» »

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami

««
29 / 60
»»

Gundolf ::

Če že imajo američani in rusi ne vem kakšno tehnologijo že vse od druge svetovne vojne dalje, zakaj za vraga potem mečejo neverjetne kupe denarja v raziskave stealth tehnologije, raznih posebnih materialov, vektorskega pogona, supercruisinga, ramjet in podobnih novih vrst reaktivnih motorjev, boljših radarjev itd. Mislim - če že vse to imajo, v čem je potem point? Show za nas nevernike?

Edit: se opravičujem, če že imajo toliko boljšo tehnologijo, zakaj se potem ukvarjajo s takimi neumnostmi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gundolf ()

Thomas ::

Po moje raziskujejo ene par let, potem pa rečejo: Ah, jebeš tole raziskovanje, je čist prenaporno! in grejo v klet pobrskat med šaro privlečeno z dol padlih UFOtov in objavijo tisto.

Drugač si ne morem predstavljat.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ramesses II ::

Tudi,če imajo ostanke NLP-jev oz. pravih vesoljskih ladij, to ne pomeni, da vedo kako delujejo. Pol se lahko zopet vrnemo na "FooFigterse" in je jasno, da to niso bili naši. Vse kar so preštudirali in razvili je v tehnološkem napredku-stealth, vesoljskem programu in črnih projektih Skratka, danes podjetja niso več v državni lasti. Kar je najhuje. Včasih je bilo, ampak v 60ih so se privatizirali in danes služijo s prodajo orožja po celem svetu. Tehnologijo, ki so jo razvili pa uporabljajo za vohunstvo in za ilegalne operacije. Tako, da NASA in USArmy nimajo več nič pri tem. Zaradi tega, so zaskrbljeni in hočejo razkrit. Ker so organizacije postale tako močne, da so sposobne se upret zoper svetovni sili. In to tudi delajo. V AMeriki so začeli zajemat vse, ker imajo sredstva, moč in poznanstva. So v kooperaciji s CIO. To je edina državna vez. Drugače pa se imenujejo:NORAD, FAA, NRO, NORTRAP,...Sedaj jih je že malo morje. Teroristi, so maslo CIE! Tako kot napad 911, virusi,... Na vrhu CIE je George Bush senior, na vladi ZDA je BUSH mlajši, sorodnike ima na vseh najvišjih položajih. In NWO je prevlada nad celim svetom. Zdi se neverjetno, ampak vse gre v to smer. Tako se je morala tudi Evropa podredit temu in je že jasno, da so pod vplivom ZDA. Tako, da oni kontrolirajo medije, države, denar,...Vse je zapleteno, skušal sem povedat bistvo.

PS: Skratka načrt je zmanšati svetovno populacijo za 80%. Sedaj pa mi je že vseeno, če mi verjamete ali ne. Sej boste sami videli. Pogovarajal se bom samo še z uporabniki, ki vedo kaj govorijo.
Ptah-Seker-Osiris

Thomas ::

No, zdej nam pa razloži še to, kako je s tem povezana QWHBD!

Pa če je res, da se je na začetku pogajala z UHKR in KPRL.

A to sploh ni res?! :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ramesses II ::

Kaj se pa ti zopet zmišljuješ? Thomas?:\ Ma s tabo res neki ne štima...

PS:Če neveš kaj pomenijo krajšnice, imaš google? Poglej si!
Ptah-Seker-Osiris

Thomas ::

To je preveč tajno, Google ne pokaže tapravih linkov.

Ti boš to edini (mogoče) vedu.

Zdej če še ti ne veš ramzes, ne bomo zvedeli nikakor!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ramesses II ::

Full dober dokumentarec, čeprav je na skeptični bazi!!! Še skeptiki ne morejo razložit! Jasno se vidi, da zavračajo jasne trditve!!

omi-peterjennings_abc.[BT].avi PeterJannings_Seeing is believing!

PS: Thomas, priporočam ti, da se ukvarjaš z manj zahtevnimi temami!:\ Ta je dosti preveč zate.
Ptah-Seker-Osiris

Thomas ::

> Jasno se vidi, da zavračajo jasne trditve!!

Jasno! Čist jasne trditve, povsem jasno zavračajo. Si moreš mislit?

Jasno, da si ne moreš.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> priporočam ti, da se ukvarjaš z manj zahtevnimi temami!

Sej zato mi gre. Da se tale prezahtevna tema neha. Da se lahko spet ukvarjam(o) z enostavnejšimi!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

root987 ::

Če lahko en radar z agencijo za zračni nadzor zavzame cel svet, potem kr naj.

Pa Bush starejši ni direktor CIE že od leta 1977. Zdej, če niso vsi ostali njegovi nasledniki le lutke, bo nekako težko imel Bush mlajši kakšne družinske zveze v CII. Ostalo... nimam niti kančna energije za tisto.

Vse je zapleteno, skušal sem povedat bistvo.
Bemtiš, tak zapleteno pa mind-blowing da ordinary mind tega sploh sprocesirat ne more. No, morda ko bomo v protokolu pa bomo posedovali dovolj CPUja, bomo pa tudi ostali vse skupi nekako povezali in razumeli. Potem boš pa hepi, ane?

Al boš raje solid-state pa nas ne boš poskusil prepričat? :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Ramesses II ::

root987, nisem rekel, da je direktor :) ! Busheva družina pa je svetovno znana, da ima veze vsepovsod. Pozanimaj se!

PS: NORTROP LTD.
Ptah-Seker-Osiris

Gundolf ::

Pogovarajal se bom samo še z uporabniki, ki vedo kaj govorijo.
Kul, zase sem bil vedno perpričan da vem kaj govorim.

Ampak res Ramzes skor v vsakem tvojem naslednjem postu nekaj drugega trdiš. Ne samo da tu razen redkih izjem ne sploh ne dojemamo kaj praviš, saj tudi slediti ne moremo. Ko ima človek čas nekaj pogledat, kej prekontrolirat si ti tu že vsaj dvakrat zamenjal temo. Ok, verjamem da je tebi vse to isto oz. so ti teme povezane ampak dobro človek, če hoče kaj povedat se malo malu upočasni tempo. Drži se ene teme.

Azrael ::

@Ramzes324:

Thomas ti hoče (do)povedati, da imajo te kratice več pomenov:

FBI Federal Bureau of Investigation prvi zadetek Googla je kar pravi.

NORAD North American Aerospace Defense Command je že bolj zanimivo.

FAA Federal Aviation Administration in the United States
Federal Arbitration Act in the United States
Fleet Air Arm in the UK Royal Navy
Fuerza Aérea Argentina in Argentina

To so že verzije, ki jih pozna Wikipedia.

NRO: National Reconnaissance Office in zadetki, ki jih najde Google

NORTRAP pa je kaj? Txpo?

NAW New World Order ali vse sorte kar najde Google.

In tudi kratica CIA ni imuna na več pomenov

Kaj to pomeni za verodostojnost ?
Nekoč je bil Slo-tech.

Ramesses II ::

Azrael,če nisi opazil, Thomas sploh ne ve kaj hoče (do)Povedat!?
kar se tiče kratic, pa sam vidiš, da nisi rabil dosti! Če pa kaj res ne veš kaj pomeni, praši! Tako ti bom prej povedal kot, da govoriš kr neki! FAA je kontrola letenja in je samo ena. Veš, da ima vsaka oznaka več pomenov, ampak verjetno ne mislim združenje kmetov na polskem, če govorim o tehnologiji?!ane?|O

PS_Zato si brezveze pisal. Če pa rad govoriš namesto drugih, pol zamenjaj vse tiste, ki nakladajo, da bomo v temi imeli samo enega, ki bo klatil prazno slamo.:\
Ptah-Seker-Osiris

Thomas ::

> NORTRAP pa je kaj?

Jah to je nor trap.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ramesses II ::

Gundolf, vse to kar povem, je povezano, in ima isti pomen. Tema je samo ena in to je 50 let laži! IN vse kar omenjam, spada vmes. Smisel je samo eden. In vse se je začelo s prikrivanjem nezemljanov in njihove tehnologije. V to spadajo vse fizikalne teorije, matematika, tehnologija, iznajdbe, vesolje, raziskovanja, zgodovina človeštva,vse vojne, 911, NWO ali New World Order, dokumentacije, predsedniki ZDA, mediji, CIA, M15,KGB,....In še in še....vse pelje v propad človeštva in nekdo nam skuša nekaj DOPOVEDAT, da se zbudimo!!! IN nehamo verjet Cerkvam, Politiki,ker kontrolirajo vse informacije,...izkoriščajo ljudi, in vedno bolj očitno je vse skupaj. Zato pa so tukaj in nas opazujejo ter opozarjajo. Imajo zdaleč naprednejšo tehnologijo in prav tako inteligenco. To so isti ljudje kateri so se pojavljali v celi zgodovini človeštva! Nekateri jim pravijo bogovi, nekateri angeli, nekateri rešitelji, buddha, alah,....nekateri pa nezemljani! Njihova interpretacija je bila v skladu z našim razumom skozi celo zgodovino. In danes si to lahko razložimo, kot je, ker menim, da smo že dovolj napredovali in vemo kaj je tehnologija.
Ptah-Seker-Osiris

Matev ::

ne reče se: celo
ampak: vso

in pa nauči se že enkrat uporabljati presledek za ločili

root987 ::

Hell, jebi ga. Jaz se jim itak mislim pridružit pa z ali brez njihove pomoči zavzet svet.

Tak da, glej da se kdaj ne srečama v real lajfu.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Thomas ::

M15?

WTF?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

leinad ::

Heh, sem stavil pri sebi, da bo slej, ko prej prišel na plano s teorijo zarote o 9/11, in glej ga zlomka.


Dragi, Ramzy!

Prosim, postani bolj inovativen, ker si že preveč predvidljiv, kar pa je slabo za moje trebušne mišice, ki so zavoljo tega prikrajšane za vsakodnevno intenzivno telovadbo. Ker sem lenega tipa, se mi ne ljubi delati trebušnjakov in raje treniram ob tvoji pripravni pogruntavščini "Ramzy's conspiracy - trek".


V pričakovanju novih zarot,
tvoj največji fen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

leinad ::

M15?

WTF?


Mislim, ti pa si out, da ne veš, da se tukaj gre za kodna "top sekret" imena "top sekret" agencij.

Thomas ::

I see! M(en's room )15.

Top sekret.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

root987 ::

Da. Bazo imajo pa tu.

Zato pa isto ime.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Azrael ::

Mogoče M15 = MI5?
Drugače pa je M15 nestandardni metrični navoj.

Za NORTRAP, razen Thomasove definicije še nič (manjkaoč presledek med R in T).
Nekoč je bil Slo-tech.

Ramesses II ::

hehehehhee.....Ma res imete slamo v tintari:P :P ! Čudno, da sploh znate računalnik uporabljat! Očitno je, da se dandanes lahko vsak nauči....:P :P
Ptah-Seker-Osiris

Ziga Dolhar ::

Heh ... ramzi, kakšna je razlika med M15 in M16? >:D

(Je načeloma dobr vedt, jep ...)




Sori za enko ... sam skušam ostat on-topic.
https://dolhar.si/

Ramesses II ::

M15 raziskuje na območju VelikeBritanije!
m16 pa raziskuje na zunanjem območju v povezavi z VB!
Ptah-Seker-Osiris

Ramesses II ::

Za Nortrop sem že zgoraj napisal! sem napisal narobe! Zglavnem tukaj maste kar nekaj dela!

3.5 PROJECTS AND FACILITIES RELATED TO THE UFO/EXTRATERRESTRIAL MATTER

Copyright 1998 Steven M. Greer M.D, Prepared for Congress, 30 August 1996

EDWARDS AIR FORCE BASE AND RELATED FACILITIES

Government Facilities:

Edwards AFB

Haystack Butte

China Lakes

George AFB

Norton AFB

Table Top Mountain Observatory (NASA)

Blackjack Control

Aerospace Facilities

Northrop "Anthill" (Tejon Ranch)

McDonnald Douglas Llano Plant

Lockheed-Martin Helendale Plant

Phillips Labs (North Edwards facility)

THE NELLIS COMPLEX

Area 51/S4

Pahute Mesa and Area 19

Groom Lake

NEW MEXICO FACILITIES

Los Alamos National Laboratories

Kirtland Air Force Base

Sandia National Laboratories (SNL), Defense Nuclear Agency

Phillips Labs

Manzano Mountain Weapons Storage Facility, and underground complex

Coyote Canyon Test Site (N. end of Manzano)

White Sands Complex

ARIZONA

Fort Huachuca, underground storage facility, NSA and Army Intelligence complex

near Ft. Huachuca underground storage of extraterrestrial spacecraft and previously

autopsied extraterrestrial life forms

Others

Utah underground complex southwest of Salt Lake City, accessible only by air

Redstone Arsenal underground complex Alabama

Lawrence Livermore Labs

Cheyenne Mountain Colorado Deep Space Network, dedicated console for tracking UFOs

US Government Agencies with Current or Past Involvement

(Activities are compartmentalized into super-secret USAPS -Unacknowledged Special Access Projects, which means that they are not acknowledged to anyone, even those senior in the chain of command.)

NRO (National Reconnaissance Office)

NSA (National Security Agency)

CIA

Military Intelligence divisions (Army, Air Force, Navy)

Air Force Office of Special Investigations (AFOSI)

DARPA

FBI

Space Commands

others

Private Corporate Entities Believed To Be Involved

Northrup Aerospace

Boeing Aerospace

Lockheed Martin (various facilities including Denver research center)

BDM

E Systems

EG&G

Wackenhut Corp.

Village Supercomputing, Phoenix AZ

Phillips Labs

McDonnell Douglas Corp.

TRW

Rockwell International

Booz-Allen and Hamilton, Inc.

MITRE Corp.

SAIC (Science Applications International, Inc.)

Bechtel Corp.

others


1. Military and Government Witnesses Reveal the Greatest Secrets in Modern History

2. Disclosure Briefing Document1
Ptah-Seker-Osiris

Ziga Dolhar ::

Btw, a ma slovenska S0V4 tut kej podatkov o NLPjih?
https://dolhar.si/

Ramesses II ::

Disclosure Briefing Document2

Za brat je še preveč! Če hoče kdo vedet zakaj se gre, kar naj začne. Marsikateri odgovor na veše teorije.
Ptah-Seker-Osiris

Thomas ::

> M15 raziskuje na območju VelikeBritanije!
> m16 pa raziskuje na zunanjem območju v povezavi z VB!

Aaaaaa. Sem mislu, da sta to MI5 pa MI6. (M kot Moron, I kot Idiot).

Res nisem vedu da kot dve Matici. XV in XVI.

:| Hehe ... :|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ziga Dolhar ::

Thomas, čez 1000 postov boš citiran, da si se motil. Mogoče še prej!

>:D
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Gundolf ::

Ja ja tale imena raznih agencij so pa res preveč da bi jih mi neumneži razumel. V resnici sta M15 in M16, tisti MI5 in MI6 sta le fasada za skeptike :D

P.S. "m16 pa raziskuje na zunanjem območju" - če bi vezl el toliko iz konteksta bi še nekako šlo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gundolf ()

Ramesses II ::

Ziga, a je Thomas tvoj partnerček, da ga tako nagovarjaš? taprava2, en ma 22 drug pa 45 let!:P :P :P

Obnašata se kot pubertetnika!:D Verjetno imata veliko skupnega.:))
Ptah-Seker-Osiris

Alec999 ::

Vse je pojasneno na tem UFO videu, sploh tist kar povejo click.

Stepni Volk ::

Kako bom sedaj spal; ko vem, da so?

Alec999 ::

Jst tud nevem kako bom zdej spal k sem vidu video! 8-O :'( :8) :8)

Grey ::

ramses324:
Tisti organizaciji, kateri si omenil tu, sta najbrž res MI5 in MI6. Prvič slišim za M15 in M16(razen za ameriški puški seveda).

Glede tehnologije in napredka...eno so črni projekti, ki se dogajajo vsak dan, drugo je pa javnost(NASA, inštituti,...). Grem stavit, da je imela kakšna tajna sekcija vojske že prej air-breathing motorje in kakšno bolj napredno šaro. NASA in ostale organizaicje capljajo za njimi. Namreč tajni odseki imajo skoraj neomejeno količino kapitala za njimi.

Stepni volk:
Ma čisto lepo boš spal, ker moraš sprejet dejstvo, da obstajajo(mogoče tudi tu na Zemlji). Ubije te pa lahko že terorist naslednje jutro...:D

Aja...zakaj naj bi prikrivali obstoj nezemljanov...malo pomisli, kakšne filme gledamo. Ljudem so vcepili strah pred njimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Thomas ::

> Ziga, a je Thomas tvoj partnerček, da ga tako nagovarjaš? taprava2

Ne, on je iz M16, jest pa iz M15. Tko da ... se vidiva zlo mau.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

CCfly ::

A je v redu podpis ?
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Thomas ::

Mau je slashdotovski.

To je tam, kjer BW profili rojijo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BlackHole ::

Pa je imel Ramses prav.
LP Marko

Alec999 ::



Ce pogledte na sliki levo od helikopterja, boste videli Goa'uld simbiota :D



Sedaj moramo najti samo se vrata/portal! 8-)

Thomas ::

Tutankamon se je ubil z avionom?

Kaj je blo z Ramzesom?

:\ :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Meamoto ::

In vse se je začelo s prikrivanjem nezemljanov in njihove tehnologije. V to spadajo vse fizikalne teorije, matematika, tehnologija, iznajdbe, vesolje, raziskovanja, zgodovina človeštva,vse vojne, 911, NWO ali New World Order, dokumentacije, predsedniki ZDA, mediji, CIA, M15,KGB,....In še in še....

Mhm, in ko je Newtonu na glavo padlo gnilo jabolko, so tudi na veliko prikrivali nezemljančke.. Da sploh ne govorim, da je Osama v bistvu nekje iz Alfe Centauri.. :\

kronik ::

Ce nam nebi cerkev in podobni verski crap prala mozganov ze vec stoletij, bi bil nas razvoj ze dalec dalec naprej od danasnjega. Egipcani kot priseljenci iz drugega planeta? Mozno. Tehnologije pa ocitno niso zeleli delit s primitivnimi zemljani. Pa tud kaki ostanki teh plovil bi morali ostati ... ?

krneki0001 ::

Alec999 tisto je človeška ribica pred preobrazbo - zdej(sedanjost) ma že noge, boš mogu bl gledat.

Gundolf ::

Slovenski časopisi res vsako bedarijo objavijo. Za izgovor imajo pa dejstvo, da so bedarijo že pred njimi objavili v ruskem časopisu. Da je slika digitalno predelana pa itak že vrabci čivkajo.

Alec999 ::

wau nebivedu tvoja razlaga je veliko bolsa kot moja :))

Alec999 ::

un "helikopter" bi bil lahko kacji pastir :D





ostanejo se "tank", "UFO" in "letalo" anyone? :D
««
29 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25329247 (22996) Ziga Dolhar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58445432 (36472) STASI
»

UFO nad Kuala Lumpurjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567220 (5381) Tic

Nezemljani in življenje na drugih planetih (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
46437319 (31072) Stepni Volk
»

UFO ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
827212 (6183) nuclear

Več podobnih tem