» »

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

««
«
1 / 60
»»

Ramesses II ::

50LET LAŽI IN NORČEVANJA!!!ODGOVOR JE TUKAJ"V VESOLJU NISMO SAMI!" | Sem inžinir elektronike in računalništva.To novico sem zasledil slučajno in mi je odprla oči.Tokrat ne gre več za potegavščino in prekrivanje resnice, ki nam je bila odvzeta za pol stoletja.Vse se je začelo z prekrivanjem incidenta "Roswell".To kar vam bom povedal marsikdo že ve; ampak je še marsikdo, ki se tega ne zaveda.VSe je bilo vredu dokler se ni začelo OBOROŽEVANJEM VESOLJA ,ki je pripeljalo do paranoje v Ameriški vladi, da nas bodo napadli.To je bila samo VELIKA LAŽ.Tukaj gre za peščico posameznikov, ki hočejo nadvalado in denar.Ko kdo to bere se mu zdi znanstveno fantastika ampak je vse potrjeno od vladnih organizacija, ki se borijo pri temu , da bi zaživeli v miru kot člani COSMOSA.Ta projekt se imenuje DISCLOSURE PROJECT, ki je prvič stopil v javnost po 50 letih molka in prekrivanja z 400 pričami samo v USA (VSE PODPRTE Z DIREKTNIMI IN INDIREKTNIMI TEŽKIMI DOKAZI O SREČANJU Z CIVILIZACIJAMI IZ DRUGIH PLANETOV IN NJIHOVO TEHNOLOGIJO v zadbjih 50letih z 14 državami po svetu in to dne 9 maja 2001 z TISKOVNO KONFERENCO!!!Nujno si oglej prvi del konference in potem komentiraj problem, ki se tiče nas vseh!Bodite skeptični, bodite kar ste vedno bili ampak poslušajte do konca da dobite sliko o tem v kakšni situaciji smo!Po svetu število ljudi, ki podpira ta NEPROFITNI projekt(seveda ker ni podprt iz strani vlade USA,Australije in UK),čeprav so vsi vladni uslužbenci ,ki ga predtsavljajo.

STE VEDLI DA MARS NI RDEČ PLANET IN DA JE NASELJEN?????
OGLEJ SI: http://www.goroadachi.com/etemenanki/ma...
STE VEDLI DA NAS OBISKUJEJO ŽE 12000 let??????
OGLEJ SI: http://www.cseti.org/
In druge povezave preko GOOGLA, ki so na to temo!


Ta projekt podpirajo že skoraj vse države sveta: od USA, AUSTRALIA, UK ,ROMUNIA , FRANCIJA, ŠPANIJA, MEXICO, ARGENTINA,....................................

ČAKAJO nas novi časi in nova doba razmišljanja prihaja na površje, s tem da moremo to dovolit, ne pa zatirat, kot mnogi še delajo. Revščina in terorizem po svetu kruši človeško podobo in duhovni napredek.Dosti je ostalo še skritega ampak v naslednjih 20-tih letih bo prišlo vse na dan.Resnica je kruta in neusmiljena zato bo prihajala postopoma na dan, da bi preprečli paniko v svetu.Ljubezen bi mogla bit v prednosti s tem da poznamo kaj je res.Lepota narave bi lahko segla v dno naše duše in nam pokazala pot do osvoboditve.Tudi jaz sem bil slep in se tolažil z lažmi.Uvidel sem resnico in upam da pravočasno!!

LEP POZDRAV VSEM!
Ptah-Seker-Osiris

Thomas ::

Nehej s traparijami.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Monster ::

..zanimivo .. ene zadeve majo svoj point .. samo sm še vedno mal skeptičen ;) .. čeprav človek nikoli ne ve .. sploh če sam ne vidi
Ka zaboga...

OrlyTM ::

ta neprofitni projekt(seveda ker ni podprt iz strani vlade usa, australije in uk)


ta projekt podpirajo že skoraj vse države sveta: od usa, australia, uk, romunia, francija, španija, mexico, argentina,.


:\
popizdis, kok slabo sestavljen hoax... :\

Lp
orlytm
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Primoz ()

OwcA ::

Nikar ne pozabimo na nedokončane povedi, mankajoče presledke, rabo tiskanih črk in nadvse ljubko preklaplanje med vikanjem in tikanjem.

Prisrčno. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

siegmund ::

Bwahahahaha!
Romunija?! Definitivno nova svetovna velesila.
And now for something completely different...

Caligula ::

Dvomim, da je temu modelu novica kaj odprla.

Clovek daj ali jemlji vec ali pa manj zdravil. Trenutna kolicina je ravno nepravsnja.

Ramesses II ::

Preveri in nehaj bluzit!!!

Podprte so od ORGANIZIRANIH posameznikov v državnem sklopu!!To sem res narobe razložil ampak poglejte si tiskovno konferenco ..vsaj prvi del!!!TO NI HOAX!Samo upam da boste to prepoznali.Sej ste lahko skeptični ,lahko mi ne verjamete...ampak BORITE SE ZA RESNICO pa neglede kakšmna je!!Meni je vseeono po eni strani, želim si samo da bi čimveč ljudi to vidlo in stoplo naprej!Ljudnje se ne zavedajo da smo v 21 stoletju!!Poglejte si ta vladni projekt operativen od 1980 leta pa se boste zavedali kje so dan danes!!!!
BLACK PROJECT!

Black project TR-3B in skrivnosti!!To je samo eno plovilo ,ki je slučajno prišlo v javnost!

In če boste hotli imam takih in drugačnih povezav celo morje!!!

ODLOČITEV JE VAŠA!Jaz sem samo en uporabnik ki je napisal svoje mišljenje in podal dokazna gradiva!!Oglejte si vse povezave ki vam jih napišem!!!
V googlu si poiščite vse potrebne informacije pa boste dali lahko svoj komentar!!
Državni uslužbenci so prišli v javnost in reskirajo življenje z to resnico, ki je marsikoga že stala življenja. To je COSMIC SICRET na višini 38 Top Secret clearence Zato ne bodite žaljivi in nesramni ampak stojte na realnih tleh....in temu primerni komentarji!Strokovni odgovori!

Jaz hoče samo resnico..pa kakršna koli je!!!
AVSTRALSKA STRAN! http://disclosure.freewebpage.org/
Tako kot vi imam možnost poiskat realne informacije!!Poglejte uradne novinarske zapiske po določenih straneh kot so BBC,italianske ,....nevem vsega poiščite si!!
www.edicolaweb.net
lep pozdrav!
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

  • vrnilo v prejšnje stanje: OwcA ()

Ramesses II ::

Najprej ni bil podprt 2001 zatem se je pojavilo vedno več prič ; vedno več dokazov!

Snami si tiskovno konferenco ;ki je bila začetek vsega tega in prva uradna javna konferenca je bila 9 maja 2001

Netro. Ca/disclosure/npccmenu. Htm press conference
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

OrlyTM ::

TO NI HOAX!Samo upam da boste to prepoznali.Sej ste lahko skeptični ,lahko mi ne verjamete...ampak BORITE SE ZA RESNICO pa neglede kakšmna je!!


yp ... pa network 21 te tut nardi bogatega v parih mescih, brez dela ... sam 500 € mors vlozit, pol pa vse samo pride :D lool

skuliraj malo tip, bo boljse zate ;)

------------------------------------------------------------

Users. Btopenworld. Com/tr3b. Htm black project tr-3b in skrivnosti! To je samo eno plovilo, ki je slučajno prišlo v javnost!


ti ni jasno, kaj je Black Project, a? hehe ...

tudi SR-71 in F-117a sta bla nekoc black project, ves :D
verjamem, da so ze takrat, taki kot si ti, veselo razglasali RESNICO o vesoljskih plovilih ... hehehe :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrlyTM ()

Caligula ::

Vsec mi je bil ta del Bodite skeptičn
Saj smo :D

Kr neki. MAtr kolk je kak folk naiven. Sam da neke totalno underground strani na netu prebere pa so ze cist iz sebe.

Ramesses II ::

Ok sorry za velike črke!!Nisem vedel !!
Ptah-Seker-Osiris

jest10 ::

"ampak stojte na realnih tleh. Nič več."

Večina nas stoji. Kaj pa ti?

Ramesses II ::

Določi ti če sem na realnih tleh!!Pa povej mi ti kaj je resnica!

http://www.netro.ca/disclosure/npccmenu...
http://www.cseti.org/

Zdaj bom popravil linke!
Lep pozdrav!
Ptah-Seker-Osiris

OrlyTM ::

Določi ti če sem na realnih tleh!


nisi! Napumpan si enostransko, tako zelo, da ze kr boli! :D sj bo boljs, najbrz si se mlad ;)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

LoneWolf ::

(Note to self: v ponedeljek nujno povecati delez farmacevtskih podjetij v delniskem portfelju.)

Caligula ::

Ne ga prevec matrat.

Samo naiven je. Je pa UFO tema vedno zanimiva samo ne sme bit clovek naiven.

Raje kot take zadeve se pogleda kaj astronavti in kozmonavti pravijo o teh zadevah. 0:)

DOOM_er ::

jao, lacotta ma prav in držim z njim. Stvar je v temu da eni ne vrjamete v te stvari, prevče je že dokazov preveč, poleg tega pa gotovo nismo na edinem planetu v vsem vesolju ki je primeren za bivanje živih bitij.

Lacotta1234 držim s tabo.
Robots will steal your job. But that's OK

Thomas ::

Problem je samo to, da realnost ne drži z vama. Samo to.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mat3jc3k ::

A je to kej v zvezi z AREA 51 v USA?
drgac se tud men ne zdi tko slabo tole, ceprow sm skepticen
spletne strani se da na eZ fake-at razne teme o tem in onem in o teh organizacijah...
tko da ne vem.. kaj vi mislte? =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat3jc3k ()

Thomas ::

Marija, hujš oslarija je, več je lahkovernežev. Groza.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ramesses II ::

Astronavti ne smejo dati tega v javnost!To je tema ki ima najvišjo možno številko Top Secret.Slike iz satelitov so bile kontrolirane, selekcionirane,Tudi ta oddelek priča na tej konferenci,kaj so mogli delat.To je skrivnost vseh časov.Lahko vse skupaj zveni neverjetno...ampak sej vam pravim še en X!Preveri in si oblikuj svojo sliko.Morete vedet da jaz od tega nimam nič.Tudi jaz sem pač vedno samo diskutiral to temo pa še ne z vsakim in se mi je zdela zanimiva in nisem verjel.Pač eni pravijo tako drugi drugače.In nisem bil siguren.En dan smo bili na dopusti na Murterju na Hrvaškem in se pogovarjali ob ognju vzunaj pred prikolico.Malo za tem se pojavi svetleča krogla (Zelo velika)..najprej sem mislil da imam prvide ali kaj ...kmalu za tem so vsi iz sosednjih šotorov začeli kričat..."leej to"..."si videl to" in v hrvati in tujci vsi so vidli.In pol je ta krogla spustila močno luč na otok in celega posvetla.Nato bila še nekaj časa v zraku..Lebdela brez zvoka in bila daleč okol i 200m.Od takrat naprej nisem govoril z nobenim(čeprav so vsi vidli, ki so bili v tem Campu).Od takrat se mi je to zdelo precej zanimivo ,samo sem pazil s kom govorium o tej temi.Nato sem leta nekaj časa nazaj zasledil v novicah o tem projektu in si pobral iz neta vsa pričanja na sodišču in vse priložene dokaze.Pol sem naše prave barve marsa!(Oglejte si znak od nase ki je na slikah Marsa-RDEČ???) a original je plav.In še in še...Dokazel sem zbral mali milion in danes vem da je to res!Poiščite si ,tiste ki zanima resnica ,
podatke o tem projektu pa odločite sami!Jaz lahko samo povem.Nimam nič od tega ,še enkrat ponavljam!

http://www.netro.ca/disclosure/npccmenu...

Bil sem večji skeptik od vseh vas!Sigurno!
Ptah-Seker-Osiris

OrlyTM ::

To je tema ki ima najvišjo možno številko Top Secret.


nam zaupas, kolk je stevilk Top Secret? looool :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Ramesses II ::

Ja to je v zvezi z AREA51 in Black Projects samo stvar je v tem da jim je ušlo iz nadzora!Bush starejši ima dosti pri tem...Ne bi verjeli!
Samo zdaj imajo že 3 take baze kot je cona51!

Pišite vprašanja na te naslove!!

info@disclosureproject.org
coordinator@cseti.org
webmaster@disclosureproject.org

tukaj naročite originalne članke!!
media@disclosureproject.org

Ostale konference:
http://www.disclosureproject.org/pressc...
http://www.disclosureproject.org/pressc...
http://www.disclosureproject.org/pressc...
http://www.disclosureproject.org/pressc...

To vse kar boste tukaj vidli je šokantno..zato če niste pripravljeni NE brat priloženih strani, dokaznih gradiv in člankov!!!To vam priporočam.
Ptah-Seker-Osiris

Tilen ::

Ja kr naročili bomo članke pa bomo kr tko dobili top secret info al kako? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ramesses II ::

http://www.disclosureproject.org/aboute...

Tukaj so vse priče z fizičnimi dokazi in gradivi , da je ta subjekt država in vojska zanikala 50 let.Bile so grožnje ,umori,zastrahovanja prič,....To so ljudnje ki so pričale na Sodišču ...zaprisegle da je to resnica....zame je to bilo dovolj za verodostojnost.
Lep pozdrav!

Vroča tema kaj ne??:D Verjamem, da vam je težko verjet in da se vam napumpan....sori ,da sem tako grobo nastopil..mogoče bi mogel bolj diplomatsko.Jaz tudi imam delo, jaz tudi imam življenje in to ne debatiram z ljudmi kar tako.Če kdo želi vedet mu z veseljem pokažem dokaze, ki jih imam.Imel sem tudi že poskuse ,da so mi hotleli uničit dokumente ,ki sem jih imel v računalniku!(Zdaj jih imam na varnem mestu!)Zakaj se je to zgodilo, če ne bi bilo res?

Poglejte si nacionalne arhive in debate ki jih imajo v državnem zboru US!

http://www.archives.gov/press/press-rel...

Poiščite podatke o NRO office??!!!

In pol povejte če govorim resnico????
In vedno več bo tega!!To zadeva celi svet..ne samo nas tukaj!
Ptah-Seker-Osiris

ivanuscha ::

Hmm glede barve Marsa... popravljene slike, zgledajo res bolj naravne. Tud če NASA res popravlja slike (kar res dvomim), a to pa že kar pomeni, da so vesoljci gor al kaj? :\

Tilen ::

In zakaj pol ljudem lagat da je Mars rdeč planet, če je v bistvu moder? (če bi bilo seveda res da je moder)

Ne vidim nobene koristi...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

MWMW ::

ET phone home!!!:) 8-) :D
//

Ramesses II ::

Glej tiste ki niso za naročit!!!!Dosti povezav je prekinjenih....poišči druge!!FBI , NRO, FAA,......

See it to believe it!!

Podatke ki so bli Top secret gredo sedaj v javnost kot Unclassified - Dekfalificirani!!Podatke dajajo v javnost kot dokatilo za verodostojnost in ker so nastali problemi o tej temi..Tukaj ni bistvo da vemo da nas nezemljani obiskujejo ampak tukaj je bistvenega pomena Terorizem v svetu, Postavljanje orožja v vesolje, prosta energija, če bi bila tehnologija dostopna ne bi rabli vel Naftekot gorivo ki uničuje ozračje in projekti, ki vsebujejo zdravila za vse vrste bolezni in invalidnosti. To prihaja naprej ker je postal problem svetovnega kova!!! Piši in jih vprašaj preko e-maila, ki sem ga navedel zgoraj , kar hočeš vedet in ti bojo razložili, če znaš angleško!
MARS dokazi o pravi barvi! http://www.lunaranomalies.com/colors2.h...
(tudi na .gov straneh!) in v national archives vpiši ET ali ETI ali UFO
Ptah-Seker-Osiris

Brane2 ::

Lacotta:

A mate primerljive pralne praške kot Amway, prodajate videomateriale ali kaj podobnega ?

:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Ramesses II ::

Ne vidiš koristi????? Ti ne ampak oni ja ker je to povezano z življenjem na Marsu in njegovimi prebivalci in Cela naša prava zgodovina, ki so jo učili v šolah.Večino predmetov je napačno razloženih...tudi fizika....(zero point gravity) ....(free energy),....A tebi je vseeno čle je življenje na marsu aliu ne?

In to dokazano!!To je povezano s tehnologijo ki so jo povzeli iz razbitih letečih krožnikov, MAJESTIC12 group za študijo UFO in ET(extraterrestrial intelligence) ustanovljen leta 1947, ko je strmoglavil UFO v Roswell-u in naprej.S to tehnologijo, ki naj bi šla iz nadzora , naj bi delali grozne stvari zato pa je nastal ta project ki vam ga kažem.

http://www.fourwinds10.com/pdf/up09289....
Poglej si President Clinton and extraterrestrials ( cosmic commander PTAAH)
In ta PDF file si poberite dol
Ptah-Seker-Osiris

Tilen ::

Nenene, nisi vredu razumel. Pravim samo, kaj majo od tega da nam lazejo? (ce nam res)

Ne vem zakaj bi nam rekli da je Mars rdec, ce so vidli da je moder?

Da se mi pol naucimo to in da se nam oni pol smejijo? Najbrz ne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Ramesses II ::

Nenene, nisi vredu razumel. Pravim samo, kaj majo od tega da nam lazejo? (ce nam res)

Ne vem zakaj bi nam rekli da je Mars rdec, ce so vidli da je moder?

Da se mi pol naucimo to in da se nam oni pol smejijo? Najbrz ne.



Tudi ti me nisi razumel.LAži so bile zato, da prekrijejo obstoj nezemljanov , ker so "po izjavah" govorili da mi "ljudje po svetu" tega nebi razumeli in bi bila možnost panike.Povod vsega tega pa je bil Roswell incident,ki je prišel v javnost samo za par dni pol pa so vse prekrili.Skratka tukaj se skriva tehnologija, obstoj nezemljanov in še dosti kar še sam nevem.Vprašaj jih direktno na info@disclosureproject.org in ti bodo znali več povedat.
Ljudi so dobesedno imeli za norca in se posmehovali ko so govorili da so vidli "leteče krožnike" leta 1952 je nastala panika , linije Bele hiše so bile prenasičene od klicev državljanov , ker so se začeli pojavljat Neznani leteči predmeti v Woshingtonu in so hoteli vedet kaj se dogaja!

Glede Marsa pa poišči še druge strani na Google - Hidden colors of Mars!

KLIK
Od kdaj je Nasin znak rdeč?
Poglej si dokumentarec >UFOs and 50 years of denial?< ali
> The Secret.NASA.Transmissions.The.Smoking.Gun(2004).DVDRIP.XViD.avi< To je pričanje od šefa Kabelske televizije v Canadi in znanstveni dokazi UFO, ET)

Spodaj so originalni documenti od nase ,... Link
http://www.enterprisemission.com/brooki...


Našel ga boš s pomočjo Share programa(DC++ ali torrent,....Edonkey,....Poišči Nebo ti žal!!
KLIK
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

64202 ::

> Hmm glede barve Marsa... popravljene slike, zgledajo res bolj naravne.

Ja, sem pogledal. Tip je "popravil" sliko, da se ameriska zastava vidi tako, da je prav[tm] (skratka kot da bi nardil sliko na zemlji v severni ameriki ob enih popoldne spomladi). Ne vem no, meni se to zdi naravnost neumno.
I am NaN, I am a free man!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 64202 ()

Ramesses II ::

Vse piše na strani ...CSETI http://www.cseti.com/
Ptah-Seker-Osiris

hunter01 ::

Jaz bom samo to rekel: Zakaj pa nebi obstajali "nezemljani". Zakaj bi bili samo mi v tem vesolju? 8-) S tem ne pravim da so na marsu ali kaj podbnega, vendar jaz sem prepričan da je še nekdo nekje... glede nlp-jev, žitnih krogov, itd pa nimam nekega mnenja.

Gundolf ::

Ej se neki bi te vprasu lacotta, ker mi ne gre v glavo. Mars je moder in poseljen. NASA ima gor svoja robota. Njune slike predeluje, da so videt bol rdeče. Zdej kle mi ni jasn, zakaj pa potem ne vidmo poseljenosti? Oziroma zakaj so sploh poslal gor že tolko odprav? A prav upajo da bodo našli (ker očitno že vedo, da je Mars poseljen) marsovce in imeli potem še več dela s skrivanjem al kako? Trudijo se skrivat, hkrati pa se gori fijakajo sem ter tja ter imajo sploh veliko dela s prikrivanjem (ampak samo barve, ker so ne vem, morda pristali v puščavi?).

Tear_DR0P ::

ej samjst bom pa hanžku pisal. men se zdi da so moje pravice kršene. američani majo vse - bigfoota, sasqatcha, marsovce, nategujejo jih vsi okol, teroristi so tam - kaj pa nam nebi še kej v EU poslal. no sej teroriste smo dobl, sam to je novodoben izum, zakaj mi ne dobimo alienov? ni fer

ej fakin šit;((
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Alexius Heristalski ::

Roflkartofl! Senzacionalističen naslov in nepogrešljivi Caps Lock! Čudovito!

8-)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

IČA ::

Mogoče ja pa on alien (lacotta1234), pa se nam hoče zdaj odkriti.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Brane2 ::

Saj nezemljani obstajajo, le fašistični nadzor medijev nam jih hoče ukiniti.

HOČMO SERIJO STAR TREK NAZAJ (NOT!) !!!!!


>:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

jype ::

A niste gledal reklame za nevemkere ze barvne printerje? Ko pristane Spirit al nekaj podobnega, pa sprot printajo pa mu pred kamero drzijo :)

Ce folk spila loto, potem ni nic cudnega da verjame STRASNI RESNICI (tm).

lacotta: ce so mene v soli narobe ucil fiziko, potem ti ne obstajas in je torej pametno, da sploh ne preberem vsega kar napises, ker bi me samo zmedlo.

krneki ::

Skozi moj teleskop je mars svetlo rjavo/oranžen ;) Malo slabše ga pa lahko vidi vsakdo malo po polnoči.

komar ::

Nestoj preveč verjet temu, kar bereš na netu. Ne moreš, kar tako nekaj prikrit.
Je veliko ljudi, ki sodeluje pri takem projektu ala Mars. Prej bi verjel temu, da je Bush nezemljan.

CWIZO ::

To so pred marson maredil tak ekran, da ti v bistvu ekran gledas.
dooh a ni to logicn:D
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Vikking ::

laccota, sam se mi zdi da bluziš... rečem sam to: prvo si poglej ozadje roswella potem ti bo jasno prikrivanje (pri vohunjenju oz. zakrivanju le tega pridejo zgodbice o NLp-jih in podobnem večk kot prav), kar se tiča marsa, ti manjka kakšna ura astronomije, fizike...

Lahko ti le to povem da je nekaterih pojavov ne moremo razložiti oz. dokazati, da gre le za ples svetlobe oz iz naravnih vzrokov, je pa res da američani profesionalci kar se tiče trženja in ti naredijo iz kosa poščave megalomanski zaslužek ter turistićno atrakcijo, se pravi kakšna urca ekonomije ti tudi manjka.

Sicer pa krogi v žitnih poljih so tuid zanimiv pojav, čeprav vseh niso pojasnili ampak je bil zanimiv dokumentarec, kako je starček s preprostimi zadevami zrisal kroge in like v žitnih poljih.

Še eno veselo novico zate: vedeževalke so napovedale srečanje z nezemljani to leto oz. prihodnje leto, ki bo uradno potrjeno, nedvoumno.

Mati ::

Trudijo se skrivat, hkrati pa se gori fijakajo sem ter tja ter imajo sploh veliko dela s prikrivanjem (ampak samo barve, ker so ne vem, morda pristali v puščavi?).


Pojma nimate in si vsi norca delate, kot da že dolgo ne vemo, da se roboti po Arizoni vozijo, nam pa govorijo, da je to Mars :( !

Thomas ::

Ojej, ojej .. Mati!

Pijte rajš kavo!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OrlyTM ::

lol :D

no, Thomas, poglej s svetle strani. Vsaj vemo zdaj, nismo vec v temi, kot zadnjih 50 let :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrlyTM ()
««
«
1 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325990 (19739) Ziga Dolhar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441830 (32870) STASI
»

UFO nad Kuala Lumpurjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566553 (4714) Tic

Nezemljani in življenje na drugih planetih (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
46434480 (28233) Stepni Volk
»

UFO ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826443 (5414) nuclear

Več podobnih tem