» »

hišni kino-dnevna soba

hišni kino-dnevna soba

alexio8888 ::

Lepo pozdravljeni.

Odločil sem se, da kupim hišni kino za dnevno sobo, ki je velika 5x5m skupaj s kuhinjo pa 5x8m.
Sistem bi priklopil na dvd predvajalnik in LCD TV philips 32".Gledal bi predvsem filme in seveda poročila,itd. Vsake toliko bi tudi poslušal glasbo.
Za sistem sem pripravljen odšteti okrog 320€, lahko še kakšen € več.

Trancedeejay ::

Za ta denar ne dobis nic pametnega, kvecjemu kaksen dober par zvocnikov(rabljenih seveda). Sistemu za ta denar ne moremo reci hisni kino v prvem pomenu.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

trdoreh ::

Lahko kupis ze sestavljeno zadevo (zvocnike + dvd predvajalnik) od Pioneerja, za ta denar bo kar vredu delalo.
Nekaj takega bo kar vredu za ta denar, pa se HDMI prikljucek ima!

Lp

Trancedeejay ::

Moje mnenje je, da raje se malo pocakaj in nasparaj in kupi kaj boljsega, namrec nimas ravno majhne sobice. Na tvojem mestu bi za ta denar kupil Onkyo receiver, ki se ga pri svercerjih da dobiti ugodno in pa en player, samo ne kaksna Yamada, Xoro in podobno, ker je zvok crappy(vzames po moznosti kaksno bolj priznano firmo, ki bere samo DVD in Divx, taki imajo dober zvok za malo denarja, DVD-je se pa da dobit povsod). Za zacetek kupis 2 zvocnika in kasneje lahko dokupis se ostale. Boljsi zvok je iz 2 kvalitetnih zvocnikov kot 5 crappy. To pomeni da za 250 eur dobis receiver in player, potem pa se nekaj denarja namenis za sprednja dva. Predlagam kaksen System Audio, ki so visji rang zvocnikov.
Ce bi te zanimalo me lahko kontaktiras. Jaz pravim, bolje enkrat dobro kot parkrat srot kupit - nekateri imajo celo moto, dober in slab hi-fi staneta enako.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

Sem opazil da mislis nabavit LCD. No player s HDMI te bo stal malo vec.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

alexio8888 ::

Kaj pa logitech komplet Z-5500 THX??

boris22 ::

Odvisno kako zahteven uporabnik si. Jaz lahko rečem da trenutno imam že kake 2 leti v dnevni veliki 20 kvadratov sistem logitech z5500+ yamada 6700 s spremenjenim firmwarjem od mirkume in kar se tiče podpore divxom, xvidom dvdjem, slo podnapisov, velikosti fontov ne boš imel težav. Tukaj imaš par opisov uporabnikov
http://www.mimovrste.com/katalog/produc... za logiteche.Po mojem za 400 eurov bi to bil dober nakup.
Zvočniki so preglasni. Enkrat sem jih dal na polovico za preiskušno drugače čez tretjino ne grem nikoli. Kvaliteta zvoka pa je vrašanje od tvoje zahtevnosti. Mojim gostom se je zdela zelo je vredu kakšnemu uporabniku tu na forumu pa verjetno nebi ustrezala. Lahko pa potrdim za zvok je meni osebno boljši od sistema Sony DAV-DZ810W za dobrih 600 eurov. Če hočeš kvaliteto boš mogel seči bolj globoko v žep tu ti je že trancedeejay povedal kako je s tem. Vedi pa da pri reciverjih dobiš tudi dosti več vhodov in izhodov kot pri tistih sestavljenih 5.1 sistemih iz big banga,merkurja,bofa.... Glede system audio zvočnikov so res na nivoju niso pa poceni.

crazy kure ::

Da si malo sposodim temo, nameravam si kupiti oz. sem že narocil reciver denon AVR 1507 + zvocnike
system fidelity 2505, pa me zanima če je to približn vsaj vrei. Vem da zvočniki niso ne vem kaj, ampak
za flat v bloku ne rabim high end sistema, tko da sem iskal nekaj za okoli 500€.

damirez ::

Glede na to da nisi najbrž zahteven uporabnik, bojo genius zvočniki za 100€ dovolj. Za ostali keš si pa še konzolo kup.

crazy kure ::

jao damirez kje pise da niam že konzole.
Jst sm gledu se mal na izgled in so mi tile zvočniki prav hudi-pasejo v dnevno, pa še pr
frendu sem poslusu indentični sistem in mi jebil zvok šus, kar je pa najpomembnejše a ne?

damirez ::

Ne sj jest sm mislu to alexu priporočat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74073406 (5369) MaStr
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501187554 (52697) Janac
»

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27428564 (13888) CoolBits
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634078 (16849) josko674
»

Kateri hišni kino kupiti??

Oddelek: Zvok in slika
2412919 (11081) musomanov

Več podobnih tem