» »

MS ExplorerMouse HELP!

MS ExplorerMouse HELP!

SmasHy|| ::

Please help me. Mam en velk problem. Včer sm v wordu delu neki za šolo in kar naenkrat miš zamrzne. Pol sm resetiru vse skup in miš se ne odziva. Niti lučka odzadi se noče pržgat, k vstopim v Winse. No, pol sm s svojo rezervno miško za jurja vse odinštaliru resetiru in spet inštaliru (spremenu sm tud v msconfig po navodilih) No in še vsen noče miš delat. Pol sm še enkrat resetiru in una zadna lučka je kr skoz gorela pr miški, tko, da me zdej zanima, KAJ ZA vraga je zdej kle problem. Please help me. (Mam WinME IntelliMouse explorer Usb... in Softer IntelliPoin 3.1). Hvala

ChiefThunder ::

probi na drug USB dat, alpa, če maš adapter na COM oz. na PS/2...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Tomi ::

Html v naslovih iz preventivnih razlogov ne dela, tako da sem ti popravil naslov.
metrodusa.blogspot.com

SmasHy|| ::

Hja, preklaplu sm že povsod. Pa finta je tud, da pol k inštaliram Intelli software, mi je tud tam not ne zazna, k izbereš kero miš maš. Na voljo imam samo MicrosoftMouse, pa nč druzga. Čudn . Čist nč je ne zazna. In to je kr na enkrat pršl.;((

miranpozar ::

Ti stara miška dela vredu? Potem z računalnikom ni nič narobe. Z Winsi verjetno tudi ne. Probaj miš še na kakšnem drugem računalniku in če ne bo delala, je verjetno poginila.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

SmasHy|| ::

Zdej sm pršu do naslednih ugotovitev. Če vse driverje še enkrat inštaliram /za miš/ mi miš dela sam do Winsow, do takrat, k začne nalagat deskop. Tko jo lahka mal premaknem in pol je MRK. konc, nona. P /Prejšno sm mel en let, pa je kabl k gre v miš crknu, ni blo stika. kr neki in so mi dal novo. JEA. Tole novo pa mam zdelel tud sam en let. GR...

azeed ::

Nic cudnega se ti ne dogaja, sem menjal ze 2 MS optical miski - obe ste poginili, kot tvoja :'(

bzagozen ::

Jaz mam svojo MS explorer že dve leti skoraj 24 ur na dan pod napetostjo, pa niosem mel z njo niti enega samcatega problema. :-)
www.alkoma.si

SmasHy|| ::

Sej, če bi pa MS in ostali delal take miši, k se nikdar ne pokvarjo, pol bi pa propadl:P

SmasHy|| ::

8-O Hm miši mi nočjo več zamenat, kr enkrat so mi jo že, tko da zdej premišljujem kwa bi kupu. Please svetujte mi. More pa bit tko nekak do 10 jurjev. Najprej sm se še ogrel za novga brezžičnega MSExplorerja ampk je vsen predrag. Hja pa še zanima me kakšne so une Dextra/al neki tacga/ miši??. Thanks

rc-car ::

Jest ti za 9.900 SIT svetujem Typhoonovo opticno, brezzicno mis. Tudi sam jo bom najbrz kupil..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

SmasHy|| ::

Zanimiv. A se splača? A kdo ve kolk stane Logitekov glodalc k ma dva laserja?

azeed ::

Logitech dual optical je zelo uredu. stane pa okoli 12.000 sit. Trenutno ga je pri nas (pa tudi drugje) tezko dobiti.

miranpozar ::

Jaz pa sem si kupil tisto Dexxa optično! Sem bil malo skeptičen od začetka, glede na to, da sem imel vedno neke drage MSjeve ali Logitech (Dexxa pa ni niti pet jurjev!) a sem na koncu prijetno presenečen. Miš je čisto OK, le prekratek kabel ima, tako da sem si kupil še podaljšek (500 SIT)

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS2 osvezevanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
71052 (943) Lunik
»

Glede testa miši

Oddelek: Strojna oprema
361410 (1029) Dami
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594515 (3974) blue96
»

?????

Oddelek: Loža
321560 (1224) jetam
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482008 (1711) AndrejX

Več podobnih tem