» »

UFO nad Kuala Lumpurjem

UFO nad Kuala Lumpurjem

«
1
2

infidel ::

Video
Skepticni, nevtralni, zagovorniki?
  • spremenil: infidel ()

Primoz78 ::

Zakaj so vedno posnetki takih stvari slabe kvalitete?

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Gwanaroth ::

Na Discoveryju je zadnjič kazalo, kako delajo te hoaxe. Naredijo majhne modelčke teh NLPjev, poslikajo in potem lepo zmontirajo. Nič kaj zapleteno.

So tudi pokazali en kratek how-to in končni izdelek je bil nekaj takega, kot ta UFO nad Kualo.
Lights often keep secret hypnosis..

BigWhale ::

Warp drive imajo! Ste vidl, kako na konc warpa stran? sam zgine!

Goldee ::

Hehe... Sicer je ta posnetek že star, ampak useeno |O. Sm mislil, da UFO-ti niso več popularni dandanes...
No, zdej se manjka pa samo še kakega Ramses234™, da se oglasi v tejle temi, ter pove dve sočni.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Kremenčkova ::

hrvaški mediji

Kaj pa če je vse res?

benqx ::

ja vse je res, nezemljani so med nami :)

Keyser Soze ::

Zakaj so vedno posnetki takih stvari slabe kvalitete?


Zato ker nihče ne nosi s sabo hi-res profesionalne kamere. :\ d00h
OM, F, G!

Vikking ::

V bosni: ufo

Goldee ::

Ne samo v Kuala Lumpurju, tudi v Nanjingu, na Kitajskem, se je pojavil isti leteči krožnik/cigara. Najbolj zanimivo pa je to, da je tudi stavba v ospredju ista. - klik.
Zdej naj se odločijo, kje so ga videli. :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

infidel ::

Ugotovil sedaj, Nanjing Kitajska naj bi bil prava lokacija in vir posnetka. Zadevo so na internetu preimenovali v KL, kar je napacno.

Nekoliko boljsa kakovost posnetka KLIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: infidel ()

dolenska ::

Sicer pa folk a vi sploh vrjamete v te UFO-te? Jaz vrjamem, da nismo mi edina živa bitja v vesolju. Sigurn so nastale razmere za bivanje tudi kje drugje v galaksiji. Sem pa rahlo skeptičen glede teh preletov nezemljanov. Vrjetno je kakšna oblika življenja kje v vesolju, ki je naprednejša kot smo mi, vendar kaj vraga bi naj počela pri nas in to že več kot 50let.
Zakaj so ti posnetki vedno nejasni in se vedno vidi samo mahno piko. Slike so vedno povečane in nejasne.

Scorpio23 ::

Zanimivo...:-)

M-XXXX ::

Če prav vem so že nasli dokaze o izvenzemeljskem življenju (na nekem asteroidu so bile neke bakterije)- Sm za to nebi dal roke v ogenj!

C4rtm4n ::

Strinjam se z MIDI !

WE ARE NOT ALONE!>:D
Respect my Authority!

Opkow ::

In ce smo mi (zemljani) naredili UFO-te, in se sedaj malo preseravajo naokoli? Mora biti vse neznano in nedefinirano izvenzemeljsko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

gumby ::

a si lahk predstavljate, kolk se mora sedaj smejat tip, ki je tole vse skup "posnel"? :D
my brain hurts

Goldee ::

a si lahk predstavljate, kolk se mora sedaj smejat tip, ki je tole vse skup "posnel"?

Jah, pač, še eden izmed mnogih. |O
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

delfinus ::

Ce je posnetek fake, je eden izmed najboljsih dosedaj, ce je pa priseten pa tudi prav, nic takega, pac so se mal ustavili, scekirali in odbrzeli.

Goldee ::

Zakaj točno je najboljši do sedaj? Meni se ne zdi čist nič posebnega. Tud v Matrici Neo leti, pa zgleda ful resnično.8-)

Sam sicer spadam med skeptike, se pa strinjam, da nismo sami in dopuščam možnost obstoja inteligentnejših bitij, kot smo Zemljani. Pravzaprav, bi nas uvrstil med manj razvite oblike življenja v vesolju, saj še tega ne vemo, zakaj obstajamo (vendar, to je že offtopic).
Ampak človeška naivnost pač ne pozna meja in jo je lepo izkoriščati. :) Sploh pa so bili NLP-ji vedno interesantna zadeva, pa sem mislil, da je zadnje čase zanimanje popustilo, ampak, očitno ne.

Mal offtopic..
Tale krožnik v trenutku pospeši in prav zanima me, kako to vpliva na potnike. Seveda, high technology.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

SanAndreas ::

mislim d nč posebnega ne vpliva na potnike :\
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

sid911 ::


levi zgornji del slike poglejte
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Jackal ::

Tale krožnik v trenutku pospeši in prav zanima me, kako to vpliva na potnike. Seveda, high technology.


Še nisi slišal za Inertial Dampers? >:D
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Vajenc ::

levi zgornji del slike poglejte
Je to tvoja fotka? Mogoče je le mušica letela mimo objektiva.

epona ::

Men je tud zanimivo.

Drugač so pa res ti posnetki pa fotke zmer nejasni.
Tisti k so pa lepo ostri, so pa skor očitno fejk.

Drgač pa je vesolje malenkost preveliko da bi lahko bli mi sami v njem. Se vam ne zdi.


Kaj pa če smo mi na zemlji samo en majhen eksperiment k se ga grejo vesoljci in nas med preleti nadzirajo in zbirajo podatke. :D 8-O :D
Thomas - ovca transhumanizma.

krneki ::

Evo vam še moj NLP! :D :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krneki ()

DimmniBurek ::

Jest mam pa duhove v sobi:
:\
There Is No Stronger Drug Than Reality

Pegaz ::

Enkrat je bila tema tukaj na Slo-Techu, ko je en model bil zares trdno prepričan, da NLP zares obstaja in ga ZDA prikriva, da Mars sploh ni rdeč temveč moder in da je na njem voda, ipd. >:D

Keyser Soze ::

@krneki
A tisto tam na njivi? Kaj a je kar pristal al kako? Ja čist divje, kaj naj rečem. A ste se kej pogovarjal? Al pa karkoli? Stiki, prvi vtisi?8-O

@DimmniBurek
Jeah right duhovi. Mal preveč ste porastafarjeni. Pa vsi zapohani... Pol so pa duhovi po sobah ja.:P
OM, F, G!

ivanuscha ::

Ja res je hehe. :D Nick je meu pa Ramzes, če se ne motm.

Goldee ::

Ne motiš se! :D
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

benqx ::

Tole fotko sem posnel 26.5.02 zvečer.Dolgo sem premišljeval, ali bi jo sploh kdaj komu pokazal.Obstaja samo tale fotografija, ker je dogodek trajal največ 2-3s.Slika je bila posneta v Velenju iz terase enega bloka.

bastadu ::

Evo da objavim sliko namesto tebe:


Komentar: :\

ajin ::

Obstajajo, tudi ce bi jih sami videli, ne bi verjeli. Prehj bi se oklicali za nore, In ce bi jih videl se va prijatelj, vasa mama ... bi vseeno ne verjeli.

JAz recem, 100% obstajajo.

DominusSLO ::

JAz recem, 100% obstajajo.


Hvala, ni več razlogov za dvome.

Matheeew ::

Hehe... je tkole ja. Tud jst verjamem v te zadeve 0...al pa rajši kar -1 :D

Je pa vseeno dobro vprašanje. Kaj bi naredili če bi res videli neko tako zadevo....in to jasno in v glavi brez dvoma.

p.s.: in brez LSD-ja;)

Uros!no ::

Te teme o NLP na slo-techu me vedno znova nasmejijo :D .

BigWhale ::

Mene pa ne, ker so skrajno resne!!!

gumby ::

samo so pa svinje tile nezemljani... a se res morajo vedno prikazat le za trenutek, pa se to samo povprecno netalentiranemu fotografu?
my brain hurts

SanAndreas ::

benqx -> ma kaj je tale res pravi NLP nad Velenjem ali si ga mogoče samo zmontiral v pcju? :\
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

MihaFirst ::

hja... zakaj pa ne v resnici?

moj frend je z družino enkrat ko so se tam mim ptuja pelal vidu leteče krožnike. 8-O Tam se je več avtov ustavl in vsi so gledal in baje so neki krožniki kr letel tam gor. Jst mu popolnoma verjamem. Ne rečem da so bli vesolci, ampak verjamem da so vidl. Ne vem zakaj bi si zmislu.

To vse kar vidimo na filmih je pa enako.

EDIT: Sem si pogledal NLP iz Velenja slikco.... Moje osebno mnenje je, da ni PC izdelek. Dopuščam možnost da je resničn al pa da je kak štos z discovery-ja uporabu.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Pr nas doma so leteci krozniki, ce se z Gaby skregava...

Res!

MarkV ::

suntrace1 ::

V 40ih po koncu vojne se je zgodila manjša invazija letečih krožnikov nad Washingtonom, več deset tisoč prijav, če ne sto tisoč prijav je bilo na policiji in splošna panika po medijih. Takrat je vojska uradno dala naznanit, da bo naredila preiskavo in objavila rezultate. Seveda čez par dni so bili rezultati, da so bili klicatelji nori, pijani, bla-bla-bla in glej ga zlomka, dan kasneje se je pojav ponovil in vojska je bila povsem osramočena in diskreditirana. Zelo podobno je bilo nedolgo nazaj, ko so celo na RTVSLO med poročili pokazali posnetek mehiške vojske, kjer letalo spremlja večje število UFO video posnetek

Sicer pa UFO je zelo stara stvar, še med vojno so piloti poročali o spreljevalcih, imenovanimi ''Foo fighters'' in so bili povsem splošno znani med pilot obeh bojišč, tako evropskega, kot pacifiškega. Še v učbeniku za pilote USAF je bil uradno poglavje, ki je opisoval ta fenomen.

V USA je nastalo dokaj močno gibanje bivših in aktivnih vojaških in letalskih strokovnjakov, ki so naveličani diskreditacije ter sramočenja s strani vlade in javnih medijev in so se zrdužili pod okriljem Disclosure project, ki deluje ravno z namenom javnosti podati znanje, da se na nebu dogaja nekaj čudnega. Vsi so priznani profesionalci s svojega področja - svetovalcev predsednikov, kontrolorji letenja, piloti in celo astronavt Apollo misij (pozabil ime),....

http://video.google.com/videosearch?q=disclosure+project

asus ::

Ja jst vsak dan pijem kavo iz marsovci:D

Tic ::

Dva shota iz prvotnega clipa.

persona civitas ;>

MarkV ::

Saj je zelo lepo vidno da je fake.:D

Vikking ::

suntrace: zanimivo je tole o "foo figters". Ampak so me teorije in razlage prepričale da so UFO pač najlažja razlaga, ko gre za pojav ki ga ne razumemo. Poglej si malo hipoteze za te foo figterse, jih je ogromno. Recimo razlage za foo fighters je tudi "St. Elmo's fire", "Ball lightning", "Hessdalen lights. ", "ghost lights", "swamp gas", "Will o' the wisp", "piezoelectric effect"....

Tic ::

Vikking: Kako boš pojasnil s temi tvojimi fenomeni to, da pričajo o kontakih z nezemljani. Menda imajo celo katalog 'vrst'...?
persona civitas ;>

BigWhale ::

> Še v učbeniku za pilote USAF je bil uradno poglavje, ki je
> opisoval ta fenomen.

Kopijo bi prosil.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516479 (13889) Ziga Dolhar

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218583 (15605) Loocas

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441755 (32795) STASI
»

UFO tehnologija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20216702 (11992) dukenukem

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2990160597 (114735) Stepni Volk

Več podobnih tem