» »

Plazma TV

Plazma TV

NightWolf ::

Odločam se za nakup plazma tv-ja pa mi je kolega povedal, da se le-ta mora po določenem času polniti z plinom. Pa me zanima če je to res saj nikjer to ne piše in tudi prodajalci niso vedeli kaj več o tem. No sicer na klimi tudi ne piše da se mora polniti pa se vseeno.

lp, NW

Nejc Pintar ::

Plazmi s časom obledi slika, poleg tega, če recimo pustiš neko sliko za recimo pol ure gor se ti bo vedno poznala, tako da ne priporočam nakup plazme, raje malo manjši LCD tv;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Company ::

Povej kolegu, naj si prebere kako stran o plazma tehnologiji. Plazma se NE FILA v nobenem primeru, nikoli. Kakršna je, je, ko crkne, jo lahko vržeš stran ali pa se menja cel panel. Življenjska doba je plazm je 30.000-50.000 ur, tako da ni skrbi.
Govoriti o tem, da se ti slika zapeče, pa tudi ni smiselno. Ali je že kdo kdaj na navadnem televizorju videl vžgano sliko? Jaz še ne. Katodna cev je za take stvari neprimerno bolj občutljiva.

LP!

#000000 ::

Jest mam en star monitor z ušvasano sliko (zdi se mi da je najdi.si) zapečena gor :D tip je reku da je pustu par dni pržgano zadevo.

Stepni Volk ::

Tem o plazma televizorjih je veliko. V iskanje na levi vtipkaj: plazma ali plasma, ter preberi. To temo zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega TVja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
508168 (7111) Dromar
»

LCD LG ali Philips

Oddelek: Zvok in slika
394677 (4157) Dromar
»

Lcd sony ali plasma panasonic (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16973443 (67278) mamomu
»

LCD ali plazma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7733474 (30924) jajcar
»

Katodni televizorji v izumiranju

Oddelek: Novice / Ostale najave
476448 (4691) javaman

Več podobnih tem