» »

Čas dela za islam - demografija sveta

Čas dela za islam - demografija sveta

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 33
»»

durrenmatt ::

Baje, da naši otroci več ne bodo v večini, na tem kontinentu. Kaj mislite o tem?

Kaj se bo zgodilo z evropsko kulturo? Kaj bo z Zahodom? Kdo bo v večini v Sloveniji čez 100 let?

zee ::

O evropski kulturi se bodo morda ucili v solah. Kdo bo v Sloveniji v vecini cez 100 let, je brezpredmetno.

Veliki imperiji nastajajo (npr. EU) in propadajo (lista je dolga).

Skoda se sekirat in zaradi tega "stepat" otroke.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Karaya 52 ::

zee> Veliki imperiji nastajajo (npr. EU) in propadajo (lista je dolga).

Pa ne po lastni volji in brez krvi.

KandazaR ::

Čisto sami smo si krivi. Kdo nam je kriv če smo se evropejci pobijali med sabo v dveh svetovnih vojnah + še kurjenje "zlobnih" židov in "neumnih" slovanov. Polek tega pa kdo je spet kriv če folk noče imeti otrok ali ima samo enega. Sigurno ne muslimani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

USS Liberty ::

Za propad zahodne civilizacije bo kriva levičarska anarholiberalna dekadenca...
To bo nekoč pisalo v učbenikih...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Žiiga ::

A ne komunjare?

Valvoline ::

Primer Kosova....
Evropa bi takrat mogla stat na Srbsko stran zarad svoje prihodnosti in naših otrok.
V Nemčiji vre,neonacisti samo čakajo svojo priložnost. Sicer pa civilizirane muslimanske družine tudi imajo 1 ali 2 otroka največ. nevarni so retardirani nepismeni verski fanatiki.
In teh je po Evropi preveč in jih je treba nemudoma deportirat raus.

jype ::

USS Nimitz> Za propad zahodne civilizacije bo kriva levičarska anarholiberalna dekadenca...

Za propad zahoda so krivi izključno neocons, ker so na zahodu zajebali vse, kar se je zajebat dalo.

Ampak brez skrbi, levičarji, homoseksualci in Romi se ne damo.

Valvoline> V Nemčiji vre,neonacisti samo čakajo svojo priložnost.

Hihi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Valvoline ::

Smejal so se tut Tito & Co v bivši Jugi k so pametni poznavalci razmer opozarjal na priseljevanje in masovno razmnoževanje šipcev,lejga danes,opa imajo svojo državo in avtohtone srbe ven nagnal.
A se temu tut smehljaš jype mogoče ? Braindead.

Zgodovina sprememb…

KandazaR ::

Smejal so se tut Tito & Co v bivši Jugi k so pametni poznavalci razmer opozarjal na priseljevanje in masovno razmnoževanje šipcev,lejga danes,opa imajo svojo državo in avtohtone srbe ven nagnal.
A se temu tut smehljaš jype mogoče ? Braindead.


Srbi so sami privabili albance na kosovo za delo na poljih. Tako kot nemci turke za povojno obovo. Zakaj so se pa srbi izseljevali iz srbije in bosne v slovenijo, nemčijo, švedsko... Pa bi se preselili na kosovo pa bi bili oni v večini ne pa manjšini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

Valvoline ::

Nope.
Tito je kriv za priseljevanje albancev,srbski uradniki so vseskozi bili proti temu,vendar se nobedn ni mogu upret Tita. K je Tito umr je že bilo prepozno.

Zgodovina sprememb…

USS Liberty ::

>>>>>Za propad zahoda so krivi izključno neocons, ker so na zahodu zajebali vse, kar se je zajebat dalo.

Ja, ja... iatak, da neoconsi prirejajo gej parade na Švedskem in uvažajo muslimane na Švedsko...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

aljazh ::

Eno vprašanje.

Nič ni večno. Zakaj bi morale biti porazdelitev narodov in države večne?

Karaya 52 ::

Zato ker stabilno okolje najlažje zagotavlja prosperiteto? Da ni nič večno ti je že jasno iz zgodovine, družbenega vrenja pa zgleda še nisi doživel. Boš imel to priložnost.

aljazh ::

Ne govorim o revoluciji in nasilnih spremembah (vojnah), pač pa o počasnem (nekaj 100 let) trajajočem spreminjanju, lahko bi rekli evoluciji.

OmegaM ::

Evropske države kot so to Španija, Nemčija, še bolj pa Francija, Nizozemska, Velika Britanija lahko rečemo da so že pokopane.

Zakaj?

Nataliteta dela svoje, enako kot so to storili Srbiji, enako se bo njim, ne takoj, ampak čez 50 let.

Lp,M
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Karaya 52 ::

100 let ni nič. Rekonkvista je trajala preko 500 let, Srbija je bila pod Otomani par stoletij, Slovenci pod Germani preko 1000 let in to ob stalnem dotoku nemših kolonizatorjev.

Dr_M ::

Ampak brez skrbi, levičarji, homoseksualci in Romi se ne damo.


Ravno pravi za odstrel. :) Potem bi se zacele stvari v EU izboljsevati.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BALAST ::

New world order je hujša zadeva kot islam, v bistvu je to NAJVEČJA vojna proti vsem ČLOVEŠTVU, ki pa zaradi ničelnega neuspeha, kjer bi pricurjala kakršnakoli informacija kako se nas želijo znebiti, tudi najbolj varovana organizacija z NAJVEČJIM VPLIVOM v zahodni civilizaciji.

Islam je že dokaj pokorjen, vendar ga nekateri verski voditelji s pridom izkoriščajo za povračilni udarec, kot ga je napovedal njihov bog. V glavnem ena družbeno politična zadeva, na strategiji: za napad ni potrebne obrambe.

jype ::

No, Dr_M bi nas odstrelil, USS Nimitz verjetno kar zaplinil, da ne bi zagovarjali pravic homoseksualcev in priseljencev, muslimanov in Romov...

Sami napredni misleci. Ahmadinedžad je ponosen na vas in prepričan sem, da za vas špara žaklje s kamni, s katerimi boste lahko z velikim zadoščenjem do smrti potolkli nemoralno sodrgo evrope in amerike.

BALAST ::

jype že mnogokrat v zgodovini se je izkazalo, da je zatiranje problema v kali naredilo največ uspeha in se danes ne govori o takratnih problemih.

Seveda so pa izjeme, ki so še bolj spodbudile upor in ena takih je islam proti zahodnim civilizacijam, priseljenci romi...

Da te pobaram, ali je človek perfektno bitje in zakaj?

Ni perfektno, ker ni v ravnovesju in je podrejen fizičnim zakonom.

Kdo bo preprečil izumrtje človeške rase, kdo kontrolira čas, kdo ima vedno prav.

Na vse je odgovor NIHČE. In ravno to ti da vedeti, da se ta trenutek odločaš sam za svoje življenje in lahko tudi kontroliraš življenje drugih.

Boš porekel da to ni etično, potem premisli od kdaj je boj za preživetje bil etičen.

Vsi misleci imajo svoje privržence, pa tudi če obstajajo dokazi da je v nasprotju z znanostjo, tega jim ne moreš prepčit, razen če bi zatrl v kali, kot je v srednjem veku delala Cerkev.

jype ::

BALAST> tega jim ne moreš prepčit, razen če bi zatrl v kali, kot je v srednjem veku delala Cerkev.

Cerkev je stvar preteklosti, fašiste bo pa zgleda treba še enkrat premagat.

Kar tako oglašujete ni nobena zahodna civilizacija, kar oglašujete je fašizem.

Dr_M ::

Prevec liberalne drzave bodo sle prej ali slej rakom zvizgat.
Ljudje bodo izumrli, muslimani bodo zavladali.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Dr_M> Prevec liberalne drzave bodo sle prej ali slej rakom zvizgat.
Dr_M> Ljudje bodo izumrli, muslimani bodo zavladali.

Kakšen primer take države?

Dr_M ::

V Franciji je ze precej vroce. V Nemciji je sicer trenutno zatisje, ampak bo spet kmalu pocilo.
Tudi na Nizozemskem se ljudje prebujajo.

Imas dve izbiri. Lahko sam sebi izkopljes grob (kar delas sedaj), lahko ga nekomu drugemu.
Jaz osebno raje nikomur nebi, ampak ce bi imel samo te dve izbire (kar ni dalec do tega), sigurno ne bom sebe pokopal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BALAST ::

Cerkev ni stvar preteklosti, še vedno ima vpliv med populacijo, vendar precej manjšo kot v srednjem veku.

In cerkev nima samo enega cilja, prati možgane ampak tudi združevati ljudi proti skupnim tegobam. Kar pa je zelo častno dejanje in vsebuje občutek višje morale in s tem tudi višje cilje za ljudi.

Ena taka država, ki jo ima v mislih Dr_M je Velika Britanija, ker se je njihov imperij zelo zmanjšal, tudi Francija, Avstro-Ogrska, Rimsko cesarstvo...
Večina je šla po zlu zaradi liberalizma in premajhne cenzure in kontrole.

jype ::

Dr_M> V Franciji je ze precej vroce. V Nemciji je sicer trenutno zatisje, ampak bo spet kmalu pocilo.
Dr_M> Tudi na Nizozemskem se ljudje prebujajo.

Zanima me primer liberalne države _ki je šla rakom žvižgat_ in v kateri so ljudje _izumrli_.

Hvala.

BALAST> Ena taka država, ki jo ima v mislih Dr_M je Velika Britanija, ker se je njihov imperij zelo zmanjšal, tudi Francija, Avstro-Ogrska, Rimsko cesarstvo...
BALAST> Večina je šla po zlu zaradi liberalizma in premajhne cenzure in kontrole.

Nisi bre čitav, bolan. Preseli se nazaj v Iran, pa hitro, preden se liberalizira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Dr_M ::

yupe, ti kar zivi v svojem malem svetku, kjer se vse dela z levico. Ampak ce bos hotel prezivet, bo treba zacet delat z desnico, ce ti je vsec ali pa ne.
Ne se danes, mogoce ne se jutri, ampak se v casu tvojega zivljenja (ce se ne bos prej sam pokopal).
Sej ves, naravna selekcija, mocni prezivijo, sibki umrejo. Ja?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Dr_M> Sej ves, naravna selekcija, mocni prezivijo, sibki umrejo. Ja?

Občutek imam, da se pogovarjam z ljudmi iz džungle... Kako so jim že rekli? Neandertalci.

Thomas ::

Tvoja vzvišenost, jure, je hecna.

Zmrduješ se ravno nad vsakim, ki ni ultralevičar. Če je Slovenec. Za druge si pa nenadoma tako popustljiv, kot da so sami angelčki. Če niso White.

Res si hecen.

BALAST ::

" Nisi bre čitav, bolan. Preseli se nazaj v Iran, pa hitro, preden se liberalizira."

Agresivneži kmalu izpadejo iz te debate kot kakšni dvorni norčki in se čudijo zakaj jih nihče ne posluša.
Nekdo mu ponudi stol (trdne dokaze, temelje v evoluciji,zgodovinski praksi, biološko metaforo) ta pa se raje prevrne na glavo in tam ostane, saj je zanj to edino pravilno (kar pomeni da je že od samega začetka vedel premalo in se zanašal samo na to).


Malce si mi priklical v spomin, ko v filmu Ali G, reče mejni kontrolor ženi z ruto(islamski stereotip), da naj gre nazaj domov v Slovenijo.

jype ::

BALAST> trdne dokaze, temelje v evoluciji,zgodovinski praksi, biološko metaforo

Temelje v evoluciji? A te torej lahko (ker sem močnejši od tebe) pridem zdajle zadavit? Da bo več plodnih samic in žitnih polj ostalo zame?

Thomas> Zmrduješ se ravno nad vsakim, ki ni ultralevičar.

Nope, zgolj nad fašisti. Če si pozicioniran bolj desno od idiotov, ki so očitno po nepotrebnem preživeli konec druge svetovne vojne, ko se je nazadnje obračunalo z ideologijo brezkompromisnega nasilja nad "nemoralnimi", "neetičnimi", "nekulturnimi", "nenormalnimi" in sploh vsemi "nearijskimi" marginalci, je to predvsem problem tvoje politične identitete.

BALAST> Malce si mi priklical v spomin, ko v filmu Ali G, reče mejni kontrolor ženi z ruto(islamski stereotip), da naj gre nazaj domov v Slovenijo.

Mene ti nonstop spominjaš na Niemöllerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Thomas ::

, ki so očitno po nepotrebnem preživeli konec druge svetovne vojne, ko se je nazadnje obračunalo


A si zdrov? Ne.

jype ::

Thomas> A si zdrov? Ne.

Seveda sem. Če niso umrli _z_ ideologijo, ki jo zagovarjajo in _od_ ideologije, ki jo zagovarjajo, je to škoda za nas. Nobenega problema nimam s tem, da zdaj živijo v času, ko njihove človekove pravice spoštujemo, vendar to še zdaleč ne pomeni, da moramo spoštovati tudi njih.

BALAST ::

Če bi jype poizkušal vsaj malce povezat tvoje nestrinjanje v par sovisnih povedi, bi lažje razumel njegove tegobe in zakaj je tako trmast.

A on raje piše kot nekakšen prekinjajoč telegraf, ki se bori proti vsem zlem, kar je kadarkoli obstajalo in vse poveže s fašisti, ... ter tako tudi odgovarja.

Thomas ::

Mau se vlečeš ven. V prejšnjem postu nisi bil tako "strpen". V resnici si zelo nestrpen do vseh, ki niso po tvojem političnem okusu.

jype ::

Fašiste povezat s fašisti je pa res... Easy as pie.

BALAST> Če bi jype poizkušal vsaj malce povezat tvoje nestrinjanje v par sovisnih povedi, bi lažje razumel njegove tegobe in zakaj je tako trmast.

Ne strinjam se s kršenjem človekovih pravic na podlagi veroizpovedi. To je vse.

Thomas> Mau se vlečeš ven.

Se mi ni treba.

Thomas> V resnici si zelo nestrpen do vseh, ki niso po tvojem političnem okusu.

Res? Na podlagi česa pa to sklepaš? Sem kdaj pozval, kot to počnejo fašisti, k nasilju? Ne, nisem.

Vseeno bi se mi zdelo primerno, da bi se vsi, ki fašistične metode zagovarjate, znašli v islamofašističnem koncentracijskem taborišču najslabše vrste. Da bi skozi lastno izkustvo lažje razumeli, kakšne abotne svinjarije dejansko zagovarjate, vsi po vrsti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BALAST ::

Vseeno bi se mi zdelo primerno, da bi se vsi, ki fašistične metode zagovarjate, znašli v islamofašističnem koncentracijskem taborišču najslabše vrste. Da bi skozi lastno izkustvo lažje razumeli, kakšne abotne svinjarije dejansko zagovarjate, vsi po vrsti.


Hvala enako za zagovornika islama, naj se cvre v najhujšem peklu Jahannam, "da bi skozi lastno izkustvo lažje razumeli, kakšne abotne svinjarije dejansko zagovarjate, vsi po vrsti". :))

jype ::

BALAST> za zagovornika islama

Kje pa vidiš kakšnega?

BALAST ::

Da se pojasnim, sem sprva razumel tvoj citat, kot fasištičn zagovorniki naj gredo islamofašistične koncentracijska taborišča, moj odgovor je sledil, da kdor pa zagovarja islam naj se cvre v islamskem peklu, ker nebes po njihovih zapletenih verskih knjigah, ne moreš nikoli obiskat.

In ni bilo mišljeno kdor tolerira islam, ampak kdor ga živi.

Nikakor nisem tebe, dragi jype štel mednje.

jype ::

Ja, ampak v čem se ti, dragi BALAST, razlikuješ od islamofašistov (razen po tem da so oni islamo, ti si pa očitno klero)?

BALAST ::

Olala a sedaj sem pa že med kleri, še malo pa me boš uvrstil med pravoslavne duhovnike.

Ne bi znal pojasnit v čem se razlikujem, ker sem ta pojem premalo raziskal, vendar kaj ti misliš s tem da "so oni islamo, ti pa očitno klero?", ker si verjetno že potegnil par ujemalnih lastnosti. Razsvetli mene in ostale spremljevalce te teme.

jype ::

BALAST> Olala a sedaj sem pa že med kleri

Ja, nekdo ki odreka pravice homoseksualnim parom je očitno močno pod vplivom naših klerikalcev, ki so praktično edini, ki znajo utemeljiti "nemoralnost" družbe, ki ji je popolnoma vseeno, kakšni so homoseksualci in se glede njihove posvojitve otrok in njihovih možnosti dedovanja odloča glede na vsak posamezen primer, ne pa kar paketno, glede na predalček, v katerem se človek znajde zaradi svoje osebnostne lastnosti (ki je povrh vsega še izjemno zasebne narave).

BALAST> ker si verjetno že potegnil par ujemalnih lastnosti.

Ja. Nekateri izmed muslimanov (ni jih tako zelo mnogo, brez skrbi, so pa skoraj tako glasni, kot naši nacionalisti) bi radi izvršili božjo sodbo nad nemoralno, dekadentno zahodno družbo. Iste tendence imaš tudi ti, pa iste tendence ima tudi malo manj spoštovani USS Nimitz. Žal med vašimi ideološkimi podlagami ne vidim nobene bistvene razlike. USS Nimitz sicer pravi, da je on nasprotnik pohabljanja genitalij žensk, a to pravijo tudi najbolj radikalni islamski voditelji (ker je tako pohabljanje lastnost nekaterih arabskih in afriških plemen, ne pa lastnost verskih skupnosti), tako da ga samo ta podrobnost žal ne distancira od radikalnega islama. Thomas ima še hujše probleme - on bi se zatekel k "fire and brimstone" rešitvam kljub temu da se popolnoma zaveda, da se te rešitve v zgodovini niso nikoli obnesle, pa tudi zdaj (tukaj, danes, ko jih uporabljajo neokonzervativci) se ne.

Pa še nekaj me zelo zanima... VB, Nizozemsko in Francijo omenjaš kot tiste liberalne države, ki "popuščajo" demokratičnim spremembam in se namesto v fašistične diktature spreminjajo v demokratične države, kjer je vsem zagotovljen vsaj približno enak nivo pravnega, socialnega in fizičnega varstva. Katera konzervativna država je pa ta preizkus dobro prestala?

TESKAn ::

Malce si mi priklical v spomin, ko v filmu Ali G, reče mejni kontrolor ženi z ruto(islamski stereotip), da naj gre nazaj domov v Slovenijo.


Meni je pa na misel prišla knjiga, v kateri je skupina prebivalcev nekega planeta, ki je imela predstave o svoji večvrednosti (sounds familiar) zgradila robota, ki je imel v glavi parametre, kakšen je "idealen" prebivalec in navodilo, da mora uničit vse, ki ne ustrezajo temu "idealu". No, do konca knjige je iztrebil cel planet, vključno s skupino, ki ga je ustvarila.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jype ::

BALAST> ženi z ruto(islamski stereotip)

Sestra moje babice (ki ruto nosi zelo redko) ima zelo pogosto ruto na glavi, pa ne vem če je sploh kdaj slišala za islam, gre pa vsako nedeljo v cerkev.

Po drugi strani je pa Iran sestavljen iz 90% muslimanov in vsaj 30% ljudi, ki bi radi, da se ukine obveznost rute za ženske. To so približno iste vrste nemoralneži, kot tisti pri nas, ki menijo, da so homoseksualci upravičeni do popolnoma vseh istih reči, kot heteroseksualci.

Da nisi ti, BALAST, česa zamešal?

Thomas ::

so homoseksualci upravičeni do popolnoma vseh istih reči, kot heteroseksualci


Aha, torej je v "moškem homoseksualnem zakonu", eden od partnerjev upravičen do obiska pri ginekologu vsake X mesecev? Ki mu predpiše še kontracepcijo?

Če ginekolog kej komplicira, jenestrpen kot Thomas in ostali neoliberalci?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

T-h-o-r ::

urolog
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BALAST ::

Sestra moje babice (ki ruto nosi zelo redko) ima zelo pogosto ruto na glavi, pa ne vem če je sploh kdaj slišala za islam, gre pa vsako nedeljo v cerkev.


Se nisi ti malce zarekel s tem in tudi kaj ima veze z stereotipom, če se po tvojem vsaj 30% ne strinja z prekrivanjem ženskega obraza.

Homines quod volunt credunt.

zee ::

Narobe. Tisto, kar je pri zenskah ginekolog, je pri moskih androlog (Vir.).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Thomas ::

Se bo pač treba odločiti, kje se potegne tale črta, do česa so upravičeni homoseksualni pari. Do vsega očitno ne morejo biti.

Prav tako se je treba odločiti, če dovolimo homoseksualne poroke, zakaj ne potem še poligamnih? Pet stricev in šest tet, ki živijo v enajstercu?
««
«
1 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274230279 (207824) Truga

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47184084 (74551) Gandalfar
»

Švica - prepoved minaretov (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
76626132 (16990) redo
»

Na Otoku veliko islamskih sodišč (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
1999192 (6306) donfilipo
»

ĐAMIJA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60730047 (22013) KaiV6

Več podobnih tem