» »

Islam v Evropi

Islam v Evropi

««
23 / 26
»»

Ramon dekers ::

Motena oseba je tista, ki ne spregleda gorja veh religij, sploh pa njihovih institucij. Še toliko bolj je motena, če meni, da je ena religija vzrok vsemu zlu, druga pa dobremu.

Jurček je čisto na mestu fant. Z možgani, ki jih uporablja, za razliko od vas, ki se vam samo prašijo pod haubo.


Kaj pa je religija kriva, če je človek moten? Če je človek pismen lahko ugotovi, da nihče ne trdi, da je ena religija vzrok vsemu zlu, pač pa, da je ena večje zlo kot druga.

Za drugi odstavek pa hja, kaj nej ti rečem, pojdita na piknik.

Veliki problemi. Ker kristjani so po tem pokolu popolnoma izgubili vpliv, izseljevanje se je samo še povečalo.


Enako kot je sedaj oziroma se dogaja. Poglej malo za Avstralijo in Novo Zelandijo, kjer je večinska populacija evropska je standard najvišji, kjer je multikulti pa normalno v podnu.

Tam takšne statistike izvajajo, bolj natančno za prodajo in nakup nepremičnin, v Sloveniji ne duha in sluha o tem.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

arnecan1 je izjavil:

Libanonski kristjani so res naredili pokol, ampak ne zaradi tega, ker so pač naravno hudobni.

Če s tem napeljuješ na to da so muslimani naravno hudobni si pač kreten. Pa ne mi govorit da nisi nazi...
Life is as complicated as we make it...

Okapi ::

Ni kreten - samo naravno hudoben je.;((

O.

Pithlit ::

Ne. Očitno živim 70 let v prihodnosti... kjer ni placa za nestrpnost. Vi pa lahko še kar naprej zanikate. Ni problem. Prej ali slej se vas bo iztrebilo. Tko kot tiste ki so radi čarovnice lovili.
Life is as complicated as we make it...

enadvatri ::

arnecan1 je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ne, jype ne dela nič narobe, obnaša se tako kot se obnašate sami, OGLEDALO vam nastavlja, morali bi se z jim strinjati.
Točno tako. In ker je tisto, kar vidijo v ogledalu, grdo, se odzovejo s psihološkim obrambnim mehanizmom, ki mu pravimo zanikanje (ali denial, za tiste, ki imajo raje angleške izraze).

O.



No, Okapi ne bodi pristranski, tu se vidi, da gre za psihično moteno osebo:

- zaničuje vse kar je krščanskega in poveličuje islam,
- drugače misleče obtožuje z neizobraženimi kmeti

Pri čemer pa sam nima višje izobražbe in se ima za ateista. Toliko o Jurčku.


Motena oseba je tista, ki ne spregleda gorja veh religij, sploh pa njihovih institucij. Še toliko bolj je motena, če meni, da je ena religija vzrok vsemu zlu, druga pa dobremu.

Jurček je čisto na mestu fant. Z možgani, ki jih uporablja, za razliko od vas, ki se vam samo prašijo pod haubo.

Ja pa kdo pravi, da npr. hinduizem ali krščanstvo prinašata smao dobre stvari. Država jih prisili, da se te stvari popravijo, o tem govorim, razpravljamo, sprejemamo zakone. Celo to je možno, da kdor pač noče biti hinduist ali krščan, je pač ateist. Pa ima iste pravice kot ostali. Razen cerkvene poroke seveda. In ateistova beseda pred našim sodiščem velja ista kot od bilo katerega drugega. V islamu pa si malo poglej, koliko velja v šeriatskem pravu ateistova beseda, koliko pa muslimanska. Sem pozabil, prosim odpiši mi, da bom vedel.

ISLAM=DRŽAVA. Če je kaj v islamu narobe, država tega ne popravi. Ker islam je država. In če kaj rečeš, hja potem pa apeshit kot med suniti in šiiti. Zmaga samo ena pravica. Bog ne daj, da bi kdo mislil drugače. Ali celo govoril o tem. Haaaaalo.


Turčija pa je po večini prebivalstva poganska. Da, da, kako, da ne?

Ramon dekers je izjavil:

Motena oseba je tista, ki ne spregleda gorja veh religij, sploh pa njihovih institucij. Še toliko bolj je motena, če meni, da je ena religija vzrok vsemu zlu, druga pa dobremu.

Jurček je čisto na mestu fant. Z možgani, ki jih uporablja, za razliko od vas, ki se vam samo prašijo pod haubo.


Kaj pa je religija kriva, če je človek moten? Če je človek pismen lahko ugotovi, da nihče ne trdi, da je ena religija vzrok vsemu zlu, pač pa, da je ena večje zlo kot druga.

Za drugi odstavek pa hja, kaj nej ti rečem, pojdita na piknik.

Veliki problemi. Ker kristjani so po tem pokolu popolnoma izgubili vpliv, izseljevanje se je samo še povečalo.


Enako kot je sedaj oziroma se dogaja. Poglej malo za Avstralijo in Novo Zelandijo, kjer je večinska populacija evropska je standard najvišji, kjer je multikulti pa normalno v podnu.

Tam takšne statistike izvajajo, bolj natančno za prodajo in nakup nepremičnin, v Sloveniji ne duha in sluha o tem.


Tožko nas boš prepričal, da je islam večje zlo od krščanstva. Težko. Zgodovinsko gledano na ravni nekih vrednostnih sodb, sta isto sranje. Pokristjanjevanje (nasilno, seveda), pregon čarovništva, krivoverstva in znanosti, zažiganje knjig, informacijski mrk, davki, odpustki, križarske vojne, danes pa še pefofilija in finančne mahinacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

SplitCookie ::


Tožko nas boš prepričal, da je islam večje zlo od krščanstva. Težko. Zgodovinsko gledano na ravni nekih vrednostnih sodb, sta isto sranje. Pokristjanjevanje (nasilno, seveda), pregon čarovništva, krivoverstva in znanosti, zažiganje knjig, informacijski mrk, davki, odpustki, križarske vojne, danes pa še pefofilija in finančne mahinacije.

Tore je treba vse religije odstranit iz planeta. Pravilno razmišljaš.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

mtosev ::

meni je kr smešno kak ljudje še debatirajo kaj je crkev počela pred 600+ leti. stvari so se zelo spremenile in npr krščanstvo je normalna vera. slab izgled davajo edino župniki pedofili. če to še rešijo so na konju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

bolkonsky ::

mtosev je izjavil:

meni je kr smešno kak ljudje še debatirajo kaj je crkev počela pred 600+ leti. stvari so se zelo spremenile in npr krščanstvo je normalna vera. slab izgled davajo edino župniki pedofili. če to še rešijo so na konju.


Dokler se bo po svetu korakalo z vojsko in the name of god potem krščanstvo ni normalno. Normalno bi blo, če bi verniki obsojali vojne napovedi in the name of god, namesto tega pa na koncu te podpirajo.

Folk se ne boji islama, ampak albancov v črnih ledr jaknah !

globalna80 ::

Nekoč so ljudje zavračali kakršno koli obliko posvečenega ali uradnega posredništva med verujočim in Bogom ter niso priznavali cerkvene hierarhije. Priznavali so izključno spoznanje iz prve roke, torej neposredno notranje vedenje, versko in mistično izkušnjo, ki jo mora vsak človek doživeti sam.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

jype ::

mtosev> npr krščanstvo je normalna vera.

Ne, ni. Obscena je. Organiziran kriminal najslabše vrste.

SplitCookie> Tore je treba vse religije odstranit iz planeta. Pravilno razmišljaš.

Ne. Odstranit je treba razloge, zaradi katerih religije obstajajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mtosev ::

bolkonsky je izjavil:

mtosev je izjavil:

meni je kr smešno kak ljudje še debatirajo kaj je crkev počela pred 600+ leti. stvari so se zelo spremenile in npr krščanstvo je normalna vera. slab izgled davajo edino župniki pedofili. če to še rešijo so na konju.


Dokler se bo po svetu korakalo z vojsko in the name of god potem krščanstvo ni normalno. Normalno bi blo, če bi verniki obsojali vojne napovedi in the name of god, namesto tega pa na koncu te podpirajo.

Folk se ne boji islama, ampak albancov v črnih ledr jaknah !
kje ti trenutno vidiš, da se koraka po svetu z vojsko in the name of god?

ps jype se ne rabiš truditi odgovarjati na moje poste, ker jaz na tvoje poste več sploh ne bom odgovarjal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PaX_MaN ::

mtosev je izjavil:

kje ti trenutno vidiš, da se koraka po svetu z vojsko in the name of god?

Povsod kjer se vojskujejo Ameri.

mtosev ::

žal ne vidim povezave s tem in krščanstvom.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Black Dragon ::

Trenutno religija, ki ima najmanj z nasiljem je NEW AGE religija / sekta / skupnost

Pogled te religije je:

Instead the typical New Ager believes:

God is in everything (pantheism)
All things are one (monism)
an is God
Mind creates reality
One's own experience validates the truth

V primerjavi z muslimansko in krščansko religijo predstavlja manj škodljive cilje in vrednote še posebej ker krepi subjektivni pogled...
Sem mnenja da so muslimanski in krščanski pogledi prestari za našo trenutno zavest in new age bi bil logična izibra za vernike v današnjem okolju.

Any thoughts?
Time will tell.

Pithlit ::

mtosev je izjavil:

meni je kr smešno kak ljudje še debatirajo kaj je crkev počela pred 600+ leti. stvari so se zelo spremenile in npr krščanstvo je normalna vera. slab izgled davajo edino župniki pedofili. če to še rešijo so na konju.

Ja. Pa nehajo preganjat istospolno usmerjene. Pa nehajo preganjat žensk ki potrebujejo splav (in jih pobijat, pa zdravnike ki splave opravljajo tudi). Pa, ne vem no, mogoče bi lahko dovolili uporabo kondoma. Še kakšno stvar bi se našlo.

Sicer pa, ne, ni problem pedofilija. So nemci v eni študiji pogruntal da to sploh niso pedofili. Na otroke se spravljajo skoraj izključno zaradi spolnih frustracij ki jih prinaša prisilni celibat (otroci so pač lahke tarče, pa še tiho so ponavadi). Tko da... prisilni celibat odpravit. Kdor se zanj prostovoljno odloči pa mu ne bomo branili.

PaX_MaN je izjavil:

mtosev je izjavil:

kje ti trenutno vidiš, da se koraka po svetu z vojsko in the name of god?

Povsod kjer se vojskujejo Ameri.

mtosev je izjavil:

žal ne vidim povezave s tem in krščanstvom.

Res? Njihov moto (državni) je "in god we trust". Gre zdaj pikice povezat?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Pithlit ::

Black Dragon je izjavil:

Sem mnenja da so muslimanski in krščanski pogledi prestari za našo trenutno zavest in new age bi bil logična izibra za vernike v današnjem okolju.

Prestari? Ne nujno. Če se ravnaš po tistih dobrih stvareh... so vere čist fletne. Kar poglej si, recimo, tistih 10 zapovedi.

Take kot so religije trenutno pa, ja, so pase.

Edina logična izbira za vernike bi pa bilo zavedanje da verjeti v pravljice in namišljene prijatelje pač ne gre.
Life is as complicated as we make it...

mtosev ::

crkev nima nič s tem, da so nakateri norci. a cerkev spodbuja kakšne koli umoje/poboje? odg je ne. za istosplne pa cerkev ima pravico rečt kaj si misli. kdo se ne strinja pa vedno lahko izstopi iz cerkve.kdo pa ni del crkve pa se nima kaj o tem pritoževati,ker to nima noben upliv nanjga

a moto ZDA pa je izbral sam bog ane? bog je očitno napisal ustavo ZDA in vnesel not in god we trust in podobno? nisem vedo good to know
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

mtosev> crkev nima nič s tem, da so nakateri norci.

"Mi jim sam dnar dajemo pa jih skrivamo pred policijo pa ljudem grozimo, da bodo šli v pekel če jih prijavijo, z njimi pa nimamo nič."

mtosev> a moto ZDA pa je izbral sam bog ane

Nije ti logika baš jaka strana, jel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

bluefish ::

mtosev je izjavil:

a moto ZDA pa je izbral sam bog ane? bog je očitno napisal ustavo ZDA in vnesel not in god we trust in podobno? nisem vedo good to know
Ravno tako kot je Alah napisal Koran ali Buda Suro.

Pithlit ::

mtosev je izjavil:

crkev nima nič s tem, da so nakateri norci.

Razen ko se govori o islamu. To nas hočjo nekateri tukaj prepričat. Ker so muslimani naravno žleht (zato ker verjamejo v napačne pravljice).
Life is as complicated as we make it...

jype ::

No, islamski veljaki se malce preredko in premalo močno oglasijo, ko idioti zažigajo avtomobile zaradi karikatur in podobnih reči, podobno kot krščanski papež malce prepogosto pozabi javno, jasno in glasno obsoditi krvave zločine kristjanov, ko se dogajajo.

Če idioti trdijo, da traparije počnejo v imenu boga, marketing in PR mašinerija organizacij, ki bogove zastopajo pa zataji - so organizacije (in posledično religije) odgovorne.

mtosev ::

največji problem je itak, da nekateri islamisti učijo svojo skrajno verzijo islama kot edino pravo in dost ljudem v failanih državah to pb prodajo.
večina evropskih muslimanov je normalnih, večina skrajnežev in jihadistov pa itak prihaja iz failanih držav kot so pakistan, somalia, afghanistan,...
najboljše bi bilo, da imamo kakšen zakov o vračanju neumnih oz debilov nazaj v svoje države. velja za vse religije in norce/debile
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Black Dragon ::

Pithlit je izjavil:

Black Dragon je izjavil:

Sem mnenja da so muslimanski in krščanski pogledi prestari za našo trenutno zavest in new age bi bil logična izibra za vernike v današnjem okolju.

Prestari? Ne nujno. Če se ravnaš po tistih dobrih stvareh... so vere čist fletne. Kar poglej si, recimo, tistih 10 zapovedi.

Take kot so religije trenutno pa, ja, so pase.

Edina logična izbira za vernike bi pa bilo zavedanje da verjeti v pravljice in namišljene prijatelje pač ne gre.


10 zapovedi:

Veruj v enega Boga! Ubijanje kritičnega razmišljanja.
Ne skruni božjega imena! Smešno.
Posvečuj Gospodov dan! Smešno.
Spoštuj očeta in mater, da boš dolgo živel in ti bo dobro na zemlji! OK.
Ne ubijaj! OK.
Ne nečistuj! Smešno.
Ne kradi! Utopično.
Ne pričaj po krivem! Utopično.
Ne želi svojega bližnjega žene! Utopično.
Ne želi svojega bližnjega blaga! Utopično.

Preprosto ni za današnjo zavest in nikoli ni bilo, ker negira človeško naravo. O muslimanski tradiciji je bilo vrjetno že veliko povedanega in ne pomaga današnji kulturi in razvoju zavesti :) .
Time will tell.

mtosev ::

od teh 10tih zapovedi jaz prakticiram kakšnih 5-6.:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Black Dragon ::

Moja edina je Živi in pusti Živeti 8-)
Time will tell.

Pithlit ::

mtosev je izjavil:

največji problem je itak, da nekateri islamisti učijo svojo skrajno verzijo islama kot edino pravo in dost ljudem v failanih državah to pb prodajo.

Ampak to učijo tudi nekateri kristjani. Edina sreča je da tega večinoma ne počno v 'failanih državah' - tam kjer jim pa to uspe... pa ravno tako teče kri.
Life is as complicated as we make it...

arnecan1 ::

PaX_MaN je izjavil:

mtosev je izjavil:

kje ti trenutno vidiš, da se koraka po svetu z vojsko in the name of god?

Povsod kjer se vojskujejo Ameri.

In the name of money.:O

Pithlit ::

arnecan1 je izjavil:

In the name of money.:O

Res je. Tudi na denarju glorificirajo svojega boga.
Life is as complicated as we make it...

enadvatri ::

mtosev je izjavil:

žal ne vidim povezave s tem in krščanstvom.


Ne pozabi, da je Obama prisegel na Biblijo, tako kot vsi njegovi predhodniki ...

mtosev ::

Pithlit je izjavil:

mtosev je izjavil:

največji problem je itak, da nekateri islamisti učijo svojo skrajno verzijo islama kot edino pravo in dost ljudem v failanih državah to pb prodajo.

Ampak to učijo tudi nekateri kristjani. Edina sreča je da tega večinoma ne počno v 'failanih državah' - tam kjer jim pa to uspe... pa ravno tako teče kri.
si upam trditi, da je na zahodu in boljših državah manj ljudi kateri verjamejo vse kar njim nekdo pravi,če pogledaš malo kakšno je stanje v afg in pakistanu tam večina verjame skoraj vse kar jim razni lokalni "kleriki" pravijo. v raznih fail državah tud v šolah učijo sovraštvo do američanov, židov in vseh ostalih kateri so kao proti islamu in žalijo njihovega mohameda
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

arnecan1 ::

Pithlit je izjavil:

mtosev je izjavil:

meni je kr smešno kak ljudje še debatirajo kaj je crkev počela pred 600+ leti. stvari so se zelo spremenile in npr krščanstvo je normalna vera. slab izgled davajo edino župniki pedofili. če to še rešijo so na konju.

Ja. Pa nehajo preganjat istospolno usmerjene. Pa nehajo preganjat žensk ki potrebujejo splav (in jih pobijat, pa zdravnike ki splave opravljajo tudi). Pa, ne vem no, mogoče bi lahko dovolili uporabo kondoma. Še kakšno stvar bi se našlo.

Sicer pa, ne, ni problem pedofilija. So nemci v eni študiji pogruntal da to sploh niso pedofili. Na otroke se spravljajo skoraj izključno zaradi spolnih frustracij ki jih prinaša prisilni celibat (otroci so pač lahke tarče, pa še tiho so ponavadi). Tko da... prisilni celibat odpravit. Kdor se zanj prostovoljno odloči pa mu ne bomo branili.

PaX_MaN je izjavil:

mtosev je izjavil:

kje ti trenutno vidiš, da se koraka po svetu z vojsko in the name of god?

Povsod kjer se vojskujejo Ameri.

mtosev je izjavil:

žal ne vidim povezave s tem in krščanstvom.

Res? Njihov moto (državni) je "in god we trust". Gre zdaj pikice povezat?

Kateri god? Mormonski, katoliški, kateri od ne vem koliko protestanstskih ločin? Money, baby, shoyw me money. 6 dni na teden money. V nedeljo pa še maloe god. Potem pa zopet 6 dni money. A si edini na svetu, ki tega ne vidi? ZDA premika money, ne god.>:D

enadvatri je izjavil:

mtosev je izjavil:

žal ne vidim povezave s tem in krščanstvom.


Ne pozabi, da je Obama prisegel na Biblijo, tako kot vsi njegovi predhodniki ...

Barack Hussein Obama II

Ne zveni zelo krščansko, kot npr. Pij II. Aja, novi ajatola bo Hussein Pij Mottaki II.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Vajenc ::

Pithlit je izjavil:

mtosev je izjavil:

crkev nima nič s tem, da so nakateri norci.

Razen ko se govori o islamu. To nas hočjo nekateri tukaj prepričat. Ker so muslimani naravno žleht (zato ker verjamejo v napačne pravljice).

Ni res. S tem se "pravičniki" tolažite, da lahko zmerjate tukaj drugače misleče. Muslimani, ki ne dovolijo ženam voziti avto, so žleht vzgojeni. Po standardih zahodno razvite civilizacije ofc. Tisti, ki bi radi iztrebili muslimane pa tak isto.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

arnecan1 ::

Pithlit je izjavil:

mtosev je izjavil:

crkev nima nič s tem, da so nakateri norci.

Razen ko se govori o islamu. To nas hočjo nekateri tukaj prepričat. Ker so muslimani naravno žleht (zato ker verjamejo v napačne pravljice).

Včasih je malo nemarno napisano, ampak ni mišjeno, da je musliman napačen po defaultu. Vsaj ne vsak. Tako kot ne npr. budist. Ampak islam pa ima v sebi nekaj gnilega, kar okuži ljudi, predvsem množice. Na žalost. In ko je eno jabolko gnilo, ga vržeš stran, drugače gre k vragu cel sod. Kot npr. Libanon. Pa Bosna. Pa Albanija. Pa Kosovo. Pa Kavkaz. Pa....nekoč še Evropa.

mtosev ::

Vajenc je izjavil:

Pithlit je izjavil:

mtosev je izjavil:

crkev nima nič s tem, da so nakateri norci.

Razen ko se govori o islamu. To nas hočjo nekateri tukaj prepričat. Ker so muslimani naravno žleht (zato ker verjamejo v napačne pravljice).

Ni res. S tem se "pravičniki" tolažite, da lahko zmerjate tukaj drugače misleče. Muslimani, ki ne dovolijo ženam voziti avto, so žleht vzgojeni. Po standardih zahodno razvite civilizacije ofc. Tisti, ki bi radi iztrebili muslimane pa tak isto.
lahko dodamo, da v nekaterih državah ženske ne smejo niti voliti in ženska sama po sebi je verjetno vredna kot ena vreča krompirja. pa tud honour killing se izvaja v nekaterih družinah
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

arnecan1 ::

Pithlit je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

in the name of money. :O

res je. Tudi na denarju glorificirajo svojega boga.

a smo zopet pri money? Torej se strinjava.

Zda=money

Islam=drŽava (kamenjanje preŠuŠtnikov, kamenjanje istospolnih, pred Šeriatskim sodiŠčem beseda ateista velja isto kot beseda muslimana. Ups, malo pretiravam, he, he, he)

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Ej. Ti si tisti ki trdi da kristjani niso naravno žleht. Kar nakazuje da nekdo drug je. Glede na to koliko imaš za povedat čez muslimane... sklepanje je naravno.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

arnecan1> Ampak islam pa ima v sebi nekaj gnilega

A poznaš kakšno religijo, ki nima?

arnecan1 ::

Pithlit je izjavil:

Ej. Ti si tisti ki trdi da kristjani niso naravno žleht. Kar nakazuje da nekdo drug je. Glede na to koliko imaš za povedat čez muslimane... sklepanje je naravno.

Seveda so eni naravno žleht, ampak ne zato ker so kristjani. To je bilo nekoč. Ko so kurili drugače misleče. Par sto let nazaj. Par sto let nazaj. Prosim pišite za čas od 2 sv. vojne dalje.

PaX_MaN ::

arnecan1 je izjavil:

Kateri god? Mormonski, katoliški, kateri od ne vem koliko protestanstskih ločin?

Un k ni Alah.

arnecan1 je izjavil:

Money, baby, shoyw me money. 6 dni na teden money. V nedeljo pa še maloe god. Potem pa zopet 6 dni money.A si edini na svetu, ki tega ne vidi? ZDA premika money, ne god.>:D

ZDA nimajo za državni moto "verujemo v keš".

enadvatri je izjavil:

Barack Hussein Obama II

Ne zveni zelo krščansko, kot npr. Pij II. Aja, novi ajatola bo Hussein Pij Mottaki II.:)

Tut če ne zveni, je on zlo glasen o svojem bogu.

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> Ampak islam pa ima v sebi nekaj gnilega

A poznaš kakšno religijo, ki nima?

Imajo vse. Samo koliko? Poglej malo okoli po svetu, kje se trenutno dogajajo največje pizdarije, oz. v imenu katere vere?

Pithlit ::

arnecan1 je izjavil:

Imajo vse. Samo koliko? Poglej malo okoli po svetu, kje se trenutno dogajajo največje pizdarije, oz. v imenu katere vere?

Daj vatikanu proste roke tko kot jih imajo nekateri fundamentalisti... pa boš v zelo kratkem času videl celega hudiča.

Ponovno, mi smo kjer smo zaradi ločevanja cerkve od države.
Life is as complicated as we make it...

bluefish ::

Pa še ta ločitev pogosto ne deluje, ko so zraven apetiti po denarju in pranju glav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

jype ::

arnecan1> To je bilo nekoč.

ORLY?

Christian terrorism @ Wikipedia

Vidim, da koljete tudi od 2000 naprej.

arnecan1> Imajo vse. Samo koliko? Poglej malo okoli po svetu, kje se trenutno dogajajo največje pizdarije, oz. v imenu katere vere?

Krščanstva, trenutno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Pithlit ::

bluefish je izjavil:

Pa še ta ločitev pogosto ne deluje, ko so zraven apetiti po denarju in pranju glav.

It's an ongoing process. Bo že. Tudi pri 'njih'.
Life is as complicated as we make it...

arnecan1 ::

PaX_MaN je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

kateri god? Mormonski, katoliški, kateri od ne vem koliko protestanstskih ločin?

un k ni alah.

arnecan1 je izjavil:

money, baby, shoyw me money. 6 dni na teden money. V nedeljo pa še maloe god. Potem pa zopet 6 dni money. A si edini na svetu, ki tega ne vidi? Zda premika money, ne god. >:D

zda nimajo za državni moto "verujemo v keš".

enadvatri je izjavil:

barack hussein obama ii

Ne zveni zelo krščansko, kot npr. Pij ii. Aja, novi ajatola bo hussein pij mottaki ii. :)

tut če ne zveni, je on zlo glasen o svojem bogu.

hja, od ločenih avtobusov do črnega predsednika. Ni slabo za tako kratek čas. Pa še koga. Evropa še pride. V istem času je islam uničil somalijo, iran in libanon. Poglej si malo zgornje clipe.

Kaj bi rad, da bi izvolili muslimana? A veš, zakaj še do danes niso iz islamskih dežel izvolili predsednika ozn? Ker bi ta človek moral izdati temelje islama:
- enakopravnost spolov
- enakopravnost istospolnih
- enakopravnost ver
- ločeno drŽavo in vero
-.

Takega muslimana ni. Oz. Je, ampak potem ga njegovi lastni spravijo stran, saj bi rekli, da je islam izdal. Ko bo novi muslimanski predsednik ozn-a moral potrditi, da se muslimanka lahko poroči z nemuslimanom, bo nastal veliki apeshit. Vsepovsod. Krepko bolj kot za tiste smeŠne danske karikature.

Zato še ni bilo predsednika ozn iz muslimanskih držav. Ups, bil je, samo bil je kopt.

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> to je bilo nekoč.

Orly?

christian terrorism @ Wikipedia

Vidim, da koljete tudi od 2000 naprej.

arnecan1> imajo vse. Samo koliko? Poglej malo okoli po svetu, kje se trenutno dogajajo največje pizdarije, oz. V imenu katere vere?

Krščanstva, trenutno.

madona, si skrampal komaj kaj skupaj. Pa to najdeš tudi pri budistih in hindujcih. Neke obskurne skupine v ugandi in indiji. To so lokalne stvari.

Upajmo, da so to porodne težave, saj se to dogaja v relativo pred kratkim spreobrnjenimi ljudmi, ki jih bo to čimprej minilo. Vsake žrtve v imenu vere je škoda. Vsake.

Ampak ali se hecaš? Ti primerjaš stvari kot je beslan s tem? Islam naredi 1000 večje pizdarije. 1000 večje. Da se ne pogovarjamo o kratenju pravic. To je Še najmanj. Par 100 mio ljudi je pač zaradi islama prisiljeno Živeti v srednjem veku. Vsaj Živijo. Islam pusti 1000x več Žrtev za seboj v imenu vere kot budizem, krŠčanstvo in hinduizem skupaj. Pa tudi če sem pogojno priŠtejemo ateistične ultralevičarske skupine, ki naredijo kar nekaj Škode. 1000x več;(

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> To je bilo nekoč.

ORLY?

Christian terrorism @ Wikipedia

Vidim, da koljete tudi od 2000 naprej.

arnecan1> Imajo vse. Samo koliko? Poglej malo okoli po svetu, kje se trenutno dogajajo največje pizdarije, oz. v imenu katere vere?

Krščanstva, trenutno.

Aja, pa mene šteješ za kristjana. No, če sem bil gej, pa naci, pa shizofrenik, pa hudoben, sem lahko pa še kristjan. Mogoče pa bom na stara leta po sili razmer postal musliman, a me boš te imel kaj rajši?

Samo potem te bom kot ateista pač moral maltretirati, malo bolj kot sedaj, he, he.:D

PaX_MaN ::

arnecan1 je izjavil:


Kaj bi rad, da bi izvolili muslimana? A veš, zakaj še do danes niso iz islamskih dežel izvolili predsednika OZN? Ker bi ta človek moral izdati temelje islama:
- ENAKOPRAVNOST SPOLOV

- ENAKOPRAVNOST ISTOSPOLNIH
- ENAKOPRAVNOST VER
- LOČENO DRŽAVO IN VERO
- ................

Takega muslimana ni. Oz. je, ampak potem ga njegovi lastni spravijo stran, saj bi rekli, da je islam izdal.

Zato še ni bilo predsednika OZN iz muslimanskih držav. Ups, bil je, samo bil je kopt.

Ojej, kakšen kup dreka:

Shalaby said it was disingenuous to use Islam to justify the erosion of women's rights. "It is only a misinterpretation of Islam that creates these kinds of statements," she said. "It goes without saying that Islam never encourages violence against women. On the contrary, it gives them rights." She said she thought the brotherhood's outburst was not a fair reflection of the views of many within the Muslim Sisterhood, the brotherhood's female division – let alone the Middle East.

Isti usekanci so k anti-islamisti v tej temi.

KO BO NOVI MUSLIMANSKI PREDSEDNIK OZN-a MORAL POTRDITI, DA SE MUSLIMANKA LAHKO POROČI Z NEMUSLIMANOM, BO NASTAL VELIKI APESHIT. VSEPOVSOD. KREPKO BOLJ KOT ZA TISTE SMEŠNE DANSKE KARIKATURE.

Countries such as the Vatican, Pakistan, Iran, Syria and Russia have led the conservative response.

arnecan1 ::

PaX_MaN je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Kaj bi rad, da bi izvolili muslimana? A veš, zakaj še do danes niso iz islamskih dežel izvolili predsednika OZN? Ker bi ta človek moral izdati temelje islama:
- ENAKOPRAVNOST SPOLOV

- ENAKOPRAVNOST ISTOSPOLNIH
- ENAKOPRAVNOST VER
- LOČENO DRŽAVO IN VERO
- ................

Takega muslimana ni. Oz. je, ampak potem ga njegovi lastni spravijo stran, saj bi rekli, da je islam izdal.

Zato še ni bilo predsednika OZN iz muslimanskih držav. Ups, bil je, samo bil je kopt.

Ojej, kakšen kup dreka:

Shalaby said it was disingenuous to use Islam to justify the erosion of women's rights. "It is only a misinterpretation of Islam that creates these kinds of statements," she said. "It goes without saying that Islam never encourages violence against women. On the contrary, it gives them rights." She said she thought the brotherhood's outburst was not a fair reflection of the views of many within the Muslim Sisterhood, the brotherhood's female division – let alone the Middle East.

Isti usekanci so k anti-islamisti v tej temi.

KO BO NOVI MUSLIMANSKI PREDSEDNIK OZN-a MORAL POTRDITI, DA SE MUSLIMANKA LAHKO POROČI Z NEMUSLIMANOM, BO NASTAL VELIKI APESHIT. VSEPOVSOD. KREPKO BOLJ KOT ZA TISTE SMEŠNE DANSKE KARIKATURE.

Countries such as the Vatican, Pakistan, Iran, Syria and Russia have led the conservative response.


???

Karaya 52 ::

Mogoce bo Maher komu na levi pomagal. Ce on ne, kdo pa?
««
23 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998145206 (130869) BigWhale

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47184081 (74548) Gandalfar
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935786 (31187) guest #44
»

Pakistan blokiral Facebook, Youtube, Wikipedijo in Flickr (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7626803 (24941) ahac

Več podobnih tem