» »

UFO Area 51 - The Alien interview

UFO Area 51 - The Alien interview

««
2 / 12
»»

BigWhale ::

> Jest mislm, da ljudje brez zunanje pomoči nismo nikakor mogli kr sami pogruntat
> elektrike.

Po mojem tud kolesa ne!

T-Majo ::

Če Nasa pa American Airforces, CIA itd kaj skrivajo jim to full dober ratuje. Politika se pač preveč vmešuje tja noter.

LeXani ::

Neki mora bit na tem. klik
Čas prve prijave 04.11.2005

destroyer2k ::

T-Majo

Eh Nasa sploh ne zna skrivat tako dobro informacije po eni strani. Vem da so eni v 80-ih razvili izloacijo katera je tako dobro izolirala da če bi imel v hiši takšno izolacijo bi se stroški kurjave zmajnšalo za 10-15x cena kurjave. Samo kasneje se pa ni to uporabil, ker je nasa odkupla pravice te izolacije in kasneje so skrili to stvar do javnosti.

jest10 ::

destroyer2k@
Edini problem takše izolacije je bil CENA. Ne pa kakšno skrivanje:\

T-Majo ::

http://argslovenija.6x.to/



Tudi ena zanimiva stran. Piše o tem, da naj bi bil tranzistor iz vesolja, pa o neki pošasti iz Nove Mehike. Njenega izvora ne poznajo. Pa tudi o znanstveniku in vojaškem oficirju, ki ve preveč.

Ziga Dolhar ::

Če nečesa ni moč najti na internetu/Googlu, je to zagotovo zato, ker skrivajo.

Ergo, če ni na netu, zagotovo obstaja!!!
https://dolhar.si/

destroyer2k ::

jest10

Hehe ne cena te izolacije bi bilo nekaj % dražje od današnje izolacije. Samo tako več denarja ko ima vlada njihova več denarja ima nasa, tako da ekonomično se tudi splača skrivati.

MadMicka ::

destrojer2k, glede izolacije: ali meniš, da izolacijo, ki so jo naredili američani pred 30 leti, ne zna noben drug na tem svetu narediti? Ali nemara meniš, da ne smemo tega narediti?

Dejmo se tkole zment. Destroyer2k, T-Majo, berita eno leto npr.

- http://www.kvarkadabra.net/
- http://www.guardian.co.uk/

mi pa bomo v tem času prebrali linke, ki sta jih dala in druge podobne linke o UFO-tih itd. in se bomo potem o teh zadevah naprej pogovarjali.:)

Manu ::

Zanimiv je ta intervju.

Mislim, da je čisto mogoče. Verjamem, da nismo sami.

Zanimiv mi je bil pogovor z nezemljanom, ko je govoril o "duši" in njenem bivanju v telesu. Če je to govoril, potem je zgleda to pomembno.

Še najbolj zanimivo pa je to, da vse to že piše v indijskih vedah. Vsi duhovni učitelji govorijo o tem. Tudi ezoterika govori isto (reinkarnacija - duša potuje iz telesa v telo in se izpopolnjuje oz. izpopolnjuje svoje telo za njen popolnejši izraz).

Potem lahko sklepamo, da se evolucija dogaja na pobudo "duše" ali zavesti (če dušo definiramo kot zavest). Smrt je torej iluzija. Ideja "smrti" je posledica ujetosti zavesti v našem še nepopolnem telesu.

Zanimivo, kako se napredek močno povezuje z "duhovnostjo" (kakor to pač definiramo).

Samo ena zanimiva misel: kaj pa, če so ti nezemljani v resnici mi iz prihodnosti?

T-Majo ::

UFO Invasion at Rendlesham
Area 51 - Beyond Top Secret
The Roswell Incident Footage - Full Movie - From A Rare Bbc Broadcast
Ufo Coverup Documentary - Out Of The Blue
ufo invasion at rendlesham
UFOs & Paranormal Phenomena - Message from Another Dimension
UFOs 50 Years Of Denia
The Secret NASA Transmissions - The Smoking Gun
UFO - Area51 - Alien Interview
Ufo - The Original Footage - Archives 1947-1997 - (1-5)
UFO Incredible But True - Soviet UFO Secrets Revealed




Tukaj je še nekaj dokumentarcev. Verjetno so tudi na YouTube.

jest10 ::

A sedaj se dokumentarec reče že vsaki smešnici, ki se jo pobere na youtube?

Manu ::

A sedaj se dokumentarec reče že vsaki smešnici, ki se jo pobere na youtube?


A potem tudi bbc-jevi dokumentarci in cnn-vee novice in ostale, ki se pojavljajo na youtube so "vsaka smešnica"? Preveč na splošno pišeš.

Thomas ::

> Preveč na splošno pišeš.

Rajš mu verjem. Tole je VSE za lase privlečeno. Verjemem, da se ti zdi, da "nekaj pa že mora biti na vsem skupaj", ampak to je tvoja napaka.

NIČ ni na vsem tem.

Trust me.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ziga Dolhar ::

Thomas: ne žívi v zanikanju, odpri oči, in videl boš!
https://dolhar.si/

Azrael ::

Pismo ta tema je nova reinkarnacija 50 let laži in ostalih bla bla tem.

Za beliverje nekaj poučnih linkov, do tem na tem forumu:

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami
Nezemljani in življenje na drugih planetih
Žitni krogi, ki so postali tema o Piramidah

Edina zahteva je, da preberete vse, ne samo trditve, ki so vam všeč.

Veselo branje.
Nekoč je bil Slo-tech.

Manu ::

Rajš mu verjem. Tole je VSE za lase privlečeno. Verjemem, da se ti zdi, da "nekaj pa že mora biti na vsem skupaj", ampak to je tvoja napaka.

NIČ ni na vsem tem.

Trust me.


Ne morem ti zaupat. Le zakaj bi ti?

Jaz pa mislim, da je tvoja napaka, da misliš tako, da ni nič na tem. Vsak verjame v svoje, glede na informacije. Le zakaj je tvoja "vera" edina prava? Počneš isto, kar je počela v preteklosti religija... "Verjemite mi jaz vem," ... žal zgleda kot napihovanje.

Tudi, če bi ti pokazali posnetke z dokazi o nezemeljskih bitjih ne bi verjel. Ker slika bi bila pretemna, na videu bi bila lutka, ni mogoče, nekaj prikrivajo, eni bi radi služili, ni šans, in še ostali skeptični pomisleki. Čisto razumljivo, ampak samo to ... razumljivo, ne morejo pa me prepričati, da ni tako. Vedno obstaja odprt um, ki daje možnost ...

Žal, ne morem ti zaupat.

T-Majo ::

Off topic: A se splača pogledat The X-Files Movie (1998) ???

tonic ::

The X-Files Movie (1998), tak tak, ravno za Božič sem ga gledal; preveč ZF

Matev ::

zakaj so vsi posnetki teh ufotov kvalitete "šit od šita"

a nimajo kake normalen kamere - že z mojim mobitelom lahko dosežem boljšo kvaliteto

destroyer2k ::

Matev

Sej tudi v HD resoluciji ih maš samo še vedno ne more dokazat da je ufo pač en predmet je v zraku ki je nevidn našem učesu a kamera ga zazna pod nočno snemanje.

Matev ::

daj eno vsaj normalno kvalitetno sliko pokaži

jaz je še nisem videl


raznih lego kock ne pejstaj

dzinks63 ::

:)) Po zraku lahko leti marsikaj, človeška domišljija ne pozna meja: Gras Cutter flying, lahko pa tudi kaj veliko bolj tehnološko dovršenega.

destroyer2k ::

Tule mal tisto kar sem rekel en delček. Če te bo zanimalo bom poiskal v HD resoluciji. klik

Matev ::

Tule mal tisto kar sem rekel en delček.


ti se hecaš

pejstu si nekaj kar bi lahko bilo parodija na ufote - svetla pika na nebu
ja?

svašta

od kje ideja da je to kar alien

T-Majo ::

Ta je res bedna. Nevem zakaj bi se točno na tistem mestu in času pojavil ravno UFO. Vidi se samo pikica v slabi resoluciji. Spoh pa stavim da je z isto kamero posneto.

Matev ::

tudi če bi bilo HD

pikica, pičica v HD je
večpičje, mnogopičje

in nič drugega

ripmork ::

dolgo časa sem živel v zanikanju, češ, sej nezemljanov ni, to je le finta, čenča, stuff za filme delat...

danes pa so me tile linki, internetne slike iz nepreverjenih virov ter dokazi pristranskih medijev in oportunistov nedvomno prepričali...
šokiran sem, zdele ko tole pišem se dobesedno tresem...

žiga dolhar ma prav.
dosti je bilo skrivanja, hočemo resnico!

T-Majo ::

Nekaj od tega kar 100% res. Vprašanje je, kulk je res. Vse ziher ni, je pa dost.

Matev ::

jaz tudi verjamem da je nekaj pa res na tem
če je toliko slik na netu in na youtube - vse polno

T-Majo ::

Po drugi strani niti nevem, zakaj bi si ljudje to zmišljevali. Tv oddaje mogoče zarad dobička, sam tisti ko so pa v oddajah za interview pa verjetno nimajo honorarja? Ali pač? Dvomim. Niti nevem zakaj bi folk te slike gor devu, sej ne bo postal slaven zaradi tega. Govorim v primeru laži.



@RIPMORK: Enga kratkega spi, js bi ga tud. 2 bi. Hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

PaX_MaN ::

Govorim v primeru laži.


Ija, kako jih boš pa ločil od resnice? Mislim, halo? :\

destroyer2k ::

Saj sem rekel delček da je to so tudi recimo ko potuje ena stvar zelo hitro po našem ozračju in tudi je nevidna očesu našem tisti oblika je pa podobna kakšne rakete.

PaX_MaN ::

Kako prosim?

T-Majo ::

Pax_Man: recimo da ti ne verjameš v vse skupaj. Čist v redu po moje. Nič hudga. Tud sam nevem kaj naj si mislim. Enkrat verjamem drugič spet ne. Ampak priznaj da nisi 100% ne za eno ne za drugo. Torej globoko v seb puščaš odprte možnosti za eno in drugo. To govorim za vse, ne sam zate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

Matev ::

Saj sem rekel delček da je to so tudi recimo ko potuje ena stvar zelo hitro po našem ozračju in tudi je nevidna očesu našem tisti oblika je pa podobna kakšne rakete.


jaz sem ti pa rekel da prilimi kaj kar se vidi

če je ufo nam neviden je brezpredmetno razpravljati


eno slikco prosim - ampak vsaj kolikor toliko normalno - ne nekaj z parimi piksli

ker tisto kar si kot prvo postal kot največji tvoj argument imam jaz lahko na vsaki sliki - mal objektiv poprašiš in imaš piko

destroyer2k ::

Evo tule bom dav celi dokumentarec samo večino je krneki samo je pa notri tisto, kar hočeš ne vem točno pa na kateri minuto. Pa drugače ko nekateri tako naprej govorite ko kdo omeni UFO, če napišeš da je UFO ne pomeni da so nezemjani samo neznani leteči predmet.

klik

Matev ::

Evo tule bom dav celi dokumentarec samo večino je krneki


kr neki
ja

s tabo se je brezveze pogovarjati

/edit

si očitno enden tistih ki verjame če je le na televiziji in posneto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

PacificBlue ::

Sem mislil že prej kak post naredit na to temo,pa..;)
Sicer se opravicujem za mal offtopica, ampak mislim da zelo sodi zraven...
Jaz sem se s to temo(Nlpji, ugrabitve-obdukcije..itd) resno ukvarjal skoraj 10 let, prebral sem ogromno stvari predvsem prek neta, iz knjig in revij..se spomnite tiste Revije X, ki je izhajala tam od leta 1998 do 2003..nekaj takega?no še sedaj imam vse številke doma:D ..
v glavnem veliko sem prebiral od Billa Cooper-ja, Phila Scnheider-ja, David Icke-ja..Takrat sem zelo verjel v to, da nas obiskujejo nezemljani, da ugrabljalo ljudje, da nekateri nezemljani(ki so fizicno cist podobni nam) nam hocejo nic slabega, hocejo nam samo pomagati pri našem razvoju, da clovek se sploh ni razvil na zemlji, da prihajamo iz ozvezdja Pleyad..itd
V glavnem po letih raziskovanj me je nekak minilo vse skupaj..pa ne zato, ker se nezemljani niso pojavili ampak, ker veliko je bilo vmes laži in dezinformacije..tudi Bill Cooper je govoril o tem, da Ufo fenomen je v veliki meri pomagala ustvarit tudi Cia z pomocjo svojih agentov
..recimo Sacharia Sitchin z svojo knjigo Annuaki and the 12th planet je tak primer, pa tudi Seti project, pa Carl Sagan in še ostali..v glavnem namen vsega tega je, da nas nekatere temne sile(beri Illuminati) hocejo držati v strahu in prepricanju da obstaja nezemeljska grožnja..zato so posneli tudi Independent Day,pa Aliena, Alien vs. predator..itd.tukaj se takoj vidi, kako lahko je z nami manipulirat,,preko tv-ja, interneta, casopisa,,ljudje smo vsak dan pod takšnimi manipulacijami, da se tega nic ne zavedamo..veliko vecji pomen bi raje dal zato na raziskovanje teh skrivnih družb oziroma Illuminatov, ker oni na celu z svojimi lutkami, kot so George Bush,Putin Chavez,Ahmadinejad in ostali..ti so najvecji cloveški sovražniki..njihova želja je totalna kontrola pred letom 2012..yeah cipi in mark of the beast...zakaj pravim 2012..oziroma tocneje 23.december 2012 se bo majevskem koledarju koncalo štetje..koncala se bo ena doba in pricela nova doba..doba Vodnarja..to je zelo pomemben datum, ker takrat naj bi ljudje prišli na višji nivo zavedanja, na višjo frekvenco..to bo cudovit kozmicen dogodek..in zato pa,ker tega Illuminati nocejo se dogaja na svetu toliko nasilja..oziroma še veliko vec ga bo..vse do 3 svetovne vojne..ki bo pa zelo kratka ampak zelo unicojoca(tukaj mislim na miljarde mrtvih)...sami vidimo oziroma cutimo, da se cas spreminja, da mogoce na Zemlji le ni tako varno, kot je bilo vcasih, da voditelji razlicnih držav vlecejo ene poteze, ki nimajo skoraj nikakšnega pozitvnega vpliva in da vedno bolj plujemo proti skrajnosti..Že samo ta Eu..to je samo predhodnica fašisticne svetovne države..kako naivno smo šli v to, da bomo lahko svobodno potovali, da ne bo vec mej, da bomo dobili euro..yeah vidimo zdj kako fajn je..še ustanovno pogodbo smo podpisali in kljub temu 95% državljanov ne ve kaj za vraga smo podpisali..s tem smo namrec prevzeli evropsko ustavo in ko jo bo ratificiral še naš parlament naše slovenske ustave ne bo vec..o vseh zakonih se bo odlocalo v bruslju..s tem pa dobijo nadzor nad nami..nad našo državo..

Ta posnetek intervjuja z nezemljanom sem pa že videl par let nazaj..in če je resničen ali ne lahko samo špekuliram..tako kot vi:))

Tukaj bi doddal še par linkov od Billa Cooperja:

klik1

klik2

Zgodovina sprememb…

MTm2H37rqt7B ::

BS!

V Vodnarja gremo leta 2150 :P

Nobenih dodatnih zavedanj in frekvenc ne bo takrat. Cista fizika kako se zemlja rotira glede na zodiak.

Na 2150 let naj bi se menjavale te dobe (Ribi, Vodnar, itn.). Kot naj bi se ponavljali tudi plagiati 'bogov' (Jezus, ipd.).

Ce ste gledali Zeitgeist, prvi del, to zelo dobro razlozi.

Zgodovina sprememb…

Azrael ::

Hmm, samo malo ali ni bilo konec 90. let govora, da se majevski koledar izteče 2002 ali 2004, 23 decembra in to bo neke sorte sodni dan ali nekaj v tem stilu? Ali sem se samo narobe zapomnil in sem jih zamenjal s temi pajaci?

Sem pa ziher, da se bo 2012 prestavilo zadevo spet malo naprej, da bo šla šarada dalje. Res bi bilo škoda, če bi tak vic kar propadel, ane?
Nekoč je bil Slo-tech.

PacificBlue ::

Ne takrat se mi zdi da je bilo to v začetku maja leta 2005, ko so se poravnali planeti v našem osončju..to z majevskim koledarjem je pa nekaj čisto drugega..glej link..
Bomo videli kako se bomo smejali...;)

PacificBlue ::

@pux ja pardon vem da 2150 leta..bla je pozna ura pa sem mal pomešal:),,tk da takrat ne bo kakih zavednih sprememb ampak bojo prej leta 2012:)lp

Matev ::

veliko sem prebiral od Billa Cooper-ja, Phila Scnheider-ja, David Icke-ja..


beliverji ste nagnjeni k čaščenju osebnosti
in slepemu sledenju njihovih navodil

WarpedGone ::

destroyer2k pa še kdo:

Prosim, upoštevajte vsaj minimum slovnice (vejice, pike, velika začetnica). Ta čreva, ki jih obešate tle notri, niso za nikamor.
Potem pa naj vas kdo še resno jemlje? Đizas ...
Zbogom in hvala za vse ribe

PacificBlue ::

@Matev
Ma ne bluzi neumnosti...prvo kot prvo pojma nimaš kdo so ti ljudje(oz. kdo so bili.. William in Phil sta bila umorjena)..drugo kot drugo pa me nimaš nobene pravice opredeljevati, kaj sem jaz in kaj počnem..ker me sploh ne poznaš..če bi vedel kaj, bi to argumentiral, ker pa ne veš pa klatiš neumnosti..tako da pazi kaj govoriš oz. pišeš..

ivanuscha ::

Naj kdo prosim povabi ramzesa v debato, bo takoj bolj zanimivo. >:D

Nejc Pintar ::

inu vse njegove alter-ege vključno z ajinom
Lahko je biti prvi, če si edini!

Manu ::

Mislim, da nam je vsem jasno, da so povprečni ljudje nagnjeni k pretiravanju. Predvsem si upam trditi, da so na splošno izobraženi ljudje bolj verodostojni, če so bili priča nekemu nerazložljivemu dogodku.

Vemo in nam je jasno, da obstaja veliko potegavščin ali nesporazumov ter pretiravanj predvsem s strani povprečnih ljudi in tudi kakšnih organizacij, medijev, ki jim je namen neka slava, pozornost zaslužek ipd ...

V ugrabitve s strani nezemljanov ne verjamem in sicer ravno zaradi razloga, da ljudje pretiravajo. Preveč so "nerazumski" oz. v svoja doživetja vključujejo preveč čustvene komponente in premalo mentalne.

Ne morem pa zanikat možnost, da v realnosti taka plovila in nezemljani obstajajo. Še posebej, ko se kot priče vključijo izobraženi verodostojni ljudje. Mnogi od njih spregovorijo šele čez mnogo let, ker se bojijo, da jih bomo označili za neprištevne. Med njimi je tudi veliko takih, ki so bili ali so službeno prisotni (piloti, vladni uslužbenci, tajni agentje, vojaško osebje, zdravstveno osebje, znanstveniki ...).

Njihova pričevanja imajo večjo veljavo, kot pričevanje nekega povprečnega neizobraženega človeka, ki trdi, da so ga nezemljani ugrabili (v slednje osebno ne verjamem).

Manu ::

Imamo torej kar nekaj verodostojnih prič in nekaj dokaznega gradiva (slike, posnetki itd...). Vprašanje, zakaj so nekateri posnetki slabe kvalitete se lahko odgovori preprosto zato, ker v trenutku, ko se nekaj zgodi na terenu ni prisotna celotna televizijska ekipa, ampak preprosta kamera, mobilni telefon in to je skoraj vse.

Varnostne kamere tudi ne prinašajo neko kvaliteto. Kot je v primeru dokumentarca "The alien interview". (Tudi policisti, ko zahtevajo posnetke varnostnih kamer si s tem ne morejo vedno pomagati zaradi slabe kvalitete posnetkov - podjetja namreč varčujejo - četudi se je dogodek zgodil, ampak ga iz posnetka ni mogoče zanesljivo dokazati).

Če pa v tem "area 51" dejansko kaj obstaja in to želijo prikriti, potem je jasno, da teh posnetkov ne bo veliko, ker so zaščiteni. Nekaj pa jih le pride ven, ker popolno varnost ni mogoče zagotoviti.

Treba je tudi računati na možnost, da zaradi povečevanja varnosti v tem območju ne dovolijo vnosa mobilnih telefonov, kamer in podobno. Možno je celo, da sami ne dokumentirajo z videokamerami, ker vedno obstaja možnost iznosa tega materijala. Ne vemo kaj je tam notri. Ne vemo tudi kaj se zgodi z ljudmi, ki vedo veliko pa začnejo "peti".

Motivov možnih nezemljanov tudi ne poznamo in nimamo nadzora nad njihovim gibanjem in na splošno nad njihovo svobodno voljo. Pridejo kadar hočejo, pokažejo se kadar hočejo, odidejo kadar hočejo. Še posebej če domnevamo, da so bolj inteligentni od nas.
««
2 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ancient Aliens 2.

Oddelek: Loža
222610 (2142) T-h-o-r

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325986 (19735) Ziga Dolhar

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516519 (13929) Ziga Dolhar

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218632 (15654) Loocas
»

Denarja za iskanje Nezemljanov ni, SETI ustavljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23438791 (32233) jest10

Več podobnih tem