So, yes, you either have to connect it via optical to your receiver or if you don't have a DTS capable receiver, convert the DTS stream to AC3 with a free software called Popcorn Audio Converter.

tengo ::

Ali mogoče kdo ve zakaj ko navaden dvd zalaufam ne dela 5.1 sistem, tudi uvoda pri dvd-ju ni set up in podobno, zvok pa ni 5.1 pri dvd pa mi ni jasno zakaj......imam pa preko hdmi in optiko na reciever.tudi npr gladiator mi lepo dela v dts zvoku, eagle eye za primer pa stereo-oba sta pa 720p.....kdo ve zakaj?

Lep pozdrav
McLaren Mercedes se ve...

Aerys ::

Jest mam pa probleme s podnapisi, in sicer film Death Race in Eagle Eye. Podnapise (srt file) sem lepo odprl s subtitle workshopom in zamenjal vse čšž v csz in potem sprobal. V Death Race mi tam kjer so bili prej šumniki (čeprav sem jih zamenjal) ostaja prazen prostor, pri Eagle Eye mi pa namesto podnapisov kaže neke simbole. Sem potem disk odklopil, preveril podnapise s subtitle workshopom in je vse kot bi moralo biti, a pri predvajanju filmov sta ti dve težavi ostali. kakšen nasvet?

Pa še eno vprašanje. Gori imam priklopljen WD zunanji disk, 1Tb. Zanima me, ali je možno da bi zaradi velikosti diska prihajalo do kakšnih težav pri hitrosti branja (zatikanje filma) ali to ni možno?

Hvala in lep pozdrav

majstor ::

Aerys: ne zaradi veliosti diska zatikanje ni mozno...
Pocakaj se 1 mesec pa bodo delali tudi šumniki...bojo že poštimali.

perci ::

Če bi se stvar dalo še na mrežo priklopit, bi bla pa zadeva res zmagovalna.

Kako je pa z muzko? Bi bila zadeva funkcionalna za uporabo brez vklapljanja TV-ja? Recimo, da imam na disku nekaj filmov pa par folderjev muzke. Obstaja kak gumb na daljincu, da sam muzko (ne filmov) predvaja na shuffle?

trekking ::

Imam ga 1 teden, plusi so, da predvaja HD, da je tih, minusi, počasno predvajanje slik, počasno menjava izbirnika, nekaj težav s predvajanjem zvoka pri datotekah snetih P2P, čeprav morm reč, da je takih problemov malo, DTS je treba skonvertirat v stereo, ok, to ti vzame pol ure časa, če nimaš na 100-ine filmov gre, sicer pa je to minus,...vglavnem jest sem zadovoljen.

trekking ::

podnapisi delajo, brez č,š,ž jest grem v notepad in replace all with c,s,z in je manj moteče kot pa tiste čudne spake....sem pa že downloadal najnovejši firmware, vse je šlo gladko.

Aerys ::

Bom probal še z notepadom, čeprav čudno, subtitle workshop bi mogu delo dobro opravit.

kmetek ::

Če bi se stvar dalo še na mrežo priklopit, bi bla pa zadeva res zmagovalna.

Kako je pa z muzko? Bi bila zadeva funkcionalna za uporabo brez vklapljanja TV-ja? Recimo, da imam na disku nekaj filmov pa par folderjev muzke. Obstaja kak gumb na daljincu, da sam muzko (ne filmov) predvaja na shuffle?


zunanji LAN disk vzameš pa je :)

zlatorogg ::

Ali zunanji dik 2.5" rabi napajanje za WD TV....

djordjevic ::

Ne. Saj imaš še na embalaži na sliki my passport zraven. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zheegec ::

Ali zunanji dik 2.5" rabi napajanje za WD TV....

Ne, deluje tudi sprobano samo na 1USB, tako da ne potrebuje še drugega USB za napajanje.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014
««
3 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173209495 (52958) scipascapa
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330253892 (67984) dope1337
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821617 (15055) kamuee
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115055 (3228) Robert1
»

DVD Pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161916 (1758) boogie_xlr

Več podobnih tem