» »

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

««
59 / 60
»»

Nejc Pintar ::

ma dej ramses že tolkrat si oblubu da boš zginu pa te še skos vidmo kle.

Prosm da se v prihodnje držiš svojih obljub!
Lahko je biti prvi, če si edini!

ajin ::

"kdo je potem ustvaril inteligenco, ki je ustvarila nas"?


KEber, na to sem ti odgovoril, samo kaj naj naredim ce ne beres, sem ti lepo povedal!
26.12.2005 11:28:58, govor o Energiji, in Creatoru of all, bitja so del kompleska!l


In da, Keber, cudez Fatime, v kateri je opisana da je sonce se gibalo sem ter tja in oddajalo svetlobo zelene in vijolicne barve , celo link sem vam dal. JAz sem namrec to bral v knjigi. Interpretacije so seveda drugacne, sja ne mislsi da bo Papez povedal LJudjem, DA so nezemljska bitja prisla na Zemljo in dali sporocilo, naj clovek se zave da ni sam in naj NEha ubijati, vojne.itd. Tri Puncke(JAcinta MArtos, Francesca In Lucia SAntos) so videle, MArijo, samo nikoli njenega obraza , ker so rekli da je svetlobo a bila premocna, samo glas so slisali. dobile so sporocilo, samo papez JAnez XXIII je odbil da pove ljudstvu, ker bi ustvarilo paniko. PA tudi KArdinal Amberto COsme Amaral je tudi izjavill in govoirl neresnico.

Piše da je "čarovnija" Sonca ki se je hitro premikal sm ter tja trajalo 12min in je bilo videno v premeru 40km. LINk sem vam ze dal!


"The most profound miracle at Fatima was the Miracle of the Sun"
The thick storm clouds suddenly parted and there, hovering like a dull gray disk that could be looked at directly, was the sun.

"An atheistic reporter commented on the event: "One could see the immense multitude turn towards the sun, which appeared free from clouds and at its zenith. It looked like a plaque of dull silver and it was possible to look at it without the least discomfort. One might have thought an eclipse was taking place. But at that moment a great shout went up and one could hear the spectators nearest at hand shouting: "A miracle! A miracle!" Before the astonished eyes of the crowd, whose aspect was Biblical as they stood bareheaded, eagerly searching the sky, the sun trembled, made sudden incredible movements outside all cosmic laws - yes, the sun 'danced'!"


P.S: JOJ ne morem verjeti, se kar mislite da sva ena ista oseba? HAHAHAHA
RAmzes, glej preko njih se potrjuje!!( lahko se srecamo, pa potem imamo lep pogovor !)

AJA da ne pozabim, mogoec malo drugacna sfera, v osnovi ista, saj je povezanao s clovek, zavestjo

primer: OSeba 1 je v meditaciji, molitivi. Zraven oseba1 je oseba2 oseba2 je oddaljena 50cm od osebe1, mogoce manj. OSeba2 ima zeljo, ali misel da bi priblizila roko k obrazu osebi1, oseba1 cuti roko, in glasno rece osebi2 ; KAJ POCNES? OSeba2 dva rece nic in potem oseba1 vprasa osebo 2 ali je pristavil roko k obrazu, oseba 2 izjavi: NE Hotel pa sem, pomislil sem na to! kAKO JE OSEBA 1 VEDELA da je oseba 2 hotela se dotakniti, ali pristaviti roko k obrazu osebe1 ce pa se oseba2 nikoli ni niti dotaknila , samo pomislila da bi to storila, torej imela misel da bi pristavila roko k obrazu osebe1? ALi ni oseba1 zaznala MISel osebe", njeno Namero? RAzlaga: ZAznala je nevidno roko ki se je iztegala iz energijskega telesa; avre ki je povezana z celotnim umu, in custvom, sa je odraz zivega,fluidnega energijskega sistema vsakega bitja. Nevidna roka je manifestacija zelje hotenja, ali MISLI! Torej zakljucek je da je OSeba1 cutila, zaznala namero osebe2 katero je imela, in to preden se je sploh ta namere zelela uresnicit, samo SE NI, ni prislo do fizicnega kontakta! Ker je oseba1 cutila MISel - namero,zeljo osebe2!! Dokaz da je zavest sposobna zaznavanje preko obicajnih cutil!


KAksna je vasa razlaga iz podanih informacij?
POdana je izkusnja in oseba1 ena in oseba 2 sta resnicni! Govorim vam resnico o resnicnem dogodku,toliko resnicnem kotje dejstvo da sem jaz pisal ta post tukaj.

keber ::

ajin, tole razloži:

recimo, da se je sonce gibalo sem ter tja (fotografije sicer tega niso pokazale, le kako neki :D).
Kako je bilo vidno gibanje:
- katere so bile geografske koordinate, kjer je bilo vidno največje nihanje?
- kako se je to nihanje zmanjševalo v oddaljenosti od teh koordinat? ah ja sem videl, 40 km od tam. ZAKAJ PA NE DLJE?
- zakaj drugje po svetu tega ni bilo zaznati, če pa se je Sonce gibalo?
- ali so to videli vsi ali _samo_ nekateri? ;)

ta Fatima je en velik larifari, sicer pa se spomnite nedolgo tega konec 80-ih, ko je raja drla nekam proti Kamniku gledat en kip Marije, ki je jokala ali se je premikala, nekaj takega. In verjeli ali ne, ogromno ljudi je to "videlo", pa nobena kamera ali fotoaparat. Zakaj, zakaj?:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: keber ()

Matev ::

ajin lej kaj si spisal:
Tri Puncke(JAcinta MArtos, Francesca In Lucia SAntos) so videle,


a resnica je malo drugačna:
http://en.wikipedia.org/wiki/Our_Lady_of_Fatima

tu lepo piše:
he children seers of Fatima, Lucia dos Santos and her cousins Francisco and Jacinta Marto
tu je še slika:


kje ti vidiš tri deklice

saj bi ti kaj močnega rekel a se bojim da bi bil moj post zbrisan

Zgodovina sprememb…

Nejc Pintar ::

Jap, strašljiva Stahovica:)

@belivers: pejte brat Skrivnost Atlantide, tam je nekaj napisano o Stahovici (kjer se je Marija premikala)
Lahko je biti prvi, če si edini!

ajin ::

Ok, pa sem se zmotil da je eden fant, BISTVO pa ste izpustili, ne morem razumeti, da to počnete. Sem videl sliko, samo nisem ji dal tolksno vrednost, ker BISTVO je videnje, torej "sonca", in danega sporocila o dvigu zavesti in prenehanju vojn. KEber ne gre dejansko za sonce,(sonce se gibalo sem ter tja in oddajalo svetlobo zelene in vijolicne barve) sem mislil da razumes metafore, gre za Plovilo, kar je ocitno, in da bilo je videno v premeru 40km.POtrditev je dal tudi en cerkveni usluzbenec, ki je iz doma videl to "carovnijo".

In nisem se zlagal, nahitro sem pogledal, in se zmotil , glede prave spolne indentite. HVAla da ste me popravili! POpravili ste neveliko pomemben podatek, kar se seveda tice teme, ker bistvo mojega posta je bilo to "sonce" KAjti govorimo o nezemeljskih bitjih!

Ostalo niti niste pogledali![:O
Niti pokomentirali!]


Tudi jaz matev bi rekel par stvari, recimo o vasem r**********, in izluscenju bistva, medtem ko vi iscete dlake na j****, ste pikolovski, in to pikolovski v resnicne nepomembnosti, ki odstopajo od Bistva tematike! To je zgubljanje casa!

Se enkrat Bistvo je Videnje, 70.000 ljudi, in sporocila dana trem osebam!

IN povejte mi zakaj se ponavljam, o tem smo govorili?

Nejc Pintar ::

Ok, realno gledano je lahko bil nekje visoko tudi avion ki je odbijal svetlobo.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Matev ::

ajin
pravim samo to da o zadevi nimaš pojma o pojmu
pa kljub temu razglabljaš o njej in govoriš podatke ki naj bi jih še sam papež ne vedel

samo to da nimaš pojma ti očitam

ti pa vrešči naprej če želiš

a nimaš nikakršne kredibilnosti
ahitro sem pogledal


če bi kaj vedel o zadevi ne bi takih flaskul trosil

ajin ::

Zanemarjas trditve, gibanja, hitra gibanja, vrtenje okrog svoje osi "Sonca"( Plovila, da nekdo ne bo mislil da je resnicno to sonce) In barve ki je oddajalo, zelena, rdeca modra, vijolicna...

Matev, bistvo sem izluscil, trditev da ne vem o cem govorim, ko pa vam govorim o bistvo teme, torej videnju, to je napacna. Samo zato ker sem se zatipkal, nisem bil dovoljpozoren, pri navedbi, oseb. Vse je zapisano, lahko si preberes, najdi se kaksne casopisni clanek verjetno obstaja. Nimam pojma mi ocitas po krivici, ker sem izpostavil bistvo, in opisal jasno, obesil pa si se na nepomemben podatek kar se tice tematike videnja in "Sonca". To je samo pokazalo tvojo ignoranco bistvenih podatkov, in odraz tvoje egoisticne tendence po nesprejemanju bistvenih podatkov, in iskanju ne toliko pomemembnih tock v celotni temi. Taksno dejanje ne morem pripisati osebi, ki je voljen sprejemati in ogledati si BISTVA, zabelezenega videnja vseh ocividcev. ZAlostno!

Papez dobro ve!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ajin ()

Matev ::

ajin pa ti sploh ne veš o čem govoriš

daj še kakšno močno pribij

da se še mal diskreditiraš

keber ::

ajin, trosiš bedarije. Če je bil že leteči krožnik, kam je pa tisti čas potem Sonce izginilo? In to na območju 40 km? Aha, 70.000 ljudi je videlo. Ampak po zapisih sodeč oni trije pastirčki NISO videli tega pojava. Hecno :\

na začetku sta ti in ramses še imela neke ideje, ki veljajo za povprečne believerje, sedaj sta pa začela streljati totalne nesmisle, ker vama je zmanjkalo materiala. Povesta itak nič, ko vsi podamo konkretna vprašanja, se začneta izmikati s tem, da dejstva niso važna, važno je verjetni. Jebemti, kako naj verjamem v nekaj, kar 1.) ni dokazljivo 2.) manj verjetno kot večina ostalih razlag? Zakaj naj bi verjel?

Pa poln si tega mira na Zemlji, ki ga vesoljci prinašajo. Zakaj pa ta mir samo po Evropi pa Ameriki razglašajo, kjer z vojnami itak ni panike? Zakaj jih pa ni v kaki Bocvani, Afganistanu, Kolumbiji, Etiopiji? A nočejo tam delat mira? Saj imajo superiorno tehnologijo, bi gotovo lahko vsem vcepili ljubezen in mir. Pa zgleda da nočejo.:\

Nejc Pintar ::

@ajin: si že kdaj slišal da se da svetlobo precej preprosoto razdelit?
Lahko je biti prvi, če si edini!

ajin ::

Keber preberi si zgodbo prosim! Pa potem govori. Sonce je kot primerjava, ker je ta objekt oddajal mocno svetlobo, z barvami itd. Drugace pa so Videnja bila po celem svetu. Samo vprasaj se kdo vodi Svet in kdo ima moc v rokah, vsi ostali so zrtve . ČE močnejse drzave spremenijo odnos, ne ropajo druge in jih ne izkoriscajo, razumejo bistvo bivanja, potem sve te drzave avtomatsko postanejo polno miru, in svobode! Dali so nam znanje in svobodno voljo, zavest, nas usmerjali preko zgodovine, SIn( clovestvo) mora enkrat odrasti, in stopiti na pot odraslosti. Oce( stvarniki) pokazejo in podajo Sinu( clovestvo) kako odrasti in stopiti na pot, Sin( clovestvo) pa mora sam stopiti in udejanjiti, ker Oce( stvarniki) vedo kako doseci MIR, ali je to tako tesko za razumeti! ZAvedanje in LJubezen je odresitev, mar jo vidis kje v svetu? ALi je samo ubijanje, vojne, lakota in strah, manipulacijo in zeljo po oblasti! Sin( clovestvo) mora odrasti in Oce ( stvarniki) so narediil ze veliko, veliko, vec kot si mislis- SAmo NA NAM JE, da se zavemo! Zacne se z intropersonalono samoaktualizacijo, meditacijo in poglobitvijo, razumevanju kaj si in kaksnemu kompleksu pripadas. Ker vse kar danes biva je izslo IZ JAZA, IN JAZ USmerja in ustvarja, in ce je v Ocesu, tretje OKo, ali predel razuma napolnjeno z "Svetlobo"( ta je budhha) potem je celo telo polno z svetlobo. Telo je pa clovestvo, in razsvetljenost zagotavlja mir in LJubezen na Zemlji!


P.S: popravljam da dodam se nekaj kar sem videl;
RAzumeti potem verjeti NEjc, razumeti potem verjeti, razum ti daje mocnejso vero v resnicnost, obstoj objekta razumevanja!

SEm slisal da se da svetlobo razdeliti, tukaj je jasno opisano nenadno gibanje verjetno krogle, plovila, ki je oddajalo mocno svetlobo, z barvami. Ne bom se ponavljal vec!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ajin ()

Nejc Pintar ::

Točno tako ajin, razumeti nato verjeti!
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tuilen ::

VErjeti nato sprejeti in nato vzeti za svoje in zrasti ter napredovati v miselnosti in razsvetljenju.

Nekateri ne bodo tega nikoli DOsegli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tuilen ()

Nejc Pintar ::

Pa še med sabo se ne zmente kašn je vrstn red:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

keber ::

>>> VErjeti nato sprejeti in nato vzeti za svoje in zrasti ter napredovati v miselnosti in razsvetljenju.

Bullshit. Od kdaj pa tako vesolje laufa?
Saj ni čudno, eni res verjamete v vsako sranje. Zato pa nič ne dosežete v življenju. Le polni ste zarot, teorij, UFO-tov itd. Drugega nič.:\

ajin, zgodbice nisem bral. Dokazljiva dejstva niso nikoli napisana v zgodbicah, zato jih ne bom bral. Če ne znaš napisati KRATKO IN JEDRNATO, potem bolje da ne pišeš več tukaj. Tvojega in ramsesovega nakladanja (in po novem tuilenovega=ramzes) nihče ne bere, ker nima smisla.

Ramesses II ::

Matev, konretno ti moram povedat, da nimaš pojma, te tema ne zanima, in iščeš dlake v jajcu, zato da se potrjuješ. To ni ponosa vredno, ampak to je žalostno, za "šolanega" človeka kot si ti.


Končno so se zopet začeli pojavljat konkretni(pošteni) uporabniki, od njih se kvečemu lahko kaj naučite, ne pa zavajat temo z lažmi in obsodbami.



Tuilen, spoštujem tvojo korajžo.
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

"Tuilen, spoštujem tvojo korajžo"

Lepo da spoštuješ sam sebe:D
Res si že beden

BlackHole ::

Kolk Ramsesov je že zdaj tu gor oz. koliko nickov je že menjal "Ramses", to je zdaj bistveno vprašanje? Ne bom niti vprašal zakaj to počne. 8-)
LP Marko

gzibret ::

> Kolk Ramsesov je že zdaj tu gor...

LOL :D

Zadnje čase se množijo kot gobe po dežju. Ramsesi324 namreč.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Goldee ::

Tuilen - registriran: 27.12.2005

St. vseh postov: 3 - in usi v Ramsesovi temi. Glej ga zlomka, tvoj glas pa seze v deveto vas. Ljudje se prijavljajo na ST samo zaradi tvoje teme. In potem reces, da to nisi ti... :P Huhu, scensko!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

iggy ::

Ali bi lahko moderatorji pogledal IP-je, saj je prepovedano imeti več uporabniških imen ramzes.

In še nekaj ajin! ALI iMaŠ probleme ti z veliko začentnico?*
Hey, you're fat!

ajin ::

:'( Zalostno!

ajin ::

Keber, 27.12.2005 ob 12:43:40, si rekel naslednje:

"Povesta itak nič, ko vsi podamo konkretna vprašanja, se začneta izmikati s tem, da dejstva niso važna, važno je verjetni"


Zanemaril bom dejstvo, da sva ti z Ramzesom skos govorila o dokumentiranih dogodkih, zgodovisnkih virih, in ocividcev, pa tudi nekaj o lastnih izkusnjah!

NA podlagi besedvažno je verjetni, ce zanemarim kar sem prej omenil in zanemarim tole tvojo izjavo, ki je zelo neresnicna in lazljiva, ignorantska, glede na vse izjave, katero sva dala:da dejstva niso važna,, sem ti PODAL NASLEDNJI ODGOVOR:



27.12.2005 12:57:44 |AJIn
"RAzumeti potem verjeti NEjc, razumeti potem verjeti,
razum ti daje mocnejso vero v resnicnost, obstoj objekta razumevanja!"


Med pogovorom me je Nejc potrdil, nevem ali iz cinizma, ali pa se je dejansko strinjal z menoj, ne morem razlociti ker vse kar sem tukaj dozivljal so bile zalitve, nesprejemanje. Samo sem vzel kot pozitivno potrditev! Torej to je povedal NEJC:

27.12.2005 13:11:01 NEJc
"Točno tako ajin, razumeti nato verjeti!"

Koliko sem razumel je Tulien logicno nadaljeval stavek Nejcove potrditve mene in s tem tudi nakazal;


27.12.2005 13:15:12 |Tulien
>>> "VErjeti nato sprejeti in nato vzeti za svoje in zrasti ter
napredovati v miselnosti in razsvetljenju".

Ali da lepse nakazem :

Točno tako ajin, razumeti nato verjeti!" >>> "VErjeti nato sprejeti in nato vzeti za svoje in zrasti ter napredovati v miselnosti in razsvetljenju".

ALi bolje: razumeti nato verjeti!" >>> "VErjeti nato sprejeti in nato vzeti za svoje in zrasti ter napredovati v miselnosti in razsvetljenju".


Na podlagi tovjega pikolovstva si ti skocil na pisane besede Tuliana, zaradi naroben intepretacije nadaljevanega besedila; torej brez vednosti navezanosti na prejsne besede, katere sem trikrat nakazal, in izjavil :

KEber 27.12.2005 13:19:56
Bullshit. Od kdaj pa tako vesolje laufa?
Saj ni čudno, eni res verjamete v vsako sranje. Zato pa nič ne dosežete v življenju. Le polni ste zarot, teorij, UFO-tov itd. Drugega nič.:\

ajin, zgodbice nisem bral. Dokazljiva dejstva niso nikoli napisana v zgodbicah, zato jih ne bom bral. Če ne znaš napisati KRATKO IN JEDRNATO, potem bolje da ne pišeš več tukaj. Tvojega in ramsesovega nakladanja (in po novem tuilenovega=ramzes) nihče ne bere, ker nima smisla.


POleg v tem je vidna zalitev nič ne dosežete v življenju...
Ce je zate podajanje podatkov nakladanje, ceprav je res da so obline indormacije, ker nekateri pac berejo, iscejo se poglabljajo, in znajo povedati tudi na dolgo in siroko. Ce bi Brali ne bi tako govorili, to sem veckrat povedal! Z menoj in RAmzesom se obnasate kod da sva najvecja nepravicnika, hudbneza v srcu, midva pa vse kar vama govorim da je da je pot kjer smo lahko vsi srecni in zadovoljni, imamo notranji mir in da ni samo ta dobicek, egoisticen, torej notranje zadovoljstvo, temvec da ima lahko CELA CIVILIZACIJA KORIST od Tvoje Zbujenje ZAvesti, ki razume KAj jE BISTVO; PRAVI NAMEN SVOJEGA BITJA, BIVANJA! Govoriva o nacinu kako ustanoviti mir in ljubezen, svobodo, resnico, socutje na zemlji, vi pa se obnasate kod da VAs Uciva ali vam govoriva O VSEh HUDOBNOSTI CLovestva, bitji, ki nerazumejo svojega polozaja!


ZALOSTNO!!

P.S: POpravim sem pisne napake.Se to moram govoriti zakaj popravljam, ZALOSTNO!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ajin ()

Gundolf ::

Če kdo ne verjame evoluciji, gre lahko pogledat v kak naravosloven muzej, kjer hranijo ostanke naših prednikov. ti namreč niso niti približno identični sodobnemu človeku. Človeška evolucija ni tako slabo raziskana, da se nam nebi sanjalo, (malo pretirano rečeno) kako smo iz šimpanzov nastali ljudje. Daleč od tega. Seveda manjka nekaj vmesnih členov med najdenimi stopnjami v evoluciji (totalno špekuliram, da manjka več kot en vmesni člen) in da ne vemo točno po tisočletjih kako je šel razvoj, da ne vemo, ali smo se pomešali z neandretalci ali jih iztrebili in podobno. Ampak to še vseeno ne da prav nobene teže trditvam, da so imeli prste vmes vesoljci. Sploh pa da so imeli Sumerci, Egipčani ali ostala stara ljudstva stike z njimi. Ajin, lahko citiraš tisoč in en Sumerski zapis, pa bo to vseeno smešna trditev. Kot moj argument si vzemi uradne razlage teh tekstov, za katere pojma nimam kakšne so ampak tudi nimam prav nobenega razloga, da jim ne bi verjel. Verjamem, da sem zate naiven, pa se prav nič ne sekiram zaradi tega.

zdaj pa off topic:

Pomirite se prosim malo z obtožbami o klonih uporabnikov, tudi če bi bil kakšen od teh vernikov (ali nasprotne strani) res klon, pa kaj? A je kakšen problem zato? Če kdo misli da bo kaj dosegel, če si nardi klona pa naj. Vsak tele ma svoj vesele.

Zdaj pa še vi verniki. Smo že dojeli, da nam nič hudega nočete, da ste za mir na svetu, proti korupciji, lažem, prevaram, stanovskim razlikam, da mislite da sedanje stanje niti približno ni zadovoljivo itd. Ni treba v vsakem prispevku tega trikrat omenjat. Res ne. Sploh ni treba več omenjat tega. Tudi smo že dojeli, da je treba razmišljat z lastno glavo, da ne gre verjeti vsemu kar slišiš, kar prebereš na netu itd. Tako da bi bil vsaj jaz zelo hvaležen, če bi enkrat za vselej nehal s tem. Dodaten cuker totalno uniči sicer prijetno komično temo.

Kar se tiče popravljanja svojih prispevkov: dokaj slabo je, če mora nekdo najprej stisniti pošlji, šele potem pa opazi svoje napake. Obstaja tudi gumb predogled za vse tiste, ki med samim pisanjem ne opazijo napak. Popravljanje sicer sploh ne bi bil noben problem, a ko med popravljanjem totalno spremeniš prispevek (ga ene dvakrat podaljšaš), popraviš čisto vsak prispevek ipd, to postane problem. Citiranje postane nemogoče, odgovori so videti nesmiselni itd. Ajin, da v tem primeru direktno naslovim tebe - slabo (pravzaprav žalostno) je tudi to, da ti moram tule govoriti v čem je problem popravljanja postov, da mi ne bo več treba gledati tvoje žalosti v p.s.-ih.

Ramzes, veliko si povedal s tem, ko si nam dal vedeti, da je zate "konkretni (pošteni) uporabnik, od katerega se kvečemu lahko kaj naučimo" (pa čeprav do sedaj nič pametnega še ni povedal), uporabnik, ki se strinja s tabo. Lepo Ramzes, si pokazal koliko dejansko ceniš razmišljanje z lastno glavo, ki ga tako veselo promoviraš. Če se nekdo strinja s tabo, potem že mora biti pošten, zaupanja vreden ipd, kaj ne? Ti bom povedal, kaj si jaz mislim - o poštenosti ne moreš reči nič iz prispevkov v tej temi, lahko pa ugotoviš, kdo ni naiven, kdo poseduje kaj konkretnih možganskih zmogljivosti in je splošno razgleadn. Kajti verjeti v trapaste teorije (kar nekatere, ki si jih ti limal tule gor, da oa Ajinu raje ne govorim, absolutno brez kančka dvoma so) je mnogo lažje kot oporekati jim. Zahteva mnogo manj splošne razgledanosti, manj znanja iz raznoraznih ved, mnogo manj razmišljanja z lastno glavo. Seveda vem tvoje, zelo drugačno stališče o tem, tako da mi ga lepo prosim ne ponavljaj v tvojem morebitnem odgovoru.

iggy ::

Zdaj lahko pričakujemo post od ajina al pa ramzesa al pa ramesaII z veliko 0:) :| 8-) :( :'( :O ;(( ;( :\ :) |O :P ;) in o tem kako so oni ql in nam to že govorijo 60 strani.

ramzi sam neki mi povej a ti mogoč razmišljaš z lastno glavo, ko nam tukaj tveziš o tem da je mars moder. Vzemi ti teleskop in poglej na lastne oči. Ali je mogoče tudi teleskop sredstvo, ki mu ne gre zaupati?
:\
Hey, you're fat!

Ramesses II ::

Ramzes, veliko si povedal s tem, ko si nam dal vedeti, da je zate "konkretni (pošteni) uporabnik, od katerega se kvečemu lahko kaj naučimo" (pa čeprav do sedaj nič pametnega še ni povedal), uporabnik, ki se strinja s tabo. Lepo Ramzes, si pokazal koliko dejansko ceniš razmišljanje z lastno glavo, ki ga tako veselo promoviraš. Če se nekdo strinja s tabo, potem že mora biti pošten, zaupanja vreden ipd, kaj ne?

Poglej Gundolf, moje mišljenje je tako: človeka, ki je siguren v to kar trdi, si zasluži posluh in preučitev dokaznega gradiva, ki ga predstvalja. Če se pa temo zavaja z lažnimi in zavajajočimi izjavami(neutemeljenimi provokacijami), u namenom, da bi se omenjenemu človeku škodilo, samo na podlagi nasprotnega MNENJA. To zame ni pošten človek, ampak samo egoist, ki skrbi samo zase. Sedaj, moja edina napaka je, da mi je presedlo, ker se od 50 strani naprej določeni uporabniki ne znajo obnašat in zato na grobo druge obsojajo, da lažejo, medtem, ko sami uporabljajo več uporabniških imen za dosego svojega egističnega cilja.

Takoj ti povem. Ti in še nekaj uporabnikov, ki res želi izvedet, kaj je na tem, pa kljub temu, da so "nepogrešljivi" skeptiki. Take spoštujem, toleriram tudi vse sorte humoristične opazke. Ampak ne toleriram uporabnike, ki stalno ignorirajo temo, in se obračajo točno tako, kot veter Piha v temi!

Skratka, postavljajo se na stran večine, zaradi lastne nesamozavesti. In za tem, moramo "mi", poslušat žaljive komentarje in neutemeljene DVOME v uporabo NICKNAME-OV. Očitno, če imajo dvome, je nekaj narobe z njimi in ni 2 x za reč, da sami ne uporabljajo 2 ali več uporabniških imen.

Pomirite se prosim malo z obtožbami o klonih uporabnikov, tudi če bi bil kakšen od teh vernikov (ali nasprotne strani) res klon, pa kaj? A je kakšen problem zato? Če kdo misli da bo kaj dosegel, če si nardi klona pa naj. Vsak tele ma svoj vesele.

Gundolf, ne začni še ti o klonih, ampak, od tebe bi si pričakoval, da umiriš stvar, ker poznaš moderatoje kar dobro. Če ima kdo slučajno kakšne dvome, naj se obrne na moderatoje preko SZ in nehajte zavajat temo in izsiljevat lažna priznanja. Povedal sem že dosti X, da uporabljam samo en account, in ker NIcknama nisem mogel moderirat, sem zamenjal account. To bom povedal zadnjič, in nebom več toleriral, da zmerjate ostale uporabnike zaradi lastne ga nezadovoljstva in dvomov seveda. Če vas tema ne zanima, pustite ljudi, da povedo svoje.

Še nekaj Gundolf. Ljudje doživljajo vse sorte srečanja, tako, da nisem edini v temi, ki je to doživel. Mogoče nisi niti zasledil, ampak tisti, ki je nastopil v temi, je praktično požrl svoj ponos, in povedal, kaj si misli o tem. NLP(ali nezemljan) je namreč "stereotip", lepo sem argumetiral v temi, tako, da bi lahko bilo marsikomu jasno, da je določenim ljudem težko govorit o takih dogodkih. In take uporabnike opazim, ker se TAKOJ opazi razliko v odnosu, do sočloveka, zato pravim, da tisti, ki ve kaj govorim( v določenih točkah) je vreden spoštovanja.
Ptah-Seker-Osiris

ajin ::

Gundolf, Hvala za lepe poštene besede. Dobro, zdaj bom to naredil, kar se tiče popravljanja, če bom se kaj sploh pisal. Kar se tiče evolucije mi prav ti manjkajoči členi, nerazjasnjeni nastanek prvih proteinov in DNK-a,kompleksnosti celice, čas obstoja homosapiensa, namigujejo, da je ta teorija nepravilna, in ne logična. Zato sem se obrnil na Stari svet, začetek civilizacije, kjer jasno omenjajo začetek Sončnega Sistem in nastanek Homosapiensa, katerega so ustvarila bitja , katere so Sumerci poimenovali Anunnanki( those who from heaven to earth came). To mi je veliko bolj logična razlaga kot pa razumevanje -vera, v zgoraj navedene manjkajoče člene, jih je kar nekaj, in v nelogične zaključke. Smešno je meni to, da človek ni odprt da pogleda neke stvari in sam z razumom in logiko oceni verodostojnost nekega predmeta raziskovanja. Lahko je reči, da človek proučuje Stare zapise, se jih je učil , samo zato da bo potem pisal knjige in služil denar, pri tem pa pozabljaš na faktor radovednosti in faktor človeškega ZAKAJ-a; IN KAJ SEM ; KDO SMO, itd, ki se poraja v vsakem človeku, in se posebej pri ljudeh, ki se opredelijo v neko stroko, ki obravnava Človeka in njegov začetek, pravi znanstvenik dela za razumevanja ne za denar. To je dovolj dober motiv, potem pa proučiš pisane besede, in vidiš, če je kaj logike in primerjaš.

ČE je nekaj nelogično potem se porajava DVOM ALI NE? In Evolucija je nepopolna in ne daje zadovoljivih odgovorov( cel kup) niti napovedi, vsaka dobra teorija pa bi morala dati napoved! In Stara je, veliko je novih stvari, samo poglej kakšno je bilo njihove razumevanje celice takrat, kakšno pa je DANES!

Bom nehal govoriti o poti zavestnega bitja in kaj nam daje ta pot, in sem vesel da je VSAj Eden; kI je poslušal in javno povedal!

Bom poiskal uradne zapise, in proučil,ker sem iskalec, razlog da bi bili neresnični pa je ogromen, če malo bolj pomisliš, ti je jasno, in zanikati to ni pravilno. Pravi znanstvenik pove svojo zmoto, samo nihče še ni danes to storil, vsi se oklepajo Darwina, neakteri še celo hočejo dokazati z molekularnega stališča pa se vse podre, prav zaradi kompleksnosti, in vem za enega ki je sam priznal, sem gledal dokumentarec.Kakorkoli že jaz bom vedno iskal!!

»Verjamem, da sem zate naiven, pa se prav nič ne sekiram zaradi tega«.

Nisem rekel nikoli da si naiven, temveč sam si rekel zase.

Lep pozdrav!

p.S: Gundolf nekdo niti tvoje besede ne bere!

Stepni Volk ::

Lacotta1234, ramses 234, ramses II in ostali potencialni alter egi: PRAVILA IZRECNO PREPOVEDUJEJO uporabo več uporabniških imen!

Zato se ne čudi nad pritožbami drugih uporabnikov. Pričakuj ustrezen ukrep.

Zgodovina sprememb…

Ramesses II ::

Ti bom povedal, kaj si jaz mislim - o poštenosti ne moreš reči nič iz prispevkov v tej temi, lahko pa ugotoviš, kdo ni naiven, kdo poseduje kaj konkretnih možganskih zmogljivosti in je splošno razgleadn. Kajti verjeti v trapaste teorije (kar nekatere, ki si jih ti limal tule gor, da oa Ajinu raje ne govorim, absolutno brez kančka dvoma so) je mnogo lažje kot oporekati jim. Zahteva mnogo manj splošne razgledanosti, manj znanja iz raznoraznih ved, mnogo manj razmišljanja z lastno glavo. Seveda vem tvoje, zelo drugačno stališče o tem, tako da mi ga lepo prosim ne ponavljaj v tvojem morebitnem odgovoru.

Kar se tiče splošne razgledanosti: 3/4 zgodovinskih informacij(ne mojih teorij) so označevali za laž.:\

To pomeni, da vplivajo na medijsko zavajanje. Tako, ti lahko tudi odgovorim, kar se tiče naivnosti. Vi preberete kar je na spletu, pogledate, kaj je v medijih, in podajate zaključke. To je zame Beliver.

Medtem, ko sem sam kopal po pravem gradivu(javni mediji imajo najmanj pri temu) sam obdeloval zgodovinske zapise(kar dela uporabnik "ajin"), ki ga je na spletu(objavljeno) zelo malo, namreč je v večini zmanipulirano preko osebih mnenj in določenih javnih izjav. Točno to, kar delati vi v moji temi. Eden nekaj izjavi, ostali pa kot domine priletite na enako izjavo, samo v drugi obliki.

Razmišljanje z lastno glavo..Mislim, da tukaj še najbolj mi razmišljamo z lastnim razumom, še posebno, ker ti na pamet ne pade, kaj predstavljam. Menim, da osebno jaz, gledam čisto iz drugačnega vidika, kot ostali. Mogoče pravilnega pristopa nisem imel k temi, ampak lahko tudi sam vidiš, da je bila kočljiva točka za marsikoga. Tudi na to sem podal argument, ki jasno govori o stereotipih, ki vas omejujejo na kriterije, ki jih ima vsak v sebi.

Zato ne pomeni, če Ajin omenja razsvetljenost, da je nekredibilen ali celo da "laže", kot je po vaših logiki. Lahko bi enako stvar povedal na drugačen način, in bi bil odziv obraten. Prav tako, sem sam uporabljal stereotipe, in delal študijo, kako se obnašate itd. In sami ste vse dokazali, da se je izobrazba za vas šibka točka, na katero se sklicujete, prav tako kot na avtoriteto kasneje v življenju. TO pomeni zloraba pooblastil in dosti več gospodarskega kriminala, da ga niti ne omenjam.

Sami se ne zavedate določenih točk, in sem vam hotel jasno povedat, ampak ne pustite ljudi do besede. Kar se tiče fizike in matematike, ti povem takoj, da je nisem uporabljal v temi in je niti ne bom, ker že dejstva, ki jih govorim, govorijo svoje(če pa hočete z OŠ izračuni, da znate dokazovat, in spodbijat moje odgovore, se motite na veliko). Ker matematike in Fizike še nisem videl v moji temi. Zato niti ne začnite zavajat uporabnike s tako logiko, ker obravnavamo zgodovino in zavajanje javnosti z lažmi in posmehov. Če se pri temi obešate name, pol bodite tudi toliko odgovorni, da sprejemate svoje odločitve in uporabljajte svoje lastno znanje, ne pa ko v Wikipediji je prazna stran, takrat je tema. In obsojate mene, ostale uporabnike, ki se hočejo priključit k temi, za moje klone. Določeni imajo zelo obširno znanje, če vi tega ne razumete, ne uničujte odnose in temo zaradi vaših dvomov. Pustite ljudem do besede in nekateri NEHAJTE LAGAT!!! Mojega znanja nisem zlorabljal, in se mi ni potrebno dokazovat. Zato ne lajajte in argumentirajte temo, ker edino na tak način lahko kaj razvijemo.
Ptah-Seker-Osiris

Ramesses II ::

Bomo takoj razrešili nastali problem (Ramesses II in razmes324)

PS; OD Prvega posta zamenjal samo 1 X in to je dokazljivo. MODERATOR.

Ostalo sem zbrisal, ker bom razreševal v PRITOŽBAH. Eno je ustvariti enako ime spremenit v izvorno, in objasnit nastalo situacijo na Forumu. Drugo pa je to kar delajo nekateri, sorry. Lagal se nisem in se niti sedaj nebom začel, zaradi nekaterih zelencev.
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

Stepni Volk ::

Ja, napotil sem te na Primoža, da ti spremeni OBSTOJČE uporabniško ime v novo.

To ne pomeni, da ti je dovoljeno uporabljati več uporabniških imen hkrati. Pravila so jasna glede tega (glej 10. člen). in o tem ne debatiraj tu, ker imaš zato pritožbe.

zcetrt ::

Evo, fantje, pozdravljeni. Sem mislil da bom sledil temi, pa zanemarim stirinajst dni in sem ze v zosu... Jojme, pa to je veliko huje, kot studij. Sproti je trea delati!

Kdo je pa zdej ajin? Ja od kje pa RamzesII? Ja pa kako dalec bo slo... Koliko novih uporabnikov se je registriralo samo zaradi uporabe te teme...

Gledajo nas. Kaj cmo. Sem se ze sprijaznil. Gremo zbrat podpise za na referendum in bom glasoval ZA to da so in da nas gledajo. Obljubim. Obljubim tudi, da bom registriral n-1 novih uporabniskih imen na SloTechu in z vsemi (RamzesIII do RamzesIII+n-1) potrjeval sebilastne besede. Tako nas bo vec. Ce so nas nehali oni klonirati, se bomo sami. TO NI VEC VPRASANJE. VPRaSAnje je LE, KAKO dalec Si mi upamo s priznanjem.
4.

Ramesses II ::

Tukaj ni problem v uporabi mojega nick nama. TUkaj je problem v odnosih med ljudmi in laži, ki jih trosijo po Slo-techu!

Nick name sem spremenil povedal sem preden sem ga na 57 strani in ko sem ga na 58 strani. IN spremenil sem ga samo en 1X. Ostalo so laži naši korenjakov na Slo-techu. In tistih, ki še sebi ne verjamejo!
Uporaba večih imen, ni moj problem, ampak od določenih uporabnikov, ki lažejo in ustvarjajo svojo lažno kredibilnost na tak način. Enaki odganjajo vse po vrsti in vlečejo in obračajo temo po svoje. Tisti, ki se na novo prijavijo, so enaki kot jaz, ko sem se pred meseci prijavil na SLo-tech zaradi čisto druge teme. Pol sem pa sam ustavril temo 50let laži in posmehovanja...in točno to se dela v tem forumu, namesto, da bi obdelovali temo, kot obdelujejo AJin, Seba, Tuilen, S33, Unixes,...no sam poglej, pa boš najboljše videl. Povedal sem samo zadnje, ki se jih spomnim.

Ehhh..počasi imam določene poln K....ker so totalno neodogovorni ljudje in pljuvajo tako v moji temi kot po Spletu na splošno, pač taki ljudje so. Če se kdo z njimi ne strinja, lajajo kot psi. Amapak tisti, ki laja ne grize in obratno zapomnite si. Tiha voda globoko dere.

Skušal sem rešit problem s prijaznostjo, na vse načine, ampak niti enkrat nisem uporabljal 2 upor.imeni!

Hotel sem zvedet od vas, če je kdo imel podobne izkušnje kot jaz, to kar sem hotel dokazat, sem že zdavnaj okoli 50 strani, ampak ste naredili enako, (kot ovce), pa kljub temu, da je bila tema moderirana.
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Ej, Stepni?

Če zaklepaš, vrzi že ključ stran!

Res ne vem, zakaj spet odkleneš. Tale populizem ne pelje nikamor.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

iggy ::

da bi obdelovali temo, kot obdelujejo AJin, Seba, Tuilen, S33, Unixes,...no sam poglej, pa boš najboljše videl.

Sicer nebi rad dlak cepil ampak ti imaš iste probleme z velikimi črkami kot Ajin. Ti šment mogoče pa imate vsi beliverji take probleme.
Hey, you're fat!

Thomas ::

Teorija - Matev, Mati, Thomas (in zdaj iggy) ... da ajin=ramzes .. ima še eno potrditev. Pišeta brez presledka pred oklepajem!

Naključje?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Ramziboy:

> 3/4 zgodovinskih informacij(ne mojih

Ajingirl:

> Tri Puncke(JAcinta
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ramesses II ::

Tema 50 let laži se izpoljnjuje počasi v končni fazi. Dobiva pravo obliko. Jaz bom dokazal samo 1 x. In pol se zadeva ustavi. Nisi še razumel?
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Enačba: Thomas=iggy je zagotovo napačna.

Dočim tale: ajin=vsi ramzesi ... je kar verjetna.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matev ::

Teorija - Matev, Mati, Thomas (in zdaj iggy) ... da ajin=ramzes .. ima še eno potrditev. Pišeta brez presledka pred oklepajem!


je pač pokazatelj nečesa

naklučje?
morda, morda ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Ramesses II ::

Kdo je rekel, da te enačim z Iggyjem? :D

Nisem naiven, večkrat sem ti rekel!

Samo jaz, ko povem, kdo je kdo, povem samo 1 X in nikoli več.
Pa ni rečeno, da bom razglašal na javnem spletu. To bodi siguren.

> Tri Puncke(JAcinta

Tommyboy; to ni moja napaka! Zopet mešaš...8-)

Samo če se deloma spoznaš na pravopis, ugotoviš razliko, tako, da tukaj ni problem Ajin=Ramzes! Ker vem, da nisi tako slep. Tukaj sem samo jaz tvoj problem Ramesses II. Ali ramzy kot ti paše. 8-)

Ajin nima nič s tem(in to točno veš), samo na tak način vlečeš ovce v svojo smer THomas. Skratka prepričuješ ljudi, kar sploh ni res. Sam točno veš, ker si že preverjal moj naslov!
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

Nejc Pintar ::

Ok, ramzi trditi da nisi naiven je precej naivno.
@ajin: tisto: najprej razumeti potem verjeti sem mislil prekleto resno! Ampak večina od vas beliverjev niti ne razume zakaj se jim k**** dvigne.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Mati ::

Ramzi,
se ti ne zdi, če bi nam podal nek kredibilen dokaz za svoje trditve (ki naj bi jih bojda imel), da bi nam vsem gobce zavezal?

Sedaj pa še eno resno vprašanje. Si morda jehova priča? To te zelo resno sprašujem, ker potem bi mi bila cela tema jasna, kot bel dan.

ajin ::

Me veseli Nejc da mislis resno, JAz sem pripravljen se srecati z VSemi vami v zivo!
JAz sem Ajin, in vi ste zelo smesni!

MAti: VSE verstva/religije pricajo o enem istem, torej jaz sem univerzilist, ramzes pa verjetno tudi, saj vse vidi Kot eno in v tem sva enaka, torej v misljenju.


Ste slisali kdaj za sinhronosti? Ali to ne razumete? Mogoce je premalo zavedanje krivo!

Nejc Pintar ::

JAz sem NEJc in vsi beliverji ste šE bolj SMEšni.
Lahko je biti prvi, če si edini!

ajin ::

JAz sem pripravljen se srecati z VSemi vami v zivo!

Nejc Pintar ::

JAz seM se tuDi priPRavljen SREČati z vami vseMI v ŽIvo
Lahko je biti prvi, če si edini!

Ramesses II ::

@Nejc, ne obsojat ljudi, okoli sebe.


Kar se tiče znanja, me je Ajin krepko presenetil. Če vam govori v stilu "beliverja", to ne pomeni, da govori v tri krasne. Marsikaj novega sem izvedel od njega, pač ko imam čas, se lotim prebirat vse, kar je napisal. Po mojem mnenju mora samo malo zbrat misli, ker vse drži v glavi (od zgodovinksega znanja, vse datume in imena, dogodke). Mislim, da je človek vreden spoštovanja dosti prej kot zmerjanja. Ima namreč pomembno predstavitev zgodovine človeštva. Nebom omenjal več, drugače pa nekateri niste povedali o sebi ničesar. Zahtevate od vseh nas, pol pa se sami zopet "vedete" obratno. Vaš problem, ker niste sposobni govorit tako kot je ali odkrito s kartami na mizi. Nekatri ne prenesete, da je kdo odkrit, srečen, in se popolnoma sklada. Lepo sem napisal(menda 10 strani nazaj). Spoznaj se, in še marsikaj, kar bi lahko bilo "ključ", za tvoje znanje. To ti govorim iz Psiholoških načel, ne pa iz Beliverskih, kot nekateri mislite. Konktetno jaz, ne verjamem nobenemu, dokler ne začutim. Če bi se vsi ravnali po občutkih, bi danes človek bil sigurno 1000 let naprednješi, če ne še več.(da ne omenjam telepatije in ostalih reči). Hotel sem dopovedat na več načinov in tudi vem, da ste(deloma) razumeli, ampak bo to prišlo za vami, čez nekaj let. Leta 2012 - 2020, nas resnično nekaj čaka, ampak ni konec sveta. Zelo rad bi vam povedal, oz. skušal sem vam povedat, pa očitno niste hoteli slišat. Tukaj niso problem nezemljani, ampak Zemljani(mi). Ker moremo poiskat kompromise med seboj, pa neglede nato, kako se sovražimo ali nevem kaj. Jaz konkretno ne sovražim nobenega. Ne na forumu in ne v vsakdanjem življenju. Zelo rad se družim z ljudmi, in strmim za tem, da poiščemo čimveč skupnih točk. Ker si želim, srečo za vse nas, nadaljujem s temo. Svoje sem pokazal, zato sem nadaljeval čisto kot navaden user in zato tudi hotel spremenit nick name.(Pač ramzes324 sem ustvaril napačno, ampak ga nisem imel časa oz. sploh se nisem obremenjeval, spremeniti do 57 strani). Nevem na kakšen način vam povedat, kot samo umirjen. Uporabljal sem vse sorte načine v temi, ampak še vedno ostajate trenutno sovražni do sebe in ostalih.

Za tiste, ki pa ste prišli v temo, in argumentirali, neglede nato kaj ste bili, se vam zahvaljujem. Včasih lepa beseda bregove dere. Samo nekateri se tega še ne zavedajo, ampak vsakemu svoj čas...Thats all. V temi sem spoznal ljudi, ki so delili informacije, se dopoljnjevali itd itd. Povem vam samo, da nezemljani so, ampak niso "oni" rak naše družbe. Mi moramo najprej sprejet človeka kot bitje, ga preučit do zanjega gena in mu povedat pravi izvor. Takrat, bo vsak človek dobil nekaj, kar se ne da kupit! Lepo sem rekel vse imate v sebi. Zato sem razložil, da resnico boste našli, ko boste nehali silit vanjo. To kar je v medijih je ena plat medalje, drugo plat ima vsak sam! Ko jo najde, bo deležen marsičesa, kar bo razumeval sproti, ampak bistvo je, da se trudi razumet, dogodke. Tega ni na našem planetu, čeprav si vsak misli, da lahko razloži vse s OŠ fiziko. Samo Einstein se je moral kar pošteno trudit, da je prišel do tega, česar je lahko deležen vsak posameznik. Eni prej drugi pozneje, ampak bistvo je, da razume. In boste sami opazili zakaj. TO vam ne morem povedat, čeprav si želim, ampak to mora spoznat vsak sam. Kdo je in od kod prihaja. Po tem, nastopi ostalo...

Lep pozdrav!
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

««
59 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325977 (19726) Ziga Dolhar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441800 (32840) STASI
»

UFO nad Kuala Lumpurjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566546 (4707) Tic

Nezemljani in življenje na drugih planetih (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
46434464 (28217) Stepni Volk
»

UFO ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826436 (5407) nuclear

Več podobnih tem