» »

Prispevki za gradnjo džamije

Prispevki za gradnjo džamije

harmony ::

Matev je izjavil:

občutek imam da harmonija naše neodobravanje njegovega početja sploh ne moti

in dela še naprej po svoje

ej HARMONY - tu nihče ne deli tvojega anvdušenja nad islamom ... je to tako težko upoštevati?

je to tako težko?

smo res tako nepomembni da nas ignoriraš in trobezljaš in širiš svoj cilj in boj naprej in naprej

Lahko prosim poveš, kaj počnem?

Thomas ::

Mi pravimo, da pridigate bičanje prešuštnic. Zdej bi si pa zgradili stavbo. To nam ni ljubo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matev ::

Lahko prosim poveš, kaj počnem?


navijaš za nekaj kar smo ti lepo povedali da je zgrešeno in nezaželeno

harmony ::

Thomas je izjavil:

Mi pravimo, da pridigate bičanje prešuštnic. Zdej bi si pa zgradili stavbo. To nam ni ljubo.

Lol. Sej stavb po Sloveniji, kjer muslimani izvajajo / izvajamo molitev je v xx. Prid danes v Pržana, danes imamo noč Lejletul-kadr. A boš srečal ljudi, ki bodo imeli meče zraven. Looool.

Evo pridi, pa se sam prepričaj.

Matev je izjavil:

Lahko prosim poveš, kaj počnem?


navijaš za nekaj kar smo ti lepo povedali da je zgrešeno in nezaželeno


Jaz samo odg. na vaše komentarje. Na začetku teme sem pa lepo povedal, brez takih komentarjev. Zgleda ste vi nasilneži, ker prvi začenjate s provociranje, a o Islamu veste to kar ste "včeraj" prebrali na 24ur.com ipd. straneh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

bluefish ::

Sej stavb po Sloveniji, kjer muslimani izvajajo / izvajamo molitev je v xx.
Fino. Zakaj potem potrebujete še eno?

Double_J ::

Pol ko bodo gravitirali v eno, bo tudi proces radikalizacije hitrejši. Pa sej to se vidi v Evropi.

Tako je to, počutijo se močne in pogumne, kot kak trop.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Thomas ::

Nadalje pridigate sekanje rok samopostrežnim tatovom. Zdej bi pa zgradili stavbo, v kateri bi to idejo širili naprej. Nam to ni všeč, pa pika.

Celo če bi bil delničar Mercatorja, bi nasprotoval, da se seka roke, tistim ki kradejo tam. Nasprotujem vsaki promociji teh idej, kot direktnemu pozivanju k nasilju. To počnete, to je bistvo vaše lepe vere. Pa če tudi ni bistvo po tvoje, po moje je.

Jaz bi zbrisal iz registra ver vse, ki ne izpolnjujejo nekih minimalnih standardov.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

harmony ::

bluefish je izjavil:

Sej stavb po Sloveniji, kjer muslimani izvajajo / izvajamo molitev je v xx.
Fino. Zakaj potem potrebujete še eno?

Zato, ker je večina muslimanov v Lj in zato, ker je premalo prostora za vse, ter zato, da se lahko dostojni opravi bajramska molitev in ne v umazani telovadnici.

Thomas je izjavil:

Nadalje pridigate sekanje rok samopostrežnim tatovom. Zdej bi pa zgradili stavbo, v kateri bi to idejo širili naprej. Nam to ni všeč, pa pika.

Celo če bi bil delničar Mercatorja, bi nasprotoval, da se seka roke, tistim ki kradejo tam. Nasprotujem vsaki promociji teh idej, kot direktnemu pozivanju k nasilju. To počnete, to je bistvo vaše lepe vere. Pa če tudi ni bistvo po tvoje, po moje je.

Jaz bi zbrisal iz registra ver vse, ki ne izpolnjujejo nekih minimalnih standardov.


In to pa so? Kdo je postavil minimalne standarde. Evo jaz tukaj vidim nasilje. Si rasist, imaš mogoče korenine iz nacistične Nemčije?

Si pozabil koliko je Stalin dal pobiti ljudi? Pa Hitler, pa Musolini...Najdi mi zgodovinsko osebo, ki je musliman, pa da je dal pobiti 20mil ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

bluefish ::

Uh, točno. In zato je potreben 100m visok minaret ter monumentalna gradnja.

.:joco:. ::

@harmony

»Nikogar ne silite verovati, zakaj prava pot se očitno razlikuje od zablode.«[Kur'an 2:256].


Če tega ne storite - in tudi ne boste - se varujte ognja, pripravljenega za nevernike, katerega gorivo so ljudje in kamenje. [2:24]

»Kliči ljudi na pot svojega Gospoda z modrostjo in dobrim nasvetom! Razpravljaj z njimi karseda vljudno!«[Kur'an 16:125]


Za nevernike ni razlike: če jih opominjaš ali ne - ne bodo verovali. [2:6]
Bog je zapečatil njih srca in ušesa in koprena jim prekriva oči. Hudo trpljenje jih čaka. [2:7]

Polne so protislovij vse verske knjige. Ni treba z njimi okol mahat.
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

harmony ::

Le kje se skrivajo meči?
http://www.islamska-skupnost.si/index.p...

Polne so protislovij vse verske knjige. Ni treba z njimi okol mahat.
Aja. No pa povej to protislovje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

Double_J ::

Sej Harmony je zmeren a veste. Zmeren ja... dokler je v manjšini, ter si prizadeva za džamijo. Pa veliko manj zmeren, ko bo v večini, ter si bomo mi želeli cerkev.
Dve šivanki...

Limit-sky ::

harmony je izjavil:

Le kje se skrivajo meči?
http://www.islamska-skupnost.si/index.p...


Le kje se skrivajo ženske na teh slikah?

Thomas ::

Preden boste dovolj močni, da opašete meče, bi vas bilo pametno ustaviti, na civiliziran način.

Guess what? Nekateri Evropejci, ki pa SO fašisti, vas pa samo dražijo in čakajo, da boste naredili (dovolj veliko) napako. Potem ne bodo imeli nobene milosti z vami. Zmerni bomo prevpiti ali gledali proč.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

bluefish ::

Da ne govorimo o odsotnosti gužve na teh slikah zaradi katere bi kao potrebovali ogromne prostore.

harmony ::

Limit-sky je izjavil:

harmony je izjavil:

Le kje se skrivajo meči?
http://www.islamska-skupnost.si/index.p...


Le kje se skrivajo ženske na teh slikah?

V sosednji sobi. Ženske ne opravljajo molitve z moškimi. Zakaj? Zato, da ne zgubiš abdest, da ne pomišljaš na žensko, ampak na molitev. Nekak prideš klanjat in ne gledat ženske v rit. Če pa je ženska pred tabo in se sklanja in "guzi"...

Thomas je izjavil:

Preden boste dovolj močni, da opašete meče, bi vas bilo pametno ustaviti, na civiliziran način.

Guess what? Nekateri Evropejci, ki pa SO fašisti, vas pa samo dražijo in čakajo, da boste naredili (dovolj veliko) napako. Potem ne bodo imeli nobene milosti z vami. Zmerni bomo prevpiti ali gledali proč.

Hehe. In kdo je tukaj nasilen? Potem ne bodo imeli nobene milosti z vami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

Double_J ::

V sosednji sobi.


Kje so slike iz sosednje sobe?
Dve šivanki...

Limit-sky ::

Kakšen je pa tvoj pogled na homoseksualce?
A lahko pridejo k obredu v to sobo ali morajo v drugo?

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

In to pa so? Kdo je postavil minimalne standarde. Evo jaz tukaj vidim nasilje. Si rasist, imaš mogoče korenine iz nacistične Nemčije?

A da je rasist ? Od kdaj ?

Si mogoče ti rasist do 'nečistih' ? Islam ni sedaj čisto nič manj fašističen kot je bil pred 50 leti.

Si pozabil koliko je Stalin dal pobiti ljudi? Pa Hitler, pa Musolini...Najdi mi zgodovinsko osebo, ki je musliman, pa da je dal pobiti 20mil ljudi.

Verjetno je ne boš našel, kar pa še ne pomeni da se v allahovem imenu ni pobijalo.

Kje so slike iz sosednje sobe?

Kleti*

there, fixed
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Matev ::

harmoni nabija svoje ne glede na vse

vedno bolj kaže svoje barve

preko trupel in z mečem

če bo treba- ane harmoni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Pyr0Beast ::

Hehe. In kdo je tukaj nasilen? Potem ne bodo imeli nobene milosti z vami.

Vidiš, kako 'nenasilni' ste. Bullshit.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Mahdi_ ::

Ok, to temo spremljam že od samega začetka in sedaj želim tudi sam nekaj napisati. Tudi sam pripadam islamski veri in od samega rojstva sem bil vzgajan z načeli islamske vere. Ampak če sem iskren; me sploh ne zanima, ali bomo v Sloveniji kdaj dobili džamijo ali ne! Zame se prava džamija nahaja v Saudski Arabiji, kjer jo vodi pravi Mufti in ne nek "čapac" iz Bosne, ki verjetno nikoli ni prebral Korana v arabščini. Hvala lepa, ampak na taka "predavanja" tako ali tako ne bi hodil iz principa.

Ampak to sedaj ni moj point...

Kar hočem povedat je to, da je skrajni čas, da se vi križarji enkrat spravile k pameti in nas nehate neprestano poniževat! Kaj sploh hočete od nas? Ali nam hočete izvozit vašo propadajočo dekadentno kulturo, da propademo skupaj z vami? To vam ne bo uspelo!

Dovolj je bilo poniževanja in kolonializma. Še kar naprej si domišljate, da nas lahko ponižujete, ter nam vsiljujete vašo nemogočo ideologijo... in to počnete že stoletja... nič se ni spremenilo... še vedno hodite s svojimi križarji v naš svet, ter kradete, ubijate, ter nastavljate na oblast razne psihopate, ki se vam klanjajo... če pa se slučajno kateri neha klanjat, ga zamenjate z drugim še večjim psihopatom. Pomilovanja vredno!

In za vse "hudo" ste si sami krivi! Če recimo izpostavim nekaj neumestnega, npr. 11. september in podobne dogodke... vsi ti pripetljaji so zgolj posledica vašega uničevanja in poniževanja islama. Vi ste nam uničili tisočkrat več življenj, kot 11 september. Samo v Alžiriji je umrlo na desettisoče ljudi, zato, ker je »zahod« vrgel iz oblasti demokratično izvoljeno oblast, ter na oblast postavil sovražnike islama, ter jih nato še oborožil in jim nakazal en velik kup denarja. Da o tem kaj se je dogajalo nekaj desetletij pred tem, ko je Francija množično klala naše islamske brate, samo zato, ker so se hoteli rešit izpod njenega jarma, sploh ne govorim.

Mi smo srečni z našo vero, z našo religijo in če ste vi nesrečni, pač bodite... ne pa da to nesrečo izvažate v islamski svet.

Sicer pa kakšna je vaša kultura? Vaša prihodnost? Poglejte si malo vaše otroke, kolikor še jih sploh imate, glede na to, da vam otroci sploh več niso vrednota in se počasi, a zanesljivo, iztrebljate. Po cesti vam hodijo 13 letne afne, skoraj cele nage, ki razkazujejo svoje gole trebuhe, ter mislijo da so zato ker kažejo 90% gole kože, boginje?!

Sicer pa, kaj dela drugače vaša mladina? Večina jih zapravlja čas z bedarijami, ki jim nikoli ne morejo prinesti sreče... ni čudno, da postajajo ena velika družba pijancev!

In potem, ker ste zmožni naredit naprave za pozabljanje na realnost, sebe imenujte bolj razviti, oziroma bolj civilizirani?! Civiliziran je tisti, ki ima vrednote. Vi jih nimate, oziroma jih imate vedno manj, zato pa tonete v totalno dekadenco.

Ok, dal sem si duška... hvala! ;)

Thomas ::

Super! Pošteno.

Ampak zakaj potem gor hodite? Bodite doma.

Al bi nas vseeno radi rešili naše bede in nam inštalirali Kalifat?

Da bomo vsi pravoverni in živeli v slogi?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

sidd ::

Mahdi, kot je rekel tomas. Vi "prihajate" semle. V islamskih državah tudi "mi" ne moremo počet kaj se nam zljubi. Nas hitro pokamenjate...Malo pa se je potrebno prilagodit :)
no idea for signature
signed
I

zee ::

Kar hočem povedat je to, da je skrajni čas, da se vi križarji enkrat spravile k pameti in nas nehate neprestano poniževat! Kaj sploh hočete od nas? Ali nam hočete izvozit vašo propadajočo dekadentno kulturo, da propademo skupaj z vami? To vam ne bo uspelo!


Poniževati? Za razliko od pripadnikov vaše vere vam pustimo, da živite skladno z vašimi običaji. Našo kulturo le maloštevilni sprejemate.

In za vse "hudo" ste si sami krivi! Če recimo izpostavim nekaj neumestnega, npr. 11. september in podobne dogodke... vsi ti pripetljaji so zgolj posledica vašega uničevanja in poniževanja islama. Vi ste nam uničili tisočkrat več življenj, kot 11 september. Samo v Alžiriji je umrlo na desettisoče ljudi, zato, ker je >>zahod<< vrgel iz oblasti demokratično izvoljeno oblast, ter na oblast postavil sovražnike islama, ter jih nato še oborožil in jim nakazal en velik kup denarja. Da o tem kaj se je dogajalo nekaj desetletij pred tem, ko je Francija množično klala naše islamske brate, samo zato, ker so se hoteli rešit izpod njenega jarma, sploh ne govorim.


Parcialno se strinjam glede 11. septembra, kar pa ne pomeni, da zagovarjam takšen način reševanja problemov. Vir do dogodkov v Alžiriji bi bil zelo dobrodošel.

Mi smo srečni z našo vero, z našo religijo in če ste vi nesrečni, pač bodite... ne pa da to nesrečo izvažate v islamski svet.


Bodi srečen, ni pa treba še ostalih siliti v to vašo srečo. Da ne omenjam, da običajno muslimani emigrirajo k nam, ne pa obratno.

Sicer pa kakšna je vaša kultura? Vaša prihodnost? Poglejte si malo vaše otroke, kolikor še jih sploh imate, glede na to, da vam otroci sploh več niso vrednota in se počasi, a zanesljivo, iztrebljate. Po cesti vam hodijo 13 letne afne, skoraj cele nage, ki razkazujejo svoje gole trebuhe, ter mislijo da so zato ker kažejo 90% gole kože, boginje?!


Če te kaj moti pri naših otrocih, glej stran, kajti problem vzgoje otrok je stvar staršev, ne pa vaše/tvoje svete knjige.

Sicer pa, kaj dela drugače vaša mladina? Večina jih zapravlja čas z bedarijami, ki jim nikoli ne morejo prinesti sreče... ni čudno, da postajajo ena velika družba pijancev!

In potem, ker ste zmožni naredit naprave za pozabljanje na realnost, sebe imenujte bolj razviti, oziroma bolj civilizirani?! Civiliziran je tisti, ki ima vrednote. Vi jih nimate, oziroma jih imate vedno manj, zato pa tonete v totalno dekadenco.


Glede na to, da mnogo muslimanov migrira k nam, kjer imamo vsega v izobilju, ne pa obratno, se bržkone motiš.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Mahdi_ ::

Thomas je izjavil:

Ampak zakaj potem gor hodite? Bodite doma.

Zato, ker ne samo, da ste nam dovolili, da lahko pridemo k vam, temveč ste nas celo prosili za to!

Sicer pa se bomo tako ali tako lahko kaj kmalu naselili po vsej Evropo, kjer boste vi, ki imate vedno manj otrok, izumrli tako kot so dinozavri!

Double_J ::

Pa še mi smo krivi, če imajo oni svoje krvnike, že od nekdaj pri sebi doma.
Dve šivanki...

T-h-o-r ::

Mahdi_ je izjavil:

Thomas je izjavil:

Ampak zakaj potem gor hodite? Bodite doma.

po vsej Evropo, kjer boste vi, ki imate vedno manj otrok, izumrli tako kot so dinozavri!



this, če thomas nima prav glede razvoja tehnologije
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

zee ::

Zato, ker ne samo, da ste nam dovolili, da lahko pridemo k vam, temveč ste nas celo prosili za to!

Sicer pa se bomo tako ali tako lahko kaj kmalu naselili po vsej Evropo, kjer boste vi, ki imate vedno manj otrok, izumrli tako kot so dinozavri!


Potemtakem je vaša zmaga že zagotovljena in je jeza nepotrebna, ka-li? :))
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Double_J ::

Potemtakem je vaša zmaga že zagotovljena in je jeza nepotrebna, ka-li?


Grize jih, ker vejo da so inferiorni, da sami ne znajo narediti niti polivinil vrečke.:P
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

sidd ::

Mahdi_ je izjavil:

Thomas je izjavil:

Ampak zakaj potem gor hodite? Bodite doma.

Zato, ker ne samo, da ste nam dovolili, da lahko pridemo k vam, temveč ste nas celo prosili za to!

Sicer pa se bomo tako ali tako lahko kaj kmalu naselili po vsej Evropo, kjer boste vi, ki imate vedno manj otrok, izumrli tako kot so dinozavri!

Rasizem prve vrste, ni kaj.
no idea for signature
signed
I

Okapi ::

Grize jih, ker vejo da so inferiorni, da sami ne znajo narediti niti polivinil vrečke
Dvojni J, sem skoraj prepričan, da imate doma kakšno turško robo (TV ali kaj od bele tehnike). Beko in Vestel delata 2/3 "evropskih" znamk. Recimo Gorenjevi in Grundigovi televizorji so v resnici turški.

O.

Double_J ::

Tam so imeli ataturka, šele sedaj hoče vladajoča islamistična tolpa, pokopati sekularno državo.
Dve šivanki...

Thomas ::

Grize jih, ker vejo da so inferiorni, da sami ne znajo narediti niti polivinil vrečke.


Niti ne. Da nimajo vodikove, Zahod jo pa ima. Še Izrael jo ima.

To jih bolj grize.

sem skoraj prepričan, da imate doma kakšno turško robo


Tolk robe iz Turčije, kolikor Zahoda v Turčiji. Mi nismo taki rasisti, da bi mislili, da so Turki inferiornni biološko. Mi smo taki kulturalisti, da vemo, da Turki brez nekaj Zahodnih idej in tehnologij, hladilnika ne bi mogli spraviti skp.

Nič nimamo proti Turkom kot človeškim bitjem. Vse pa proti Turkom, ki demontirajo ali si prizadevajo demontirati Ataturkove dosežke, njegovo implementacijo Zahoda.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Okapi ::

Da nimajo vodikove, Zahod jo pa ima
Je atomska, ki jo imajo, čisto dovolj.

O.

Thomas ::

Mislijo da ni.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

harmony ::

Pyr0Beast je izjavil:

Hehe. In kdo je tukaj nasilen? Potem ne bodo imeli nobene milosti z vami.

Vidiš, kako 'nenasilni' ste. Bullshit.


?

Thomas je danes ob 14:33:28 izjavil:

Preden boste dovolj močni, da opašete meče, bi vas bilo pametno ustaviti, na civiliziran način.

Guess what? Nekateri Evropejci, ki pa SO fašisti, vas pa samo dražijo in čakajo, da boste naredili (dovolj veliko) napako. Potem ne bodo imeli nobene milosti z vami. Zmerni bomo prevpiti ali gledali proč.

Mahdi_ ::

zee je izjavil:

Bodi srečen, ni pa treba še ostalih siliti v to vašo srečo. Da ne omenjam, da običajno muslimani emigrirajo k nam, ne pa obratno.

Kot sem že prej omenil, ste bili vi tisti, ki ste dejansko prosijačili, da pridemo k vam. Če dam primer Francijo ali Nemčijo... to so države, ki so same povabile muslimane, da pridejo v njihovo državo, ker so potrebovale poceni delovno silo, pa saj to je menda jasno! Res pa je, da se te države takrat niso zavedale, da nam islam pomeni srečo in da ga ne mislimo spustit iz rok, kar so te države tudi pričakovale. Seveda, potem ko so nas lepo izkoristili in ko so videli, da nismo neki hlapci, ki se bodo pustili vleči za nos, bi nas najraje vrgli nazaj oz. še bolje, kar izbrebili. Eh, malo morgen!!!

zee je izjavil:

Poniževati? Za razliko od pripadnikov vaše vere vam pustimo, da živite skladno z vašimi običaji. Našo kulturo le maloštevilni sprejemate

Čakaj malo... kdo koga ne sprejme? Očitno slabo poznaš zgodovino, kajti ravno vi ste iztrebili največ tujih plemen, samo zato, ker niste pustili skladnega življenja z vašimi običaji. Primer: poglej kaj ste naredili iz Afrike! Poglej, kako ste v Ameriki iztrebili večino indijanskih plemen, ker ta pač niso hotela prevzet "zahodne" kulture.

Človek ne živi po liniji lažjega odpora, pač pa sledi sreči in za mene je islam tisočkrat večja sreča kot ideologija z katero se plemeniti "zahod".

Pa še nekaj... zato da danes obstaja takšno sovraštvo do islama, je kriva kolonializacija islamskih dežel, ki se še kar nadaljuje. Mi nismo okupirali nobene krščanske države! In tudi, ko smo pregnali križarje iz "Svete dežele", nismo krščanskim civilistom skrivili niti enega lasu na glavi... medtem ko so križarji poklali vse kar jim je prišlo na pot! In podobno počnete še danes... za vas je islamska žrtev tisočkrat manj vredna od "zahodne" žrtve.

Uničili ste daleč največ kultur po vsem svetu, ki vas niti pod razno niso prosile, da jih uničite.

Aja... nekdo je prej omenil status žensk v islamskih državah. Ok, tukaj mirne duše lahko priznam, da se jim je res godilo veliko nepravičnosti, predvsem v Sudanu. Toda... mnogo zahodnjakov se ne zaveda podatka, da se ravno tamkajšnje ženske borijo proti temu, da bi se jih nehalo obrezovat! Tako pravijo raziskave, seveda pa dopuščam možnost, da ni povsod tako. Mnoge islamske države želijo preprečit obrezovanje žensk... ampak glej ga zlomka, ravno ženske so tiste, ki se temu upirajo!

Temu zgodaj lahko komot podam tudi vir! Ta se namreč nahaja v knjigi "Svetovne religije", ki jo je napisala Marjana Smrketa, na strani 277 pod opombami. Lahko tudi citiram: »Ironija je, ugotavlja Holy, da je med zagovorniki faraonske cirkumcizije več žensk kot moških (Holy. L 1991, Religion and custom in muslim Society). Se opravičujem, da rajši kot da brskam po internetu, pač berem knjige!

Vi cenite kar hočete, jaz vem samo, da vse islamske ženske, ki jih poznam in ni jih malo, zaradi tega ker so podrejene moškim niti podrazno niso nesrečne... ravno nasprotno... islamske ženske so stokrat bolj srečne kot ženske na zahodu... takšne so moje izkušnje... verjamem pa da zaradi mojih izkušenj tega ne moremo posploševat na ves Islam, pa vendar upam da spoštujete moje izkušnje!

harmony ::

@Mahdi
Oni ne spoštujejo lastne matere, kdo si jim ti in jaz in ostali muslimani, da nas spoštujejo.

Highlag ::

Ne vem kje so tule moderatorji. Človek sprašuje kako do sredstev, od tega je predlogov v tej dolgi temi mogoče manj kot 1%. Ostalo spada v eno drugo temo. :P
Pa sploh ni nujno, da se strinjam z gradnjo...
Never trust a computer you can't throw out a window

sidd ::

harmony je izjavil:

@Mahdi
Oni ne spoštujejo lastne matere, kdo si jim ti in jaz in ostali muslimani, da nas spoštujejo.

Kakšno posploševanje....sej ne morem verjet....in potem se čudiš nemuslimanom? C c c, ti pa nisi lepo vzgojen!
Moj nasvet je tale: zaključi debato. Čeprav mi je kratkomalo mar za vse religije na svetu (no, dalaj lama se mi še nabolj dopade, krščanstvo je pač del zgodovine-tradicija), sem kljub temu probal biti na "vaši" strani. Dobil si kar nekaj dobrih nasvetov harmony. Kako se to implementira v realnosti pa je druga stvar. Obstajajo tudi posebej agencije ki se ukvarjajo s takimi stvarmi. Tako da s temle ne bi smel biti problem. Na kakšen način bo pa razvit svet živel, s kakšnimi moralnimi načeli, kakšno ustavo, zakonodajo, je pač čisto naš "problem". Tako kot vse druge vere je tudi islam tule gost, ne pozabit tega.
Če tako mrzite razvit svet, prosim vrnite v tem trenutku vse humanitarne pomoči (za nazaj se razume), zavračajte vse izume razvitega sveta. Kako si sploh kdo drzne uporabljati internet? Pa računalnik, če je le ta konstrukt tako umazanih ljudi? Mater dvojna merila.
no idea for signature
signed
I

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sidd ()

Double_J ::

islamske ženske so stokrat bolj srečne kot ženske na zahodu... takšne so moje izkušnje...


Ja res... me zanima zakaj si potem polivajo obraze s kislino, verjetno ne iz sreče?
Dve šivanki...

ahac ::

Srečen je tud pes, ko ga 1x na mesec spustiš iz kletke.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

harmony ::

Double_J je izjavil:

islamske ženske so stokrat bolj srečne kot ženske na zahodu... takšne so moje izkušnje...


Ja res... me zanima zakaj si potem polivajo obraze s kislino, verjetno ne iz sreče?

Al pa zahodne ženske, ki iščejo srečo v alkoholu, mamilih in na koncu naredijo samomor.

donfilipo ::

Sicer Harmony in Mahdi na čase delujeta ne kot A.L.M. zastopnika, ampak prej kot 'S.N.S'....no pa vseeno. Mamo cirkus, in ker so resne teme rahlo 'abšlesvane', pa naj bo:)

To kar pravi Mahdi je dokaz, da evropejci narobe cenimo v glavnem 'enostavnejša' opravila. Da smo si s silnim šolstvom in kulturo naredili disproporc, ki ga lahko zacelimo le z uvozom tuje delovne sile. Ko se potem 'clash' civilizacij pojavi, pa se zmerjamo levo-desno, ukrepa pa tako niti približno nihče, ker bi to 'kao', pomenilo degradacijo silnih paperpusherjev in priznavo veljave in nepogrešljivosti t.i. 'enostavnih' del8-)

Na drugi strani pa dvomim, da je tudi v islamskem svetu dosti drugače. Bogate države z nafto, ravno tako uvažajo delavce iz recimo indije.

Res je...zahodna civilizacija je z materializmom, zvodenelo duhovnostjo in znanostjo, ki že v osnovi kaže, da je recimo tudi materija nek mit:), nedvomno bolj podložna dekadenci in nemara celo ekspanziji.
Pa vseeno dvomim, da je nekakšen islamski ubermench prava rešitev!

Vkolikor sta realni osebi in ne nek 'conspiracy project', pa bosta en krasen dokaz, kako in zakaj in avtomatično prihaja do 'clashev' v mešanih okoljih...in ja, jasno bo nekaterim tudi, kako dejansko slovenci tudi ponekod marsikdaj trpimo pritiske. Doslej tako ali tako, nihče ni verjel.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

JohanP ::

harmony je izjavil:

Double_J je izjavil:

islamske ženske so stokrat bolj srečne kot ženske na zahodu... takšne so moje izkušnje...


Ja res... me zanima zakaj si potem polivajo obraze s kislino, verjetno ne iz sreče?

Al pa zahodne ženske, ki iščejo srečo v alkoholu, mamilih in na koncu naredijo samomor.


Evo en link na dejansko osebo, da ne bomo tako splošno sekali na vse strani sveta: Hanadi Jaradat @ Wikipedia

harmony ::

Evo en link na dejansko osebo, da ne bomo tako splošno sekali na vse strani sveta: Joseph Stalin @ Wikipedia

bluefish ::

Wow, Stalin je bil ženska. Svašta.

zee ::

Zdaj naj bi našteli tu vse samomorilske napadalce v Izraelu, Afganistanu in Iranu?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Thomas ::

To mi je jasno, da Jožef Stalin, kristjan in komunist, je delal svinjarije. Ampak kako jih morejo delati pa z Alahovo milostjo obsijani, to mi pa ni jasno?

Kako si morejo podtikat bombe na tržnici, pa so vsi muslimani?

Jasno, da si lahko take reči počno neverniki, a kako si jih lahko verniki edine prave vere?

To pa je čudno. Kot bi bilo nekaj narobe z njo?!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274228665 (206210) Truga

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47183219 (73686) Gandalfar
»

Ali koran res poziva k terorizmu/nasilju do nevernikov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14929920 (27251) JanK
»

ĐAMIJA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60729873 (21839) KaiV6
»

Trenja - DŽAMIJA:)?? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60732389 (24795) kuglvinkl

Več podobnih tem