» »

Islam v Evropi

Islam v Evropi

««
25 / 26
»»

cirecire ::

Nenasilni protesti zoper islamizem so najboljše, kar imamo:


to so rusinje in uktajinke zgoraj brez...
Naj v tuniziji tako protestirajo, če si upajo

Invictus ::

SplitCookie je izjavil:


Ja. Muslimani so največji ohranjevalci znanja in kulture. Celo tako so se potrudili da so zakurili celotno knjižnico v Aleksandriji

Ko je zgorela aleksandrijska knjižnica, muslimanov še ni bilo.

Za to se lahko zahvališ predhodnikom Italijanov.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

cirecire> Naj v tuniziji tako protestirajo, če si upajo

She did.

hribc ::

to so rusinje in uktajinke zgoraj brez...
Naj v tuniziji tako protestirajo, če si upajo


Jasno, da bi bil to samomor... Ampak zakaj iz tvojega posta veje nekakšno zaničevanje?

Vajenc ::

enadvatri je izjavil:


Prosim ga, naj si jo zopet ogleda trezno, lahkono in brez ihte/nestrpnosti.

Sem pogledal v vseh zahtevanih pogojih hkrati. Torej, burka lahko rešuje življenja in brez burke, bi se mladci lepili na njo kot na sladko polizano liziko? To, da smo vsi ljudje se zaveda večina v tej temi. To, da mora veliko žensk pod prisilo nositi burko, pa očitno nekateri še vedno ne veste.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

enadvatri ::

Rute pa še kar nosijo, ker si želijo, pa jih marsi kje zaradi tega grdo gledajo.

Absolutno sem proti skrajnim muslimanom in grdemu ravnanju z ženskami, a tega večina muslimanov _ne_ počne, zato je očitek, da so muslimai grozni in nevarni odveč. Pravzaprav odvraten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

Vajenc ::

Odvratno je to, da insinuirate naše očitke.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

arnecan1 ::

jype je izjavil:

cirecire> Naj v tuniziji tako protestirajo, če si upajo

She did.

Poglej si to. Ti dve ženski imata jaca, večja od tebe, Mipeja, Grumfa, Harmonya in vseh ostalih gobčnih ultrahumanistov tukaj. In to vseh skupaj. Saj sem že predlagal,da greste v islamske dežele razsvetljevat množice, ampak ne. To je ja prenevarnoooo. Bodimo rajši keyboardwariorsi. Tako lahko bolj pomagamo.

No, z tema dvema ženskama pa bi rade volje vodil debato o prednostih islama, raje kot z vami. Edini problem je, da debata mogoče ne bi bila preveč dobra. Bi se verjetno strinjali v preveč točkah.:D
http://www.delo.si/novice/svet/prvi-pro...

jype ::

arnecan1> Večina? Ja, ženske tega ne delajo. Pa otroci tudi ne. Pa moški svojim materam tudi ne. Pa zelo stari tudi ne. No, ampak taki tudi na WC ne morejo sami. To je torej ta večina, ki tega ne dela.

Kakšna pritlehno nesramna insinuacija - da večina muslimanskih moških v spolno aktivnih letih grdo ravna z ženskami.

arnecan1> ISLAM=PROBLEMI

Idiotska izjava, skrajno nacistična v svojem bistvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> Večina? Ja, ženske tega ne delajo. Pa otroci tudi ne. Pa moški svojim materam tudi ne. Pa zelo stari tudi ne. No, ampak taki tudi na WC ne morejo sami. To je torej ta večina, ki tega ne dela.

Kakšna pritlehno nesramna insinuacija - da večina muslimanskih moških v spolno aktivnih letih grdo ravna z ženskami.


Vtipkaj v google woman islam acid. Saj večina muslimanov tega res ne rabi delati, ker so vsi tako prestrašeni, da je le redko potrebno narediti takšen apeshit. Me zanima, če kje obstaja kakšna anketa ali muslimani podpirajo takšen apeshit. Lahko pobiramo stave, kakšen je rezultat? A je možen kakšen handikep.?

Invictus ::

Unknown_001 je izjavil:

@jype

Daj ne rini v skrajnosti. Ni ga normalnega človeka, ki bi lagal zaradi vere. Ob vsej današnji izobrazbi smo ljudje tok iznajdljivi, da znamo sami zase poskrbet pa četudi je treba z lažmi. Tisti, ki so jim pa možgane pral so pa zgodba zase.

Mimgrede, če smem vprašat, na kateri strani sploh si? Ker mi s tvojimi odgovori povzročaš mešane občutke, pa ne vem kam bi te dau.

Bi rekel da je tole mal post utopičnega člana.

Seveda vsi lažejo. Še največ tisti v vrhovih Cerkve.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

arnecan1 ::

Invictus je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

@jype

Daj ne rini v skrajnosti. Ni ga normalnega človeka, ki bi lagal zaradi vere. Ob vsej današnji izobrazbi smo ljudje tok iznajdljivi, da znamo sami zase poskrbet pa četudi je treba z lažmi. Tisti, ki so jim pa možgane pral so pa zgodba zase.

Mimgrede, če smem vprašat, na kateri strani sploh si? Ker mi s tvojimi odgovori povzročaš mešane občutke, pa ne vem kam bi te dau.

Bi rekel da je tole mal post utopičnega člana.

Seveda vsi lažejo. Še največ tisti v vrhovih Cerkve.

Si kot jenkiji. Ti so pomagali talibanom in Osami bin Ladnu, iz samega sovraštva do komunizma, zdaj pa jih to tepe. In sedaj isto delajo v Egiptu, Libiji, predvsem Siriji, pravzaprav vsepovsod. Račun za to še pride. Bojim se, da ga bomo večino plačali v Evropi, ne v ZDA.

Ampak ti priznam, da si drzen. Kar obtožiš da lažejo vsi vsepovprek. Ker jaz bi verjel celo ajatoli, pa ga ne maram, da če bo ob 13.00 rekel, da je zunaj sonce, mu bom verjel.

Grumf ::

Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

jype ::

Vajenc> Sem pa proti burkam v Sloveniji,

Pa kaj? Jaz sem pa proti Nike supergam v Sloveniji, ker ne spadajo v to kulturo. In?

Vsak se bo sam odločil, kaj bo nosil, če naj bi se imeli za svobodno družbo.

arnecan1> Vtipkaj v google woman islam acid.

Aha. Kaj pa če vtipkam woman europe torture in najdem članke o tem kako policija na Slovaškem prisilno sterilizira romske ženske? Je za to kriv islam? To pomeni, da večina moških v Evropi hoče ženske toliko časa brcat v trebuh, da postanejo sterilne, pa k sreči večini ni treba, ker za to poskrbi že omenjena policija?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vajenc ::

Jaz sem pa proti Nike supergam v Sloveniji, ker ne spadajo v to kulturo.

Ne govorimo o subkulturi.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

arnecan1 ::

jype je izjavil:

Vajenc> Sem pa proti burkam v Sloveniji,

Pa kaj? Jaz sem pa proti Nike supergam v Sloveniji, ker ne spadajo v to kulturo. In?

Vsak se bo sam odločil, kaj bo nosil, če naj bi se imeli za svobodno družbo.

arnecan1> Vtipkaj v google woman islam acid.

Aha. Kaj pa če vtipkam woman europe torture in najdem članke o tem kako policija na Slovaškem prisilno sterilizira romske ženske? Je za to kriv islam? To pomeni, da večina moških v Evropi hoče ženske toliko časa brcat v trebuh, da postanejo sterilne, pa k sreči večini ni treba, ker za to poskrbi že omenjena policija?

V imenu česa so jih pa sterilizirali? V imenu Bude? Krišne? Jezusa?

Pa koliko? V islamu je trpinčenih 100% žensk. Koliko pa so jih sterilizirali, oz. jim je grozila sterilizacija?

Eno je veter, drugo je orkan, ki unuči vse pred sabo. Veter ukrotiš, orkan težje. Primerjaš neprimerljive stvari.8-O

jype ::

arnecan1> Aja? Budisti so to delali v imenu Bude? Da bi odstranili nevernike? Jih spreobrnili? Ti mirni budisti?

V čigavem imenu so budisti poklali Tamile?

arnecan1> V islamu je trpinčenih 100% žensk.

V Sloveniji tudi.

arnecan1> Eno je veter, drugo je orkan, ki unuči vse pred sabo. Veter ukrotiš, orkan težje. Primerjaš neprimerljive stvari.8-O

Ti delaš iz miši (ok, mačke) orkan.

arnecan1> Koliko pa so jih sterilizirali, oz. jim je grozila sterilizacija?

Vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

harmony ::

@arnecan
Seveda za tebe je težko uporabiti kako lepo besedo, ampak se bom zadržal.

Praviš, da budisti niso ubijali muslimanov v imenu Bude a obenem si 1000% prepričan, da je tam en bedak se našel in zlil kislino v obraz ženske v imenu Allaha?

harmony ::

Gremo še malo o trpinčenju muslimank - joj kako so boge, še bolj se mi zdi, da so boge zahodne ženske.

Nevladne organizacije v Sloveniji ocenjujejo, da je nasilje prisotno v vsaki peti družini v Sloveniji, da je posiljena vsaka sedma ženska in da le 5 odstotkov vseh žensk z izkušnjo nasilja išče kakršnokoli pomoč.

Statistični podatki, ki so na voljo, kažejo grozljivo sliko socialnih in zdravstvenih posledic nasilja nad ženskami. Za ženske, stare med 15 in 44 let, je nasilje poglaviten povzročitelj smrti in telesne ali duševne prizadetosti. (Parlamentarna skupščina Sveta Evrope, Priporočilo 1582 (2002)).

KAJ PA SLOVENIJA?

Vsaka peta pretepena, vsaka sedma posiljena. Takšne so ocene nevladnih organizacij.

Nevladne organizacije v Sloveniji sicer že več kot desetletje opozarjamo, da bi bilo treba raziskati obseg nasilja nad ženskami, saj ni sistematično zbranih in primerljivih podatkov o tem. Po podatkih Urada za enake možnosti je bilo leta 2000 81,4 odstotka žrtev suma kaznivega dejanja nasilništva ženskega spola.

Februarja 2008 je slovenski državni zbor sprejel zakon o preprečevanju nasilja v družini, za kar smo si vrsto let prizadevale tudi slovenske nevladne organizacije.

Vir:http://www.amnesty.si/j7/kampanje/pravi...

cirecire ::

Slovaškem prisilno sterilizira romske ženske? Je za to kriv islam?


to nima nobene veze z vero... na kitajskem tudi ateisti sterilizirajo prebivalstvo pod prisilo, da uravnavajo število prebivalcev...

Z romi je pa tako, da nima nihče pravice, da jih sterilizira... Bi jim pa morali socialne službe dosledno pobrati otroke, starše pa kaznovati zaradi zanemarjanja otrok. Če to z otroci počne Slovenec ali Slovak, država Slovaška ali Slovenija to naredi in otroka vzame, romom pa v imenu "različnosti" pustijo, da otroke zanemarjajo.

jype ::

cirecire> to nima nobene veze z vero... na kitajskem tudi ateisti sterilizirajo prebivalstvo pod prisilo, da uravnavajo število prebivalcev...

O, madonca, še na kitajskem islam sterilizira ženske!

arnecan1> A je to tudi trpinčenje?:D

Zgleda že tko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

arnecan1 ::

harmony je izjavil:

@arnecan
Seveda za tebe je težko uporabiti kako lepo besedo, ampak se bom zadržal.

Praviš, da budisti niso ubijali muslimanov v imenu Bude a obenem si 1000% prepričan, da je tam en bedak se našel in zlil kislino v obraz ženske v imenu Allaha?

99,99%

Pa ne en bedak. Ogromnooooooo bedakov. Pa ugani v imenu koga so to delali.

jype ::

arnecan1> 99,99%

Kar predrzno, glede na to da približno 95% islama obsoja taka dejanja (kar je, mimogrede, večji delež kot evropejcev obsoja nasilje nad istospolnimi pari).

arnecan1> Pa ne en bedak. Ogromnooooooo bedakov. Pa ugani v imenu koga so to delali.

A lahko točno opredeliš, koliko je to "ogromno"? Šest? Osem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> 99,99%

Kar predrzno, glede na to da približno 95% islama obsoja taka dejanja (kar je, mimogrede, večji delež kot evropejcev obsoja nasilje nad istospolnimi pari).

arnecan1> Pa ne en bedak. Ogromnooooooo bedakov. Pa ugani v imenu koga so to delali.

A lahko točno opredeliš, koliko je to "ogromno"? Šest? Osem?

Link prosim. Na tvoje ocene na daljavo se na žalost ne zanesem več. Moj karakter si opisal z 68 izrazi, skoraj vsemi kar jih premoreta slovenščina in angleščina skupaj, pa nisi niti enkrat zadel.;)

arnecan1 ::

harmony je izjavil:

Gremo še malo o trpinčenju muslimank - joj kako so boge, še bolj se mi zdi, da so boge zahodne ženske.

Nevladne organizacije v Sloveniji ocenjujejo, da je nasilje prisotno v vsaki peti družini v Sloveniji, da je posiljena vsaka sedma ženska in da le 5 odstotkov vseh žensk z izkušnjo nasilja išče kakršnokoli pomoč.

Statistični podatki, ki so na voljo, kažejo grozljivo sliko socialnih in zdravstvenih posledic nasilja nad ženskami. Za ženske, stare med 15 in 44 let, je nasilje poglaviten povzročitelj smrti in telesne ali duševne prizadetosti. (Parlamentarna skupščina Sveta Evrope, Priporočilo 1582 (2002)).

KAJ PA SLOVENIJA?

Vsaka peta pretepena, vsaka sedma posiljena. Takšne so ocene nevladnih organizacij.

Nevladne organizacije v Sloveniji sicer že več kot desetletje opozarjamo, da bi bilo treba raziskati obseg nasilja nad ženskami, saj ni sistematično zbranih in primerljivih podatkov o tem. Po podatkih Urada za enake možnosti je bilo leta 2000 81,4 odstotka žrtev suma kaznivega dejanja nasilništva ženskega spola.

Februarja 2008 je slovenski državni zbor sprejel zakon o preprečevanju nasilja v družini, za kar smo si vrsto let prizadevale tudi slovenske nevladne organizacije.

Vir:http://www.amnesty.si/j7/kampanje/pravi...

Kako to misliš nevladne organizacije si prizadevamo? A ti si del tega. Nepristransko mnenjne s strani Harmony?

harmony ::

arnecan1 je izjavil:


Kako to misliš nevladne organizacije si prizadevamo? A ti si del tega. Nepristransko mnenjne s strani Harmony?


A se ti delaš neumnega ali si res tako neumen? Nekako sem dal izpis iz linka, ker vem, da ga ti in tebi podobni nebi niti odprli.

Kot sem rekel al si neumen ali se pa delaš neumnega.

arnecan1 ::

jype je izjavil:

cirecire> to nima nobene veze z vero... na kitajskem tudi ateisti sterilizirajo prebivalstvo pod prisilo, da uravnavajo število prebivalcev...

O, madonca, še na kitajskem islam sterilizira ženske!

arnecan1> A je to tudi trpinčenje?:D

Zgleda že tko.

A misliš da bi katera z burko upala stati med njimi? Ja, doma pa bi že pripravljali kislinsko lepotno operacijo.

Grumf ::

Heh, zanimivo, da jemljes ekstremne primere in jih propagiraš na celotno populacijo, verjetno trdiš tudi, da so vsi kristjani Frizli? Aja saj je samo stvar definicije skupine, tako ali tako se da en primer reusat na neomejen skupini, ti si se spravil na muslimane, amater, zakaj bi se trudil, vsi moški na tem planetu zlivajo ženskam v obraz kislino.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

jype ::

arnecan1> A misliš da bi katera z burko upala stati med njimi? Ja, doma pa bi že pripravljali kislinsko lepotno operacijo.

Ne, upala bi si stati med njimi tudi brez burke, ampak verjetno zaradi verskih prepričanj tega ne bi želela. Ne, doma ne bi pripravljali nobene kislinske operacije.

Pithlit ::

harmony je izjavil:

Praviš, da budisti niso ubijali muslimanov v imenu Bude a obenem si 1000% prepričan, da je tam en bedak se našel in zlil kislino v obraz ženske v imenu Allaha?

Ne, ne, ne... ne razumeš ti njega. On pravi da so muslimani (kolektivno) krivi za tisto kislino. On tudi pravi da so muslimani krivi da so jih neki miroljubni budisti fentali.

Saj veš... baba si je sama kriva da so jo posilili, kaj pa nosi mini kiklo pa dekolte kaže.

(pazi zdaj kako bo šlo zanikanje)
Life is as complicated as we make it...

Ramon dekers ::

Jaz pač pravim če imajo kristjani lahko neke svete bajte ni nobenega pametnega razloga zakaj jo muslimani ne smejo imet.


Veš to je tako kot bi v Afriki zagotovil ljudem vodnjak blizu njihovega kraja. Veš kaj se zgodi? Populacija se toliko razširi da zamnjka vode in nastane vojna.

Kar se tiče homoseksualnih porok mi spet polagaš besede v usta. Imejte jih, posvajajte otroke, ne pa posiljevati in dopuščati islam v ta sistem, ker to ni dobro ne za vas ne za nas. Mene ne moti, če sta dva geja skupaj, moti me pa pokrita ženska.

Ramon dekers ::

arnecan1 je izjavil:

jype je izjavil:

cirecire> Naj v tuniziji tako protestirajo, če si upajo

She did.

Poglej si to. Ti dve ženski imata jaca, večja od tebe, Mipeja, Grumfa, Harmonya in vseh ostalih gobčnih ultrahumanistov tukaj. In to vseh skupaj. Saj sem že predlagal,da greste v islamske dežele razsvetljevat množice, ampak ne. To je ja prenevarnoooo. Bodimo rajši keyboardwariorsi. Tako lahko bolj pomagamo.

No, z tema dvema ženskama pa bi rade volje vodil debato o prednostih islama, raje kot z vami. Edini problem je, da debata mogoče ne bi bila preveč dobra. Bi se verjetno strinjali v preveč točkah.:D
http://www.delo.si/novice/svet/prvi-pro...



Dobra. To so kiber - wariorji, ki se borijo za pravice manjšin.

Hayabusa ::

http://www.delo.si/novice/svet/prvi-pro...
Tunis - V Tuniziji so danes aretirali tri evropske aktivistke feminističnega gibanja Femen

Kje so lokalne ženske, ki bi protestirale ? Ravno padajo po stopnicah in nimajo časa za proteste ?

enadvatri ::

arnecan1 je izjavil:

jype je izjavil:

cirecire> Naj v tuniziji tako protestirajo, če si upajo

She did.

Poglej si to. Ti dve ženski imata jaca, večja od tebe, Mipeja, Grumfa, Harmonya in vseh ostalih gobčnih ultrahumanistov tukaj. In to vseh skupaj. Saj sem že predlagal,da greste v islamske dežele razsvetljevat množice, ampak ne. To je ja prenevarnoooo. Bodimo rajši keyboardwariorsi. Tako lahko bolj pomagamo.

No, z tema dvema ženskama pa bi rade volje vodil debato o prednostih islama, raje kot z vami. Edini problem je, da debata mogoče ne bi bila preveč dobra. Bi se verjetno strinjali v preveč točkah.:D
http://www.delo.si/novice/svet/prvi-pro...


Če bi bil pismen, bi vedel, da so bile 3. :))

enadvatri ::

Hayabusa je izjavil:

http://www.delo.si/novice/svet/prvi-pro...
Tunis - V Tuniziji so danes aretirali tri evropske aktivistke feminističnega gibanja Femen

Kje so lokalne ženske, ki bi protestirale ? Ravno padajo po stopnicah in nimajo časa za proteste ?


Nimaš punce, ki bi ti pokazala joške in bi šel ven na (očesno) pašo? Ne bo šlo.

arnecan1 ::

Grumf je izjavil:

Heh, zanimivo, da jemljes ekstremne primere in jih propagiraš na celotno populacijo, verjetno trdiš tudi, da so vsi kristjani Frizli? Aja saj je samo stvar definicije skupine, tako ali tako se da en primer reusat na neomejen skupini, ti si se spravil na muslimane, amater, zakaj bi se trudil, vsi moški na tem planetu zlivajo ženskam v obraz kislino.

Ekstremni primer je Fritzl. Ali pa tudi ne. Dolfa je tudi bil Avstrijec, ne Nemec.:|

Pa ti kaj spremjaš poročila, inernet in podobne informacije zadnja leta? Ali si mogoče na osamljenem otoku? Ali si kje ugrabljen v kakem iraškem bunkerju, pa te silijo pisati takšne stvari?

harmony ::

Toliko o vaših lažeh.

Stoning to Death in Islam - Mufti Menk

Ramon dekers ::

Heh, zanimivo, da jemljes ekstremne primere


Spet ekstremni primeri:

http://www.zurnal24.si/pozor-32-ur-ni-e...

Spet vaške straže. Fino je, če ne živiš blizu in dogajanje opazuješ od zunaj, ko si enkrat zraven si njihov ali naš. Tak je sistem. Zakonodaja pa navadno ščiti manjšino.

mtosev ::

to kaj si postal se pogosto dogaja v nigeriji in saudovi arabiji
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> A misliš da bi katera z burko upala stati med njimi? Ja, doma pa bi že pripravljali kislinsko lepotno operacijo.

Ne, upala bi si stati med njimi tudi brez burke, ampak verjetno zaradi verskih prepričanj tega ne bi želela. Ne, doma ne bi pripravljali nobene kislinske operacije.

Ne, seveda ne. Mož bi doma pospravil, dal otroke spat, skuhal večerjo, odprl liter vina in jo lepo čakal doma.:D

Ramon dekers ::

Ne, seveda ne. Mož bi doma pospravil, dal otroke spat, skuhal večerjo, odprl liter vina in jo lepo čakal doma.


Samo nekaj, zakaj pa moški ne nosijo burk? Čisto tako, da je bolj enakovredno in enakoprevno. Imeli bi recimo pajkice, puloverje in pa tiste maske ko jih imajo roparji. A ni fair deal?

[D]emon ::

Tale tema je zrela za prijavo na Spletno Oko.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

arnecan1 ::

Pithlit je izjavil:

harmony je izjavil:

Praviš, da budisti niso ubijali muslimanov v imenu Bude a obenem si 1000% prepričan, da je tam en bedak se našel in zlil kislino v obraz ženske v imenu Allaha?

Ne, ne, ne... ne razumeš ti njega. On pravi da so muslimani (kolektivno) krivi za tisto kislino. On tudi pravi da so muslimani krivi da so jih neki miroljubni budisti fentali.

Saj veš... baba si je sama kriva da so jo posilili, kaj pa nosi mini kiklo pa dekolte kaže.

(pazi zdaj kako bo šlo zanikanje)

Moram priznati, da te ne razumem točno.:8)

Vajenc ::

harmony je izjavil:

Toliko o vaših lažeh.
Stoning to Death in Islam - Mufti Menk

Sej čarovnice so tudi priznale svoje grehe... Lepo je povedal, da se po šeriatu nepridiprave kamenja. Če bi to pomagalo proti kriminalu je svoja zgodba. Zagotovo pa taka kazen ne paše v našo kulturo.

Ta vse tiste, ki ne verjamete, da obstajajo muslimanski skrajneži v vaši bližini priporočam tole. Za vse, ki ne razumete kaj so skrajneži pa najprej tole.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

enadvatri ::

Ramon dekers je izjavil:

Heh, zanimivo, da jemljes ekstremne primere


Spet ekstremni primeri:

http://www.zurnal24.si/pozor-32-ur-ni-e...

Spet vaške straže. Fino je, če ne živiš blizu in dogajanje opazuješ od zunaj, ko si enkrat zraven si njihov ali naš. Tak je sistem. Zakonodaja pa navadno ščiti manjšino.


Bodo straže, ki bodo dobile s pendreki po glavi. In tako je prav.

harmony ::

Vajenc je izjavil:

harmony je izjavil:

Toliko o vaših lažeh.
Stoning to Death in Islam - Mufti Menk

Sej čarovnice so tudi priznale svoje grehe... Lepo je povedal, da se po šeriatu nepridiprave kamenja. Če bi to pomagalo proti kriminalu je svoja zgodba. Zagotovo pa taka kazen ne paše v našo kulturo.

Ta vse tiste, ki ne verjamete, da obstajajo muslimanski skrajneži v vaši bližini priporočam tole. Za vse, ki ne razumete kaj so skrajneži pa najprej tole.

No in kaj je na njihovi internetni strani skrajnega?

Glede videa, očitno ne razumeš angleško. Če ti je angleščina pretežka, ti lahko dam video v arabskem jeziku, bo to lažje zate?

Ramon dekers ::

Zagotovo pa taka kazen ne paše v našo kulturo.


Stari imamo zakonodajo, ki bi to prepričila prav tako kot naši organi pregona. ČE PA SLUČAJNO, PONAVLJAM, ČE, pa ti ne bi delovali imamo pa še vedno vaške straže:

http://www.zurnal24.si/pozor-32-ur-ni-e...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: enadvatri ()

arnecan1 ::

enadvatri je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

jype je izjavil:

cirecire> Naj v tuniziji tako protestirajo, če si upajo

She did.

Poglej si to. Ti dve ženski imata jaca, večja od tebe, Mipeja, Grumfa, Harmonya in vseh ostalih gobčnih ultrahumanistov tukaj. In to vseh skupaj. Saj sem že predlagal,da greste v islamske dežele razsvetljevat množice, ampak ne. To je ja prenevarnoooo. Bodimo rajši keyboardwariorsi. Tako lahko bolj pomagamo.

No, z tema dvema ženskama pa bi rade volje vodil debato o prednostih islama, raje kot z vami. Edini problem je, da debata mogoče ne bi bila preveč dobra. Bi se verjetno strinjali v preveč točkah.:D
http://www.delo.si/novice/svet/prvi-pro...


Če bi bil pismen, bi vedel, da so bile 3. :))

Sorry, sem bil prehiter. Sicer sem opazli pozneje sam, pa nisem spreminjal besedila. Hvala vseeno.;)

Upam, da imaš prav in da so res 3. Obstaja velika možnost, da sta res še samo 2, kot sem napisal (ali celo 1).

enadvatri ::

Vajenc je izjavil:

harmony je izjavil:

Toliko o vaših lažeh.
Stoning to Death in Islam - Mufti Menk

Sej čarovnice so tudi priznale svoje grehe... Lepo je povedal, da se po šeriatu nepridiprave kamenja. Če bi to pomagalo proti kriminalu je svoja zgodba. Zagotovo pa taka kazen ne paše v našo kulturo.

Ta vse tiste, ki ne verjamete, da obstajajo muslimanski skrajneži v vaši bližini priporočam tole. Za vse, ki ne razumete kaj so skrajneži pa najprej tole.


http://www.resnica-haq.com/vprasanja-in...

Dokaj korekten tekst. Povsod piše, da je to le hipotetično, možno znotraj okvirjev prepričanja. Celo tako daleč gre, da zapiše, da je siljenje v spreobrnitev prepovedano.

Da pa mora vsak musliman verovati, da je šarija najboljši politični sistem, ni nič narobe. Tudi RKC z jasno artikulacijo oportunistično opleta po demokratičnh opcijah (ker so jih pri nas oblast odvzeli, je ni predala sama).

In avtor besedila ne verjame, da bo to prav kmalu, kar jasno nakazuje, da je strpen in, da bo skušal vero širiti mirno. Tekega pogleda me nikakor ni strah, nič bolj od krščanskega.

Grumf ::

arnecan1 je izjavil:

Pa ti kaj spremjaš poročila, inernet in podobne informacije zadnja leta? Ali si mogoče na osamljenem otoku? Ali si kje ugrabljen v kakem iraškem bunkerju, pa te silijo pisati takšne stvari?

Spremljam, samo sem z zelo dolgim stažem na internetu razvil precej učinkovit spam filter, ki mi filtrira senzacionalističen bullshit in kmalu ugotovil, da zelo dobro deluje tudi na televiziji in vseh ostalih medijih. Ti pa očitno na ta del padaš in mu sveto verjameš, kaj pa če bi se poskusil naročiti na Lady, boš morda ugotovil, da je bolj pomemben sovražnik Damjan Murko. Saj kompulzivno obsesivna motnja se da v karkoli kanalizirati...
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()
««
25 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998142862 (128525) BigWhale

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47182990 (73457) Gandalfar
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935499 (30900) guest #44
»

Pakistan blokiral Facebook, Youtube, Wikipedijo in Flickr (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7626617 (24755) ahac

Več podobnih tem