» »

Christian insanity

Christian insanity

«
1
2

T-h-o-r ::

v arizoni je republikanec bob thorpe predlagal zakon, po katerem nihče v arizoni ne bi mogel zaključiti srednješolskega šolanja, če ne bi ob prejemu diplome prisegel, da bo vedno in povsod branil krščanske vrednote :D



http://www.examiner.com/article/house-b...
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
  • zaklenil: bluefish ()

bluefish ::

Dokler se gre le za predlog radikalca, ni panike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

T-h-o-r ::

še malce o šolah, tokrat teksas

http://www.texasmonthly.com/story/how-t...

http://www.tfn.org/site/PageServer?page...


v več šolah so ugotovili, da so otroke učili, da je biblija dobesedna božja beseda (to sicer ni protizakonito, saj so 2007 sprejeli zakon, da lahko učijo o bibliji, da bi s tem v kontekst postavili pomen religije in tako dalje)

Several districts' courses advocated or assumed that God inspired the Bible, sometimes suggesting that God dictated it to scribes, guaranteed it was free of all error, and oversaw translations to ensure they remained consistent.

Example: A PowerPoint slide from Klein ISD reads: "The Bible is united in content because there is no contradictions in the writing [sic]. The reason for this is because the Bible is written under God's direction and inspiration."


in tudi

The report also finds that, instead of teaching about the Bible in history, many schools simply present the Bible as an accurate source of history, with timelines of Earth's history beginning in 4000 BC with Adam and Eve and including such "historical" events as the Flood, the parting of the Red Sea, and our favorite, "Jesus returns to Judea, is crucified, and resurrected... Jesus ascends to the Father's right hand" in "33 (or 30) AD."
Read more at http://wonkette.com/498137/texas-school...

http://wonkette.com/498137/texas-school...

in seveda, poudarek: tukaj se gre o javnih šolah
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Mipe ::

Znaš brati, Thor? V sliki piše, da gre za konstitucijo. Se pravi, da se prisega, da se bo branila konstitucija. Kje je vera?

T-h-o-r ::

ne vem, probaj prebrati zadnjo vrstico

edit: jype, zakaj si zbrisal video
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

para! ::

Ja, verski blazneži so... blazni. Tile so skor tok zabiti kot uni k se jezijo zarad video posnetkov, ki v slabo luč spravljajo nekega bedaka in zahtevajo blokado internetov :)
Death before dishonor!

T-h-o-r ::

to so ponavadi eni in isti
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Looooooka ::

T-h-o-r je izjavil:

v arizoni je republikanec bob thorpe predlagal zakon, po katerem nihče v arizoni ne bi mogel zaključiti srednješolskega šolanja, če ne bi ob prejemu diplome prisegel, da bo vedno in povsod branil krščanske vrednote :D



http://www.examiner.com/article/house-b...

Ce ze ne morejo zrasti na nivo intelektualnih ateistov jih bodo zdaj poskusali zadrzati na svoji ravni.
GOOD ONE!

para! ::

T-h-o-r je izjavil:

to so ponavadi eni in isti

Bi se strinjal, če se enim od teh "ljudi" ne bi skeglalo do te mere, da so se šli zarad vere v neke neumnosti pobijat med sabo.
Death before dishonor!

Mipe ::

"SO help me God" - kako si iz tega razbral zaprisego branjenju krščanskih vrednosti? To je v bistbu "Tako mi Bog pomagaj", s čimer zaključi prisego branjenja konstitucije.

T-h-o-r ::

a mislite, da bi lahko naredil svojo temo za american shit?

ker sem pravkar našel še


http://www.huffingtonpost.com/2013/01/2...
New Mexico Bill Would Criminalize Abortions After Rape As 'Tampering With Evidence'


A Republican lawmaker in New Mexico introduced a bill on Wednesday that would legally require victims of rape to carry their pregnancies to term in order to use the fetus as evidence for a sexual assault trial.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

jype ::

Lahko, ampak vse to je old news.

T-h-o-r ::

ja, sam ne pri nas :D

da si pa ti že prej videl to, pa sploh ne dvomim :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

vorantz ::

original post: totalno populističn napihnjen naslov vreden 24 kur

tisti so help me god je ameriška fraza, ki jo majo v navadi od svojih puritanskih časov in se še danes marsikje uporablja So help me God @ Wikipedia

kot lahko vidiš je marsikje opcijska zaradi politične korektnosti nekje pa vseeno ne

bottom line je to samo fraza in ne "BELIEVE IN GOD OR I WILL CUT YOU!!!!ELEVEN!!11"

Blinder ::

če bi se bolj držali krščanskih vrednot bi bil svet lepši. Pa ne zdaj mešat katoliško vero in zgodovino zločinov papežov z krščanskimi vrednotami
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Aston_11 ::

Me je vedno zanimalo, po čem se krščanske vrednote razlikujejo od ateističnih vrednot (rezen očitnega).

Bananovec ::

Vera je kul, dokler podpira širše razmišljanje.
Ampak temu zgoraj pač ne morem reči tako. Torej ni kul, torej bi bilo kul, da se tega nekul tipa odstrani. Ker kjer je dim, je tudi ogenj in če ta ogenj malo bolj zagori pol vsekakor ne bo vredu.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

jest10 ::

Bananovec je izjavil:

Vera je kul, dokler podpira širše razmišljanje.

Vera v večini primerov ovira širše razmišljanje

49106 ::

Zanimivo, da zaradi nekaj vernih radikalcev, spravljate na slab glas celotno vero :))

Zakaj toliko tem o krščanstvu, in izjemno malo o islamu? Slednji je ze prevzel 1. mesto med verami ;) je bistveno bolj radikalna vera, kot vse vere skupaj, in bistveno vecji nasprotnik znanosti, kot krscanstvo

Zakaj so nas v soli poucevali, da je proteus endemit, in da zivi le v sloveniji, ko pa ga najdemo vsaj še v bosni?

Še pri najboljsih stvareh lahko izpostavimo slabosti, in prikazemo zadevo crno. Kaj sele pri verah, ki so dalec od popolnosti. Lahko bi quoatal znanstvene teorije, ki so se izkazale za napacne, in dejal, da je znanost slaba. Imamo tako ateiste kot tudi vernike, ki nimajo sposobnosti, da razmisljajo z lastno glavo, ampak znajo samo ponavljati kar so ze slisali.

Dajte ljudem luft, da zivijo v svetu, ki naj bi bil svoboden, pa ceprav nam vedno nekdo nekaj vsiljuje.
Je pa pametneje verjeti v boga, kot pa v politike :)

Naslednja tema o verah bi lahko bila o kateri drugi veri.

jype ::

Messiah> Zakaj toliko tem o krščanstvu, in izjemno malo o islamu? Slednji je ze prevzel 1. mesto med verami ;) je bistveno bolj radikalna vera, kot vse vere skupaj, in bistveno vecji nasprotnik znanosti, kot krscanstvo

Uh, ma pa še ogromno za prehodit, da se bo lahko s krščanstvom vsaj približno primerjal v teh metrikah.

Messiah> Naslednja tema o verah bi lahko bila o kateri drugi veri.

Meni predvsem kristjani tupijo, kaj in kako bi moral, pa ne, ter to utemeljujejo s tem da "je to krščanska dežela", čeprav je kristalno jasno, da ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mtosev ::

jest10 je izjavil:

Bananovec je izjavil:

Vera je kul, dokler podpira širše razmišljanje.

Vera v večini primerov ovira širše razmišljanje
niti ne. odvisno je od posameznika. je tud bilo dosti znanih fizikovi in drugih znanstvenikov kateri so npr bili verni
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jest10 ::

mtosev je izjavil:

jest10 je izjavil:

Bananovec je izjavil:

Vera je kul, dokler podpira širše razmišljanje.

Vera v večini primerov ovira širše razmišljanje
je tud bilo dosti znanih fizikovi in drugih znanstvenikov kateri so npr bili verni

Vendar so za razliko od mnogih vero distancirali od svojega dela. Je pa tudi dosti znanstvenikov, ki jo ni in so zato producirali neumnosti.

jype ::

mtosev> niti ne. odvisno je od posameznika. je tud bilo dosti znanih fizikovi in drugih znanstvenikov kateri so npr bili verni

Ne, ni jih bilo. Pouči se malo o tem, preden jih okarakteriziraš za verne.

49106 ::

jype je izjavil:

Messiah> Zakaj toliko tem o krščanstvu, in izjemno malo o islamu? Slednji je ze prevzel 1. mesto med verami ;) je bistveno bolj radikalna vera, kot vse vere skupaj, in bistveno vecji nasprotnik znanosti, kot krscanstvo

Uh, ma pa še ogromno za prehodit, da se bo lahko s krščanstvom vsaj približno primerjal v teh metrikah.

Messiah> Naslednja tema o verah bi lahko bila o kateri drugi veri.

Meni predvsem kristjani tupijo, kaj in kako bi moral, pa ne, ter to utemeljujejo s tem da "je to krščanska dežela", čeprav je kristalno jasno, da ni.


Kaj ima za prehodit? Razen tega, da je nastala 500 let kasneje? Oboji imajo identicne grehe, s tem da je krscanstvo kolikor tolikor obdrzalo korak s casom, islam pa je se vedno leta 600AD.

Pojde v mudjahedine in probaj ven:) so se huj k mafija.

Slovenija ni krcanska drzava, ce zelijo krscansko drzavo, imajo za to brate hrvate. Vse tole pa meji na versko nestrpnost. Sem proti nestrpnosti, pa naj bo ta verska, nacionalna, rasna ali kakrsna koli. Svet ni samo tvoj, in ni samo moj. Je od vseh in za simbiozo je potrebna strpnost

jype ::

Messiah> Razen tega, da je nastala 500 let kasneje?

Ja, saj to je dovolj. Pod islamom, čeprav ima versko literaturo enako surovo in nečloveško kot ostale bližnjevzhodne religije, je nastalo ogromno izjemnih humanističnih konceptov, da se krščanstvo lahko zgolj šlepa na tej dediščini.

Messiah> Svet ni samo tvoj, in ni samo moj. Je od vseh in za simbiozo je potrebna strpnost

O strpnosti mi kristjani ne morejo povedat ničesar.

delavec44 ::

Proti neumnosti ne moreš biti strpen pač pa se trudiš, da jo odpraviš z izobraževanjem.

49106 ::

Oh ja dejmo poslosevat. Ce se en znanstvenik zmoti, se vsi ostali znanstveniki prav tako motijo.

Islam ima literaturo in navade bolj necloveske, kot ostale top3 vere skupaj.

Sicer ti ne govorim samo jaz, ampak tudi ustava RS ;)

Pejt raj izseljevat voznike z biciklom :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jype ::

Messiah> Oh ja dejmo poslosevat. Ce se en znanstvenik zmoti, se vsi ostali znanstveniki prav tako motijo.



To moraš gledat, dokler ne boš razumel znanosti. Potem lahko komentiraš, mi bomo pa resno jemali.

Messiah> Islam ima literaturo in navade bolj necloveske, kot ostale top3 vere skupaj.

Who cares? Saj je samo še ena religija. Pravljica, ki ti jo drugi ljudje vsilijo na najbolj primitiven možen način: Z grožnjo skrajne sile.

Kljub temu je bila v islamu prvič utemeljena svoboda govora, nastalo prvo tržno gospodarstvo in prvi prostotrgovinski sporazumi, pa, omg, tudi prvič so utemeljili svobodo veroizpovedi. Ampak kristjani o tem ne bi kaj dosti vedeli, ker so se takrat kopali v lastnem dreku sredi blazno žalostne srednjeveške evrope, ki jo je prineslo krščansko razsvetljenje.

Ja, danes ste kristjani precej bolj skromni in manj škodljivi, predvsem na račun tega, da smo vašo vero odtrgali od oblasti (ne pa še od bank, kar bo prej ali slej moralo slediti - ampak to je naloga, ki jo boste morali narediti kristjani sami), muslimani so pa postali precej bolj nori, predvsem na račun tega, da so za časa kolonializma postali najbolj nasilna religija na svetu.

49106 ::

Poslopsujem, tako kot ti. Kako razumem znanost, pa nima veze.

Svoboda govora khm khm. Kaksne posledice bos imel ce crkvenemu predstavniku poves kar si mislis, in kaksne ce identicno poves islamskemu predstavniku?

Zakaj v southparku cerkveni heroj ni cenzuriran, islamski pa je? Ravno zaradi svobode govora, ki jo tako vneto zagovarjas.

Nevem zakaj opravicujes nekaj za kar opravicila ni. Oboji so delali grozovite reci. Le da se je ena stran spremenila, druga je pa se vedno enaka.

In ja biciklist, gleda se kaksen si danes, ne kaksen si bil nekoc :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jype ::

Messiah> Poslopsujem, tako kot ti. Kako razumem znanost, pa nima veze.

Mene ne moti tvoje razumevanje znanosti, ampak tvoje napačno predstavljanje delovanja znanosti.

Messiah> Svoboda govora khm khm. Kaksne posledice bos imel ce crkvenemu predstavniku poves kar si mislis, in kaksne ce identicno poves islamskemu predstavniku?

Tudi bralno razumevanje ti dela težave.

Messiah> Nevem zakaj opravicujes nekaj za kar opravicila ni. Oboji so delali grozovite reci. Le da se je ena stran spremenila, druga je pa se vedno enaka.

Ničesar ne opravičujem in "ena stran se je spremenila" je seveda laž.

Messiah> In ja biciklist, gleda se kaksen si danes, ne kaksen si bil nekoc :))

Danes ste isti, le da vam ne dovolimo, da bi se obnašali tako, kot si očitno želite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Cervantes ::

Če ne bi bilo Islama - v Evropi ne bi bilo renesanse. Vso pomembnejšo antično literaturo so prevedli Arabci in jo hvala Bogu ohranili. Bagdad in Damask pa Granada v Evropi so bili na civilizacijskem višku, medtem ko so se Rim in vsa ostala katoliška ozemlja valjali v lastnem govnu in krvi.

In tako bi bilo še dandanašnji, če ne bi prišlo do reformacije.

T-h-o-r ::

renesansa in reformacija sta 2 stvari :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

49106 ::

Jype>Mene ne moti tvoje razumevanje znanosti, ampak tvoje napačno predstavljanje delovanja znanosti.

Tudi mene ne moti tvoje razumevanje strpnosti, ampak tvoja napacna predstava, da kristjani ne morejo biti strpni. Primera sta dokaj podobno, a le ce si sposoben skociti iz svoje koze, ter zadevo gledati tudi iz drugih perspektiv.

Jype>in "ena stran se je spremenila" je seveda laž.

Jaz se ne spomnim, da bi se kristjanski skrajnezi raztreljevali, ugrabljali letala, ter se z njimi zaletavali.

Ce so kamen spotike krizarske vojne in zatiranje znanosti, potem zal ne razumes politike. pa moderni svet danes kaj drugace obravnava politicne nasprotnike? Niti ne, le metode so nekoliko bolj humane. Samo poglej stalina, danasnjo rusijo, kitajsko, izrael in zda. Asange je mislim da se vedno v ekvadorski ambasadi. Novi igralci, stara igra ;)

Ja, cerkev je v preteklosti imela ogromno moc, in je ni in ni zelela izpustiti. Danes se cerkev, od vseh zgoraj nastetih bistveno manj trudi obdrzati moc. Verjetno tudi zaradi tega, ker bil to še dodaten madez na ze slabi podobi cerkve, ki si jo je ustvarila skozi cas.


Vcasih dobim obcutek, da je cerkev bolj osovrazena kot vsi politiki skupaj. Kristjani pa obsojeni na katakombe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jype ::

Messiah> Jaz se ne spomnim, da bi se kristjanski skrajnezi raztreljevali, ugrabljali letala, ter se z njimi zaletavali.

Ja, saj se noben krščanski skrajnež ne spominja tega. Tudi islamski skrajneži imajo zelo luknjast spomin kar se tega tiče, tako da to lastnost si vsekakor delite.

Messiah> Ja, cerkev je v preteklosti imela ogromno moc, in je ni in ni zelela izpustiti.

No ampak tudi islam je v preteklosti imel ogromno moč, pa sta pod njim cvetela gospodarstvo in znanost. Da se je razcvet zgodil v krščanstvu je bilo treba najprej krščanstvo kastrirat.

Messiah> Vcasih dobim obcutek, da je cerkev bolj osovrazena kot vsi politiki skupaj. Kristjani pa obsojeni na katakombe.

To si nekje narobe prebral, cerkev je zgolj bolj osovražena kot ostale banke, kristjani ste se pa sami obsodili na pekel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

49106 ::

Tako je thor, cervantes nima vse poslihtan :)) jaz ne bi rekel, da je za to zasluzen islam, niti otomanski imperij. Slednji je le odprl vrata, ki niso mogla ostati vecno zaprta. Vemo pa kje se je renesansa zacela :)

Jype>Pa me spomni :) ali pa tudi ti pozabljas.

Narobe! Za to kar pravis, je zasluzen otomanski imperij in ne islam ;)

Sami obsodili na pekel??? Krscen sem bil kot dojencek. Obiskoval verouk do 2 razreda. V cerkve sem le na porokah in pogrebih. Kar imam skupnega je vera v kreacionizem. Kako sem se sam obsodil na pekel? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

globalna80 ::

Ste kdaj pomislili, da so lahko tudi TV programi nova religija ali sistem verovanja?
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

49106 ::

Seveda je, samo poglej svet na kanalu a ali pa 24 ur. Prakticno na vsakem koraku vsiljujejo svoje mnenje. Mar to, mar ono. Sicer malo manj izrazito, kot cerkev :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jype ::

Messiah> Pa me spomni :) ali pa tudi ti pozabljas.

Ojej no. LRA? Breivik? IRA? Falangisti? Da pro-liferjev in anti-witcherjev sploh ne omenjamo.

Klanje nizke intenzitete praktično nonstop, z obilno moralno in finančno podporo verskih institucij.

globalna80> Ste kdaj pomislili, da so lahko tudi TV programi nova religija ali sistem verovanja?

Zna bit, ampak če nimaš televizije te težko indoktrinirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Se eda je, samo poglej svet na kanalu a ali pa 24 ur. Prakticno na vsakem koraku vsiljujejo njihovo mnenje. Mar to, mar ono



enako kot verniki - bodisi rkc, bodisi kakšni mormoni, bodisi kakšni tretji - trenutno sem samo pri rkc videl rdeče oči, ko jim omeniš Svetlano Makarovič.

49106 ::

Breivik je psihopat :) IRA is long gone. LRA pa prihaja iz obmocja, ki je trenutno vsaj 100let za nami.

Aston ne trolaj in preberi do konca. No tole ti prostim, pa ne zato ker sm krscen, ampak ker je razlike v postu minutko :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

49106 ::

Jype, daj kaksno še aktivno, pa da ni ravno iz ugandi podobne drzave.

Se vedno pa cakam odgovor kako sem se obsodil na pekel.


Dokler bo makarovicka pisala slikanice, pa lahko pridiga le tistim, ki jim jih namenja :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

pegasus ::

globalna80 je izjavil:

Ste kdaj pomislili, da so lahko tudi TV programi nova religija ali sistem verovanja?

Kaj TV, glej današnje templje potrošništva, ne samo vsako nedeljo, pač pa kar vsak dan so polni vernikov!

Cervantes ::

T-h-o-r je izjavil:

renesansa in reformacija sta 2 stvari :P


Kaj, a sem rekel da sta 3?:))

Zgodovina sprememb…

jype ::

Messiah> Jype, daj kaksno še aktivno, pa da ni ravno iz ugandi podobne drzave.

Breivik ni psihopat, samo veren je. Je sodišče zelo jasno ugotovilo, da je čisto pri sebi.

Spopad med Hrvati, Bošnjaki in Srbi, le nekaj sto kilometrov južno od nas najbrž tudi ni dovolj aktualna reč? Ni nobena skrivnost, kdo je koga hujskal in čemu.

Messiah> Se vedno pa cakam odgovor kako sem se obsodil na pekel.

Rodil si se. Sej to je greh, a ni? Torej greš v pekel, druge možnosti praktično nimaš. Lahko se sicer poskušaš izpovedat, a ker so možnosti, da se izpoveduješ pravemu bogu (ljudje jih poznamo nekaj deset tisoč) infinitezimalne, so tvoje možnosti zelo kilave.

Messiah> Dokler bo makarovicka pisala slikanice, pa lahko pridiga le tistim, ki jim jih namenja :))

Pa še nesramen si do ljudi, ki si zaslužijo vse spoštovanje, ker so se borili za tvojo pravico do svobodne veroizpovedi (kristjani se seveda niste kaj prida).

49106 ::

Sociopat?

Sodisca pa vemo da so nezmotljiva :)

Torej je nekdo nascuval kristjane na muslimane, potem pa se kristjane na kristjane.

Rodil sem se, a rodil si se tudi ti :)

Krscen sem bil kot dojencek. Obiskoval verouk do 2 razreda. V cerkvi sem le na porokah in pogrebih. Kar imam skupnega je vera v kreacionizem. Se enkrat vprasam. Kako sem se sam obsodil na pekel? :))

Sem realen, in me ne skrbi, ce sem obenem tudi nesramen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mipe ::

Oprosti, ampak kdor se sklicuje na kreacionizem, nima nobene kredibilnosti.

49106 ::

Nekdo, ki obsoja vernike za dejanja cerkve jo ima???

Ne slkicujem se, amapk verjamem v to. Dve popolnoma razlicni stvari, ki jih zgleda nisi sposoben doumeti.

Nimas naziva za dzabe.

And you've been there so you know it. Next time bring a camera with you and send me a pic ;)

Lahko mi pa poves, v kaj je verjel nekredibilni einstein :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mipe ::

Kdo pravi, da obsojam vernike za dejanja cerkve? Ne polagaj mi besed v usta. In Einstein ni bil kreacionist; sprejel je evolucijo kot vsi drugi znanstveniki.

LuiIII ::

Vedno in v vsaki veri se najdejo ekstemisti, od islama, krščanstva do ateizma. Katoliška vera kreacionizma ne uči in ga kot takega sploh ne jemlje kot neko resno znanstveno alternativo. Prav tako v ničemer ne nasprotuje dognanjem v znanosti in sploh ne vidim nobenega problema, da vernik ne bi mogel biti enako dober znanstvenik kot nek agnostik.
Je pa verjetno ključno vprašanje med vero in znanostjo, ali nas bo samo znanost rešila, odrešila, osrečila? Odgovor je vsaj pri meni popolnoma enoznačen ne. Nekdo, ki pa veruje v znanost pa bo verjetno nasprotnega mnenja. Popolnoma v redu in zanimivo.

49106 ::

Mipe je izjavil:

Kdo pravi, da obsojam vernike za dejanja cerkve? Ne polagaj mi besed v usta. In Einstein ni bil kreacionist; sprejel je evolucijo kot vsi drugi znanstveniki.


To ni letelo nate, temvec na ostale kredibilne v tej temi.

In je verjel v boga, kot redki znanstveniki :)

Ce bi bil sam veren znanstvenik, mi zaradi pritiska in dojemanja ateistov, ne bi na kraj pameti padlo, da le to priznam. Saj ves, bil bi nekredibilen :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slotechovec - Kristjan ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24430495 (22510) Raptor F16
»

Kreacionizem prihaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14420962 (18094) donfilipo
»

Verjamete v boga? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42366499 (60580) Marilyn
»

[fork] Krščanstvo je v bistvu poganska vera (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
992117284 (101894) PacificBlue
»

Odnosi do Krščanstva v Sloveniji (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Problemi človeštva
55278286 (68044) gruntfürmich

Več podobnih tem