»

Pomoč in nasveti

< 1
...
1298 1299
1300
1301 1302
...
1338 >
 
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP

51165 (1052) Kriko
»

Program za TV kartico

72411 (2271) matevzm
»

Abit KG7-RAID vs Abit KG7

2786 (746) ChiefThunder
»

Zvocna ne dela

3729 (690) j0si
»

crknla ura

5902 (807) krucymucy
»

Zmmmmrzovnje, in nova grafična!

91076 (922) Liker
»

Yuan GF2PRO TV-OUT: Črno-bela slika na TV

11054 (987) cattom
»

Nokia-kabelček

111510 (1386) Cosmo
»

En problem z modemom

161540 (1357) damirj79
»

zvok pri DVD shhhumi!

2924 (891) matic
»

Asus CUSL2-C in Mircon ram ?

0761 (736) Voyager
»

Pomoč?

4830 (763) MadMax
»

procesor 62 stopinj v mirovanju!?!

4902 (777) malinavc
»

RAM in ZVOK PROBLEM

3792 (738) g0Run7
»

LAN & Internet

61121 (1014) ABX
»

IRC - music...

4909 (830) SkIDiver
»

Win2k - obcasen 1-2 sekunden freeze

341661 (1424) plizzzzzz
»

Kaj je vzrok!!!

0928 (876) Modri dirkač
»

office 97 SR-1

4838 (785) Can
»

Pokvarjen fail

2763 (729) Igor
»

IDE-CD Rewritable-2x2x6

1828 (781) Ales
»

Posiljanje SMS-jev

51617 (1528) G-Lab
»

Matejevi salterji - pomagajte:(

71044 (936) gorenc
»

Neki ne razumem s to Abit KT7A-RAID

141622 (1438) VASkO
»

Disk

51077 (1031) AlienRex
»

Zamenjani znaki v znakovni tabeli

41397 (1332) bastadu
»

DivX problem

2810 (745) Jolando
»

ABIT KT7A in Multiplier Factor

15991 (845) rc-car
»

NikonView, Nikon Coolpix

0855 (847) gaso
»

Prva ali druga generacija???

1686 (628) VASkO
»

a se splača pekača s hitrostjo 16

71087 (965) Kriko
»

Particije

191967 (1771) Wolverine
»

Pošiljanje rač. robe iz ZDA v SLO

81409 (1222) Yohan del Sud
»

kj bi blo lahko narobe!!

3896 (821) tec
»

gateway, router, ipchains, ipmaskerada......

81796 (1671) Gh0st
»

UNDELATE - prosim za pomoč! NUJNO!!!

51260 (1157) Jolando
»

kateri rw ima najbolšo kvaliteto zapisa?

2864 (799) matevzm
»

CD Recorder Yamaha

0758 (734) Pirmy
»

Glede združljivosti SCSI

9991 (907) Sergio
»

Dual boot winXP in win98SE

4805 (750) roro
»

prenosni disk?!

61039 (958) Gh0st
»

DVD DMA problem

2873 (829) joe
»

Flash modema

2851 (807) Kriko
»

RIP IGRE + UNINSTAL???!!!

121375 (1229) - SiroTka -
»

DOC v PDF

2895 (838) Can
»

win 9x ping ne dela?

101151 (1064) krho
»

Win XP - kompatibilnost?

4963 (867) krucymucy
»

kaj je z mojo zvocno??

2711 (671) blank3_
»

VENTI

0711 (696) borut-t
»

Problem z Epson 580!

141156 (1071) MadMax
»

Miro TV

71021 (948) msmiha
»

DirectX 8.0a + WinSLO = DrEk!!

111360 (1215) [t502]
»

IRC pomoč

61098 (977) [t502]
»

Problem z diskom

121510 (1286) LordWorm
»

brisanje shared filov v win2k

0679 (638) undefined
»

Problemi z racunalnikom

4803 (696) Slide
»

M$ word97 problem

61094 (1028) Lunik
»

Pregled sumljivih file-ov!

51092 (1028) Koci
»

Preverjalnik sistemskih datotek

22945 (2903) MadMicka
»

MS-DOS zagon - kva je to za en kurac ???

57166 (6993) Samson
»

ALi je moje phišje zrelo za zamenjavo!

52808 (2715) OldSkul
»

usb print

4903 (849) cekr
»

OVITKI ZA CD-DVD

41172 (1083) Maxtor
»

AGP 4x/Pro

7941 (849) BC3
»

Dual boot

1765 (725) BC3
»

Salterji

1894 (849) OldSkul
»

IBM DTLA 305040

71164 (1008) Borci
»

Težave ISDN z modemom USB ?

1812 (778) OldSkul
»

Še kar zmrzuje

3853 (776) Gandolf
»

VENTILATOR_PRIKLOP

2934 (857) Neo32
»

Samo sranje!

221836 (1376) Highlag
»

gonilniki za V3

71435 (1351) baghera
< 1
...
1298 1299
1300
1301 1302
...
1338 >