» »

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

««
60 / 60
»
»»

Nejc Pintar ::

Ok, ni se mi dalo brat celega posta.

Kakšne karte na mizi? Ne moreš če maš enga nizkega platlca na mizi trdit da maš škisa.
In potem gre ramzi sam zase trdit da je človek vreden spoštovanja. PA če to ni samovšečnost naj me koklja brcne!:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Ramesses II ::

Nejc Pintar: In potem gre ramzi sam zase trdit da je človek vreden spoštovanja. PA če to ni samovšečnost naj me koklja brcne!:\.

LOL...Sej si zabaven, ampak pol ne omenjaj,da so drugi "beliverji", če sam verjameš že temu, kar Thomas izjavlja! :D no comment, naprej!

Ps; Ajin, ne rabiš dokazovat tega. Pusti naj govorijo kar hočejo...Da so beliverji sem lepo razložil že kar nekaj časa nazaj. Zato ne rabimo odprit ponovno istega poglavja.
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

iggy ::

Če bi se vsi ravnali po občutkih, bi danes človek bil sigurno 1000 let naprednješi, če ne še več.

No zdaj si bomo pa še vice pravili, imamo drugo temo zato.

Vse bolj se mi pa zdi da ramzi AjiNA obravnava kot učenca oz. kot njegov podmladek in mu daje nasvete itd.
Hey, you're fat!

Jst ::

nepravilna uporaba vejic;

prva ter vcasih druga crka velika;

(ne)uporaba presledkov;

editiranje odgovorov;

preusmerjanje pozornosti, ko gre eni osebi slabo z argumentacijo;

nelogicne povezave stavkov v povedi;

Ramesses II ::

Iggy, Ajina omenjam, ker je največ argumentiral temo. Pozna Sumersko zgodovino boljše kot vsak uporabnik na Slo-techu in mislim, da je vreden tega, da ga spoštujem, saj je največ pripomogel k temi, ker je edini obravnaval BISTVO teme. Je še dosti takih, ki so povedali točno kaj mislijo, in to spoštujem. Nekateri(ponavljam) se samo iskazujete, in nevem kaj še zraven. Medtem, ko kvarite dobesedno ogled foruma. Sorry. Ne govorim konkretno zate iggy, ampak marsikdo pred tabo. Ti si še najboljši od določenih.

Konktetno ti povem, da spoštujem REALISTE! Edino realisti imajo zmožžnost presojanja, ne pa tisti, ki verjamejo pravljicam in zgodbicam na spletu. In na tvojo žalost jaz ne spladam med beliverje, ampak med realiste. Sedaj lahko vidiš, kdo presoja po stereotipih in kdo presoja po realnosti.

Ps; Puberteta ti daje marsikatero veselje, ampak tudi marsikatero lekcijo, ki jo spoznaš kasneje z leti. Tako, da take uporabnike nebom nikoli obsojal, ker sem bil sam enak. Vem kako zgleda bit "najbolj pameten" in se ravnat po ostalih. Ampak, ko presežeš 25 leto, začneš gledat malo drugače na življenje, skratka z odgovornostjo in paziš komu kaj rečeš ali naprej mečeš.
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

ajin ::

RAzmes bolj ko jih berem bolj verjamem prerokbam Izaije, in besede Jezusa:

"Svetega ne dajajte psom, in svojih biserov ne mečite svinjam, da jih ne pomendrajo z nogami in se nato obrnejo ter vas raztrgajo.«

Kdo je torej največji v nebeškem kraljestvu?« 2 Tedaj je poklical k sebi otroka, ga postavil mednje 3 in rekel: »Resnično, povem vam: Če se ne spreobrnete in ne postanete kakor otroci, nikakor ne pridete v nebeško kraljestvo! 4 Kdor se torej poniža kot ta otrok, bo največji v nebeškem kraljestvu, 5 in kdor sprejme enega takega otroka v mojem imenu, mene sprejme.«

Prihod Sina človekovega
(Mr 13,24–27; Lk 21,25–28)
29 »Takoj po stiski tistih dni
bo sonce otemnelo
in luna ne bo dajala svoje svetlobe.
Zvezde bodo padale z neba
in nebeške sile se bodo majale.
30 Tedaj se bo pojavilo na nebu znamenje Sina človekovega in tolkli se bodo po prsih vsi rodovi na zemlji. Videli bodo Sina človekovega priti na oblakih neba z močjo in veliko slavo. 31 Poslal bo svoje angele ob močnem donenju trobente in zbrali bodo njegove izvoljene od štirih vetrov, od konca do konca neba.«


Zato jim govorim v prilikah, ker gledajo, pa ne vidijo, poslušajo, pa ne slišijo in ne razumejo.
V njih se izpolnjuje Izaijeva prerokba, ki pravi:
Poslušali boste, poslušali – a ne boste doumeli,
gledali boste, gledali – a ne boste videli.
15 Otopelo je namreč srce temu ljudstvu;
z ušesi so težko slišali
in zatisnili so si oči,
da ne bi z očmi videli,
da ne bi z ušesi slišali,
da ne bi v srcu doumeli in se spreobrnili
in da bi jih jaz ne ozdravil.
16 Blagor pa vašim očem, ker vidijo, in vašim ušesom, ker slišijo! 17 Kajti resnično, povem vam: Veliko prerokov in pravičnih si je želelo videti, kar vi gledate, pa niso videli, in slišati, kar vi poslušate, pa niso slišali.«

Ramesses II ::

Tisti, ki res ne verjamete da je Ajin=ramzes postavite miškin kazalec na nick name in boste videli, kdo je prijavljen in kdo ne. Tako, da ne pustite se manipulirat. Mi je žal da tega nisem prej povedal, ker sem mislil, da to že veste.:\
Ptah-Seker-Osiris

Stepni Volk ::

Slab argument si si izbral. Odsotnost ni dokaz.

Lahko imaš na istem računalniku dvakrat odprt IE.
Lahko imaš dva računalnikai in preko enega se povežeš preko ADSL recimo na SIOL, predko drugega na ISDN na volja.net. Različna IPja. Istočasna prisotnost.

Ramesses II ::

In pol ste vi meni neki Slovenci, preberite si besede, katere Ajin posta iz Literature. Metafore, občutki, izražanje, prispodobe,...Eeh. sej je vse zastonj. :(
Ptah-Seker-Osiris

Nejc Pintar ::

Ok, 2 browserja ni problem odpret:\

sicer pa:
lol@Edino realisti imajo zmožžnost presojanja, ne pa tisti, ki verjamejo pravljicam in zgodbicam na spletu.

Pa ramzi(ajin) mi se pa v precej točkah strinjamo. Samo da jih vi2 ne upoštevata:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Thomas ::

> Tisti, ki res ne verjamete da je Ajin=ramzes postavite miškin kazalec

Vedno več nas je, ki verjamemo, da Ajin=ramzes.

Sicer sta oba precej ... da ne rečem kaj ... ampak je Jst lepo naštel, kar je sumljivo podobno pri "obeh".

Dopuščam pa, da misliš Ramzes, da sta vidva v resnici v dveh telesih.

Dopuščam MPD.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ajin ::

Poslušali boste, poslušali – a ne boste doumeli,

gledali boste, gledali – a ne boste videli.

Otopelo je namreč srce temu ljudstvu;
z ušesi so težko slišali in zatisnili so si oči,
da ne bi z očmi videli,

da ne bi z ušesi slišali,

da ne bi v srcu doumeli in se spreobrnili

in da bi jih jaz ne ozdravil.

Blagor pa vašim očem, ker vidijo, in vašim ušesom, ker slišijo! 17 Kajti resnično, povem vam: Veliko prerokov in pravičnih si je želelo videti, kar vi gledate, pa niso videli, in slišati, kar vi poslušate, pa niso slišali

Žalostno!:'( :(

JAz sem koncal!

Gundolf ::

Stepni, ne ti inženirja računalništva učit kako se (ne) da ugotovit ali sta uporabnika dva ali eden. On bo pa ja vedel :D

Tole sem se spomnil, pa mi je bilo presmešno da nebi zinil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gundolf ()

Ramesses II ::


Lahko imaš dva računalnikai in preko enega se povežeš preko ADSL recimo na SIOL, predko drugega na ISDN na volja.net. Različna IPja. Istočasna prisotnost.


StepniVolk, Forum koristi mySQL ali Java katera vse zapisuje v log. In če je označba ONLINE, lahko sam veš, se da marsikaj preverit, samo če hočeš. Ampak uporabnike ne bom napeljeval k zvijačam ampak k pameti. V večini normalni uporabniki imajo kabelsko linijo ali ADSL, in ne uporabljajo več analogne telefonske linije in nemogočih povezav.

Tukaj je malo računalničkih frikov (v moji temi) , ampak tisti, ki so očitno pošteno uporabljajo svoje znanje.

Lahko imaš na istem računalniku dvakrat odprt IE.

StepniVolk, kaj temu res verjameš? :D

Sej, če uporabljajo Linux oz. že na WinXP lahko preveriš časovne termine prijave in takoj vidiš, kdo preskakuje iz enega nicka v drugega. :D
Ni težko...Pa ne rabiš pogledat niti IP-ja.
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

iggy ::

AJin zdej dobivam čist drugačno mnenje o tebi, mnogo bolj pozitivno. Ali si mogoče pridigar pri nedeljski maši ?
Hey, you're fat!

Nejc Pintar ::

Pravzaprav sploh ni treba z enmu prek ADSL z drugim pa prek dial-up. Prek večine DSL ponudnikov imaš lahko več IPjev:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Ramesses II ::

Prek večine DSL ponudnikov imaš lahko več IPjev:)

Nejc ne razlagaj neumnosti...Kaj ti menjavaš IP kot spodnje gate?

Preberi prvi del tvojega odgovora in razmisli, če ti vse štima. :\
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

Stepni Volk ::

Pri Siolu IP po defaultu ni fiksen.

Nejc Pintar ::

Pravzaprav imam ves čas 3 IPje, enega za server, enega za moj PC, pa še enega za bratov PC. IP pa menjam minimalno 1x na 24 ur (SiOFF me diskonekta).
Lahko je biti prvi, če si edini!

Ramesses II ::

Pri Siolu IP po defaultu ni fiksen.

Mislim, da res ni statičen ampak tudi ne moreš menjavat IP v roku 3 secund.

Nejc imaš router?

PS; ej čist ste me zavedli Offtopic...:|
No sam tko, da vam povem, jaz obvladujem vse preko switcherja...imam en prenosnik in terminal. Ampak samo 1 statični IP naslov za splet.(lahko bi shekal še enega sam se nočem kregat s operaterjem) Prehodnost zadostuje mojim potrebam, in nimam serveraja.

EDIT: Spremenil nekaj osebnih podatkov. :D
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

Nejc Pintar ::

@ramzi: pri SiOFFu imaš 4IPje v osnovnem paketu. Pa če bi imel router(ne rooter) bi imel le en IP za vse. očitno boš moral še enkrat tale tvoj faks predelat, ker to smo mi jemali v 1. letniku sr. šole pri informatiki.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tuilen ::

Še vedno mislim, da ljudje dokler ne bodo začeli verjeti ne bodo napredovali v višjo duhovno sfero in dokler bodo skomignili z rameni v svoji nevednosti ko se pred njihov nos servira jasen in nedvoumen in čisti TOliko časa bodo neumnosti na svetu in toliko časa bo nevednost prevladovala pred vednostjo.
dokaz je na dlani:
http://www.google.com/search?hl=sl&q=ufo&btnG=Iskanje+Google&lr=

ČE lahko sedaj še kdo trdi da je vse skupaj laž se laže sam in ni v višji sferi bivanja.
Ker Dokazi govorijo sami zase in so jasni in neovrženi.

Saj vam pravim, sše jokali se boste vsi ki ne verjamete in ki ne razumete.
ker bo prepozno ko bo enkrat tudi vam jasno.
Duhovnost ni kar tako, so že budisti dolgo nazaj prakticirali stik z nezemeljskim. ČE ne verajmete je to vaš problem.
Dokazi so na dlani samo povohat se jih more.
http://www.google.com/search?hl=sl&q=buddha&btnG=Iskanje&lr=

šE kak link ????????????? haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tuilen ()

gzibret ::

Moderatorji so včasih rekli takole: "Tema se je izrodila. Zaklepam."

Mislim, da bi to sedaj bil primeren ukrep.
Vse je za neki dobr!

krneki0001 ::

TUILEN tadruga slikca ki se pokaže če odpreš tale tvoj link je dokazano 8 letna punčka, ki je padla iz čolna in se utopila v morju, rana na roki in nogi je pa od morskih živali.
Tko da tukaj ni nobenega vesoljčka. Res pa ne vem zakaj se ta tema ne zaklene, ker je itak že brezpredmetna - ni dokaza za in ni dokaza proti.

Gundolf ::

Kaj je tale Tuilen resen ali sarkastičen? Sploh ne vem...
Ramzes, ti se pa kot že velikokrat v tejle temi, s svojim neznanjem lezeš globje in globje v jamo, ki si si jo sam izkopal. Raje pusti preverjanje identitet tistim, ki to znajo delat.

Mati ::

Ramzes nisi mi odgovoril na vprašanje, če si pripadnik jehovih prič. Odgovoril je ajin, po tem torej sklepam, da sta isti osebi ali kako si razlagaš da ajin namesto tebe odgovarja?

Si zamešal nike? Daj mi prosim odgovori na vprašanje, če lahko. Lahko tudi napišeš kakšne vere si.
Jaz sem v bistvu krščen, opravil sem birmo in te zadeve, vendar v cerkev ne hodim. Da ne boš rekel, da jaz pa nočem povedati.

iggy ::

Je že poeditirov. Veš Ramzi kaj je sramota? Da človek ne more napisati 2 uboga stavka ne da bi se zmotil, kot bi se AJin izrazil je to žalostno :'(
Hey, you're fat!

Ramesses II ::

Iggy, editiram, ker se prilagajam. Ne se obremenjevat s tem. 0:)

Dodajam misli, dodajam besede,... Če govoriš iskreno je to velik problem usklajevat.
Ptah-Seker-Osiris

Ziga Dolhar ::

> Dodajam misli, dodajam besede,... Če govoriš iskreno je to velik problem usklajevat.


Iskrenost je potrebno revidirat?
https://dolhar.si/

Ramesses II ::

Iskrenost je potrebno revidirat?

Narobe si razumel, ampak pustimo stat. Raje, kot pa napisat 10 postov zaporedoma, se ti ne zdi?
Ptah-Seker-Osiris

iggy ::

Ramzi drugim govoriš naj povezujejo besede, ti pa neznaš oz. nemoreš napisati enega posta v enem postu.

ah ja...
Hey, you're fat!

Ramesses II ::

Povezat besede ali imeti 100 asociacij na sec. mislim, da je velika razlika. :D



Poišči izvor tega simbola (Glej desno).
Ptah-Seker-Osiris

Thomas ::

> Ramzes nisi mi odgovoril na vprašanje, če si pripadnik jehovih prič. Odgovoril je ajin

YESSS! Zdej se samo še z Matevom zmeniva, kdo ga je prej poguntal. Rajtam da on.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ramesses II ::

Sem lepo povedal Thomas. Samo prebrat moraš, Thats all! Ni težko, če se potrudiš ti bo uspelo.

Nisem pripradnik nobene sekte, ali kaj podobnega! 0:)

PS; Kaj je Ajin resnično pripadnik jehovih prič? Ta mi je pa nova!
Ptah-Seker-Osiris

Ramesses II ::

>Namreč toliko ga ne poznam, da bi vedel, take podrobnosti.

Sej se nasmejem s tabo in Matevom, ampak res, imate odnos do uporabnikov zelo površinski. Namreč, ne morem vedet, kdo se vse prijavi na SLo-tech, tako da ne obsojat ljudi brez podlage.

EDIT; Moram dodat, da ni vse Zlato, kar se sveti. 8-O
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

Tuilen ::

Prišel bo dan ko bomo hodili z roko v roki in z ramo ob rami z ljudmi iz drugih svetov.
Bil bo to nek čas sprave in sožitja, duhovnega napredka ki si ga sedaj večina ljudi niti zamisliti ne more
SAmočakajo nas da evolviramo do te stopnje da bomo sposobni komunicirati z očitnim.

očitnim o za nekatere tako težko dojemljivim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tuilen ()

Ramesses II ::

To si lepo povedal, Tuilen. Ne poznam te, ampak take besede, skrivajo veliko resnice.

Preveč omejitev imamo, da spoznamo našega "Očeta"(metaforično)!

PS: Ajin je zame dober človek, in kot takega tudi spoštujem in cenim. Do sedaj se je iskazal v taki luči. :\
Ptah-Seker-Osiris

Thomas ::

Neverjetno ... hehe .. čudo nezaslišano, kako se dobro razumeta. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

iggy ::

Dajmo ena aplavz za ramzija. Njegov prvi post prez editirajna (zaenkrat).

@tuilen: Ti pa mal preveri dozo tvojih tablet, saj je namreč prevelika oz. premajhna. Z takimi dobesedno "izpadi" le mečeš slabo luč na ostale beliverje.

Kaj če bi šli nazaj na on topic ne pa, da se gremo slepe miši. Čeprav za to, da bi šli nazaj na on topic tukaj ni več veliko možnosti zaradi trmoglavosti nekaterih BELIVERJEV, ki bodo še naprej mlatili prazno slamo o nas kako ne znamo argumentirati in nismo open mind community....
Hey, you're fat!

Ramesses II ::

Thomas, verjemi, da tudi mi2 bi se razumela, samo ne podpiraš mojih "teorij"(metaforično). Verjami mi, da so v svetu ( celo znanstvenih krogih), kar dobro podprte. Samo zasledil jih še nisi v nobene učbeniku. :D

Razsodnost pa taka. Tega jaz ne podpiram.

EDIT:--> Kaj če bi šli nazaj na on topic ne pa, da se gremo slepe miši. Čeprav za to, da bi šli nazaj na on topic tukaj ni več veliko možnosti zaradi trmoglavosti nekaterih BELIVERJEV, ki bodo še naprej mlatili prazno slamo o nas kako ne znamo argumentirati in nismo open mind community

Iggy, popolnoma te štekam in to ti gre na K.... Zakaj ti nebi mene "štekal"?

Tukaj je kočljiva točka, in sedaj pozabi vse ostale na Forumu in razmisli. In ne se izmikat ter sklicevat na vse "žive"možne izgovore. Ker predvidevam vsako tvojo potezo!

--> Zame ima vsaka beseda velik pomen, ker izraža čustveno inteligenco.
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

Stepni Volk ::

Glede na nesposobnost udeležencev v tej temi, da bi debatirali v razumnih mejah argumentov in proti argumentov, temo zaklepam.
««
60 / 60
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25326011 (19760) Ziga Dolhar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441852 (32892) STASI
»

UFO nad Kuala Lumpurjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566560 (4721) Tic

Nezemljani in življenje na drugih planetih (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
46434500 (28253) Stepni Volk
»

UFO ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826447 (5418) nuclear

Več podobnih tem