» »

UFO Area 51 - The Alien interview

UFO Area 51 - The Alien interview

««
4 / 12
»»

PacificBlue ::

@Thomas

No ali pa preberi tole.. Klik

Thomas ::

The Wikimedia Foundation servers are currently experiencing technical difficulties.


Never the less. So članki v Wikipediji, ki se od razlikujejo od vreče gnoja - samo po vreči.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> Mislim sem na življenske oblike ki uporabljajo namesto fotosinteze kemosintezo(te so odkrili na v globinah oceana)..

Spet ene bakterije, ki ne dokazujejo nič. Celo večina biomase na Zemlji bi znala biti na kemosintezi. Pa vsa ta biomasa skupaj nima IQ 0,1.

Kaj ti bo to? Kako to podpira UFOte?

Nikakor.

Samo ena parareligiozna želja po angelih v letečih krožnikih. Kot pri Drejčku iz Treh Marsovčkov.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PacificBlue ::

@Thomas

Ja se strinjam glede wikipedije..

Samo poglej tole:Graham Cairns-Smith @ Wikipedia

A. G. Cairns-Smith has proposed that the first living organisms to exist were forms of clay minerals—which were probably based around the silicon atom.

jype ::

PacificBlue> A. G. Cairns-Smith has proposed that the first living organisms to exist were forms of clay minerals—which were probably based around the silicon atom.

To ti je neka biblična zabloda, ne pa znanost.

Prvi "živi" organizmi so bile daleč najverjetneje molekule iz več povezanih aminokislin v prajuhi, ki so se občasno sestavile v RNA - te pa z glino nimajo ničesar skupnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PacificBlue ::

Samo ena parareligiozna želja po angelih v letečih krožnikih. Kot pri Drejčku iz Treh Marsovčkov.

Bolje vsaj to kot pa nič. Ali ne?:8)

jype ::

PacificBlue> Bolje vsaj to kot pa nič. Ali ne?

Znanosti in znanstvene fantastike se ne meša.

Ker bolj ko mešaš, manj je vredno vse skupaj.

PacificBlue ::

@Thomas

Pa saj ni A. G. Cairns-Smith kak prerok:)..on je znastvenik..

Dr. Alexander Graham Cairns-Smith (born 1931) is an organic chemist and molecular biologist at the University of Glasgow, most famous for his controversial 1985 book, Seven Clues to the Origin of Life. The book popularized a theory he had developed since the mid-1960s, that a simple intermediate step between dormant matter and organic life might be provided by the self-replication of clay crystals in solution.

Thomas ::

> first living organisms to exist were forms of clay minerals—which were probably based around the silicon atom.

Ena replikatorska molekula naj bi bila vzniknila v glini?

To ne pomeni nič več, kot da bi nastala v epruveti, ki je tudi "bazirana na siliciju".
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PacificBlue ::

@jype
Znanosti in znanstvene fantastike se ne meša. Ker bolj ko mešaš, manj je vredno vse skupaj.

Če primerjam malo vse skupaj..če bi osebi izpred 100 let pokazali slike računalnika, bi verjetno imel vse skupaj za potegavščino ali znanstveno fantastiko..če pokažeš danes osebi slike Nlpja..tega v veliki večini noben ne bo verjel in bo imel to sliko za fake..v čem je pol point?:\ V našem dojemanju stvari?

Azrael ::

Ja cool, ane? In kaj ti to pomaga?

Je taka ali drgačna življenska oblika sposobna zgraditi Warp Drive? Fizikalni zakoni, nas učijo, da to ne gre. Ampak nadsvetlobni pogon je nuja za Star Trek Universe, kjer vesoljčki hodijo na obisk v sosednja osončja...

Tudi, če predpostavim da se fizika glede tega moti, kar zelo dvomim, je drugo vprašanje. Torej je neka super duper civilizacija, nam glupim zemljanom čista uganka.

Ampak taista civilizacija, ki ji razdalje v vesolju niso noben problem, kako to, da se jim toliko plovil zruši in zajame toliko posadk da jih potem razkazujejo na YouTube?

Pismo, če je že šlo frčalo po gobe, greš iskat pilota, ne boš ga kar tako pustil na milost in nemilost domorodcem.

In ja, tranzistor lahko narediš tudi doma. Bo te sicer stal precej več, kot samokolnica takih iz štacune, bo tudi slabši, ampak še vedno je tranzistor.Problema polprevodnikov so se na začetku lotevali napačno, ko so po vsej sili hoteli tudi vanj vgraditi krmilno elektrodo, kot pri elektronkah.
Nekoč je bil Slo-tech.

Thomas ::

Pred 50 leti so slikam UFOtov množično verjeli.

So "si lahko mislili", da je to pač vesoljska ladja milijon let bolj razvite civilizacije.

Danes se nam zdijo tiste slike močno arhaične. Arhaične in retro v čisto zemeljskem smislu.

Leta 1960 je bilo nekako samo po sebi razumljivo, da smo okoli 1930 začeli množično oddajati radijske valove in so nas zato "kozmični sosedje odkrili".

Po 50 letih vemo, da se z razdalje nekaj 10 svetlobnih let, lahko odkrije kisik v atmosferi, že vsaj pol milijarde let prej. Prav tako zlahka, kot ujeti radiovalove.

Ljudje so imeli takrat "spremljanje dogodkov na kozmične razdalje" za nekaj nemogočega. Ne samo za Zemljane iz 1960, pač pa tudi za "Denebčane iz 1020202022". So to speak.

Vendar Zemljani okoli 2010 to že znamo.

See?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

T-Majo ::

U kam smo pršl s to temo :D


Nasplošno se strinjam, da je čudn vse skup, da so low quality slike. Po drugi strani pa tud, pr seb imaš vedno telefon, ki je ponovad zmožn neki posnet. Verjetno ne bo folk z digitalcem okrog hodu pa čaku da mu NLP na bučo pade.

Upam da bom doživel trenutek, k bomov vsi na jasnem, k bo dokaz. Pravi dokaz. Sam dvomim. Mogoče se pa takrat vrnem v to temo hehe.

dukenukem ::

vojaška tehnologija je precej let pred tem, kar mi vidmo in kar lahko od tega naprimer uporabljamo sami ,bog ve, kva majo vse v area 51 ;)

Thomas ::

V parih minutah sigurno kdo prinese uredu kamero, če "kaj zanimuga dugaja".

Tako smo recimo po TV videli že kar nekaj posnetih eksplozij avtov bomb in samomorilskih napadalcev po Iraku. BAAANG in oranžna krogla je bila večkrat posneta. Da posnetkov, kakšno minuto po bumu, ne omenjam.

Kadar pa pridejo UFOti, pa vse poštene kamere odpovejo!

Le zakaj?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PacificBlue ::

Kaj pa če so ti Ufoti nevidni in le kadar postanejo vidni uspe kakemu srečnežu kaj posneti?:)

Z bratom skupaj sem pred leti v poletnih mesecih rad gledal zvezde..kazal sem mu ozvezdja in te stvari in velikokrat sva opazila take svetlobne točke, ki so z veliko(recimo z tretjino hitrosti kometa, če ga vidiš) hitrostjo potovale čez nočno nebo..ok saj vem, da so to večinoma sateliti, ali drugi predmeti ki se segrejejo ob vstopu v atmosferu..ampak enkrat ampak čist resno sem videl svetlobno točko, ki je šla naravnost čez nebo nato pa "zavila" v kotu 90 stopinj in šla nekaj časa v tej smeri..nato pa kr naenkrat izginila tako kot da bi ugasnil luč..Ufo?:\

Smurf ::

Ene 10-20 dekad večja verjetnost, da je bilo letalo.

PacificBlue ::

Ja samo to je res zavilo v trenutku, ne mislim na tak blag zavoj..ampak tako kot da bi odsekano zavilo v drugo smer..v trenutko..

Smurf ::

-Vidiš lučke, letalo prileti v območje oblakov, za kaksno sekundo ne vidiš lučk in spregledaš "počasno zavijanje".

-Vidiš letalo, ki gre za oblake, v bližini je tudi satelit. Zamenjaš satelit s prvotnim letalom.

-Napačno vidiš?

Na primer... vsi dogodki so bolj verjetni.

PacificBlue ::

Kaj pa vem, mislim, da ni blo kakšnih oblakov..:\

Ja drugače pa je v Sloveniji bilo kr nekaj videnj Nlp-jev..predvsem Na Koroškem-Šmartno pri Slovenj Gradcu se spomnim v letih 1995-2000 da so bila obdobja..predvsem poleti, ko so ljudje klicali na lokalno radijsko postajo, da so videli neke nenavadne luči na nebu..
Pa na Preverjeno sem gledal enkrat eno žensko, ko je pravila, da ko se je vozila na obvoznici okoli Lj..jo je naenkrat obsijala izredno močna svetloba in naj bi prav začutila neko povezanost z bitji, ki so upravljali z tistim plovilom...

Manu ::

Ne razumem, zakaj življenje gledate kot biološko na edino možno.

To nam je znano, ampak ni nujno, da je tudi edino možno.

Poročali so tudi o svetlobnih plovilih, ki so nenadoma izginili iz vidnega polja, z radarji pa jih niso zasledili. Obstaja možnost, da obstaja tehnologija in življenje na neki višji dimenziji, ki je mi nismo sposobni zaznati.

Ta nezemeljska bitja pa so sposobni iz te dimenzije spraviti svoja plovila in svoja telesa v stanje, kjer jih mi lahko zaznavamo. Recimo, kot bi znižali vibracijo materije do te mere, kot vibrira naša materija. Zato jih lahko vidimo. Ko pa zvišajo vibracijo postanejo za nas nevidni.

Vse je možno, kot pravim, ne vemo še vsega.

Možno je, da so razvili tehnologijo iz te še nam neznane materije, ki sočasno obstaja z nam znano materijo. Končno, sama materija nam je še neznanka ... in masa materije itd...

Obstajajo ogromne možnosti na katere nismo niti pomislili. Ni nujno, da je ta "višja materija" pogojena s fizikalnimi zakoni, ki vladajo nam znani materiji.

Ampak kot je nekdo rekel: čas bo pokazal svoje.

Azrael ::

>Ni nujno, da je ta "višja materija" pogojena s fizikalnimi zakoni, ki vladajo nam znani materiji

Hehehe, dobro, da je tema v Loži.

@PacificBlue

Si mogoče kaj v sorodu z Ramzesom? On je tudi videl vse sorte NLP na nočnem nebu. Ampak kako hudiča, je to mogoče, dva taka vidca že samo na tem forumu in vidita NLP brez vsake opreme, astronomi z astronomsko drago opremo pa ne? V čem je fora?
Nekoč je bil Slo-tech.

PacificBlue ::

@Azrael

Hehe...čist možno, da sva v sorodu..imava verjetno kakega skupnega prednika:\

A veš v čem je fora?Čisto enostavno..imava namreč talent.:D

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Pri cca. 1000 forumašev kar cela promila vidcev UFOtov. Po svetu jih je torej milijone.

Pa ni hudič, noben nikoli ORENG kamere pri sebi. Ali ORNŠ fotoaparata.

Kako je to mogoče?

Ni mogoče.

To zelo spominja na Loch Ness dinozavra. Katerega bi, če bi obstajal, morali videti vsak dan večkrat, kako pride po zrak.

Z videnji UFOtov pa čist isto. Ko takole mau preračunaš, ti mora vendarle bit jasno, kako je.

Poleg tega pa še:

Pa denimo da bi UFOtov ne bilo. Še vedno bi bili pa ljudje z barvitimi prividi, ki bi UFOte pridno prijavljali.

Drži?

Kot pribito!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PacificBlue ::

@Manu

Ja to me spominja na to , da nekateri ljudje zaznavajo oziroma vidijo auro ljudi, živali rastlin..no velika večina ljudi pa ne..naj bi ravno zdaj ob letu 2012 prišli v višjo dimenzijo(zaznavali naj bi energijo kot barvo, povečala naj bi se nam intuitivnost itd...ok vem da me bo boste spet čudno brali:D)... mogoče je z temi Nlpji podobno..nekateri ljudje jih imajo zmožnost videti nekateri pa ne..samo razmišljam:))

PacificBlue ::

@Thomas

Rad bi ti zastavil eno radikalno vprašanje(no mal več:):

Odkod potem ideja ljudem o Nlpjih,..odkod so dobili idejo za obliko in izgled alienov, odkod idejo za obliko plovila(leteči krožnik)..odkod toliko posnetkov različnih za katere trdite da so fejk..odkod ljudem trud in zajebancija, da bi hoteli nekaj fejkat..slava, čast, denar??Mislim, da ne..

Thomas ::

> Odkod potem ideja ljudem o Nlpjih,..odkod so dobili idejo za obliko in izgled alienov, odkod idejo za obliko plovila(leteči krožnik)..odkod toliko posnetkov različnih za katere trdite da so fejk..odkod ljudem trud in zajebancija, da bi hoteli nekaj fejkat..slava, čast, denar??Mislim, da ne..

Iz znanstvene fantastike. Iz tedaj prevladujočega pogleda na življenje v Vesolju, ki ga je baje vse polno. Iz ideje, da kakšnega radikalnega napredka civilizacija ni zmožna. Kvečjemu kakšnega kavbojskega gonjenja po galaksiji v nečem, kar je tako aerodinamično kot leteči krožnik. Še niso vzeli, da aerodinamika večino poti ni potrebna.

Tipična New Age religija, kakor so bile 100 let prej vile in duhovi, ki so jih tudi množično videvali po Angleškem. Kar so jih po Slovenskih, niti ni prišlo v tisk.

Kot je rekel nekdo - Yeti@home. Obsedeno iskanje bratov po duši po nebu in po Zemlji. Obsedenost ki traja že desettisoče let.

"NLP subkultura", da jo tako imenujem tukajle, je svojo mitologijo spletla iz idej znanstvenikov začetka 20. stoletja. Vsak s solidno bujno domišljijo ali celo zanimivimi prividi ali zelo živimi sanjami, je pa samo pomagal zgodbo ojačevati.

Kot pri Nessie.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ziga Dolhar ::

Naj dopolnim kolego PacificBluea, ki še ni popolnoma "naš", vendar nevede izpušča pomembne detajle.

> Če bi ti recimo vedel, kako v resnici deluje svet(mislim na centre moči, na lobije in kdo so vsi ti ljudje za zaveso)

Ti za zaveso niso več (le) ljudje. Sv^et že od 1976 sestavljajo ameriški svetovalec za nacionalno varnost, dva predstavnika Neimenovanih (aliena), en od predstavnikov stalnih članic VS (G5), ter predstavnik staršev.

> Ravno v tem je finta, vsi tukaj ki ste anti-beliverji..vsi tako zavzeto čakate na neki znanstveni dokaz, da življenje obstaja, da obstajajo nezemljani..

Anti-believerji ali ne-beliverji? (Tudi vsi neverniki niso verjetno anti-kristi.)

> Znanstveniki v veliki večini ne verjamejo v Nlp-je..zakaj? ker se skoz sprašujejo, odkod dobijo potem ta plovila toliko energije, da priletijo iz tako oddaljenih ozvezdij do nas...razmišljajo v svojih okvirih..okvirih, ki so se jih naučili v šoli, potem na faksu in kasneje pri znanstvenem delu..podobno razmišljate vi..

Moč avtosugestije lahko le potrdim. Prepričan sem, da je moja simpatija najlepše dekle na svetu. Zato ko sem se zadnjič sprehajal po Čopovi, so me kolegi opozorili, da to ni bilo "lepo". Na moje začudenje so mi pojasnili, da sem se ravno sprehodil skoraj "skozi" eno menda ful lepo deklico (na srečo je odskočila). Jest je (fizično!!! takšen je vpliv avtosugestije!) preprosto nisem mogel videti!

> kot drugo pa dogodek, od katerega je že minilo skoraj 20 let..sicer se nespomnit točno, ker nisem videl vsega..

Ne "spomniš se točno", ker "nisi videl vsega". Zanimivo. Sicer le malo netočno - ampak vseeno se spomniš nečesa - česar sam nisi dojemal. (Moč avtosugestije je tle mal pretiravala.)

> torej če še pri egipčanih ne znamo ugotovit kako so gradili piramide, kako bomo potem imeli znanstven dokaz, da nezemljani obstajajo..??

Še za mojo preminulo prababico ne vedo, kdaj je šla zadnjič na stranišče - in oni bi poslali človeka na luno?

> Potem storije o Atlantidi, o Shangri-la, o skrivnih krajih..zakaj le obstajajo ti "miti"?? Da nam ob večerih ne bi blo dolgčas..ali je le kaj resnice na tem?

Ali tiste o volku in sedmih teličkih. Pa basni. Še posebej Aesopove - že takrat se je znal pogovarjat z živalmi.

> Potem spomnim se nekega plemena iz Afrike..Dogoni..Link..Oni so vedeli za zvezdo Sirius B, še preden je bila sploh odkrita..

Prelep -centričen pogleda. Sirius B je bil "sploh odkrit" takrat, ko so ga prvič "zaznali". Pa naj bodo to Neka Plemena iz Afrike, Galilejo, Moderni Astronomi ali mimoidoči graditelji transgalaktične avtoceste.

Mimogrede, znanje se zgodovinsko pozablja in izgublja.

> Prav zanima me kaj vse se je skrivalo v Aleksandrijski knjižnici..Mogoče jim je bilo pa to znanje posredovano..od bolj razvitih bitij..beyond the stars...

Požig knjižnjice je le argument v prid temu, da je bilo tu tudi znanje nezemeljskega izvora. Si predstavljate, kakšna panika bi zavladala, če bi ljudje za to izvedeli?!?! (In le zakaj bi bila sicer ta knjižnjica požgana TOLIKOKRAT!!!)

> Če primerjam malo vse skupaj..če bi osebi izpred 100 let pokazali slike računalnika, bi verjetno imel vse skupaj za potegavščino ali znanstveno fantastiko..če pokažeš danes osebi slike Nlpja..tega v veliki večini noben ne bo verjel in bo imel to sliko za fake..v čem je pol point?

Danes imaš taki osebi možnost pokazat računalnik - in person. Alienov pa še niso uspeli pripeljat na Zvezde Plešejo.


Thomas:
> Kadar pa pridejo UFOti, pa vse poštene kamere odpovejo!
> Le zakaj?

EMP
https://dolhar.si/

ripmork ::

odkod ljudem trud in zajebancija, da bi hoteli nekaj fejkat..slava, čast, denar?
Ljudje imajo eno zanimivo stvar ki se imenuje domišljija. Pa nekatere pesti izrazita radovednost o tej temi, pač jih to interesira - in samo vprašanje časa je da se pojavijo fejk posnetki.
Ej, če so vsi (fejk) Miklavži, pa Božički in dedki mrazi v naši pop kulturi preživeli in še živijo, zakaj pa ne bi bili še zeleni Alieni, in še moja najljubša - žitni krogi?

Ter DA, z žitnimi krogi pa alien spominki ter dokumentarci se da fino lepo služit. Vse dokler za to obstaja interes...


odkod idejo za obliko plovila
Ptiči? common sense logika pri oblikovanju? delfini ki drsijo skozi vodo? pa še cel kup živali z prepoznavno, povsem praktično in samosvojo obliko, katera ima specifičen namen (manjši zračen upor npr.)

Če pa je debata o letečih krožnikih: kako zaboga pa se je kdo spomnil oblike navadnega krožnika, iz katerega izvira oblika? Frizbi?
Je mar oblika tako frdamano zapletena, da se je človek ne bi mogel zamisliti?

PS: v za človeške pojme tako bizarno velikanskem prostoru kot je vesolje bi bilo smešno če bi bili sami in edini, vsaj po mojem mnenju je to zelo zelo malo verjetno.
Še dosti manjša pa je IMO verjetnost, da je dejansko komu uspelo nas obiskat. Možnost, da nas obiščejo nezemljani v super tehnološko naprednih talarjih™ je manj verjetna, kot možnost, da je trenutno na vsaj nekaj planetih nižje razvita živalska(?) forma doživela svoj prvi udarec v kamen.
Te ideje o ugrabitvah, stereotipnih vesoljcih in "dokazih" pa me osebno manj prepričajo, kot bi me lahko kdo naplahtal, da je Star wars narejen po resničnih dogodkih.

PacificBlue ::

@Žiga Dolhar

Ti za zaveso niso več (le) ljudje. Sv^et že od 1976 sestavljajo ameriški svetovalec za nacionalno varnost, dva predstavnika Neimenovanih (aliena), en od predstavnikov stalnih članic VS (G5), ter predstavnik staršev.

Ne mislim na skupino ljudi takoimenovanih Illuminati..Rockefellerje(exxon oil), Rotschilde(banke-Bank of England, ter seveda mnoge druge),Warburge..pač 13 zelo zelo bogatih družin, ki so med sabo v krvnem sorodstu..Saj veš tako imenovana modra kri..plemiči, kralji..pač ti ljudje mislijo da so nekaj več, teoretiki zarot pravijo da baje posedujejo skrivno znanje iz starodavne Atlantide oziroma Babilonije in Egipta..so častilci Satana, ustanovili so tekom stoletij več skrivnih družb..vitezi templarji,P2, The bildebergers-i,delujejo skozi razna prostozidarska društva(v bistvo so se inflitirali vanje..eden izmed procedur pri sprejemu mislim da iz 32 v 33 stopnje je da mora kandidat pljunit po križu, če tega ne stori mu rečejo dobro si opravil in za vedno ostane na stopnji na kateri je bil, če pljune po križu mu rečejo dobro si opravil in lahko napreduje na višjo stopnjo..skozi te stopnje pridobiva vse to skrivno znanje, ki ni nič drugega kot da je Satan kreator vsega in da nam prinaša luč(Lucifer) znanja..)Več na KLIK


Anti-believerji ali ne-beliverji? (Tudi vsi neverniki niso verjetno anti-kristi.)

Bolje bi bilo nejeverniki..

Moč avtosugestije lahko le potrdim. Prepričan sem, da je moja simpatija najlepše dekle na svetu. Zato ko sem se zadnjič sprehajal po Čopovi, so me kolegi opozorili, da to ni bilo "lepo". Na moje začudenje so mi pojasnili, da sem se ravno sprehodil skoraj "skozi" eno menda ful lepo deklico (na srečo je odskočila). Jest je (fizično!!! takšen je vpliv avtosugestije!) preprosto nisem mogel videti!

Ja na avtosugestijo izredno močno vpliva moč prepričanja..In kot vidiš sem močno prepričan, da obstajajo nezemeljani, da tu pa tam tudi nas obiščejo..

Ne "spomniš se točno", ker "nisi videl vsega". Zanimivo. Sicer le malo netočno - ampak vseeno se spomniš nečesa - česar sam nisi dojemal. (Moč avtosugestije je tle mal pretiravala.)

Ne ni pretiravala, ker dobro se spomnim prestrašene mame, prav prepovedala mi je da bi šel ven in si to dodobra pogledal..

Še za mojo preminulo prababico ne vedo, kdaj je šla zadnjič na stranišče - in oni bi poslali človeka na luno?

A po so sploh poslali človeka na luno? Se mi je zdelo, da so to posneli kr v enem studijo..:8)


Ali tiste o volku in sedmih teličkih. Pa basni. Še posebej Aesopove - že takrat se je znal pogovarjat z živalmi.

Odkar sem prebral Castanedo mi je zelo verjetno, da se je res znal pogovarjati z živalmi.

Prelep -centričen pogleda. Sirius B je bil "sploh odkrit" takrat, ko so ga prvič "zaznali". Pa naj bodo to Neka Plemena iz Afrike, Galilejo, Moderni Astronomi ali mimoidoči graditelji transgalaktične avtoceste. Mimogrede, znanje se zgodovinsko pozablja in izgublja.

After analyzing the motions of Sirius from 1833 to 1844, Friedrich Wilhelm Bessel (1784-1846) concluded that it had an unseen companion. However, Sirius B was not actually observed until January 31, 1862 by Alvan Graham Clark (1832-1897), who was testing a new 18-inch telescope built for Dearborn Observatory by the famous company founded by his father (Alvan Clark) and later run by his brother and himself. Clark was soon honored with the Lalande prize of the French Academy for his discovery. However, Star B's peculiar high temperature, small size, and great density were not established until 1925 by Walter Sydney Adams (1876-1956).Vir: Klik

Odkrili so ti ga ti astronomi zgoraj..zaznali pa Dogoni in še kdo precej, precej prej.

Požig knjižnjice je le argument v prid temu, da je bilo tu tudi znanje nezemeljskega izvora. Si predstavljate, kakšna panika bi zavladala, če bi ljudje za to izvedeli?!?! (In le zakaj bi bila sicer ta knjižnjica požgana TOLIKOKRAT!!!)

Ja točno zaradi tega..Mogoče so mislili, da kasnejša naša civilizacija nebi prenesla resnice, oziroma bolje, da to izvemo sami..

Danes imaš taki osebi možnost pokazat računalnik - in person. Alienov pa še niso uspeli pripeljat na Zvezde Plešejo.

Lahko mu pa pokažeš računalnik s posnetki in videi nezemljanov..pa nebi verjeli ne tebi ne računalniku:'(

PacificBlue ::

@RIPMORK

Ter DA, z žitnimi krogi pa alien spominki ter dokumentarci se da fino lepo služit. Vse dokler za to obstaja interes...

Seveda vse to je res..ampak če v žitnih krogih bioenergetiki izmerijo močna sevanja energije, ki močno odstopajo od okolice..potem je to nekaj drugega.. Lahko bi se pa znajdli in naredili bioenergetski center v smislu Tunjice, Kamnik..dalo bi se dalo kaj zaslužit:\

Zgodovina sprememb…

Matev ::

ampak če v žitnih krogih bioenergetiki izmerijo močna sevanja energije, ki močno odstopajo od okolice..


mogoče veš v katerih enotah se ta močna sevanaja energije, ki odstopajo od okolice, merijo

jype ::

V bioWattnih urah, nedvomno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PacificBlue ::

@Matev

Ja merijo se v enotah po Bowisu..Mislim, da povprečen človek ima bionergetski potencial okoli 8.000 enot..zdravilec od 14.000 enot naprej..bionergetik pa okoli 20.000..
Te enote se lahko smatrajo tudi, kot talent..eden, ki ima večji bioenergetski potencial od nekoga, bo neko stvar lažje in prej opravil, kot tisti z nižjim...

Mislim pa da je meritve v Prlekiji, ko so se pojavili žitni krogi opravljalo podjetje Bion iz Ljubljane..če te zanimajo vrednosti jih lahk vprašaš.:)

Matev ::

Te enote se lahko smatrajo tudi, kot talent..


ok

ta enota "talent" - iz česa je sestavljena

če se meri se mora meriti ena količina nečesa - ane?

Zheegec ::

Te enote se lahko smatrajo tudi, kot talent..eden, ki ima večji bioenergetski potencial od nekoga, bo neko stvar lažje in prej opravil, kot tisti z nižjim...

Potem pa kar bioenergetike v fabrike za tekoči trak, bo super za naš GDP.

Talent je pa sestavljen iz potencialne bioenergije, potencialna bioenergija je pa sestavljena iz talentov. See? It's easy :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PacificBlue ::

@Matev

Ne nisem mislil talent na tak način,kot enoto..samo pravim, da človek z v večjo bioenergijo opravi neko stvar hitreje in lažje kot človek z nižjim..takemu človeku bi lahko rekli da ima mogoče večji talent kot drugi človek..
Mislim, da uporabljajo skalo..na kateri so napisane te enote po Bowisu..če boš kdaj na kakšnem sejmu..tam so vedno kaki bioenergetiki, ki ti dajo v roke tiste železne palčke za držat...tam si lahk podrobno pogledaš te enote..če te tako zanima..

@Alien3001

Veš da bioenergetika bi nam kot veda lahko preklemano fajn pomagala..ne samo pri GDP..a veš da je že veliko stavb(npr.Cerkve) postavljenih na območjih z izrazitimi slabimi energijami..Gama žarki..poglej si link..kr zanimivo: KLIK

Matev ::

ki ti dajo v roke tiste železne palčke za držat...tam si lahk podrobno pogledaš te enote..če te tako zanima..


a ti pa ne bi mogu pogooglat za njimi in me razsvetliti

je to res taka skrivnost - ali pa nihče ne ve kaj v čem se sploh meri

PacificBlue ::

@Matev

Edino to vem, kar sem ti povedal..za podrobnejšo razlago pa upam, da se bo kdo javil;)

Lahk se ti lotiš googlanja,grem jaz spat..moram pridobiti mal energije:) Lahko noč.

Zheegec ::

Ta Voodoo znanost mi je tako zabavna :D

PacificBlue: Bil sem sarkastičen, ne-izmerljiva ne-obstoječa energija pač ne pomaga...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Matev ::

sploh ne rabim podrobne razlage
zanima me zgolj v katerih enotah (v čem) se meri bioenergija

ker kar se meri se meri v nečem

v metrih? watih? svečah? njutnih? amperih? prestah?

kako da tega nihče ne ve

jest10 ::

če boš kdaj na kakšnem sejmu..tam so vedno kaki bioenergetiki, ki ti dajo v roke tiste železne palčke za držat
In ti izmirijo upornost kože...:D

imagodei ::

Matev@ ta enota "talent" - iz česa je sestavljena

Ja, si smotan, hihi... Očitno ni SI enota, ane :))
- Hoc est qui sumus -

BigWhale ::

> Odkod potem ideja ljudem o Nlpjih,..odkod so dobili idejo za obliko in izgled alienov

Od kod pa ljudem ideja o palckih in skratih? Pa ne da so tud palcki in skrati alieni? Mislim, ker vsi isto zgledajo.

Kaj pa bozicek in dedek mraz? Hm, zobna miska?

username ::

Potem storije o Atlantidi, o Shangri-la, o skrivnih krajih..zakaj le obstajajo ti "miti"?? Da nam ob večerih ne bi blo dolgčas..
Ja, točno zato.

Kaj bi pa hotel, takšno resolucijo, da bi lahk prebral na alienovih gatah..made on Andromeda??
Ja, recimo. Jaz bi hotel točno to.

Še posebej zato, ker je kar nekaj verodostojnih prič, ki so pripravljeni pričati pod zaprisego o dogodkih katerim so bili priče (govorim o zanesljivih pričah, ki so opravljali profesionalno delo ob takih dogodkih).
Zakaj potem še nikjer nismo videli teh verodostojnih prič?

Spominja me na preteklost, ko so se ljudje posmehovali znanstvenikom tistega časa, ko so prinašali kakšno novo spoznanje.
Neuki ljudje so se posmehovali pravi znanosti. Ufomani danes pa se posmehujejo ... pravi znanosti. Da, res se ni kaj dosti spremenilo...

piramide..še danes ni znanstvenega dokaza,kako so jih gradili..spomnim se da se o tem nekje bral,da so položili pod kamen magičen papirus, ki je povzročil da je klada lebdela.
Ne, ne , ni bilo tako. V resnici je bilo tako: Alieni so se usedli v svoj spaceship, prižgali kubansko cigaro in leteli v Anglijo po Merlina, ki je potem pričaral, da je klada frčala po zraku. (opomba: če je dotična piramida bila grajena v drugem času kot je bojda živel Merlin, dodaj v zgodbo še time-travel, pa je)

Glede idej o tem, da so nam alieni dali napredno tehnologijo ali vplivali na evolucijo ali da je celo življenje prišlo na Zemljo iz Vesolja:
pri iskanju izvora je to le slab izhod v sili, ki le odloži problem (recimo o izvoru življenja). Kako si lahko zadovoljen z odgovorom "življenje je prišlo iz vesolja; tranzistor so prinesli alieni" ?
A se nič na vprašaš, kako in kje natančno pa je prej tam nastalo življenje? Kako so se pa potem alieni dokopali do tranzistorja? Kdo ga je pa njim pokazal in jih naučil?

Kot sem že povedal, ni nujno, da bi kvaliteta oz. rezolucija originalnega posnetka morala biti po tvojih pričakovanjih.
Ne, ni nujno.
Razen če naj bi verjeli.
Potem je pa nujno.
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

BigWhale ::

> A se nič na vprašaš, kako in kje natančno pa je prej tam nastalo življenje?
> Kako so se pa potem alieni dokopali do tranzistorja? Kdo ga je pa njim
> pokazal in jih naučil?

Ja! ti pa res nic ne ves! njim so to pokazali alieni iz drugega vesolja iz prejsnjega vesolja, druga dimenzija!

username ::

Aja saj res. Sorči.

:D
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

PacificBlue ::

@Alien3001

PacificBlue: Bil sem sarkastičen, ne-izmerljiva ne-obstoječa energija pač ne pomaga...

Lepo, sam vseen mi ni jasno o kateri energiji govoriš?:\

PacificBlue ::

zanima me zgolj v katerih enotah (v čem) se meri bioenergija ker kar se meri se meri v nečem v metrih? watih? svečah? njutnih? amperih? prestah? kako da tega nihče ne ve


Mislim, da je vas veliko fizikov in matematikov tle gor,,a ne deluje na fakulteti za matematiko in fiziko dr. Igor Kononenko?? Pozanimajte se pri njem,mislim da se on ukvarja s podobnimi rečmi:)

PacificBlue ::

In ti izmirijo upornost kože...

Točno tako..če rezultat preseže normalne vrednosti. dobiš za nagrado korenčkov sok in en izvod revije Pomagajmo si.>:D
««
4 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ancient Aliens 2.

Oddelek: Loža
222578 (2110) T-h-o-r

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325956 (19705) Ziga Dolhar

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516487 (13897) Ziga Dolhar

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218598 (15620) Loocas
»

Denarja za iskanje Nezemljanov ni, SETI ustavljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23438704 (32146) jest10

Več podobnih tem