» »

F1 - sezona 2005

F1 - sezona 2005

««
8 / 52
»»

Microsoft ::

Ja sklepas lahka po tem, da Renault p0wna Ferrari na celi crti.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Daedalus ::

Jah Šumi je prijetno presenetil, sicer pa bomo vidli jutri, ko bojo kvalifikacije potekale z dirkalnimi nastavitvami... Kimi pa je zgleda spušil časa zaradi lastne napake (frdamana mladina, ko preveč divja>:D ) Aja, še link. Okoli pol sekunde - kar bi ga prineslo na tretje mesto... Bo treba počakat na jutri.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tilen ::

Kimi je spet pil preveč pa je še mel mačka dans. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

TribesMan ::

Ja Kimi je imel spet eno pivsko turnejo po Finskem... kokr sem na slikah videl je bila koma :> Sam se cakam da mu bo Ron Dennis vrat zavil...

Drgac pa pol sekunde v tistem zadnjem ovinku je malo pretirana ocena. Po mojem je blo to bolj 2 ali 3 desetinke... Sej je res zajeban ovinek, se je kar nekaj folka tam odpeljalo malo predalec :>

Aja pa markca pogresam... kdo ve kje je? Ker bi mi prav prisla kaka popestritev dneva v vsem tem monotonem ucenju :>

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

SebaR ::

Sklepam po teh stalnih časih Ferrarija, ki niso šli pod 1:30
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Microsoft ::

TribesMan, mas kako konkretno sliko, da si jo ogledamo in pokomentiramo?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tilen ::



ena od novembra :>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::



Se ena :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Microsoft ::

Heh, te dve sm tud jst nekok najdu. Sicer pa zanimivo, da jih ni se vec. Pa ono je dobro, sicer staro, ko ga iz jahte dol vrze.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BigWhale ::

Nov rdec avto je precej dober... ;> Vsaj eden izmed njih ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Jackal ::

Jao... ker dolg Šumaherjev ksiht po Alonsovem hitrem krogu. >:D

SebaR ::

Toyota se je res dobro odrezala Ralf Schumacher je kr velik pridobil.
Scumi bi pomojem raztrgal tist ekran kjer je pisal da ga je Alonso prehitel :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

OrlyTM ::

Zakon ... MS napredoval v prvo vrsto ... to bo se zanimivo :D :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Denos ::

Jao... ker dolg Šumaherjev ksiht po Alonsovem hitrem krogu. >:D

Ker se je zavedal da je on vozo z praznim avtejom Alonso pa ne>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Denos ()

OrlyTM ::

Ce bi mal manj prepotentno nabijal in mal spremljal dogajanje, bi vedu, da je Alonso samo obdrzal prednost od vcerajsnjih kvalifikacij z praznimi posodami za gorivo! Danes, ko sta pripravljena na dirko, sta peljala zelo podobno hitro, s tem, da je MS storil napako na progi ...

Dirka bo pa kmalu ... phear you! Phear!! >:D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrlyTM ()

shock ::

A slučajno veš da ima MS mehkejšo različice gum? In to pomeni da kar dobro držijo cesto nekaj časa, potem popusti performance. Konec koncev bomo vidli saj nikoli ne veš kako bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shock ()

Daedalus ::

Ja, to je bila špekulacija na hrvaški televiziji tud - Šumi bi naj vozil na mehkejši različici Bridgestone gum, ki znajo ne preživeti dirke... Pa glede na to, kaj se je zgodilo Barichellu, bi znal tud dirkalnik ne preživeti dirke. Bo treba počakat še par ur...

Sam McLaren;( :\ Pizda, a vozijo na taktiko enega postanka, al pa so počasni, pa še Raikkonen se naj zamisli nad sabo. Da te prehiti testni voznik - to je pa že rahlo preveč:\ Malo manj pitja, pa malo več treninga bo treba očitno. Lani je vsaj po mojem občutku vozil precej boljše - če je avto zdržal, je prišel do točk, kvalifikacijska mesta je pa dosegal podobna, kot letos, s tem, da je MP4/19 bil sranje... Letos pa z avtom, za katerega vsi pravijo, da je hiter, nič:\ Vsaj zaenkrat. Samo če bi rad kdaj dejansko postal svetovni prvak, bo mogo malo več pokazat.

Alonso pa8-O Čisto neobremenjeno, hiter ko hudič... Če ne bo na štartu Šumaher poskušal kaj sumljivega, ma zmago v rokah. Pa seveda ob odsotnosti kakih mehanskih napak.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

TOP ::

MS je še enkrat dokazal da je mojster za lovljenje avta.Sedaj bomo vidli če bo kdo lahko držal Alonso na distanci kako bo ta reagiral,ker Alonso ko je pod prtiskom rad stori napako.Mislim da Truli ga lahko.MS bo moral upati da bo dirkalnik zdržal,kar smo videli pri Barikelu bo težko.

shock ::

TOP: Kako veš da dela napake ko je pod pritiskom? A si slučajno njegov psihjater? Samo vprašam tako mimogrede.

Daedalus ::

Mojster za lovljenje avta? Bullshit! Mojstri ne delajo takih lame napak. Tisto odnašanje zadka je bila posledica prevelike vstopne hitrosti v ovinek in prehitrega pospeševanja. Mel je ogromno sreče - ene 5km/h na uro več, pa bi ga zbrisalo s steze, da še zdaj ne bi vedel, kaj se mu je zgodilo... Če mi pa ne verjameš, pa lahko kaj takega probaš sam - rabiš RWD avto, pa en dober ovinek>:D

p.s. - mojstrsko vožnjo je pokazal Alonso - brez napak. Pa Trulli tudi ni po nepotrebnem opletal po stezi.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

TOP ::

To sem že probal in imam izkušnje stem .tako zgleda vožnja ko voziš nanož in MS je to storil.on vedno z drkalnika poskuša stisniti več kot je to možno.

ripmork ::

ja Alonso se mi zdi kar lepo napreduje iz dirke v dirko....brezkompromisna vožnja.
Vsekakor pa bo zanimivo videt Michaela v prvi štartni vrsti.

Microsoft ::

Kaki so zdej skupni cajti, da vidm, kak bojo kej startal?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

OrlyTM ::

teki...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Microsoft ::

Zdej pa po igrace, na drevo pa jokat!!!!!!!!!!:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

TribesMan ::

Moje sozalje rdecim... se vidimo cez 14 dni ;)

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Jackal ::

Zdaj so si pa pokvarili statistiko o nepokvarljivosti njihovega avta >:D
Pa spet bomo gledali tist njegov dolg ksiht. :))

shock ::

Veste kaj bi pa jest rad videl... to da bi letos ukinili dodaten tretji avto v petkovih testiranjih, pa da bi se Ferrari uvrstil na najvec peto mesto med konstuktorji...


TribesMan: Zgleda da se ti bojo sanje uresničile če bo šlo tako naprej.

overlord_tm ::

Če bi bil renualt ferarri, bi zdele že vsi trobil, kok dolgočasna sezona je pred nami :\ .

Ka je blo s šumijevim avtom? Mirkota ne prenesem, nemško pa ne zastopm preveč :D

shock ::

Če bi bil renualt ferarri, bi zdele že vsi trobil, kok dolgočasna sezona je pred nami


Ne ne. Letošnja sezona je bolj zanimiva.

Myth ::

Khm... a ni ravno markec_ rekel z njimi v slabem in dobrem? hehe... ocitno ne.
btw, danes sem letos prvic gledal formulo pa ni niti malo dolgočasna. se posebej ko sem videl da je Šovmaher skoraj svojo progo nardil. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

overlord_tm ::

Ne ne. Letošnja sezona je bolj zanimiva.


lanska je bila ista, z drugo ekipo na vrhu in je bila strašnoooooooo dolgočasna |O

drugač je pa bila tale dirka imo prva zanimiva v letošni sezoni. prejšne sem vse zaspal usredi dirke. treningov pa sploh za gledat ni, če nimaš Doze kokakole ;((

Daedalus ::

McLaren se je končno spravil k sebi:)) De la Rosa je sicer malo opletal po stezi, samo je opravil domačo nalogo v velikem stilu. Kimi pa z 9. štartnega mesta na 3. Krasno:))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

TribesMan ::

Mi lahko prosim kdo razozi zakaj so igrali italjansko himno po podelitvi pokalov? Je to sedaj tolazilna nagrada?

Drgac pa Pedro de la Rosa... LOL Sej model je hitr, sam madona kok komplicira...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

zile ::

Očitno so eni kle na forumu, samo zato da provocirajo. :\
Bravo Alonso, bravo Renault. Brez napak, res.
Pri Ferrariju pa morjo izboljšat vzdržljivost materiala do naslednje dirke.
So očitno predolgo proslavljali in bolj malo delali na novem avtu, ko je bilo konec lasnkoletne zmagoslavne sezone.
So pa zanimivi pri BAR Hondi. Lansko leto drugi, letos porazni na celi črti...go figure :O

shock ::

zile: Še se čudiš zakaj nekateri provocirajo. Poglej nekatere strasne tifozije, ki se obnašajo tako arogantno (alla šumaher), da jim z veseljem privoščiš najslabše (totalni polom ferrarija). Samo upam da z današnjo dirko se naučili lekcijo, da niso njihovi edini ki znajo zmagovat.

BigWhale ::

Ce ne bi bilo de la rose, bi bila dolgocasna dirka.

Sicer pa markec, kdaj lahko pridem pobrat stavo? ;>

dëych ::

Ferrari..LOL..:D
Renault, vsaka čast.
Toyota tut.
Mclaren, njim se neki odpira. De La Rosa sploh. Jej. 8-)
BMW, škoda za Nick-a...
Red Bull...Coulthard prehitu Barichella.
Honda...Nicht gut.

Do zdej najbolj zanimiva dirka. Me prov zanima kakšne so ble gume na Ferrijevem bolidu od Barichella.

shock ::

Če bo šlo tako naprej (serija zmag Renaulta), bo 3/4 tifozijev (pubertetnikov) začeli navijat za Alonsa in bojo po hitrem postopku pozabili na ferrarija (šumaherja) in bojo pravli: "Že samega začetka navijam za Alonsa".

ripmork ::

zanimivo ker ima markec_ vedno toliko za povedat,zdaj ga pa izgleda da forum tukaj ne zanima več....was it something i have done?...>:D

ja Toyota se pa kar lepo pobira,Gascoyne že ve kaj dela:))

shock:ja,sam bodo imeli potem že druge nicke na forumih...;P

Daedalus ::

Hja, tak je to... Ko gre Šumaherju dobro, pol tifosiji tulijo, kak pwna vse po vrsti, ko gre slabo, se pa niti ne potrudijo vsaj malo branit "svojega" moštva. Krasni navijači, ni kaj>:D

Še malo statistike - McLaren je očitno preko cele dirke zelo hiter - 1. in 3. najhitrejši čas na dirki pripada srebrnim puščicam, sam ne vem, kaj jih j*be pri kvlifikacijah - preko enega kroga niso niti najmanj impresivni. Bojo menda že kaj pogruntali na to temo. Pa upam, da jih bojo za Barcelono napovedani razvojni dodatki še dodatno pohitrili - ker jim manjka do Renaulta še precej, samo zaenkrat kaže solidno.

BAR - čista katastrofa, očitno so vzeli lanskoletno "formo" McLarna za zgled letos. Sato je sesul zavore do amena, Jensonu je šla sklopka... Se bojo mogli hitro spravit skupaj, drugače bojo res vsi prepičani, da so jim lani do rezultatov pomagale _izključno_ Michelinove gume:\

Williams - danes prepočasni za karkoli resnega, kar se je jasno pokazalo po tem, ko je de la Rosa prehitel Webra. Mu ni mogel niti pod razno slediti, sicer pa je največ dela opravil kr sam, ko se je zvrtel s steze. Heidfeldu ni kaj za zamerit - motor pač ni zdržal dveh 40+ stopinj Celzija dirk.

Toyota - ni kaj za dodat, imajo krasen dirkalnik, ki bo ob nadaljnem razvoju verjetno zelo ogrožal Renault. Samo Ralf nekako ne drži povsem koraka s Trullijem. Čeprav je na kvalifikacijah zelo izboljšal svoj položaj - brez napake bi verjetno dihal za ovratnik vodečim.

Red Bull ima verjetno težave predvesem zaradi pomanjkanja razvoja na dirkalniku, čeprav je Klienu kazalo dobro - dokler je dirkalnik deloval. Je pa zato Coulthard rešil dirko z eno točko, kar je zelo dobro, če pogledamo kakšne rezultate je Jaguar dosegal lani.

Renault - pwna vse po vrsti, Alonso vozi 100% zanesljivo, brez napak. Fisichella ni mel sreče z motorjem, samo to se pač zgodi, ni edini in tudi ne zadnji, ki mu je letos odpovedal motor. Čeprav bo zdaj verjetno malo potihnil glede napovedi o svetovnem prvaku, sploh po totalno zanič kvalifikacijah.

Ferrari - če bo šlo tako naprej, bojo zgubili oba naslova ob dejstvu, da testirajo več, kot kdorkoli drug. Kar bi bila krasna na gobec Ferraristone navezi.

Sauber - ker uporabljajo "Ferrari like" šasijo, se vidi da nimajo nekega hudega profita od Michelin gum. Ne preveč dobro, kljub zelo dobremu zračnemu tunelu. Očitno šasija ni najboljša, aerodinamika pa tud ne. Čeprav je Massa danes vozil dobro in tudi dosegel dve točki. Vilnev - nima posebne sreče. Glede na čase, tokrat ni zelo zaostajal za Masso, sam mu je Coulthard pomagal pokvariti dirkalnik.

Jordan & Minardi - no comment. Škoda placa v bazi.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

overlord_tm ::

Letos renualt vse powna, samo lani pa ferrari ni nobenga ane?

morm mal karca pa tilna nadomeščat >:D

pa priznejte, da f2005 ni tak slab, sam vzdržljivost jih mal jebe, pa bridgestonke ;( . itak da more ferrari velik testerat, ker je edina ekipa k sploh testira za bridgestone :D . une dve klošarske ekipe bl mal testirata :p

SebaR ::

kriza kriza kriza kriza
Pa ka delajo pr ferrariju, jaoo, sm bil tak razočaran da sm kr teve ugasnu pa šou vn, niti enga kroga nism več hotu videt, prokleti nesposobneži :D ...
ehhh brezveze...avto je sicer dober ampak vzdržljivost...c-c-c
Renaultu je to treba preprečit...sicer pa svaka jim čast da so tak dobri!
Sm že optimističen za Ferrarijev uspeh na nasljednji dirki! :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Daedalus ::

Ni slab, sam vzdržljivost jih heba? Kaj ti pomaga magari 10 sekund na krog hitrejši avto od konkurence, če pa ne pride do konca dirke? Oziroma konstantno izgublja itrost skozi celotno dirko? Ok, Rubens je moral furati s Šumaherjevimi nastavitvami, samo vsi vemo, zakaj je do tega prišlo...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Modri dirkač ::

Ni samo vzdržljivost, gume so ble spet take kot slicksi.
Everybody lies!

Super Sonic ::

no dejstvo je da so (ste) nekateri po slabi sezoni ferrarija nekak ostal brez besed (zgleda da nekako se ne morte več trkat po prsih), po drugi strani je pa tud nekak šok terapija zraven, ker če neki junak zmaguje 5 - 6 let, je logično da so feni v komi :)

no, ampak nič skrbet že imamo nove pajace. Tisti ki so ves ta čas trpeli, jim sedaj prihaja in lijejo s frustraciami na plano (tega je v vseh forumih _čez_ glavo).

skrata iz gnoja v drek
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

njok ::

Meni se pa letosnja sezona ne zdi kaj prevec zanimiva, samo vloge so malo zamenjane. Se dobro da so nova dirkalisca, ki so vseeno malo bolj prijazna prehitevanju.

A barichellu se je pa SzHVsO (Sistem za Hitro Vožnjo skozi Ovinke [slotech, spet pogrešam ACRONYM tag]) pokvaril ko ga je Button prehitel? >:D No, tako ali drugače, ferrari poskrbi za prehitevanja. :D

Aja, pa eno zahvalno pismo moram napisati na RAI, ker sem zaradi njih zamudil pol dirke. Na vseh treh programih pa papež...

overlord_tm ::

pomoje bo treba dat renualtovim navijačom tud ime. sezona ista, ekipa druga :p

overlord_tm ::

Aja, pa eno zahvalno pismo moram napisati na RAI, ker sem zaradi njih zamudil pol dirke. Na vseh treh programih pa papež...


če bi gledu na popu, se bi prostovoljno odpovedal polovici dirke, zakaj že? >:D

archer ::

ej, jebemo, bl ko berem tale topic, bl se smejim, edn bl pametn od drugega.
Dej, pebi, ne se kregat pa pametovat kera moštva so kje, pa kok so vozniki sposobni... ko nobeden od nas nima pojma o teh stvareh.

Pa tud če Ferrariju letos ne gre. Sej skoz pa ne morejo bit na vrhu. Sem zagret navijač in fajn je blo dokler je trajal, sej se bo še ponovil, bolš je da so tekme bol zanimive.

Sicer pa povejte mi kdaj bo spet kakšen dirkač ponovil to kar je uspelo MS-ju. Še kar lep čas ne ali pa kar nikoli....
««
8 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778837 (51157) 'FireSTORM'
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186877037 (34575) Alexius Heristalski
»

F1 - pred sezono 2006

Oddelek: Loža
152805 (2560) Daedalus
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214179108 (46431) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238361 (23022) balocom

Več podobnih tem